Competició | TEMPORADA 2018-2019

juvenil segona divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
ARO, C.E.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A - FLAÇA, C.D.,A
VILAMALLA, F.C.,B - BELL LLOC C.P.,B
CASSA, U.D.,B - BISBALENC, AT.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
GEiEG,A - CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - MONELLS, A.E.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - FORNELLS, UE.,B
Jornada 2 07-10-2018
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - PALAFRUGELL, C.F.,A
FLAÇA, C.D.,A - ARO, C.E.,A
BELL LLOC C.P.,B - ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A
BISBALENC, AT.,A - VILAMALLA, F.C.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - CASSA, U.D.,B
CELRA, U.C.E.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
MONELLS, A.E.,A - GEiEG,A
FORNELLS, UE.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
Jornada 3 14-10-2018
FLAÇA, C.D.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
ARO, C.E.,A - BELL LLOC C.P.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A - BISBALENC, AT.,A
VILAMALLA, F.C.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
CASSA, U.D.,B - CELRA, U.C.E.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - MONELLS, A.E.,A
GEiEG,A - FORNELLS, UE.,B
PALAFRUGELL, C.F.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
Jornada 4 21-10-2018
FLAÇA, C.D.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
BELL LLOC C.P.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
BISBALENC, AT.,A - ARO, C.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A
CELRA, U.C.E.,A - VILAMALLA, F.C.,B
MONELLS, A.E.,A - CASSA, U.D.,B
FORNELLS, UE.,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - GEiEG,A
Jornada 5 28-10-2018
FLAÇA, C.D.,A - BELL LLOC C.P.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - BISBALENC, AT.,A
ARO, C.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A - CELRA, U.C.E.,A
VILAMALLA, F.C.,B - MONELLS, A.E.,A
CASSA, U.D.,B - FORNELLS, UE.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
PALAFRUGELL, C.F.,A - GEiEG,A
Jornada 6 04-11-2018
BELL LLOC C.P.,B - PALAFRUGELL, C.F.,A
BISBALENC, AT.,A - FLAÇA, C.D.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
CELRA, U.C.E.,A - ARO, C.E.,A
MONELLS, A.E.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A
FORNELLS, UE.,B - VILAMALLA, F.C.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - CASSA, U.D.,B
GEiEG,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
Jornada 7 11-11-2018
BELL LLOC C.P.,B - BISBALENC, AT.,A
FLAÇA, C.D.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - CELRA, U.C.E.,A
ARO, C.E.,A - MONELLS, A.E.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A - FORNELLS, UE.,B
VILAMALLA, F.C.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
CASSA, U.D.,B - GEiEG,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
Jornada 8 18-11-2018
BISBALENC, AT.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - BELL LLOC C.P.,B
CELRA, U.C.E.,A - FLAÇA, C.D.,A
MONELLS, A.E.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
FORNELLS, UE.,B - ARO, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A
GEiEG,A - VILAMALLA, F.C.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - CASSA, U.D.,B
Jornada 9 25-11-2018
BISBALENC, AT.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
BELL LLOC C.P.,B - CELRA, U.C.E.,A
FLAÇA, C.D.,A - MONELLS, A.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - FORNELLS, UE.,B
ARO, C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A - GEiEG,A
VILAMALLA, F.C.,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
PALAFRUGELL, C.F.,A - CASSA, U.D.,B
Jornada 10 02-12-2018
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A - BISBALENC, AT.,A
MONELLS, A.E.,A - BELL LLOC C.P.,B
FORNELLS, UE.,B - FLAÇA, C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
GEiEG,A - ARO, C.E.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A
CASSA, U.D.,B - VILAMALLA, F.C.,B
Jornada 11 16-12-2018
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - CELRA, U.C.E.,A
BISBALENC, AT.,A - MONELLS, A.E.,A
BELL LLOC C.P.,B - FORNELLS, UE.,B
FLAÇA, C.D.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - GEiEG,A
ARO, C.E.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A - CASSA, U.D.,B
PALAFRUGELL, C.F.,A - VILAMALLA, F.C.,B
Jornada 12 23-12-2018
CELRA, U.C.E.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
MONELLS, A.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
FORNELLS, UE.,B - BISBALENC, AT.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - BELL LLOC C.P.,B
GEiEG,A - FLAÇA, C.D.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
CASSA, U.D.,B - ARO, C.E.,A
VILAMALLA, F.C.,B - ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A
Jornada 13 13-01-2019
CELRA, U.C.E.,A - MONELLS, A.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - FORNELLS, UE.,B
BISBALENC, AT.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
BELL LLOC C.P.,B - GEiEG,A
FLAÇA, C.D.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - CASSA, U.D.,B
ARO, C.E.,A - VILAMALLA, F.C.,B
PALAFRUGELL, C.F.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A
Jornada 14 20-01-2019
PALAFRUGELL, C.F.,A - MONELLS, A.E.,A
FORNELLS, UE.,B - CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
GEiEG,A - BISBALENC, AT.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - BELL LLOC C.P.,B
CASSA, U.D.,B - FLAÇA, C.D.,A
VILAMALLA, F.C.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A - ARO, C.E.,A
Jornada 15 27-01-2019
MONELLS, A.E.,A - FORNELLS, UE.,B
CELRA, U.C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - GEiEG,A
BISBALENC, AT.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
BELL LLOC C.P.,B - CASSA, U.D.,B
FLAÇA, C.D.,A - VILAMALLA, F.C.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A
ARO, C.E.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - ARO, C.E.,A
