Competició | TEMPORADA 2018-2019

preferent cadet | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 23-09-2018
LA FLORESTA, C.D.,A 03 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
VILADECANS U.D.,A 41 CAN BUXERES, F.C.,A
PIERA, A.E.,A 31 TORTOSA, C.D.,A
PRAT, A.E.,A 32 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 11 CORNELLA, U.D. SAD,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 24 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 21 CASTELLDEFELS, U.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A 10 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
Jornada 2 30-09-2018
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 41 MARIANAO POBLET UD,A
CAN BUXERES, F.C.,A 13 LA FLORESTA, C.D.,A
TORTOSA, C.D.,A 02 VILADECANS U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 41 PIERA, A.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 23 PRAT, A.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 13 BARCELONA, F.C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A 33 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
Jornada 3 07-10-2018
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 30 CAN BUXERES, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 41 TORTOSA, C.D.,A
VILADECANS U.D.,A 32 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
PIERA, A.E.,A 10 CORNELLA, U.D. SAD,B
PRAT, A.E.,A 11 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
BARCELONA, F.C.,B 110 CASTELLDEFELS, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
MARIANAO POBLET UD,A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
Jornada 4 14-10-2018
CAN BUXERES, F.C.,A 14 MARIANAO POBLET UD,A
TORTOSA, C.D.,A 05 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 12 LA FLORESTA, C.D.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 21 VILADECANS U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 40 PIERA, A.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 01 PRAT, A.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 01 BARCELONA, F.C.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 5 21-10-2018
CAN BUXERES, F.C.,A 22 TORTOSA, C.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 30 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 32 CORNELLA, U.D. SAD,B
VILADECANS U.D.,A 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
PIERA, A.E.,A 13 CASTELLDEFELS, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
BARCELONA, F.C.,B 60 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
MARIANAO POBLET UD,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 6 28-10-2018
TORTOSA, C.D.,A 23 MARIANAO POBLET UD,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 12 CAN BUXERES, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 05 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 31 LA FLORESTA, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 12 VILADECANS U.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 21 PIERA, A.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 22 PRAT, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 02 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 7 04-11-2018
TORTOSA, C.D.,A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 12 CORNELLA, U.D. SAD,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 30 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA FLORESTA, C.D.,A 33 CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A 40 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
PIERA, A.E.,A 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
PRAT, A.E.,A 20 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
MARIANAO POBLET UD,A 13 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 8 11-11-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 10 MARIANAO POBLET UD,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 61 TORTOSA, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 21 CAN BUXERES, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 00 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 02 LA FLORESTA, C.D.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 02 VILADECANS U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 20 PIERA, A.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 21 PRAT, A.E.,A
Jornada 9 18-11-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 11 CORNELLA, U.D. SAD,B
TORTOSA, C.D.,A 14 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAN BUXERES, F.C.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 40 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
VILADECANS U.D.,A 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
PIERA, A.E.,A 05 BARCELONA, F.C.,B
MARIANAO POBLET UD,A 10 PRAT, A.E.,A
Jornada 10 25-11-2018
CORNELLA, U.D. SAD,B 11 MARIANAO POBLET UD,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 62 TORTOSA, C.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 13 CAN BUXERES, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 03 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 00 LA FLORESTA, C.D.,A
BARCELONA, F.C.,B 60 VILADECANS U.D.,A
PRAT, A.E.,A 10 PIERA, A.E.,A
Jornada 11 02-12-2018
CORNELLA, U.D. SAD,B 26 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 32 CASTELLDEFELS, U.E.,A
TORTOSA, C.D.,A 13 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,A 22 BARCELONA, F.C.,B
VILADECANS U.D.,A 02 PRAT, A.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A 31 PIERA, A.E.,A
Jornada 12 16-12-2018
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 21 MARIANAO POBLET UD,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 22 CORNELLA, U.D. SAD,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 00 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 32 TORTOSA, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 21 CAN BUXERES, F.C.,A
BARCELONA, F.C.,B 41 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
PRAT, A.E.,A 23 LA FLORESTA, C.D.,A
PIERA, A.E.,A 22 VILADECANS U.D.,A
Jornada 13 23-12-2018
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 42 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
TORTOSA, C.D.,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 00 BARCELONA, F.C.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 20 PRAT, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 22 PIERA, A.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A 52 VILADECANS U.D.,A
Jornada 14 13-01-2019
MARIANAO POBLET UD,A 01 CASTELLDEFELS, U.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 12 CORNELLA, U.D. SAD,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 32 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 70 TORTOSA, C.D.,A
PRAT, A.E.,A 23 CAN BUXERES, F.C.,A
PIERA, A.E.,A 12 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
VILADECANS U.D.,A 42 LA FLORESTA, C.D.,A
Jornada 15 20-01-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,A 20 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 04 BARCELONA, F.C.,B
TORTOSA, C.D.,A 06 PRAT, A.E.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 00 PIERA, A.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 50 VILADECANS U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 20 MARIANAO POBLET UD,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 27-01-2019
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 31 LA FLORESTA, C.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 41 VILADECANS U.D.,A
