Competició | TEMPORADA 2018-2019

preferent cadet | grup 2

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 23-09-2018
VILASSAR MAR,U.E.,A 12 MOLLET U.E.,CF.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 20 VILASSAR DALT, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 40 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
PARETS, C.F.,A 61 SABADELL F.C., C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 13 SANT GABRIEL, C.D.,C
LLAGOSTERA, U.E.,B 10 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
QUART, U.E.,A 21 FIGUERES, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 2 30-09-2018
MOLLET U.E.,CF.,A 22 GIRONA, F.C.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 22 VILASSAR MAR,U.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SABADELL F.C., C.E.,A 23 GRANOLLERS, E.C.,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 01 PARETS, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 52 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FIGUERES, U.E.,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 54 QUART, U.E.,A
Jornada 3 07-10-2018
MOLLET U.E.,CF.,A 21 VILASSAR DALT, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 21 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 11 SABADELL F.C., C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 20 SANT GABRIEL, C.D.,C
PARETS, C.F.,A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 14 FIGUERES, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
GIRONA, F.C.,B 32 QUART, U.E.,A
Jornada 4 14-10-2018
VILASSAR DALT, C.E.,A 01 GIRONA, F.C.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 21 MOLLET U.E.,CF.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 03 VILASSAR MAR,U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 02 GRANOLLERS, E.C.,B
FIGUERES, U.E.,A 12 PARETS, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
QUART, U.E.,A 10 LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 5 21-10-2018
VILASSAR DALT, C.E.,A 10 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 14 SABADELL F.C., C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 51 SANT GABRIEL, C.D.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 12 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
GRANOLLERS, E.C.,B 40 FIGUERES, U.E.,A
PARETS, C.F.,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 21 QUART, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 20 LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 6 28-10-2018
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 02 GIRONA, F.C.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 01 VILASSAR DALT, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 13 MOLLET U.E.,CF.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 11 GRANOLLERS, E.C.,B
QUART, U.E.,A 30 PARETS, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 14 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 7 04-11-2018
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 04 SABADELL F.C., C.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 21 SANT GABRIEL, C.D.,C
MOLLET U.E.,CF.,A 42 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 50 FIGUERES, U.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 50 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
GRANOLLERS, E.C.,B 10 QUART, U.E.,A
PARETS, C.F.,A 30 LLAGOSTERA, U.E.,B
GIRONA, F.C.,B 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 8 11-11-2018
SABADELL F.C., C.E.,A 10 GIRONA, F.C.,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 50 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 00 VILASSAR DALT, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 12 MOLLET U.E.,CF.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 02 VILASSAR MAR,U.E.,A
QUART, U.E.,A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 01 GRANOLLERS, E.C.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 00 PARETS, C.F.,A
Jornada 9 18-11-2018
SABADELL F.C., C.E.,A 13 SANT GABRIEL, C.D.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 22 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 43 FIGUERES, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 21 QUART, U.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,B 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
GIRONA, F.C.,B 30 PARETS, C.F.,A
Jornada 10 25-11-2018
SANT GABRIEL, C.D.,C 13 GIRONA, F.C.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 10 SABADELL F.C., C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 11 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 31 VILASSAR DALT, C.E.,A
QUART, U.E.,A 21 MOLLET U.E.,CF.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 14 VILASSAR MAR,U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
PARETS, C.F.,A 03 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 11 02-12-2018
SANT GABRIEL, C.D.,C 42 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
SABADELL F.C., C.E.,A 32 FIGUERES, U.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 01 QUART, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 31 LLAGOSTERA, U.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 23 PARETS, C.F.,A
GIRONA, F.C.,B 21 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 12 16-12-2018
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 22 GIRONA, F.C.,B
FIGUERES, U.E.,A 11 SANT GABRIEL, C.D.,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 10 SABADELL F.C., C.E.,A
QUART, U.E.,A 02 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 03 VILASSAR DALT, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 12 MOLLET U.E.,CF.,A
PARETS, C.F.,A 12 VILASSAR MAR,U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 13 23-12-2018
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 02 FIGUERES, U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SABADELL F.C., C.E.,A 20 QUART, U.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 21 LLAGOSTERA, U.E.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
MOLLET U.E.,CF.,A 00 PARETS, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 10 GRANOLLERS, E.C.,B
GIRONA, F.C.,B 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 14 13-01-2019
GIRONA, F.C.,B 20 FIGUERES, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
QUART, U.E.,A 12 SANT GABRIEL, C.D.,C
LLAGOSTERA, U.E.,B 12 SABADELL F.C., C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 10 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
PARETS, C.F.,A 30 VILASSAR DALT, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 11 MOLLET U.E.,CF.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 01 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 15 20-01-2019
