Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 32 SANT GREGORI, A.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 30 BANYOLES, C.E.,B
BESALU, C.E.,A 26 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Descansa - PORQUERES, U.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,A 140 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANTJOANEN, C.P.,A 23 CORNELLA TERRI, A.E.,A
TORELLO, C.F.,C 10 LA CANYA, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 82 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Jornada 2 07-10-2018
SANT GREGORI, A.E.,B 010 SANT ROC OLOT , C.F.,A
BANYOLES, C.E.,B 43 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 06 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
PORQUERES, U.E.,B 08 BESALU, C.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - Descansa
CORNELLA TERRI, A.E.,A 22 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LA CANYA, A.E.,A 21 SANTJOANEN, C.P.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 03 TORELLO, C.F.,C
Jornada 3 14-10-2018
SANT GREGORI, A.E.,B 51 BANYOLES, C.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 111 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 70 PORQUERES, U.E.,B
BESALU, C.E.,A 23 BANYOLES CLUB AT.,A
Descansa - CORNELLA TERRI, A.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 50 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANTJOANEN, C.P.,A 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 32 TORELLO, C.F.,C
Jornada 4 21-10-2018
BANYOLES, C.E.,B 35 SANT ROC OLOT , C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 90 SANT GREGORI, A.E.,B
PORQUERES, U.E.,B 22 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BANYOLES CLUB AT.,A 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 24 BESALU, C.E.,A
LA CANYA, A.E.,A - Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 31 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
TORELLO, C.F.,C 31 SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 5 28-10-2018
BANYOLES, C.E.,B 01 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
SANT GREGORI, A.E.,B 03 PORQUERES, U.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 010 BANYOLES CLUB AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 90 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BESALU, C.E.,A 21 LA CANYA, A.E.,A
Descansa - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 010 TORELLO, C.F.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,A 30 SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 6 04-11-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 32 SANT ROC OLOT , C.F.,A
PORQUERES, U.E.,B 22 BANYOLES, C.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,A 130 SANT GREGORI, A.E.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 72 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
LA CANYA, A.E.,A 05 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 24 BESALU, C.E.,A
TORELLO, C.F.,C - Descansa
SANTJOANEN, C.P.,A 50 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 7 11-11-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 60 PORQUERES, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,B 04 BANYOLES CLUB AT.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 03 CORNELLA TERRI, A.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 09 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BESALU, C.E.,A 32 TORELLO, C.F.,C
Descansa - SANTJOANEN, C.P.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 150 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 8 18-11-2018
PORQUERES, U.E.,B 05 SANT ROC OLOT , C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 21 BANYOLES, C.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 81 SANT GREGORI, A.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 33 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
TORELLO, C.F.,C 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
SANTJOANEN, C.P.,A 14 BESALU, C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - Descansa
Jornada 9 25-11-2018
BANYOLES CLUB AT.,A 30 PORQUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 91 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 23 LA CANYA, A.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 02 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 111 TORELLO, C.F.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 50 SANTJOANEN, C.P.,A
BESALU, C.E.,A 120 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - Descansa
Jornada 10 02-12-2018
BANYOLES CLUB AT.,A 31 SANT ROC OLOT , C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 02 PORQUERES, U.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 21 BANYOLES, C.E.,B
TORELLO, C.F.,C 70 SANT GREGORI, A.E.,B
SANTJOANEN, C.P.,A 83 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 021 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
Descansa - BESALU, C.E.,A
Jornada 11 16-12-2018
BANYOLES CLUB AT.,A 60 CORNELLA TERRI, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,B 03 LA CANYA, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 51 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BANYOLES, C.E.,B 12 TORELLO, C.F.,C
SANT GREGORI, A.E.,B 35 SANTJOANEN, C.P.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 52 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A - Descansa
SANT ROC OLOT , C.F.,A 22 BESALU, C.E.,A
Jornada 12 23-12-2018
CORNELLA TERRI, A.E.,A 08 SANT ROC OLOT , C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 12 BANYOLES CLUB AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 12 PORQUERES, U.E.,B
TORELLO, C.F.,C 20 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
SANTJOANEN, C.P.,A 24 BANYOLES, C.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 14 SANT GREGORI, A.E.,B
Descansa - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BESALU, C.E.,A 03 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
Jornada 13 13-01-2019
CORNELLA TERRI, A.E.,A 23 LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 82 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
PORQUERES, U.E.,B 04 TORELLO, C.F.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 32 SANTJOANEN, C.P.,A
BANYOLES, C.E.,B 11 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT GREGORI, A.E.,B - Descansa
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 14 BESALU, C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
Jornada 14 20-01-2019
SANT ROC OLOT , C.F.,A 53 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 43 CORNELLA TERRI, A.E.,A
TORELLO, C.F.,C 11 BANYOLES CLUB AT.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 50 PORQUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 120 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Descansa - BANYOLES, C.E.,B
BESALU, C.E.,A 63 SANT GREGORI, A.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 100 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 15 27-01-2019
LA CANYA, A.E.,A 30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 34 TORELLO, C.F.,C
BANYOLES CLUB AT.,A 71 SANTJOANEN, C.P.,A
PORQUERES, U.E.,B 20 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C - Descansa
BANYOLES, C.E.,B 06 BESALU, C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 012 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 015 SANT ROC OLOT , C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
