Competició | TEMPORADA 2018-2019

juvenil primera divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
CARDEDEU, F.C.,B 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 34 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 13 RIPOLLET, C.F.,A
NATACIO TERRASSA, C,A 31 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 20 SABADELLENCA, UE.,A
VILASSAR DALT, C.E.,B 10 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
SABADELL F.C., C.E.,C 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 2 07-10-2018
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 20 SABADELL F.C., C.E.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 53 CARDEDEU, F.C.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 52 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
RIPOLLET, C.F.,A 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
SABADELLENCA, UE.,A 16 NATACIO TERRASSA, C,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 12 VILASSAR DALT, C.E.,B
Jornada 3 14-10-2018
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
CARDEDEU, F.C.,B 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 33 RIPOLLET, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 52 SABADELLENCA, UE.,A
NATACIO TERRASSA, C,A 20 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SABADELL F.C., C.E.,C 12 VILASSAR DALT, C.E.,B
Jornada 4 21-10-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 34 SABADELL F.C., C.E.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
RIPOLLET, C.F.,A 31 CARDEDEU, F.C.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 31 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A 17 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 00 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 22 NATACIO TERRASSA, C,A
VILASSAR DALT, C.E.,B 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 5 28-10-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 43 RIPOLLET, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,B 41 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 33 SABADELLENCA, UE.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
NATACIO TERRASSA, C,A 50 VILASSAR DALT, C.E.,B
SABADELL F.C., C.E.,C 52 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 6 04-11-2018
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 14 SABADELL F.C., C.E.,C
RIPOLLET, C.F.,A 15 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
SABADELLENCA, UE.,A 09 CARDEDEU, F.C.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 41 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
VILASSAR DALT, C.E.,B 15 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 07 NATACIO TERRASSA, C,A
Jornada 7 11-11-2018
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 32 RIPOLLET, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 31 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 11 SABADELLENCA, UE.,A
CARDEDEU, F.C.,B 24 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 01 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 42 VILASSAR DALT, C.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 43 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
SABADELL F.C., C.E.,C 23 NATACIO TERRASSA, C,A
Jornada 8 18-11-2018
RIPOLLET, C.F.,A 11 SABADELL F.C., C.E.,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SABADELLENCA, UE.,A 24 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 30 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 30 CARDEDEU, F.C.,B
VILASSAR DALT, C.E.,B 31 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
NATACIO TERRASSA, C,A 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
Jornada 9 25-11-2018
RIPOLLET, C.F.,A 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 40 SABADELLENCA, UE.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 22 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 47 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
CARDEDEU, F.C.,B 12 VILASSAR DALT, C.E.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 10 NATACIO TERRASSA, C,A
SABADELL F.C., C.E.,C 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
Jornada 10 02-12-2018
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 13 SABADELL F.C., C.E.,C
SABADELLENCA, UE.,A 14 RIPOLLET, C.F.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
VILASSAR DALT, C.E.,B 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 14 CARDEDEU, F.C.,B
NATACIO TERRASSA, C,A 41 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 11 16-12-2018
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 71 SABADELLENCA, UE.,A
RIPOLLET, C.F.,A 30 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 14 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 21 VILASSAR DALT, C.E.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 71 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
CARDEDEU, F.C.,B 20 NATACIO TERRASSA, C,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
SABADELL F.C., C.E.,C 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 12 23-12-2018
SABADELLENCA, UE.,A 29 SABADELL F.C., C.E.,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 11 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 20 RIPOLLET, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,B 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 04 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
NATACIO TERRASSA, C,A 51 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 34 CARDEDEU, F.C.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 52 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
Jornada 13 13-01-2019
SABADELLENCA, UE.,A 08 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
RIPOLLET, C.F.,A 41 VILASSAR DALT, C.E.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 52 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 11 NATACIO TERRASSA, C,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 24 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
CARDEDEU, F.C.,B 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,C 43 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
Jornada 14 20-01-2019
SABADELL F.C., C.E.,C 34 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 70 SABADELLENCA, UE.,A
VILASSAR DALT, C.E.,B 23 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 06 RIPOLLET, C.F.,A
NATACIO TERRASSA, C,A 15 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 02 CARDEDEU, F.C.,B
Jornada 15 27-01-2019
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SABADELLENCA, UE.,A 06 VILASSAR DALT, C.E.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
RIPOLLET, C.F.,A 04 NATACIO TERRASSA, C,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 42 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 34 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CARDEDEU, F.C.,B 32 SABADELL F.C., C.E.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 34 CARDEDEU, F.C.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 22 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
RIPOLLET, C.F.,A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 13 NATACIO TERRASSA, C,A
