Competició | TEMPORADA 2018-2019

juvenil primera divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
LLAGOSTERA, U.E.,B 20 BANYOLES, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 05 FIGUERES, U.E.,B
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 32 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A 02 LLANÇA, C.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 20 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 43 L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A 42 PALS ATLÈTIC,A
LA JONQUERA, U.E.,A 15 LES PRESES, C.F.,A
Jornada 2 07-10-2018
BANYOLES, C.E.,A 21 LES PRESES, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B 12 LLAGOSTERA, U.E.,B
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 41 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A 21 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 02 LLANÇA, C.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 02 BASE ROSES, C.F.,A
PALS ATLÈTIC,A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LA JONQUERA, U.E.,A 05 ESCOLA F. GARROTXA,A
Jornada 3 14-10-2018
BANYOLES, C.E.,A 04 FIGUERES, U.E.,B
LLAGOSTERA, U.E.,B 30 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
PORQUERES, U.E.,A 50 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A 12 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
L'ESCALA, F.C.,A 00 LLANÇA, C.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 42 PALS ATLÈTIC,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 40 LA JONQUERA, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
Jornada 4 21-10-2018
FIGUERES, U.E.,B 41 LES PRESES, C.F.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 32 BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A 08 LLAGOSTERA, U.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 42 PORQUERES, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 10 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A
PALS ATLÈTIC,A 12 LLANÇA, C.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 32 BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A 21 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 5 28-10-2018
FIGUERES, U.E.,B 30 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
BANYOLES, C.E.,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 31 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
PORQUERES, U.E.,A 25 L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A 00 PALS ATLÈTIC,A
LLANÇA, C.E.,A 22 LA JONQUERA, U.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 21 ESCOLA F. GARROTXA,A
LES PRESES, C.F.,A 03 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 6 04-11-2018
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 52 LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A 13 FIGUERES, U.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 31 BANYOLES, C.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 21 LLAGOSTERA, U.E.,B
PALS ATLÈTIC,A 11 PORQUERES, U.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 15 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A 20 LLANÇA, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 33 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 7 11-11-2018
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A
FIGUERES, U.E.,B 32 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
BANYOLES, C.E.,A 21 L'ESCALA, F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 60 PALS ATLÈTIC,A
PORQUERES, U.E.,A 30 LA JONQUERA, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A 01 ESCOLA F. GARROTXA,A
LLANÇA, C.E.,A 00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LES PRESES, C.F.,A 32 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 8 18-11-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A 44 LES PRESES, C.F.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 31 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
L'ESCALA, F.C.,A 34 FIGUERES, U.E.,B
PALS ATLÈTIC,A 14 BANYOLES, C.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 12 LLAGOSTERA, U.E.,B
PORQUERES, U.E.,A 12 ESCOLA F. GARROTXA,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 12 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 42 LLANÇA, C.E.,A
Jornada 9 25-11-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A 01 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 32 L'ESCALA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,B 50 PALS ATLÈTIC,A
BANYOLES, C.E.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 60 ESCOLA F. GARROTXA,A
PORQUERES, U.E.,A 26 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A 12 BASE ROSES, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A 30 LLANÇA, C.E.,A
Jornada 10 02-12-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 62 LES PRESES, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A
PALS ATLÈTIC,A 13 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
LA JONQUERA, U.E.,A 02 FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA F. GARROTXA,A 41 BANYOLES, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 11 LLAGOSTERA, U.E.,B
BASE ROSES, C.F.,A 12 PORQUERES, U.E.,A
LLANÇA, C.E.,A 02 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A
Jornada 11 16-12-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A - PALS ATLÈTIC,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A - LA JONQUERA, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,B - ESCOLA F. GARROTXA,A
BANYOLES, C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LLAGOSTERA, U.E.,B - BASE ROSES, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A - LLANÇA, C.E.,A
LES PRESES, C.F.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A
Jornada 12 23-12-2018
L'ESCALA, F.C.,A - LES PRESES, C.F.,A
PALS ATLÈTIC,A - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
LA JONQUERA, U.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - FIGUERES, U.E.,B
BASE ROSES, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,A
LLANÇA, C.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
Jornada 13 13-01-2019
L'ESCALA, F.C.,A - PALS ATLÈTIC,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A - LA JONQUERA, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FIGUERES, U.E.,B - BASE ROSES, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A - LLANÇA, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A
LES PRESES, C.F.,A - PORQUERES, U.E.,A
Jornada 14 20-01-2019
