Competició | TEMPORADA 2018-2019

juvenil segona divisio | grup 28

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
IGUALADA, C.F.,B 31 VILANOVA GELTRU C.F.,C
SANT SADURNI, U.E.,B 01 ODENA, C.E.,A
Descansa
R
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 01 GELIDA, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 21 CALAF, U.D.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
R
Descansa
CAPELLADES, C.F.,A 14 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 43 ANOIA , C.E.,B
Jornada 2 14-10-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,C 33 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
ODENA, C.E.,A 42 IGUALADA, C.F.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 21 SANT SADURNI, U.E.,B
GELIDA, C.F.,A
R
Descansa
CALAF, U.D.,A 01 SAN MAURO, U.D.,B
Descansa
R
MASQUEFA, F.C.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 23 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B 32 CAPELLADES, C.F.,A
Jornada 3 21-10-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,C 01 ODENA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 44 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 15 GELIDA, C.F.,A
Descansa
R
CALAF, U.D.,A
SAN MAURO, U.D.,B
R
Descansa
MASQUEFA, F.C.,A 25 RIUDEBITLLES, C.D.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 12 ANOIA , C.E.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 32 CAPELLADES, C.F.,A
Jornada 4 28-10-2018
ODENA, C.E.,A 52 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 22 VILANOVA GELTRU C.F.,C
GELIDA, C.F.,A 32 IGUALADA, C.F.,B
CALAF, U.D.,A 41 SANT SADURNI, U.E.,B
Descansa
R
R
Descansa
RIUDEBITLLES, C.D.,A 14 SAN MAURO, U.D.,B
ANOIA , C.E.,B 14 MASQUEFA, F.C.,A
CAPELLADES, C.F.,A 10 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Jornada 5 04-11-2018
ODENA, C.E.,A 22 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 30 GELIDA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 00 CALAF, U.D.,A
SANT SADURNI, U.E.,B
R
Descansa
Descansa
R
RIUDEBITLLES, C.D.,A
SAN MAURO, U.D.,B 31 ANOIA , C.E.,B
MASQUEFA, F.C.,A 01 CAPELLADES, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 32 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Jornada 6 11-11-2018
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 75 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
ODENA, C.E.,A 21 GELIDA, C.F.,A
CALAF, U.D.,A 30 VILANOVA GELTRU C.F.,C
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 13 SANT SADURNI, U.E.,B
ANOIA , C.E.,B
R
Descansa
CAPELLADES, C.F.,A 00 SAN MAURO, U.D.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 33 MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 7 18-11-2018
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 24 GELIDA, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 10 CALAF, U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C
R
Descansa
IGUALADA, C.F.,B 21 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 44 ANOIA , C.E.,B
Descansa
R
CAPELLADES, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 30 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 92 MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 8 25-11-2018
GELIDA, C.F.,A 42 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
CALAF, U.D.,A 32 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
Descansa
R
ODENA, C.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 36 VILANOVA GELTRU C.F.,C
ANOIA , C.E.,B 02 IGUALADA, C.F.,B
CAPELLADES, C.F.,A 22 SANT SADURNI, U.E.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
R
Descansa
MASQUEFA, F.C.,A 07 SAN MAURO, U.D.,B
Jornada 9 02-12-2018
GELIDA, C.F.,A 11 CALAF, U.D.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
R
Descansa
ODENA, C.E.,A 32 RIUDEBITLLES, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 61 ANOIA , C.E.,B
CAPELLADES, C.F.,A 22 IGUALADA, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,B 11 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Descansa
R
MASQUEFA, F.C.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 28 SAN MAURO, U.D.,B
Jornada 10 16-12-2018
CALAF, U.D.,A 14 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Descansa
R
GELIDA, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 34 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B 12 ODENA, C.E.,A
CAPELLADES, C.F.,A 04 VILANOVA GELTRU C.F.,C
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 23 IGUALADA, C.F.,B
MASQUEFA, F.C.,A 62 SANT SADURNI, U.E.,B
SAN MAURO, U.D.,B
R
