Competició | TEMPORADA 2018-2019

juvenil primera divisio | grup 10

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
ALCOVER, C.E.,A 22 PARE MANYANET, A.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 22 RIUDOMS, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 24 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 40 POBLA MAFUMET, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 24 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 42 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 70 CUBELLES, C.F.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 01 LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 2 07-10-2018
PARE MANYANET, A.E.,A 12 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 36 ALCOVER, C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 32 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 15 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CANONJA, C.F.,A 01 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 50 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
CUBELLES, C.F.,B 18 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 33 TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 3 14-10-2018
PARE MANYANET, A.E.,A 33 RIUDOMS, C.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 70 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 12 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 13 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 53 CUBELLES, C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 30 LA SALLE REUS, F.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 13 TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 4 21-10-2018
RIUDOMS, C.D.,A 32 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 41 PARE MANYANET, A.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 06 ALCOVER, C.E.,A
CANONJA, C.F.,A 21 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 52 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CUBELLES, C.F.,B 14 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 31 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 06 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 5 28-10-2018
RIUDOMS, C.D.,A 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
PARE MANYANET, A.E.,A 40 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 41 CANONJA, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 80 CUBELLES, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 31 LA SALLE REUS, F.C.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 41 TORREFORTA, C.D.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 03 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 6 04-11-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 32 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 09 RIUDOMS, C.D.,A
CANONJA, C.F.,A 32 PARE MANYANET, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 21 ALCOVER, C.E.,A
CUBELLES, C.F.,B 03 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 04 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 24 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 31 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
Jornada 7 11-11-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 20 POBLA MAFUMET, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 13 CANONJA, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ALCOVER, C.E.,A 70 CUBELLES, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 13 LA SALLE REUS, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 40 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 41 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 12 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
Jornada 8 18-11-2018
POBLA MAFUMET, C.F.,A 04 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CANONJA, C.F.,A 03 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 31 RIUDOMS, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,B 13 PARE MANYANET, A.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 32 ALCOVER, C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 13 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 00 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 9 25-11-2018
POBLA MAFUMET, C.F.,A 11 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 01 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
RIUDOMS, C.D.,A 51 CUBELLES, C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,A 12 LA SALLE REUS, F.C.,A
ALCOVER, C.E.,A 42 TORREFORTA, C.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 10 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 60 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 22 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 10 02-12-2018
CANONJA, C.F.,A 21 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 41 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,B 15 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 14 RIUDOMS, C.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 15 PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 31 ALCOVER, C.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 15 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 15 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 11 16-12-2018
CANONJA, C.F.,A 00 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 24 CUBELLES, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 21 LA SALLE REUS, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A 41 TORREFORTA, C.D.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 26 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ALCOVER, C.E.,A 31 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 00 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 11 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 12 23-12-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 20 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CUBELLES, C.F.,B 01 CANONJA, C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 52 POBLA MAFUMET, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 15 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 30 RIUDOMS, C.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 25 PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 72 ALCOVER, C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
Jornada 13 13-01-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 20 CUBELLES, C.F.,B
CANONJA, C.F.,A 31 LA SALLE REUS, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 32 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 32 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
RIUDOMS, C.D.,A 22 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 14 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ALCOVER, C.E.,A 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 01 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
Jornada 14 20-01-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 30 CUBELLES, C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,A 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 15 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 20 POBLA MAFUMET, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 16 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 31 RIUDOMS, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 43 PARE MANYANET, A.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 30 ALCOVER, C.E.,A
Jornada 15 27-01-2019
CUBELLES, C.F.,B 12 LA SALLE REUS, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 32 TORREFORTA, C.D.C.,A
CANONJA, C.F.,A 22 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 55 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
RIUDOMS, C.D.,A 11 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
PARE MANYANET, A.E.,A 03 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ALCOVER, C.E.,A 81 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
PARE MANYANET, A.E.,A 33 ALCOVER, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 42 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 20 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 16 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CANONJA, C.F.,A 32 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 30 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
CUBELLES, C.F.,B 13 TORREFORTA, C.D.C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 23 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 17 10-02-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 02 PARE MANYANET, A.E.,A
ALCOVER, C.E.,A 31 RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 60 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 10 CANONJA, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 14 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 40 CUBELLES, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 12 LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 18 17-02-2019
RIUDOMS, C.D.,A 22 PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 21 ALCOVER, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 33 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CANONJA, C.F.,A 53 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CUBELLES, C.F.,B 31 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 02 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 22 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 19 24-02-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 33 RIUDOMS, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ALCOVER, C.E.,A 41 POBLA MAFUMET, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 20 CANONJA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 31 CUBELLES, C.F.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 16 LA SALLE REUS, F.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 20 TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 20 10-03-2019
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 24 RIUDOMS, C.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 14 PARE MANYANET, A.E.,A
CANONJA, C.F.,A 03 ALCOVER, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 41 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CUBELLES, C.F.,B 28 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA SALLE REUS, F.C.,A 20 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 22 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 11 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 21 17-03-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 34 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
RIUDOMS, C.D.,A 120 POBLA MAFUMET, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 31 CANONJA, C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 31 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 50 CUBELLES, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 20 LA SALLE REUS, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 10 TORREFORTA, C.D.C.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 04 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 22 24-03-2019
POBLA MAFUMET, C.F.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CANONJA, C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - PARE MANYANET, A.E.,A
CUBELLES, C.F.,B - ALCOVER, C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 23 31-03-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - CANONJA, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,A - CUBELLES, C.F.,B
ALCOVER, C.E.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
Jornada 24 07-04-2019
CANONJA, C.F.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CUBELLES, C.F.,B - RIUDOMS, C.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - ALCOVER, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 25 14-04-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - CANONJA, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - CUBELLES, C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
ALCOVER, C.E.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 26 28-04-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - CANONJA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,B - POBLA MAFUMET, C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - PARE MANYANET, A.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - ALCOVER, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 27 05-05-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
CANONJA, C.F.,A - CUBELLES, C.F.,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
PARE MANYANET, A.E.,A - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 28 12-05-2019
CUBELLES, C.F.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,A - CANONJA, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - PARE MANYANET, A.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - ALCOVER, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 29 19-05-2019
CUBELLES, C.F.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - LA SALLE REUS, F.C.,A
CANONJA, C.F.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
PARE MANYANET, A.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ALCOVER, C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
Jornada 30 26-05-2019
LA SALLE REUS, F.C.,A - CUBELLES, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - CANONJA, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - PARE MANYANET, A.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ALCOVER, C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.