LES PRESES, C.F.,A - PALS ATLÈTIC,A
LA JONQUERA, U.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A
BASE ROSES, C.F.,A - FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
LLANÇA, C.E.,A - FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 15 27-01-2019
PALS ATLÈTIC,A - LA JONQUERA, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A - BASE ROSES, C.F.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A - LLANÇA, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - LES PRESES, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
BANYOLES, C.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
FIGUERES, U.E.,B - PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A - FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
LLANÇA, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A - BASE ROSES, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
PALS ATLÈTIC,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
LES PRESES, C.F.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
Jornada 17 10-02-2019
LES PRESES, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - FIGUERES, U.E.,B
PORQUERES, U.E.,A - FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A
LLANÇA, C.E.,A - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
BASE ROSES, C.F.,A - L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - PALS ATLÈTIC,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - LA JONQUERA, U.E.,A
Jornada 18 17-02-2019
FIGUERES, U.E.,B - BANYOLES, C.E.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A - PORQUERES, U.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A
LLANÇA, C.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
PALS ATLÈTIC,A - BASE ROSES, C.F.,A
LA JONQUERA, U.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. GARROTXA,A - LES PRESES, C.F.,A
Jornada 19 24-02-2019
LES PRESES, C.F.,A - FIGUERES, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,A - FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A
PORQUERES, U.E.,A - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
LLANÇA, C.E.,A - PALS ATLÈTIC,A
BASE ROSES, C.F.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ESCOLA F. GARROTXA,A
Jornada 20 10-03-2019
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A - FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A - BANYOLES, C.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
L'ESCALA, F.C.,A - PORQUERES, U.E.,A
PALS ATLÈTIC,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A - LLANÇA, C.E.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - BASE ROSES, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - LES PRESES, C.F.,A
Jornada 21 17-03-2019
LES PRESES, C.F.,A - FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
FIGUERES, U.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A
BANYOLES, C.E.,A - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - L'ESCALA, F.C.,A
PORQUERES, U.E.,A - PALS ATLÈTIC,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
LLANÇA, C.E.,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
BASE ROSES, C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 22 24-03-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A - FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A - FIGUERES, U.E.,B
L'ESCALA, F.C.,A - BANYOLES, C.E.,A
PALS ATLÈTIC,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
LA JONQUERA, U.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - LLANÇA, C.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A - LES PRESES, C.F.,A
Jornada 23 31-03-2019
LES PRESES, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FIGUERES, U.E.,B - L'ESCALA, F.C.,A
BANYOLES, C.E.,A - PALS ATLÈTIC,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - LA JONQUERA, U.E.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LLANÇA, C.E.,A - BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 24 07-04-2019
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A
L'ESCALA, F.C.,A - FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
PALS ATLÈTIC,A - FIGUERES, U.E.,B
LA JONQUERA, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - PORQUERES, U.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A
LLANÇA, C.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
Jornada 25 14-04-2019
LES PRESES, C.F.,A - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A - L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A - PALS ATLÈTIC,A
FIGUERES, U.E.,B - LA JONQUERA, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
PORQUERES, U.E.,A - BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A - LLANÇA, C.E.,A
Jornada 26 28-04-2019
L'ESCALA, F.C.,A - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
PALS ATLÈTIC,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A
LA JONQUERA, U.E.,A - FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - FIGUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - BANYOLES, C.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
LLANÇA, C.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
Jornada 27 05-05-2019
LES PRESES, C.F.,A - L'ESCALA, F.C.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A - PALS ATLÈTIC,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
FIGUERES, U.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BANYOLES, C.E.,A - BASE ROSES, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - LLANÇA, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A
Jornada 28 12-05-2019
PALS ATLÈTIC,A - L'ESCALA, F.C.,A
LA JONQUERA, U.E.,A - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
BASE ROSES, C.F.,A - FIGUERES, U.E.,B
LLANÇA, C.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
PORQUERES, U.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
Jornada 29 19-05-2019
PALS ATLÈTIC,A - LES PRESES, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A - BASE ROSES, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B - LLANÇA, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - PORQUERES, U.E.,A
Jornada 30 26-05-2019
LA JONQUERA, U.E.,A - PALS ATLÈTIC,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
BASE ROSES, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A
LLANÇA, C.E.,A - FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A - FIGUERES, U.E.,B
PORQUERES, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
LES PRESES, C.F.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.