Descansa
Jornada 11 23-12-2018
CALAF, U.D.,A
R
Descansa
GELIDA, C.F.,A 53 RIUDEBITLLES, C.D.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 80 ANOIA , C.E.,B
ODENA, C.E.,A 72 CAPELLADES, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 32 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 41 MASQUEFA, F.C.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 13 SAN MAURO, U.D.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
R
Descansa
Jornada 12 13-01-2019
Descansa
R
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 33 CALAF, U.D.,A
ANOIA , C.E.,B 15 GELIDA, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A 40 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 11 ODENA, C.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 23 VILANOVA GELTRU C.F.,C
SAN MAURO, U.D.,B 33 IGUALADA, C.F.,B
Descansa
R
SANT SADURNI, U.E.,B
Jornada 13 20-01-2019
Descansa
R
RIUDEBITLLES, C.D.,A
CALAF, U.D.,A 01 ANOIA , C.E.,B
GELIDA, C.F.,A 30 CAPELLADES, C.F.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 13 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 61 MASQUEFA, F.C.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 92 SAN MAURO, U.D.,B
IGUALADA, C.F.,B
R
Descansa
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 11 SANT SADURNI, U.E.,B
Jornada 14 27-01-2019
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 24 RIUDEBITLLES, C.D.,A
ANOIA , C.E.,B
R
Descansa
CAPELLADES, C.F.,A 11 CALAF, U.D.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 21 GELIDA, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 31 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 32 ODENA, C.E.,A
Descansa
R
VILANOVA GELTRU C.F.,C
SANT SADURNI, U.E.,B 13 IGUALADA, C.F.,B
Jornada 15 03-02-2019
RIUDEBITLLES, C.D.,A 42 ANOIA , C.E.,B
Descansa
R
CAPELLADES, C.F.,A
CALAF, U.D.,A 22 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
GELIDA, C.F.,A 72 MASQUEFA, F.C.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 13 SAN MAURO, U.D.,B
ODENA, C.E.,A
R
Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,C 30 SANT SADURNI, U.E.,B
IGUALADA, C.F.,B 40 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
VILANOVA GELTRU C.F.,C 22 IGUALADA, C.F.,B
ODENA, C.E.,A 11 SANT SADURNI, U.E.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
R
Descansa
GELIDA, C.F.,A 11 SAN MAURO, U.D.,B
CALAF, U.D.,A 33 MASQUEFA, F.C.,A
Descansa
R
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 42 CAPELLADES, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B 62 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 17 17-02-2019
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 67 VILANOVA GELTRU C.F.,C
IGUALADA, C.F.,B 11 ODENA, C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 14 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
Descansa
R
GELIDA, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 41 CALAF, U.D.,A
MASQUEFA, F.C.,A
R
Descansa
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 32 RIUDEBITLLES, C.D.,A
CAPELLADES, C.F.,A 13 ANOIA , C.E.,B
Jornada 18 24-02-2019
ODENA, C.E.,A 11 VILANOVA GELTRU C.F.,C
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 13 IGUALADA, C.F.,B
GELIDA, C.F.,A 21 SANT SADURNI, U.E.,B
CALAF, U.D.,A
R
Descansa
Descansa
R
SAN MAURO, U.D.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 22 MASQUEFA, F.C.,A
ANOIA , C.E.,B 52 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A 21 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 19 10-03-2019
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 26 ODENA, C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 22 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 12 GELIDA, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 71 CALAF, U.D.,A
Descansa
R
R
Descansa
SAN MAURO, U.D.,B 41 RIUDEBITLLES, C.D.,A
MASQUEFA, F.C.,A 60 ANOIA , C.E.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 34 CAPELLADES, C.F.,A
Jornada 20 17-03-2019
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 14 ODENA, C.E.,A
GELIDA, C.F.,A 20 VILANOVA GELTRU C.F.,C
CALAF, U.D.,A 41 IGUALADA, C.F.,B
Descansa
R
SANT SADURNI, U.E.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A
R
Descansa
ANOIA , C.E.,B 03 SAN MAURO, U.D.,B
CAPELLADES, C.F.,A 32 MASQUEFA, F.C.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 53 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 21 24-03-2019
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 44 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
