Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga nacional juvenil | grup 7

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 26-08-2018
DAMM, C.F.,A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 12 GIRONA, F.C.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
VILASECA C.F.,A 05 ESPANYOL, R.C.D.,B
SEGRE, AT.,A 01 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
SANT ANDREU, U.E,A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
BADALONA, C.F.,A 30 MOLLET U.E.,CF.,A
MERCANTIL, C.E,A 11 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 2 02-09-2018
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 10 MERCANTIL, C.E,A
GIRONA, F.C.,B 01 DAMM, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 42 CORNELLA, U.D. SAD,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 20 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 11 VILASECA C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 01 SEGRE, AT.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 20 LLAGOSTERA, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 12 SANT ANDREU, U.E,A
BARCELONA, F.C.,B 50 BADALONA, C.F.,A
Jornada 3 09-09-2018
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 21 GIRONA, F.C.,B
DAMM, C.F.,A 50 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 23 ESPANYOL, R.C.D.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 30 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
VILASECA C.F.,A 24 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
SEGRE, AT.,A 00 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 31 MOLLET U.E.,CF.,A
SANT ANDREU, U.E,A 02 BARCELONA, F.C.,B
MERCANTIL, C.E,A 12 BADALONA, C.F.,A
Jornada 4 16-09-2018
GIRONA, F.C.,B 21 MERCANTIL, C.E,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 21 DAMM, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 32 CORNELLA, U.D. SAD,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 20 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 00 VILASECA C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 12 SEGRE, AT.,A
BARCELONA, F.C.,B 71 LLAGOSTERA, U.E.,A
BADALONA, C.F.,A 11 SANT ANDREU, U.E,A
Jornada 5 23-09-2018
GIRONA, F.C.,B 31 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 00 ESPANYOL, R.C.D.,B
DAMM, C.F.,A 40 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 32 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 00 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
VILASECA C.F.,A 31 MOLLET U.E.,CF.,A
SEGRE, AT.,A 20 BARCELONA, F.C.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 01 BADALONA, C.F.,A
MERCANTIL, C.E,A 02 SANT ANDREU, U.E,A
Jornada 6 30-09-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 11 MERCANTIL, C.E,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 GIRONA, F.C.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 13 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 08 DAMM, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 02 CORNELLA, U.D. SAD,B
MOLLET U.E.,CF.,A 30 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
BARCELONA, F.C.,B 30 VILASECA C.F.,A
BADALONA, C.F.,A 20 SEGRE, AT.,A
SANT ANDREU, U.E,A 40 LLAGOSTERA, U.E.,A
Jornada 7 07-10-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 21 ESPANYOL, R.C.D.,B
GIRONA, F.C.,B 42 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 42 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
DAMM, C.F.,A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 11 MOLLET U.E.,CF.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 02 BARCELONA, F.C.,B
VILASECA C.F.,A 10 BADALONA, C.F.,A
SEGRE, AT.,A 11 SANT ANDREU, U.E,A
MERCANTIL, C.E,A 20 LLAGOSTERA, U.E.,A
Jornada 8 14-10-2018
ESPANYOL, R.C.D.,B 20 MERCANTIL, C.E,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 06 GIRONA, F.C.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
MOLLET U.E.,CF.,A 01 DAMM, C.F.,A
BARCELONA, F.C.,B 41 CORNELLA, U.D. SAD,B
BADALONA, C.F.,A 21 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SANT ANDREU, U.E,A 11 VILASECA C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 20 SEGRE, AT.,A
Jornada 9 21-10-2018
ESPANYOL, R.C.D.,B 41 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
GIRONA, F.C.,B 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 40 MOLLET U.E.,CF.,A
DAMM, C.F.,A 11 BARCELONA, F.C.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 12 BADALONA, C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 10 SANT ANDREU, U.E,A
VILASECA C.F.,A 41 LLAGOSTERA, U.E.,A
MERCANTIL, C.E,A 40 SEGRE, AT.,A
Jornada 10 28-10-2018
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 04 MERCANTIL, C.E,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 13 ESPANYOL, R.C.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 00 GIRONA, F.C.,B
BARCELONA, F.C.,B 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
BADALONA, C.F.,A 12 DAMM, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,A 24 CORNELLA, U.D. SAD,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 13 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SEGRE, AT.,A 01 VILASECA C.F.,A
Jornada 11 04-11-2018
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 00 MOLLET U.E.,CF.,A
GIRONA, F.C.,B 23 BARCELONA, F.C.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 21 BADALONA, C.F.,A
DAMM, C.F.,A 71 SANT ANDREU, U.E,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 13 LLAGOSTERA, U.E.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 11 SEGRE, AT.,A
MERCANTIL, C.E,A 10 VILASECA C.F.,A
Jornada 12 11-11-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 14 MERCANTIL, C.E,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 21 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
MOLLET U.E.,CF.,A 12 ESPANYOL, R.C.D.,B
BARCELONA, F.C.,B 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BADALONA, C.F.,A 33 GIRONA, F.C.,B
SANT ANDREU, U.E,A 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 22 DAMM, C.F.,A
