Competició | TEMPORADA 2018-2019

juvenil segona divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
Descansa
R
RACING SARRIA C.F.,B
ALZAMORA, C.F. ,B 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
PARC, U.D.,A 12 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 70 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
EUROPA, C.E.,D 41 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Descansa
R
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
MONTAÑESA, C.F.,B 112 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B 13 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Jornada 2 14-10-2018
RACING SARRIA C.F.,B 80 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
R
Descansa
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 30 ALZAMORA, C.F. ,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 06 PARC, U.D.,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 71 PUBILLA CASAS, C.E.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 22 EUROPA, C.E.,D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
R
Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 03 MONTAÑESA, C.F.,B
Jornada 3 21-10-2018
RACING SARRIA C.F.,B 40 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
Descansa
R
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
ALZAMORA, C.F. ,B 40 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
PARC, U.D.,A 11 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 12 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
EUROPA, C.E.,D 110 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Descansa
R
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B 36 MONTAÑESA, C.F.,B
Jornada 4 28-10-2018
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 45 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 41 RACING SARRIA C.F.,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
R
Descansa
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 20 ALZAMORA, C.F. ,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 31 PARC, U.D.,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 42 PUBILLA CASAS, C.E.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 16 EUROPA, C.E.,D
MONTAÑESA, C.F.,B
R
Descansa
Jornada 5 04-11-2018
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 16 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
RACING SARRIA C.F.,B 01 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
Descansa
R
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ALZAMORA, C.F. ,B 31 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
PARC, U.D.,A 10 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 22 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
EUROPA, C.E.,D 21 MONTAÑESA, C.F.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
R
Descansa
Jornada 6 11-11-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 71 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 15 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 51 RACING SARRIA C.F.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
R
Descansa
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 01 ALZAMORA, C.F. ,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 52 PARC, U.D.,A
MONTAÑESA, C.F.,B 30 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Descansa
R
EUROPA, C.E.,D
Jornada 7 18-11-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 71 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 10 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
RACING SARRIA C.F.,B 34 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Descansa
R
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ALZAMORA, C.F. ,B 32 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
PARC, U.D.,A 14 MONTAÑESA, C.F.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B 02 EUROPA, C.E.,D
Jornada 8 25-11-2018
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 17 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 22 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 34 RACING SARRIA C.F.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
R
Descansa
MONTAÑESA, C.F.,B 40 ALZAMORA, C.F. ,B
Descansa
R
PARC, U.D.,A
EUROPA, C.E.,D 31 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Jornada 9 02-12-2018
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 13 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 31 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 63 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
RACING SARRIA C.F.,B 22 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Descansa
R
MONTAÑESA, C.F.,B
ALZAMORA, C.F. ,B
R
Descansa
PARC, U.D.,A 22 EUROPA, C.E.,D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B 23 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Jornada 10 16-12-2018
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 40 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 73 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 24 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
MONTAÑESA, C.F.,B 20 RACING SARRIA C.F.,B
Descansa
R
R
Descansa
EUROPA, C.E.,D 10 ALZAMORA, C.F. ,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 32 PARC, U.D.,A
Jornada 11 23-12-2018
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 33 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 11 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 41 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 28 MONTAÑESA, C.F.,B
RACING SARRIA C.F.,B
R
Descansa
Descansa
R
EUROPA, C.E.,D
ALZAMORA, C.F. ,B 22 PUBILLA CASAS, C.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B 34 PARC, U.D.,A
Jornada 12 13-01-2019
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 23 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 26 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 00 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
MONTAÑESA, C.F.,B 40 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
Descansa
R
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
EUROPA, C.E.,D 30 RACING SARRIA C.F.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B
R
Descansa
PARC, U.D.,A 22 ALZAMORA, C.F. ,B
Jornada 13 20-01-2019
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 31 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 33 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 07 MONTAÑESA, C.F.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
R
Descansa
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 06 EUROPA, C.E.,D
RACING SARRIA C.F.,B 00 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Descansa
R
PARC, U.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B 35 ALZAMORA, C.F. ,B
Jornada 14 27-01-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B 33 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 30 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
MONTAÑESA, C.F.,B 12 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Descansa
R
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
EUROPA, C.E.,D 23 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 61 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
PARC, U.D.,A 23 RACING SARRIA C.F.,B
ALZAMORA, C.F. ,B
R
Descansa
Jornada 15 03-02-2019
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 25 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 11 MONTAÑESA, C.F.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
R
Descansa
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 15 EUROPA, C.E.,D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 60 PUBILLA CASAS, C.E.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 11 PARC, U.D.,A
RACING SARRIA C.F.,B 11 ALZAMORA, C.F. ,B
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
