Competició | TEMPORADA 2018-2019

juvenil segona divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 33 COMACROS, UE,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 60 GEiEG,B
LLORET, C.F.,B 32 BELL LLOC, C.P.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 05 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 61 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 45 BESCANO, C.D.,B
Descansa
R
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 21 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 2 07-10-2018
COMACROS, UE,A 31 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
GEiEG,B 08 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
BELL LLOC, C.P.,A 12 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 13 LLORET, C.F.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 42 SANT GREGORI, A.E.,B
BESCANO, C.D.,B 50 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Descansa
R
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
R
Descansa
Jornada 3 14-10-2018
COMACROS, UE,A 80 GEiEG,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 20 BELL LLOC, C.P.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 51 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
LLORET, C.F.,B 51 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 32 BESCANO, C.D.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
R
Descansa
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 24 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
R
Descansa
Jornada 4 21-10-2018
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 41 GEiEG,B
BELL LLOC, C.P.,A 30 COMACROS, UE,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 13 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
BESCANO, C.D.,B 04 LLORET, C.F.,B
Descansa
R
SANT GREGORI, A.E.,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 12 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Descansa
R
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
Jornada 5 28-10-2018
GEiEG,B 09 BELL LLOC, C.P.,A
COMACROS, UE,A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 90 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 51 BESCANO, C.D.,B
LLORET, C.F.,B
R
Descansa
SANT GREGORI, A.E.,B 15 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 22 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
Jornada 6 04-11-2018
BELL LLOC, C.P.,A 20 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 62 GEiEG,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 23 COMACROS, UE,A
BESCANO, C.D.,B 03 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Descansa
R
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 24 LLORET, C.F.,B
Descansa
R
SANT GREGORI, A.E.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 12 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Jornada 7 11-11-2018
BELL LLOC, C.P.,A 54 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
GEiEG,B 04 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
COMACROS, UE,A 22 BESCANO, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
R
Descansa
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 23 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
LLORET, C.F.,B
R
Descansa
SANT GREGORI, A.E.,B 62 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 00 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Jornada 8 18-11-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 43 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 03 BELL LLOC, C.P.,A
BESCANO, C.D.,B 50 GEiEG,B
Descansa
R
COMACROS, UE,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 32 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Descansa
R
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 04 LLORET, C.F.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 12 SANT GREGORI, A.E.,B
Jornada 9 25-11-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 21 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
BELL LLOC, C.P.,A 21 BESCANO, C.D.,B
GEiEG,B
R
Descansa
COMACROS, UE,A 00 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
R
Descansa
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 80 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
LLORET, C.F.,B 20 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 10 SANT GREGORI, A.E.,B
Jornada 10 02-12-2018
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 11 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
BESCANO, C.D.,B 62 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
Descansa
R
BELL LLOC, C.P.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 41 GEiEG,B
Descansa
R
COMACROS, UE,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 06 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 05 LLORET, C.F.,B
Jornada 11 16-12-2018
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 41 BESCANO, C.D.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
R
Descansa
BELL LLOC, C.P.,A 22 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
GEiEG,B
R
Descansa
COMACROS, UE,A 41 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 30 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 41 SANT GREGORI, A.E.,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 24 LLORET, C.F.,B
Jornada 12 23-12-2018
BESCANO, C.D.,B 14 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
Descansa
R
CALDES MALAVELLA, U.E.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 61 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
Descansa
R
BELL LLOC, C.P.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 40 GEiEG,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 12 COMACROS, UE,A
SANT GREGORI, A.E.,B 09 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
LLORET, C.F.,B 21 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Jornada 13 13-01-2019
BESCANO, C.D.,B
R
Descansa
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 02 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
R
Descansa
BELL LLOC, C.P.,A 53 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
GEiEG,B 03 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
COMACROS, UE,A 80 SANT GREGORI, A.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 01 LLORET, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 12 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Jornada 14 20-01-2019
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
R
Descansa
BESCANO, C.D.,B 14 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
Descansa
R
CALDES MALAVELLA, U.E.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 32 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 12 BELL LLOC, C.P.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 20 GEiEG,B
LLORET, C.F.,B 31 COMACROS, UE,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Jornada 15 27-01-2019
Descansa
R
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
BESCANO, C.D.,B
R
Descansa
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 20 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 02 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
BELL LLOC, C.P.,A 51 SANT GREGORI, A.E.,B
GEiEG,B 04 LLORET, C.F.,B
COMACROS, UE,A 23 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 21 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
COMACROS, UE,A 11 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