FLAÇA, C.D.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A
BELL LLOC C.P.,B - VILAMALLA, F.C.,B
BISBALENC, AT.,A - CASSA, U.D.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
CELRA, U.C.E.,A - GEiEG,A
MONELLS, A.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
FORNELLS, UE.,B - PALAFRUGELL, C.F.,A
Jornada 17 10-02-2019
PALAFRUGELL, C.F.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
ARO, C.E.,A - FLAÇA, C.D.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A - BELL LLOC C.P.,B
VILAMALLA, F.C.,B - BISBALENC, AT.,A
CASSA, U.D.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - CELRA, U.C.E.,A
GEiEG,A - MONELLS, A.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - FORNELLS, UE.,B
Jornada 18 17-02-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - FLAÇA, C.D.,A
BELL LLOC C.P.,B - ARO, C.E.,A
BISBALENC, AT.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - VILAMALLA, F.C.,B
CELRA, U.C.E.,A - CASSA, U.D.,B
MONELLS, A.E.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
FORNELLS, UE.,B - GEiEG,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - PALAFRUGELL, C.F.,A
Jornada 19 24-02-2019
PALAFRUGELL, C.F.,A - FLAÇA, C.D.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - BELL LLOC C.P.,B
ARO, C.E.,A - BISBALENC, AT.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
VILAMALLA, F.C.,B - CELRA, U.C.E.,A
CASSA, U.D.,B - MONELLS, A.E.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - FORNELLS, UE.,B
GEiEG,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
Jornada 20 10-03-2019
BELL LLOC C.P.,B - FLAÇA, C.D.,A
BISBALENC, AT.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - ARO, C.E.,A
CELRA, U.C.E.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A
MONELLS, A.E.,A - VILAMALLA, F.C.,B
FORNELLS, UE.,B - CASSA, U.D.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
GEiEG,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
Jornada 21 17-03-2019
PALAFRUGELL, C.F.,A - BELL LLOC C.P.,B
FLAÇA, C.D.,A - BISBALENC, AT.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ARO, C.E.,A - CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A - MONELLS, A.E.,A
VILAMALLA, F.C.,B - FORNELLS, UE.,B
CASSA, U.D.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - GEiEG,A
Jornada 22 24-03-2019
BISBALENC, AT.,A - BELL LLOC C.P.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - FLAÇA, C.D.,A
CELRA, U.C.E.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
MONELLS, A.E.,A - ARO, C.E.,A
FORNELLS, UE.,B - ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - VILAMALLA, F.C.,B
GEiEG,A - CASSA, U.D.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
Jornada 23 31-03-2019
PALAFRUGELL, C.F.,A - BISBALENC, AT.,A
BELL LLOC C.P.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
FLAÇA, C.D.,A - CELRA, U.C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - MONELLS, A.E.,A
ARO, C.E.,A - FORNELLS, UE.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
VILAMALLA, F.C.,B - GEiEG,A
CASSA, U.D.,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
Jornada 24 07-04-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - BISBALENC, AT.,A
CELRA, U.C.E.,A - BELL LLOC C.P.,B
MONELLS, A.E.,A - FLAÇA, C.D.,A
FORNELLS, UE.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - ARO, C.E.,A
GEiEG,A - ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - VILAMALLA, F.C.,B
CASSA, U.D.,B - PALAFRUGELL, C.F.,A
Jornada 25 14-04-2019
PALAFRUGELL, C.F.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
BISBALENC, AT.,A - CELRA, U.C.E.,A
BELL LLOC C.P.,B - MONELLS, A.E.,A
FLAÇA, C.D.,A - FORNELLS, UE.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
ARO, C.E.,A - GEiEG,A
ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
VILAMALLA, F.C.,B - CASSA, U.D.,B
Jornada 26 28-04-2019
CELRA, U.C.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
MONELLS, A.E.,A - BISBALENC, AT.,A
FORNELLS, UE.,B - BELL LLOC C.P.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - FLAÇA, C.D.,A
GEiEG,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - ARO, C.E.,A
CASSA, U.D.,B - ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A
VILAMALLA, F.C.,B - PALAFRUGELL, C.F.,A
Jornada 27 05-05-2019
PALAFRUGELL, C.F.,A - CELRA, U.C.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - MONELLS, A.E.,A
BISBALENC, AT.,A - FORNELLS, UE.,B
BELL LLOC C.P.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
FLAÇA, C.D.,A - GEiEG,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
ARO, C.E.,A - CASSA, U.D.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A - VILAMALLA, F.C.,B
Jornada 28 12-05-2019
MONELLS, A.E.,A - CELRA, U.C.E.,A
FORNELLS, UE.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - BISBALENC, AT.,A
GEiEG,A - BELL LLOC C.P.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - FLAÇA, C.D.,A
CASSA, U.D.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
VILAMALLA, F.C.,B - ARO, C.E.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
Jornada 29 19-05-2019
MONELLS, A.E.,A - PALAFRUGELL, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A - FORNELLS, UE.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
BISBALENC, AT.,A - GEiEG,A
BELL LLOC C.P.,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
FLAÇA, C.D.,A - CASSA, U.D.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - VILAMALLA, F.C.,B
ARO, C.E.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A
Jornada 30 26-05-2019
FORNELLS, UE.,B - MONELLS, A.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - CELRA, U.C.E.,A
GEiEG,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - BISBALENC, AT.,A
CASSA, U.D.,B - BELL LLOC C.P.,B
VILAMALLA, F.C.,B - FLAÇA, C.D.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-ST.ANTONI,C,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
PALAFRUGELL, C.F.,A - ARO, C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.