SEGRE, AT.,A 12 CORNELLA, U.D. SAD,B
VILASECA C.F.,A 21 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 13 18-11-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 00 MOLLET U.E.,CF.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 12 BARCELONA, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 11 BADALONA, C.F.,A
GIRONA, F.C.,B 11 SANT ANDREU, U.E,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 02 LLAGOSTERA, U.E.,A
DAMM, C.F.,A 20 SEGRE, AT.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 42 VILASECA C.F.,A
MERCANTIL, C.E,A 22 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 14 25-11-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 20 MERCANTIL, C.E,A
MOLLET U.E.,CF.,A 40 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
BARCELONA, F.C.,B 101 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
BADALONA, C.F.,A 16 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT ANDREU, U.E,A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 11 GIRONA, F.C.,B
SEGRE, AT.,A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
VILASECA C.F.,A 00 DAMM, C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 21 CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 15 02-12-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 10 MOLLET U.E.,CF.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 04 BARCELONA, F.C.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 23 BADALONA, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 40 SANT ANDREU, U.E,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 12 LLAGOSTERA, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 00 SEGRE, AT.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 21 VILASECA C.F.,A
DAMM, C.F.,A 31 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
MERCANTIL, C.E,A 00 CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 16 16-12-2018
MERCANTIL, C.E,A 00 MOLLET U.E.,CF.,A
BARCELONA, F.C.,B 41 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
BADALONA, C.F.,A 53 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
SANT ANDREU, U.E,A 32 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 13 ESPANYOL, R.C.D.,B
SEGRE, AT.,A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
VILASECA C.F.,A 11 GIRONA, F.C.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 12 DAMM, C.F.,A
Jornada 17 23-12-2018
MOLLET U.E.,CF.,A 13 BARCELONA, F.C.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 22 BADALONA, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 21 SANT ANDREU, U.E,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 12 LLAGOSTERA, U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 SEGRE, AT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 01 VILASECA C.F.,A
GIRONA, F.C.,B 50 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 21 CORNELLA, U.D. SAD,B
DAMM, C.F.,A 20 MERCANTIL, C.E,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 13-01-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 22 DAMM, C.F.,A
GIRONA, F.C.,B 00 CORNELLA, U.D. SAD,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 11 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 51 VILASECA C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 13 SEGRE, AT.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 01 LLAGOSTERA, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 30 SANT ANDREU, U.E,A
MOLLET U.E.,CF.,A 10 BADALONA, C.F.,A
BARCELONA, F.C.,B 00 MERCANTIL, C.E,A
Jornada 19 20-01-2019
MERCANTIL, C.E,A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
DAMM, C.F.,A 40 GIRONA, F.C.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 00 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 00 ESPANYOL, R.C.D.,B
VILASECA C.F.,A 21 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
SEGRE, AT.,A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 20 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SANT ANDREU, U.E,A 21 MOLLET U.E.,CF.,A
BADALONA, C.F.,A 03 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 20 27-01-2019
GIRONA, F.C.,B 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 14 DAMM, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 CORNELLA, U.D. SAD,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 21 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 42 VILASECA C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 31 SEGRE, AT.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 61 SANT ANDREU, U.E,A
BADALONA, C.F.,A 20 MERCANTIL, C.E,A
Jornada 21 03-02-2019
MERCANTIL, C.E,A 01 GIRONA, F.C.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 20 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
DAMM, C.F.,A 30 ESPANYOL, R.C.D.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 60 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 70 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
VILASECA C.F.,A 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SEGRE, AT.,A 00 MOLLET U.E.,CF.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 01 BARCELONA, F.C.,B
SANT ANDREU, U.E,A 15 BADALONA, C.F.,A
Jornada 22 10-02-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 13 GIRONA, F.C.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 03 DAMM, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 14 CORNELLA, U.D. SAD,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 21 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 11 VILASECA C.F.,A
BARCELONA, F.C.,B 30 SEGRE, AT.,A
BADALONA, C.F.,A 01 LLAGOSTERA, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A 12 MERCANTIL, C.E,A
Jornada 23 17-02-2019
MERCANTIL, C.E,A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
GIRONA, F.C.,B 01 ESPANYOL, R.C.D.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 20 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
DAMM, C.F.,A 50 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 20 MOLLET U.E.,CF.,A