GEiEG,B 15 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
BELL LLOC, C.P.,A 10 LLORET, C.F.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 20 SANT GREGORI, A.E.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 33 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
BESCANO, C.D.,B 44 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
Descansa
R
R
Descansa
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 21 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
Jornada 17 10-02-2019
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 42 COMACROS, UE,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 100 GEiEG,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 14 BELL LLOC, C.P.,A
LLORET, C.F.,B 50 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
SANT GREGORI, A.E.,B 41 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 02 BESCANO, C.D.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
R
Descansa
Descansa
R
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 18 17-02-2019
GEiEG,B 09 COMACROS, UE,A
BELL LLOC, C.P.,A 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 17 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 01 LLORET, C.F.,B
BESCANO, C.D.,B 62 SANT GREGORI, A.E.,B
Descansa
R
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 32 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
Jornada 19 24-02-2019
GEiEG,B 04 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
COMACROS, UE,A 31 BELL LLOC, C.P.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 52 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
LLORET, C.F.,B 20 BESCANO, C.D.,B
SANT GREGORI, A.E.,B
R
Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 06 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
R
Descansa
Jornada 20 10-03-2019
BELL LLOC, C.P.,A 30 GEiEG,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 02 COMACROS, UE,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 03 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
BESCANO, C.D.,B 04 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Descansa
R
LLORET, C.F.,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 51 SANT GREGORI, A.E.,B
Descansa
R
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 21 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
Jornada 21 17-03-2019
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 30 BELL LLOC, C.P.,A
GEiEG,B 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
COMACROS, UE,A 30 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 52 BESCANO, C.D.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
R
Descansa
LLORET, C.F.,B 10 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
SANT GREGORI, A.E.,B
R
Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 25 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
Jornada 22 24-03-2019
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 12 BELL LLOC, C.P.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 80 GEiEG,B
BESCANO, C.D.,B 35 COMACROS, UE,A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 34 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Descansa
R
LLORET, C.F.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 01 SANT GREGORI, A.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 22 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
Jornada 23 31-03-2019
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 60 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
BELL LLOC, C.P.,A 12 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
GEiEG,B 19 BESCANO, C.D.,B
COMACROS, UE,A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 40 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
R
Descansa
LLORET, C.F.,B 30 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
SANT GREGORI, A.E.,B 23 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Jornada 24 07-04-2019
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 32 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
BESCANO, C.D.,B 22 BELL LLOC, C.P.,A
Descansa
R
GEiEG,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 20 COMACROS, UE,A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 14 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 01 LLORET, C.F.,B
SANT GREGORI, A.E.,B 34 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
Jornada 25 14-04-2019
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 40 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 12 BESCANO, C.D.,B
BELL LLOC, C.P.,A
R
Descansa
GEiEG,B 13 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
COMACROS, UE,A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 40 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 21 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
LLORET, C.F.,B 80 SANT GREGORI, A.E.,B
Jornada 26 28-04-2019
BESCANO, C.D.,B 12 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
Descansa
R
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 70 BELL LLOC, C.P.,A
Descansa
R
GEiEG,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 34 COMACROS, UE,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 02 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANT GREGORI, A.E.,B 15 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
LLORET, C.F.,B 24 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
Jornada 27 05-05-2019
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 31 BESCANO, C.D.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A
R
Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 23 TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
BELL LLOC, C.P.,A
R
Descansa
GEiEG,B 11 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
COMACROS, UE,A 20 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 81 SANT GREGORI, A.E.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 11 LLORET, C.F.,B
Jornada 28 12-05-2019
Descansa
R
BESCANO, C.D.,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 31 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
Descansa
R
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 30 BELL LLOC, C.P.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 30 GEiEG,B
SANT GREGORI, A.E.,B 14 COMACROS, UE,A
LLORET, C.F.,B 11 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 21 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
Jornada 29 19-05-2019
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A 31 BESCANO, C.D.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A
R
Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 44 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
BELL LLOC, C.P.,A 71 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
GEiEG,B 10 SANT GREGORI, A.E.,B
COMACROS, UE,A 21 LLORET, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 22 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Jornada 30 26-05-2019
TOSSA UNIO ESPORTIVA,A
R
Descansa
Descansa
R
BESCANO, C.D.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 21 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 35 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
SANT GREGORI, A.E.,B 27 BELL LLOC, C.P.,A
LLORET, C.F.,B 30 GEiEG,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 31 COMACROS, UE,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,B 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.