FIGUERES, U.E.,A 50 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 11 QUART, U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 30 LLAGOSTERA, U.E.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 10 PARETS, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 20 GRANOLLERS, E.C.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 14 GIRONA, F.C.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 27-01-2019
MOLLET U.E.,CF.,A 30 VILASSAR MAR,U.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 13 GRANOLLERS, E.C.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 10 PARETS, C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 51 LLAGOSTERA, U.E.,B
FIGUERES, U.E.,A 03 QUART, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 44 GIRONA, F.C.,B
Jornada 17 03-02-2019
GIRONA, F.C.,B 42 MOLLET U.E.,CF.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 21 VILASSAR DALT, C.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 21 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 30 SABADELL F.C., C.E.,A
PARETS, C.F.,A 31 SANT GABRIEL, C.D.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 11 FIGUERES, U.E.,A
QUART, U.E.,A 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 18 10-02-2019
VILASSAR DALT, C.E.,A 24 MOLLET U.E.,CF.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 01 VILASSAR MAR,U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 01 GRANOLLERS, E.C.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 50 PARETS, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A 34 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 03 LLAGOSTERA, U.E.,B
QUART, U.E.,A 02 GIRONA, F.C.,B
Jornada 19 17-02-2019
GIRONA, F.C.,B 21 VILASSAR DALT, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 31 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 30 SABADELL F.C., C.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 11 SANT GABRIEL, C.D.,C
GRANOLLERS, E.C.,B 41 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
PARETS, C.F.,A 20 FIGUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 14 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 12 QUART, U.E.,A
Jornada 20 24-02-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 21 VILASSAR DALT, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 03 MOLLET U.E.,CF.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 02 VILASSAR MAR,U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 14 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
FIGUERES, U.E.,A 05 GRANOLLERS, E.C.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 20 PARETS, C.F.,A
QUART, U.E.,A 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 01 GIRONA, F.C.,B
Jornada 21 10-03-2019
GIRONA, F.C.,B 40 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 01 SABADELL F.C., C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 52 SANT GABRIEL, C.D.,C
VILASSAR MAR,U.E.,A 30 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 52 FIGUERES, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
PARETS, C.F.,A 10 QUART, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 22 17-03-2019
SABADELL F.C., C.E.,A 12 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 12 VILASSAR DALT, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 34 MOLLET U.E.,CF.,A
FIGUERES, U.E.,A 01 VILASSAR MAR,U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
QUART, U.E.,A 11 GRANOLLERS, E.C.,B
LLAGOSTERA, U.E.,B 22 PARETS, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 11 GIRONA, F.C.,B
Jornada 23 24-03-2019
GIRONA, F.C.,B 00 SABADELL F.C., C.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 00 SANT GABRIEL, C.D.,C
VILASSAR DALT, C.E.,A 61 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
MOLLET U.E.,CF.,A 32 FIGUERES, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 00 QUART, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 22 LLAGOSTERA, U.E.,B
PARETS, C.F.,A 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 24 31-03-2019
SANT GABRIEL, C.D.,C 23 SABADELL F.C., C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 30 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
FIGUERES, U.E.,A 13 VILASSAR DALT, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 12 MOLLET U.E.,CF.,A
QUART, U.E.,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 01 GRANOLLERS, E.C.,B
PARETS, C.F.,A 13 GIRONA, F.C.,B
Jornada 25 07-04-2019
GIRONA, F.C.,B 11 SANT GABRIEL, C.D.,C
SABADELL F.C., C.E.,A 20 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 55 FIGUERES, U.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
MOLLET U.E.,CF.,A 12 QUART, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 00 LLAGOSTERA, U.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
GRANOLLERS, E.C.,B 21 PARETS, C.F.,A
Jornada 26 14-04-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 26 SANT GABRIEL, C.D.,C
FIGUERES, U.E.,A 34 SABADELL F.C., C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 31 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
QUART, U.E.,A 32 VILASSAR DALT, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 13 MOLLET U.E.,CF.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 04 VILASSAR MAR,U.E.,A
PARETS, C.F.,A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
GRANOLLERS, E.C.,B 20 GIRONA, F.C.,B
Jornada 27 28-04-2019
GIRONA, F.C.,B 91 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 30 FIGUERES, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 32 QUART, U.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 70 PARETS, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 01 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 28 05-05-2019
FIGUERES, U.E.,A 34 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 12 SANT GABRIEL, C.D.,C
QUART, U.E.,A 32 SABADELL F.C., C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 24 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 26 VILASSAR DALT, C.E.,A
PARETS, C.F.,A 00 MOLLET U.E.,CF.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 31 VILASSAR MAR,U.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 33 GIRONA, F.C.,B
Jornada 29 12-05-2019
FIGUERES, U.E.,A 13 GIRONA, F.C.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 22 QUART, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 31 LLAGOSTERA, U.E.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 50 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 00 PARETS, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 11 GRANOLLERS, E.C.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 30 19-05-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 11 FIGUERES, U.E.,A
QUART, U.E.,A 45 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 20 SANT GABRIEL, C.D.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 31 SABADELL F.C., C.E.,A
PARETS, C.F.,A 02 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 31 VILASSAR DALT, C.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 13 MOLLET U.E.,CF.,A
GIRONA, F.C.,B 24 VILASSAR MAR,U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.