Competició | TEMPORADA 2018-2019

juvenil segona divisio | grup 29

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SANT SADURNI, U.E.,A 50 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 13 BASE OLERDOLA, C.E.,A
RIBES, C.D.,A 90 LA GRANADA, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,C 23 SITGES U.E.,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 22 MAS CATARRO, CF.B.,A
ODENA,C.E.,B 06 BLANCA SUBUR, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,B 71 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
MARTINENCA, U.E.,A 06 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
Jornada 2 14-10-2018
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 10 MARTINENCA, U.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 01 SANT SADURNI, U.E.,A
LA GRANADA, C.F.,A 13 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
SITGES U.E.,B 03 RIBES, C.D.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 40 BASE MARC BARTRA CF,C
BLANCA SUBUR, C.F.,B 50 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 10 ODENA,C.E.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 63 VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 3 21-10-2018
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 03 BASE OLERDOLA, C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 91 LA GRANADA, C.F.,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 00 SITGES U.E.,B
RIBES, C.D.,A 51 MAS CATARRO, CF.B.,A
BASE MARC BARTRA CF,C 14 BLANCA SUBUR, C.F.,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 40 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
ODENA,C.E.,B 05 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
MARTINENCA, U.E.,A 44 VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 4 28-10-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,A 60 MARTINENCA, U.E.,A
LA GRANADA, C.F.,A 16 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
SITGES U.E.,B 24 SANT SADURNI, U.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 40 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 32 RIBES, C.D.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 17 BASE MARC BARTRA CF,C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 60 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 32 ODENA,C.E.,B
Jornada 5 04-11-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,A 30 LA GRANADA, C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 42 SITGES U.E.,B
SANT SADURNI, U.E.,A 34 MAS CATARRO, CF.B.,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 14 BLANCA SUBUR, C.F.,B
RIBES, C.D.,A 132 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
BASE MARC BARTRA CF,C 23 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 41 VILANOVA GELTRU C.F.,B
MARTINENCA, U.E.,A 13 ODENA,C.E.,B
Jornada 6 11-11-2018
LA GRANADA, C.F.,A 21 MARTINENCA, U.E.,A
SITGES U.E.,B 30 BASE OLERDOLA, C.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 30 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 33 SANT SADURNI, U.E.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 23 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 13 RIBES, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 11 BASE MARC BARTRA CF,C
ODENA,C.E.,B 05 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
Jornada 7 18-11-2018
LA GRANADA, C.F.,A 21 SITGES U.E.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A 23 MAS CATARRO, CF.B.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 02 BLANCA SUBUR, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,A 41 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 07 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
RIBES, C.D.,A 41 VILANOVA GELTRU C.F.,B
BASE MARC BARTRA CF,C 40 ODENA,C.E.,B
MARTINENCA, U.E.,A 43 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
Jornada 8 25-11-2018
SITGES U.E.,B 82 MARTINENCA, U.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 30 LA GRANADA, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 21 BASE OLERDOLA, C.E.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 33 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 21 SANT SADURNI, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 60 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
ODENA,C.E.,B 07 RIBES, C.D.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 23 BASE MARC BARTRA CF,C
Jornada 9 02-12-2018
SITGES U.E.,B 22 MAS CATARRO, CF.B.,A
LA GRANADA, C.F.,A 15 BLANCA SUBUR, C.F.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A 50 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 06 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 53 VILANOVA GELTRU C.F.,B
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 33 ODENA,C.E.,B
RIBES, C.D.,A 21 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
MARTINENCA, U.E.,A 34 BASE MARC BARTRA CF,C
Jornada 10 16-12-2018
MAS CATARRO, CF.B.,A 90 MARTINENCA, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 12 SITGES U.E.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 35 LA GRANADA, C.F.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 32 BASE OLERDOLA, C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 41 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
ODENA,C.E.,B 17 SANT SADURNI, U.E.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 42 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,C 13 RIBES, C.D.,A
Jornada 11 23-12-2018
MAS CATARRO, CF.B.,A 31 BLANCA SUBUR, C.F.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 17 SITGES U.E.,B
LA GRANADA, C.F.,A 16 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 21 VILANOVA GELTRU C.F.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 41 ODENA,C.E.,B
SANT SADURNI, U.E.,A 21 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 35 BASE MARC BARTRA CF,C
MARTINENCA, U.E.,A 13 RIBES, C.D.,A
Jornada 12 13-01-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,B 50 MARTINENCA, U.E.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 012 MAS CATARRO, CF.B.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 61 SITGES U.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,B 51 LA GRANADA, C.F.,A
ODENA,C.E.,B 15 BASE OLERDOLA, C.E.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 41 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
BASE MARC BARTRA CF,C 07 SANT SADURNI, U.E.,A
RIBES, C.D.,A 72 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
Jornada 13 20-01-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,B 50 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 20 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
SITGES U.E.,B 13 VILANOVA GELTRU C.F.,B
LA GRANADA, C.F.,A 21 ODENA,C.E.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A 10 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 43 BASE MARC BARTRA CF,C
SANT SADURNI, U.E.,A 14 RIBES, C.D.,A
MARTINENCA, U.E.,A 57 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
Jornada 14 27-01-2019
MARTINENCA, U.E.,A 80 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 13 BLANCA SUBUR, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,B 33 MAS CATARRO, CF.B.,A
ODENA,C.E.,B 29 SITGES U.E.,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 32 LA GRANADA, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,C 13 BASE OLERDOLA, C.E.,A
RIBES, C.D.,A 10 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 05 SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 15 03-02-2019
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 14 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 30 VILANOVA GELTRU C.F.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A 60 ODENA,C.E.,B
SITGES U.E.,B 55 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
LA GRANADA, C.F.,A 12 BASE MARC BARTRA CF,C
BASE OLERDOLA, C.E.,A 13 RIBES, C.D.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 31 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 42 MARTINENCA, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 07 SANT SADURNI, U.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 30 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A 03 RIBES, C.D.,A