RACING SARRIA C.F.,B
R
Descansa
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 25 ALZAMORA, C.F. ,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 40 PARC, U.D.,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 41 PUBILLA CASAS, C.E.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 10 EUROPA, C.E.,D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
R
Descansa
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 37 MONTAÑESA, C.F.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 64 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
Jornada 17 17-02-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B 26 RACING SARRIA C.F.,B
Descansa
R
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
ALZAMORA, C.F. ,B 14 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
PARC, U.D.,A 12 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 00 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
EUROPA, C.E.,D 41 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Descansa
R
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
MONTAÑESA, C.F.,B 90 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Jornada 18 24-02-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 03 RACING SARRIA C.F.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
R
Descansa
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 42 ALZAMORA, C.F. ,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 33 PARC, U.D.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 22 PUBILLA CASAS, C.E.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 05 EUROPA, C.E.,D
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
R
Descansa
MONTAÑESA, C.F.,B 43 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
Jornada 19 10-03-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
RACING SARRIA C.F.,B 00 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
Descansa
R
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
ALZAMORA, C.F. ,B 04 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
PARC, U.D.,A 33 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 33 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
EUROPA, C.E.,D 43 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Descansa
R
MONTAÑESA, C.F.,B
Jornada 20 17-03-2019
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 50 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 02 RACING SARRIA C.F.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
R
Descansa
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 11 ALZAMORA, C.F. ,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 34 PARC, U.D.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 11 PUBILLA CASAS, C.E.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 11 EUROPA, C.E.,D
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
Jornada 21 24-03-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B 06 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 32 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
RACING SARRIA C.F.,B 23 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Descansa
R
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
ALZAMORA, C.F. ,B 33 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
PARC, U.D.,A 32 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 12 MONTAÑESA, C.F.,B
EUROPA, C.E.,D
R
Descansa
Jornada 22 31-03-2019
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 15 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 60 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 30 RACING SARRIA C.F.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
R
Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 00 ALZAMORA, C.F. ,B
MONTAÑESA, C.F.,B 32 PARC, U.D.,A
Descansa
R
PUBILLA CASAS, C.E.,B
EUROPA, C.E.,D 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
Jornada 23 07-04-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B 21 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 12 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 14 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
RACING SARRIA C.F.,B 21 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Descansa
R
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
ALZAMORA, C.F. ,B 22 MONTAÑESA, C.F.,B
PARC, U.D.,A
R
Descansa
PUBILLA CASAS, C.E.,B 14 EUROPA, C.E.,D
Jornada 24 14-04-2019
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 20 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 23 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 14 RACING SARRIA C.F.,B
MONTAÑESA, C.F.,B
R
Descansa
Descansa
R
ALZAMORA, C.F. ,B
EUROPA, C.E.,D 80 PARC, U.D.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
Jornada 25 28-04-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B 37 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 42 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 91 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 03 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
RACING SARRIA C.F.,B 23 MONTAÑESA, C.F.,B
Descansa
R
R
Descansa
ALZAMORA, C.F. ,B 55 EUROPA, C.E.,D
PARC, U.D.,A 22 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Jornada 26 05-05-2019
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 02 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 23 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 01 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
MONTAÑESA, C.F.,B 40 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
Descansa
R
RACING SARRIA C.F.,B
EUROPA, C.E.,D
R
Descansa
PUBILLA CASAS, C.E.,B 11 ALZAMORA, C.F. ,B
PARC, U.D.,A 32 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
Jornada 27 12-05-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B 47 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 110 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 21 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 02 MONTAÑESA, C.F.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
R
Descansa
RACING SARRIA C.F.,B 02 EUROPA, C.E.,D
Descansa
R
PUBILLA CASAS, C.E.,B
ALZAMORA, C.F. ,B 41 PARC, U.D.,A
Jornada 28 19-05-2019
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 22 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 13 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
MONTAÑESA, C.F.,B 10 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
Descansa
R
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
EUROPA, C.E.,D 60 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B 12 RACING SARRIA C.F.,B
PARC, U.D.,A
R
Descansa
ALZAMORA, C.F. ,B 72 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
Jornada 29 26-05-2019
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 13 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 33 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A - MONTAÑESA, C.F.,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
R
Descansa
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 24 EUROPA, C.E.,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 23 PUBILLA CASAS, C.E.,B
RACING SARRIA C.F.,B 20 PARC, U.D.,A
Descansa
R
ALZAMORA, C.F. ,B
Jornada 30 02-06-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 64 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
MONTAÑESA, C.F.,B 62 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Descansa
R
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
EUROPA, C.E.,D 11 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 35 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
PARC, U.D.,A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
ALZAMORA, C.F. ,B 23 RACING SARRIA C.F.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B
R
Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.