SANT GREGORI, A.E.,B 30 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BANYOLES, C.E.,B 010 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 13 BESALU, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,B - Descansa
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 010 BANYOLES CLUB AT.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 33 SANTJOANEN, C.P.,A
LA CANYA, A.E.,A 12 TORELLO, C.F.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 12 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 17 10-02-2019
SANT ROC OLOT , C.F.,A 100 SANT GREGORI, A.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 27 BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 41 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BESALU, C.E.,A 41 PORQUERES, U.E.,B
Descansa - BANYOLES CLUB AT.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 04 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 26 LA CANYA, A.E.,A
TORELLO, C.F.,C 72 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Jornada 18 17-02-2019
BANYOLES, C.E.,B 61 SANT GREGORI, A.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 131 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
PORQUERES, U.E.,B 08 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
BANYOLES CLUB AT.,A 102 BESALU, C.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - Descansa
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 17 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 11 SANTJOANEN, C.P.,A
TORELLO, C.F.,C 12 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 19 24-02-2019
SANT ROC OLOT , C.F.,A 41 BANYOLES, C.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,B 18 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 23 PORQUERES, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 30 BANYOLES CLUB AT.,A
BESALU, C.E.,A 60 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Descansa - LA CANYA, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 18 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
SANTJOANEN, C.P.,A 47 TORELLO, C.F.,C
Jornada 20 10-03-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 61 BANYOLES, C.E.,B
PORQUERES, U.E.,B 23 SANT GREGORI, A.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,A 101 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 113 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
LA CANYA, A.E.,A 54 BESALU, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - Descansa
TORELLO, C.F.,C 121 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANTJOANEN, C.P.,A 42 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 21 17-03-2019
SANT ROC OLOT , C.F.,A 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BANYOLES, C.E.,B 23 PORQUERES, U.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,B 07 BANYOLES CLUB AT.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 35 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 10 LA CANYA, A.E.,A
BESALU, C.E.,A 64 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Descansa - TORELLO, C.F.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 04 SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 22 24-03-2019
PORQUERES, U.E.,B 25 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BANYOLES CLUB AT.,A 40 BANYOLES, C.E.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 61 SANT GREGORI, A.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 90 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 37 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
TORELLO, C.F.,C 20 BESALU, C.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A - Descansa
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 010 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 23 31-03-2019
SANT ROC OLOT , C.F.,A 42 PORQUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 32 BANYOLES CLUB AT.,A
BANYOLES, C.E.,B 41 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 26 LA CANYA, A.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 27 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 41 TORELLO, C.F.,C
BESALU, C.E.,A 52 SANTJOANEN, C.P.,A
Descansa - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 24 07-04-2019
PORQUERES, U.E.,B 12 BANYOLES CLUB AT.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 07 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
LA CANYA, A.E.,A 40 BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 90 SANT GREGORI, A.E.,B
TORELLO, C.F.,C 130 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
SANTJOANEN, C.P.,A 09 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 19 BESALU, C.E.,A
Descansa - SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 25 14-04-2019
SANT ROC OLOT , C.F.,A 53 BANYOLES CLUB AT.,A
PORQUERES, U.E.,B 62 CORNELLA TERRI, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 22 LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
SANT GREGORI, A.E.,B 35 TORELLO, C.F.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 35 SANTJOANEN, C.P.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 101 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BESALU, C.E.,A - Descansa
Jornada 26 28-04-2019
CORNELLA TERRI, A.E.,A 16 BANYOLES CLUB AT.,A
LA CANYA, A.E.,A 42 PORQUERES, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 19 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
TORELLO, C.F.,C 30 BANYOLES, C.E.,B
SANTJOANEN, C.P.,A 62 SANT GREGORI, A.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 113 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Descansa - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
BESALU, C.E.,A 14 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 27 05-05-2019
SANT ROC OLOT , C.F.,A 62 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 91 LA CANYA, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,B 33 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 32 TORELLO, C.F.,C
BANYOLES, C.E.,B 53 SANTJOANEN, C.P.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 70 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 40 BESALU, C.E.,A
Jornada 28 12-05-2019
LA CANYA, A.E.,A 110 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 313 BANYOLES CLUB AT.,A
TORELLO, C.F.,C 50 PORQUERES, U.E.,B
SANTJOANEN, C.P.,A 08 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 34 BANYOLES, C.E.,B
Descansa - SANT GREGORI, A.E.,B
BESALU, C.E.,A 82 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 50 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 29 19-05-2019
LA CANYA, A.E.,A 15 SANT ROC OLOT , C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 34 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BANYOLES CLUB AT.,A 00 TORELLO, C.F.,C
PORQUERES, U.E.,B 42 SANTJOANEN, C.P.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 015 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BANYOLES, C.E.,B - Descansa
SANT GREGORI, A.E.,B 08 BESALU, C.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 14 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
Jornada 30 26-05-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 36 LA CANYA, A.E.,A
TORELLO, C.F.,C 30 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 37 BANYOLES CLUB AT.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 25 PORQUERES, U.E.,B
Descansa - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BESALU, C.E.,A 11 BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 80 SANT GREGORI, A.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 82 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.