SITGES U.E.,B 23 BASE MARC BARTRA CF,C
MAS CATARRO, CF.B.,A 30 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 40 ODENA,C.E.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 04 VILANOVA GELTRU C.F.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 41 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 17 17-02-2019
MARTINENCA, U.E.,A 14 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 40 BASE OLERDOLA, C.E.,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 10 LA GRANADA, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 50 SITGES U.E.,B
BASE MARC BARTRA CF,C 25 MAS CATARRO, CF.B.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 00 BLANCA SUBUR, C.F.,B
ODENA,C.E.,B 80 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 11 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
Jornada 18 24-02-2019
BASE OLERDOLA, C.E.,A 32 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
LA GRANADA, C.F.,A 212 SANT SADURNI, U.E.,A
SITGES U.E.,B 31 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 25 RIBES, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 31 BASE MARC BARTRA CF,C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 40 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 81 ODENA,C.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,B 43 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 19 10-03-2019
MARTINENCA, U.E.,A 36 BASE OLERDOLA, C.E.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 12 LA GRANADA, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 51 SITGES U.E.,B
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 16 MAS CATARRO, CF.B.,A
RIBES, C.D.,A 03 BLANCA SUBUR, C.F.,B
BASE MARC BARTRA CF,C 83 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 62 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
ODENA,C.E.,B 12 VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 20 17-03-2019
LA GRANADA, C.F.,A 14 BASE OLERDOLA, C.E.,A
SITGES U.E.,B 23 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 22 SANT SADURNI, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 20 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 37 RIBES, C.D.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 41 BASE MARC BARTRA CF,C
VILANOVA GELTRU C.F.,B 21 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
ODENA,C.E.,B 60 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 21 24-03-2019
MARTINENCA, U.E.,A 53 LA GRANADA, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 31 SITGES U.E.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 12 MAS CATARRO, CF.B.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 42 BLANCA SUBUR, C.F.,B
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 32 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
RIBES, C.D.,A 21 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
BASE MARC BARTRA CF,C 21 VILANOVA GELTRU C.F.,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 62 ODENA,C.E.,B
Jornada 22 31-03-2019
SITGES U.E.,B 71 LA GRANADA, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 10 BASE OLERDOLA, C.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 40 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 14 SANT SADURNI, U.E.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 41 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 03 RIBES, C.D.,A
ODENA,C.E.,B 34 BASE MARC BARTRA CF,C
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 40 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 23 07-04-2019
MARTINENCA, U.E.,A 52 SITGES U.E.,B
LA GRANADA, C.F.,A 17 MAS CATARRO, CF.B.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 02 BLANCA SUBUR, C.F.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 10 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
SANT SADURNI, U.E.,A 42 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 03 VILANOVA GELTRU C.F.,B
RIBES, C.D.,A 100 ODENA,C.E.,B
BASE MARC BARTRA CF,C 35 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
Jornada 24 14-04-2019
MAS CATARRO, CF.B.,A 82 SITGES U.E.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,B 21 LA GRANADA, C.F.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 04 BASE OLERDOLA, C.E.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 80 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 02 SANT SADURNI, U.E.,A
ODENA,C.E.,B 23 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 14 RIBES, C.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,C 51 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 25 28-04-2019
MARTINENCA, U.E.,A 13 MAS CATARRO, CF.B.,A
SITGES U.E.,B 08 BLANCA SUBUR, C.F.,B
LA GRANADA, C.F.,A 24 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 42 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 03 VILANOVA GELTRU C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,A 41 ODENA,C.E.,B
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 35 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
RIBES, C.D.,A 62 BASE MARC BARTRA CF,C
Jornada 26 05-05-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,B 22 MAS CATARRO, CF.B.,A
SITGES U.E.,B 60 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 40 LA GRANADA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 21 BASE OLERDOLA, C.E.,A
ODENA,C.E.,B 30 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 15 SANT SADURNI, U.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,C 71 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
RIBES, C.D.,A 140 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 27 12-05-2019
MARTINENCA, U.E.,A 04 BLANCA SUBUR, C.F.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A 80 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
SITGES U.E.,B 28 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
LA GRANADA, C.F.,A 111 VILANOVA GELTRU C.F.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A 61 ODENA,C.E.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 11 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
SANT SADURNI, U.E.,A 43 BASE MARC BARTRA CF,C
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 34 RIBES, C.D.,A
Jornada 28 19-05-2019
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 43 BLANCA SUBUR, C.F.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 16 MAS CATARRO, CF.B.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 50 SITGES U.E.,B
ODENA,C.E.,B 30 LA GRANADA, C.F.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 01 BASE OLERDOLA, C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,C 50 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
RIBES, C.D.,A 50 SANT SADURNI, U.E.,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 12 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 29 26-05-2019
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 40 MARTINENCA, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 23 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 30 VILANOVA GELTRU C.F.,B
SITGES U.E.,B 25 ODENA,C.E.,B
LA GRANADA, C.F.,A 12 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 21 BASE MARC BARTRA CF,C
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 06 RIBES, C.D.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 60 SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A
Jornada 30 02-06-2019
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 73 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 24 BLANCA SUBUR, C.F.,B
ODENA,C.E.,B 05 MAS CATARRO, CF.B.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 33 SITGES U.E.,B
BASE MARC BARTRA CF,C 30 LA GRANADA, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 61 BASE OLERDOLA, C.E.,A
SANT MIQUEL - MONTAGUT, E.F.,A 11 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
MARTINENCA, U.E.,A 16 SANT SADURNI, U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.