TORTOSA, C.D.,A 13 PIERA, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 11 PRAT, A.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 21 BARCELONA, F.C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 22 MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 17 03-02-2019
MARIANAO POBLET UD,A 32 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
LA FLORESTA, C.D.,A 02 CAN BUXERES, F.C.,A
VILADECANS U.D.,A 30 TORTOSA, C.D.,A
PIERA, A.E.,A 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
PRAT, A.E.,A 12 CORNELLA, U.D. SAD,B
BARCELONA, F.C.,B 40 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 01 CASTELLDEFELS, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 31 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
Jornada 18 10-02-2019
CAN BUXERES, F.C.,A 02 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
TORTOSA, C.D.,A 01 LA FLORESTA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 31 VILADECANS U.D.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 21 PIERA, A.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 11 PRAT, A.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 00 BARCELONA, F.C.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 01 MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 19 17-02-2019
MARIANAO POBLET UD,A 01 CAN BUXERES, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 30 TORTOSA, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 00 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
VILADECANS U.D.,A 10 CORNELLA, U.D. SAD,B
PIERA, A.E.,A 54 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
PRAT, A.E.,A 31 CASTELLDEFELS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 100 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 50 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
Jornada 20 24-02-2019
TORTOSA, C.D.,A 10 CAN BUXERES, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 00 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 44 LA FLORESTA, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 11 VILADECANS U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 32 PIERA, A.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 43 PRAT, A.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 07 BARCELONA, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 12 MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 21 10-03-2019
MARIANAO POBLET UD,A 01 TORTOSA, C.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 43 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 21 CORNELLA, U.D. SAD,B
LA FLORESTA, C.D.,A 10 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
VILADECANS U.D.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
PIERA, A.E.,A 34 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
PRAT, A.E.,A 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
BARCELONA, F.C.,B 80 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 22 17-03-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 60 TORTOSA, C.D.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 00 CAN BUXERES, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 02 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 32 LA FLORESTA, C.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 14 VILADECANS U.D.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 12 PIERA, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 30 PRAT, A.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 50 MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 23 24-03-2019
MARIANAO POBLET UD,A 02 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
TORTOSA, C.D.,A 05 CORNELLA, U.D. SAD,B
CAN BUXERES, F.C.,A 23 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 21 CASTELLDEFELS, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 61 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
VILADECANS U.D.,A 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
PIERA, A.E.,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
PRAT, A.E.,A 14 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 24 31-03-2019
CORNELLA, U.D. SAD,B 33 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 33 TORTOSA, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 23 CAN BUXERES, F.C.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 09 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 30 LA FLORESTA, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 21 VILADECANS U.D.,A
BARCELONA, F.C.,B 90 PIERA, A.E.,A
PRAT, A.E.,A 31 MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 25 07-04-2019
MARIANAO POBLET UD,A 12 CORNELLA, U.D. SAD,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TORTOSA, C.D.,A 24 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 02 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 50 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
LA FLORESTA, C.D.,A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
VILADECANS U.D.,A 15 BARCELONA, F.C.,B
PIERA, A.E.,A 12 PRAT, A.E.,A
Jornada 26 14-04-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 04 CORNELLA, U.D. SAD,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 12 TORTOSA, C.D.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 23 CAN BUXERES, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 04 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
BARCELONA, F.C.,B 82 LA FLORESTA, C.D.,A
PRAT, A.E.,A 40 VILADECANS U.D.,A
PIERA, A.E.,A 11 MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 27 28-04-2019
MARIANAO POBLET UD,A 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 43 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 53 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
TORTOSA, C.D.,A 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
CAN BUXERES, F.C.,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 21 BARCELONA, F.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,A 02 PRAT, A.E.,A
VILADECANS U.D.,A 16 PIERA, A.E.,A
Jornada 28 05-05-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,A 43 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 07 CORNELLA, U.D. SAD,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 24 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 60 TORTOSA, C.D.,A
BARCELONA, F.C.,B 60 CAN BUXERES, F.C.,A
PRAT, A.E.,A 22 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
PIERA, A.E.,A 12 LA FLORESTA, C.D.,A
VILADECANS U.D.,A 43 MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 29 12-05-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,A 10 MARIANAO POBLET UD,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 20 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 50 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
TORTOSA, C.D.,A 010 BARCELONA, F.C.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 02 PRAT, A.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 51 PIERA, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 80 VILADECANS U.D.,A
Jornada 30 19-05-2019
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 210 CASTELLDEFELS, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 21 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 12 CORNELLA, U.D. SAD,B
BARCELONA, F.C.,B 20 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
PRAT, A.E.,A 40 TORTOSA, C.D.,A
PIERA, A.E.,A 22 CAN BUXERES, F.C.,A
VILADECANS U.D.,A 22 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
MARIANAO POBLET UD,A 21 LA FLORESTA, C.D.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.