Competició | TEMPORADA 2018-2019

preferent infantil | grup 2

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 23-09-2018
VILASSAR MAR,U.E.,A 61 BANYOLES, C.E.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 32 SANT GABRIEL, C.D.,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MOLLET U.E.,CF.,A 00 VILASSAR DALT, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 22 GIRONA, F.C.,B
PARETS, C.F.,A 40 BLANES, C.D.,A
QUART, U.E.,A 02 DAMM, C.F.,B
Jornada 2 30-09-2018
BANYOLES, C.E.,A 23 QUART, U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 21 VILASSAR MAR,U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 13 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 02 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 03 MOLLET U.E.,CF.,A
GIRONA, F.C.,B 30 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
BLANES, C.D.,A 02 LLAGOSTERA, U.E.,A
DAMM, C.F.,B 00 PARETS, C.F.,A
Jornada 3 07-10-2018
BANYOLES, C.E.,A 14 SANT GABRIEL, C.D.,C
VILASSAR MAR,U.E.,A 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 21 VILASSAR DALT, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 60 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
MOLLET U.E.,CF.,A 00 GIRONA, F.C.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 04 BLANES, C.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 01 DAMM, C.F.,B
QUART, U.E.,A 32 PARETS, C.F.,A
Jornada 4 14-10-2018
SANT GABRIEL, C.D.,C 02 QUART, U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 20 BANYOLES, C.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 12 VILASSAR MAR,U.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 03 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
GIRONA, F.C.,B 04 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
BLANES, C.D.,A 11 MOLLET U.E.,CF.,A
DAMM, C.F.,B 00 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
PARETS, C.F.,A 20 LLAGOSTERA, U.E.,A
Jornada 5 21-10-2018
SANT GABRIEL, C.D.,C 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
BANYOLES, C.E.,A 06 VILASSAR DALT, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 13 GIRONA, F.C.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 21 BLANES, C.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 02 DAMM, C.F.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 12 PARETS, C.F.,A
QUART, U.E.,A 01 LLAGOSTERA, U.E.,A
Jornada 6 28-10-2018
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 03 QUART, U.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 00 SANT GABRIEL, C.D.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 40 BANYOLES, C.E.,A
GIRONA, F.C.,B 02 VILASSAR MAR,U.E.,A
BLANES, C.D.,A 21 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
DAMM, C.F.,B 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
PARETS, C.F.,A 50 MOLLET U.E.,CF.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 31 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 7 04-11-2018
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 01 VILASSAR DALT, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
BANYOLES, C.E.,A 01 GIRONA, F.C.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 61 BLANES, C.D.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 13 DAMM, C.F.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 10 PARETS, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 02 LLAGOSTERA, U.E.,A
QUART, U.E.,A 10 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 8 11-11-2018
VILASSAR DALT, C.E.,A 22 QUART, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
GIRONA, F.C.,B 20 SANT GABRIEL, C.D.,C
BLANES, C.D.,A 51 BANYOLES, C.E.,A
DAMM, C.F.,B 10 VILASSAR MAR,U.E.,A
PARETS, C.F.,A 31 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 02 MOLLET U.E.,CF.,A
Jornada 9 18-11-2018
VILASSAR DALT, C.E.,A 40 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 12 GIRONA, F.C.,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 12 BLANES, C.D.,A
BANYOLES, C.E.,A 05 DAMM, C.F.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 31 PARETS, C.F.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 23 LLAGOSTERA, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 30 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
QUART, U.E.,A 22 MOLLET U.E.,CF.,A
Jornada 10 25-11-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 23 QUART, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 11 VILASSAR DALT, C.E.,A
BLANES, C.D.,A 20 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
DAMM, C.F.,B 30 SANT GABRIEL, C.D.,C
PARETS, C.F.,A 40 BANYOLES, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 43 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
MOLLET U.E.,CF.,A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 11 02-12-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 02 GIRONA, F.C.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 30 BLANES, C.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 03 DAMM, C.F.,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 20 PARETS, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A 03 LLAGOSTERA, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 03 MOLLET U.E.,CF.,A
QUART, U.E.,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 12 16-12-2018
GIRONA, F.C.,B 10 QUART, U.E.,A
BLANES, C.D.,A 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
DAMM, C.F.,B 20 VILASSAR DALT, C.E.,A
PARETS, C.F.,A 42 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 10 SANT GABRIEL, C.D.,C
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 31 BANYOLES, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 41 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
Jornada 13 23-12-2018
GIRONA, F.C.,B 21 BLANES, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 04 DAMM, C.F.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 21 PARETS, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 14 LLAGOSTERA, U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 41 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
BANYOLES, C.E.,A 02 MOLLET U.E.,CF.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
QUART, U.E.,A 12 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
Jornada 14 13-01-2019
QUART, U.E.,A 01 BLANES, C.D.,A
DAMM, C.F.,B 21 GIRONA, F.C.,B
PARETS, C.F.,A 30 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 11 VILASSAR DALT, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MOLLET U.E.,CF.,A 13 SANT GABRIEL, C.D.,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 51 BANYOLES, C.E.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 04 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 15 20-01-2019
BLANES, C.D.,A 01 DAMM, C.F.,B
GIRONA, F.C.,B 11 PARETS, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 03 LLAGOSTERA, U.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 21 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 03 MOLLET U.E.,CF.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