GELIDA, C.F.,A 42 ODENA, C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 26 CALAF, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,B
R
Descansa
SANT SADURNI, U.E.,B 03 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Descansa
R
ANOIA , C.E.,B
SAN MAURO, U.D.,B 51 CAPELLADES, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 21 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Jornada 22 31-03-2019
GELIDA, C.F.,A 30 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
CALAF, U.D.,A 01 ODENA, C.E.,A
Descansa
R
VILANOVA GELTRU C.F.,C
RIUDEBITLLES, C.D.,A 14 IGUALADA, C.F.,B
ANOIA , C.E.,B 32 SANT SADURNI, U.E.,B
CAPELLADES, C.F.,A
R
Descansa
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 05 SAN MAURO, U.D.,B
MASQUEFA, F.C.,A 24 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 23 07-04-2019
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 35 GELIDA, C.F.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 44 CALAF, U.D.,A
ODENA, C.E.,A
R
Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,C 30 RIUDEBITLLES, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,B 02 ANOIA , C.E.,B
SANT SADURNI, U.E.,B 32 CAPELLADES, C.F.,A
Descansa
R
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 41 MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 24 14-04-2019
CALAF, U.D.,A 03 GELIDA, C.F.,A
Descansa
R
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 34 ODENA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,B 37 VILANOVA GELTRU C.F.,C
IGUALADA, C.F.,B 50 CAPELLADES, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 14 SANT SADURNI, U.E.,B
MASQUEFA, F.C.,A
R
Descansa
SAN MAURO, U.D.,B 20 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 25 28-04-2019
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 45 CALAF, U.D.,A
GELIDA, C.F.,A
R
Descansa
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 15 RIUDEBITLLES, C.D.,A
ODENA, C.E.,A 43 ANOIA , C.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 60 CAPELLADES, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 32 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 82 MASQUEFA, F.C.,A
Descansa
R
SAN MAURO, U.D.,B
Jornada 26 05-05-2019
Descansa
R
CALAF, U.D.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 24 GELIDA, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B 22 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A 13 ODENA, C.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 33 VILANOVA GELTRU C.F.,C
MASQUEFA, F.C.,A 15 IGUALADA, C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,B 10 SANT SADURNI, U.E.,B
Descansa
R
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 27 12-05-2019
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
R
Descansa
CALAF, U.D.,A 35 RIUDEBITLLES, C.D.,A
GELIDA, C.F.,A 70 ANOIA , C.E.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 120 CAPELLADES, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 11 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 21 MASQUEFA, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,B 04 SAN MAURO, U.D.,B
SANT SADURNI, U.E.,B
R
Descansa
Jornada 28 19-05-2019
RIUDEBITLLES, C.D.,A
R
Descansa
ANOIA , C.E.,B 21 CALAF, U.D.,A
CAPELLADES, C.F.,A 02 GELIDA, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 11 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 23 ODENA, C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,B 32 VILANOVA GELTRU C.F.,C
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,B 40 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 29 26-05-2019
RIUDEBITLLES, C.D.,A 85 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Descansa
R
ANOIA , C.E.,B
CALAF, U.D.,A 21 CAPELLADES, C.F.,A
GELIDA, C.F.,A 52 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 50 MASQUEFA, F.C.,A
ODENA, C.E.,A 11 SAN MAURO, U.D.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C
R
Descansa
IGUALADA, C.F.,B 24 SANT SADURNI, U.E.,B
Jornada 30 02-06-2019
ANOIA , C.E.,B 52 RIUDEBITLLES, C.D.,A
CAPELLADES, C.F.,A
R
Descansa
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 25 CALAF, U.D.,A
MASQUEFA, F.C.,A 25 GELIDA, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 53 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
Descansa
R
ODENA, C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 31 VILANOVA GELTRU C.F.,C
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 33 IGUALADA, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.