VILASECA C.F.,A 12 BARCELONA, F.C.,B
SEGRE, AT.,A 12 BADALONA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 00 SANT ANDREU, U.E,A
Jornada 24 24-02-2019
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 03 GIRONA, F.C.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 35 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 21 DAMM, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 23 CORNELLA, U.D. SAD,B
BARCELONA, F.C.,B 10 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
BADALONA, C.F.,A 33 VILASECA C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,A 21 SEGRE, AT.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 10 MERCANTIL, C.E,A
Jornada 25 10-03-2019
MERCANTIL, C.E,A 21 ESPANYOL, R.C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 22 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
GIRONA, F.C.,B 32 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 00 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
DAMM, C.F.,A 10 MOLLET U.E.,CF.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 43 BARCELONA, F.C.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 01 BADALONA, C.F.,A
VILASECA C.F.,A 12 SANT ANDREU, U.E,A
SEGRE, AT.,A 00 LLAGOSTERA, U.E.,A
Jornada 26 17-03-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 09 ESPANYOL, R.C.D.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 63 GIRONA, F.C.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
BARCELONA, F.C.,B 12 DAMM, C.F.,A
BADALONA, C.F.,A 41 CORNELLA, U.D. SAD,B
SANT ANDREU, U.E,A 00 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 01 VILASECA C.F.,A
SEGRE, AT.,A 03 MERCANTIL, C.E,A
Jornada 27 24-03-2019
MERCANTIL, C.E,A 01 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 60 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
GIRONA, F.C.,B 10 MOLLET U.E.,CF.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 10 BARCELONA, F.C.,B
DAMM, C.F.,A 50 BADALONA, C.F.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 32 SANT ANDREU, U.E,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 22 LLAGOSTERA, U.E.,A
VILASECA C.F.,A 12 SEGRE, AT.,A
Jornada 28 31-03-2019
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 43 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 22 ESPANYOL, R.C.D.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BARCELONA, F.C.,B 31 GIRONA, F.C.,B
BADALONA, C.F.,A 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
SANT ANDREU, U.E,A 01 DAMM, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 00 CORNELLA, U.D. SAD,B
SEGRE, AT.,A 22 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 11 MERCANTIL, C.E,A
Jornada 29 07-04-2019
MERCANTIL, C.E,A 11 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 21 MOLLET U.E.,CF.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 02 BARCELONA, F.C.,B
GIRONA, F.C.,B 21 BADALONA, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 22 SANT ANDREU, U.E,A
DAMM, C.F.,A 12 LLAGOSTERA, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 10 SEGRE, AT.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 21 VILASECA C.F.,A
Jornada 30 14-04-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 51 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
MOLLET U.E.,CF.,A 50 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
BARCELONA, F.C.,B 32 ESPANYOL, R.C.D.,B
BADALONA, C.F.,A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANT ANDREU, U.E,A 11 GIRONA, F.C.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
SEGRE, AT.,A 13 DAMM, C.F.,A
VILASECA C.F.,A 00 CORNELLA, U.D. SAD,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 21 MERCANTIL, C.E,A
Jornada 31 28-04-2019
MERCANTIL, C.E,A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 20 MOLLET U.E.,CF.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 25 BARCELONA, F.C.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 41 BADALONA, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 00 SANT ANDREU, U.E,A
GIRONA, F.C.,B 31 LLAGOSTERA, U.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 22 SEGRE, AT.,A
DAMM, C.F.,A 111 VILASECA C.F.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 40 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 32 05-05-2019
MOLLET U.E.,CF.,A 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
BARCELONA, F.C.,B 130 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
BADALONA, C.F.,A 20 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
SANT ANDREU, U.E,A 24 ESPANYOL, R.C.D.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SEGRE, AT.,A 05 GIRONA, F.C.,B
VILASECA C.F.,A 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 04 DAMM, C.F.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 51 MERCANTIL, C.E,A
Jornada 33 12-05-2019
MOLLET U.E.,CF.,A 10 MERCANTIL, C.E,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 13 BARCELONA, F.C.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 23 BADALONA, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 10 SANT ANDREU, U.E,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 10 LLAGOSTERA, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 11 SEGRE, AT.,A
GIRONA, F.C.,B 51 VILASECA C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 10 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
DAMM, C.F.,A 34 CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 34 19-05-2019
BARCELONA, F.C.,B 51 MOLLET U.E.,CF.,A
BADALONA, C.F.,A 20 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SANT ANDREU, U.E,A 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
SEGRE, AT.,A 27 ESPANYOL, R.C.D.,B
VILASECA C.F.,A 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 11 GIRONA, F.C.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 40 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
MERCANTIL, C.E,A 22 DAMM, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.