SABADELLENCA, UE.,A 25 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 22 VILASSAR DALT, C.E.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 10 SABADELL F.C., C.E.,C
Jornada 17 10-02-2019
SABADELL F.C., C.E.,C 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
CARDEDEU, F.C.,B 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 22 RIPOLLET, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 22 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
NATACIO TERRASSA, C,A 102 SABADELLENCA, UE.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 01 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
VILASSAR DALT, C.E.,B 04 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 18 17-02-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 71 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 21 CARDEDEU, F.C.,B
RIPOLLET, C.F.,A 51 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 02 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SABADELLENCA, UE.,A 014 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 00 NATACIO TERRASSA, C,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 50 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
VILASSAR DALT, C.E.,B 04 SABADELL F.C., C.E.,C
Jornada 19 24-02-2019
SABADELL F.C., C.E.,C 13 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
CARDEDEU, F.C.,B 42 RIPOLLET, C.F.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 31 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 160 SABADELLENCA, UE.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 14 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
NATACIO TERRASSA, C,A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 35 VILASSAR DALT, C.E.,B
Jornada 20 10-03-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 32 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
RIPOLLET, C.F.,A 01 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 24 CARDEDEU, F.C.,B
SABADELLENCA, UE.,A 06 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 16 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
VILASSAR DALT, C.E.,B 12 NATACIO TERRASSA, C,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 03 SABADELL F.C., C.E.,C
Jornada 21 17-03-2019
SABADELL F.C., C.E.,C 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 11 RIPOLLET, C.F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 30 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CARDEDEU, F.C.,B 40 SABADELLENCA, UE.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 34 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 43 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 24 VILASSAR DALT, C.E.,B
NATACIO TERRASSA, C,A 140 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 22 24-03-2019
RIPOLLET, C.F.,A 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
SABADELLENCA, UE.,A 05 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 24 CARDEDEU, F.C.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 03 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
VILASSAR DALT, C.E.,B 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
NATACIO TERRASSA, C,A 21 SABADELL F.C., C.E.,C
Jornada 23 31-03-2019
SABADELL F.C., C.E.,C 32 RIPOLLET, C.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 31 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 41 SABADELLENCA, UE.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 11 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
CARDEDEU, F.C.,B 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 44 VILASSAR DALT, C.E.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 52 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 31 NATACIO TERRASSA, C,A
Jornada 24 07-04-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 22 RIPOLLET, C.F.,A
SABADELLENCA, UE.,A 05 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 22 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
VILASSAR DALT, C.E.,B 25 CARDEDEU, F.C.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 24 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
NATACIO TERRASSA, C,A 41 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 11 SABADELL F.C., C.E.,C
Jornada 25 14-04-2019
SABADELL F.C., C.E.,C 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
RIPOLLET, C.F.,A 40 SABADELLENCA, UE.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 02 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 12 VILASSAR DALT, C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,B 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 20 NATACIO TERRASSA, C,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 60 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
Jornada 26 28-04-2019
SABADELLENCA, UE.,A 06 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 11 RIPOLLET, C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 52 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
VILASSAR DALT, C.E.,B 02 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 23 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
NATACIO TERRASSA, C,A 32 CARDEDEU, F.C.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 52 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 41 SABADELL F.C., C.E.,C
Jornada 27 05-05-2019
SABADELL F.C., C.E.,C 80 SABADELLENCA, UE.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 22 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
RIPOLLET, C.F.,A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 45 VILASSAR DALT, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 80 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 23 NATACIO TERRASSA, C,A
CARDEDEU, F.C.,B 56 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 28 12-05-2019
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 41 SABADELLENCA, UE.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 11 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
VILASSAR DALT, C.E.,B 42 RIPOLLET, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 07 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
NATACIO TERRASSA, C,A 04 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 11 CARDEDEU, F.C.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 31 SABADELL F.C., C.E.,C
Jornada 29 19-05-2019
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 13 SABADELL F.C., C.E.,C
SABADELLENCA, UE.,A 15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 31 VILASSAR DALT, C.E.,B
RIPOLLET, C.F.,A 50 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 21 NATACIO TERRASSA, C,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 20 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CARDEDEU, F.C.,B 14 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
Jornada 30 26-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
VILASSAR DALT, C.E.,B 150 SABADELLENCA, UE.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 13 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
NATACIO TERRASSA, C,A 54 RIPOLLET, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 50 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 30 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
SABADELL F.C., C.E.,C 24 CARDEDEU, F.C.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.