BANYOLES, C.E.,A 00 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 33 QUART, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 27-01-2019
BANYOLES, C.E.,A 01 VILASSAR MAR,U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 22 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 02 MOLLET U.E.,CF.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 11 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
GIRONA, F.C.,B 02 LLAGOSTERA, U.E.,A
BLANES, C.D.,A 01 PARETS, C.F.,A
DAMM, C.F.,B 31 QUART, U.E.,A
Jornada 17 03-02-2019
QUART, U.E.,A 20 BANYOLES, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 10 SANT GABRIEL, C.D.,C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 50 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 22 VILASSAR DALT, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 60 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 01 GIRONA, F.C.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 51 BLANES, C.D.,A
PARETS, C.F.,A 02 DAMM, C.F.,B
Jornada 18 10-02-2019
SANT GABRIEL, C.D.,C 40 BANYOLES, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 02 VILASSAR MAR,U.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 13 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 06 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
GIRONA, F.C.,B 12 MOLLET U.E.,CF.,A
BLANES, C.D.,A 31 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
DAMM, C.F.,B 01 LLAGOSTERA, U.E.,A
PARETS, C.F.,A 11 QUART, U.E.,A
Jornada 19 17-02-2019
QUART, U.E.,A 01 SANT GABRIEL, C.D.,C
BANYOLES, C.E.,A 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 22 VILASSAR DALT, C.E.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 22 GIRONA, F.C.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 61 BLANES, C.D.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 04 DAMM, C.F.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 13 PARETS, C.F.,A
Jornada 20 24-02-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 12 SANT GABRIEL, C.D.,C
VILASSAR DALT, C.E.,A 12 BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 14 VILASSAR MAR,U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 20 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
BLANES, C.D.,A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
DAMM, C.F.,B 31 MOLLET U.E.,CF.,A
PARETS, C.F.,A 10 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 10 QUART, U.E.,A
Jornada 21 10-03-2019
QUART, U.E.,A 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 20 VILASSAR DALT, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,A 40 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 12 GIRONA, F.C.,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 32 BLANES, C.D.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 02 DAMM, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 11 PARETS, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 03 LLAGOSTERA, U.E.,A
Jornada 22 17-03-2019
VILASSAR DALT, C.E.,A 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 12 SANT GABRIEL, C.D.,C
GIRONA, F.C.,B 40 BANYOLES, C.E.,A
BLANES, C.D.,A 15 VILASSAR MAR,U.E.,A
DAMM, C.F.,B 11 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
PARETS, C.F.,A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 21 MOLLET U.E.,CF.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 01 QUART, U.E.,A
Jornada 23 24-03-2019
QUART, U.E.,A 30 VILASSAR DALT, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 15 GIRONA, F.C.,B
BANYOLES, C.E.,A 22 BLANES, C.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 00 DAMM, C.F.,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 41 PARETS, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 12 LLAGOSTERA, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 14 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 24 31-03-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 03 VILASSAR DALT, C.E.,A
GIRONA, F.C.,B 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
BLANES, C.D.,A 15 SANT GABRIEL, C.D.,C
DAMM, C.F.,B 30 BANYOLES, C.E.,A
PARETS, C.F.,A 00 VILASSAR MAR,U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 11 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
MOLLET U.E.,CF.,A 41 QUART, U.E.,A
Jornada 25 07-04-2019
QUART, U.E.,A 40 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 02 GIRONA, F.C.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 03 BLANES, C.D.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 13 DAMM, C.F.,B
BANYOLES, C.E.,A 43 PARETS, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 11 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 23 MOLLET U.E.,CF.,A
Jornada 26 14-04-2019
GIRONA, F.C.,B 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
BLANES, C.D.,A 13 VILASSAR DALT, C.E.,A
DAMM, C.F.,B 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
PARETS, C.F.,A 01 SANT GABRIEL, C.D.,C
LLAGOSTERA, U.E.,A 41 BANYOLES, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 01 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 23 QUART, U.E.,A
Jornada 27 28-04-2019
QUART, U.E.,A 01 GIRONA, F.C.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 23 BLANES, C.D.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 04 DAMM, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 24 PARETS, C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 02 LLAGOSTERA, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 20 MOLLET U.E.,CF.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 04 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 28 05-05-2019
BLANES, C.D.,A 14 GIRONA, F.C.,B
DAMM, C.F.,B 30 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
PARETS, C.F.,A 41 VILASSAR DALT, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 10 SANT GABRIEL, C.D.,C
MOLLET U.E.,CF.,A 12 BANYOLES, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 12 VILASSAR MAR,U.E.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 45 QUART, U.E.,A
Jornada 29 12-05-2019
BLANES, C.D.,A 11 QUART, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 03 DAMM, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 04 PARETS, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 12 LLAGOSTERA, U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 17 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 24 MOLLET U.E.,CF.,A
BANYOLES, C.E.,A 34 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 20 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A
Jornada 30 19-05-2019
DAMM, C.F.,B 30 BLANES, C.D.,A
PARETS, C.F.,A 13 GIRONA, F.C.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 50 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 10 VILASSAR DALT, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 20 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 20 SANT GABRIEL, C.D.,C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,A 53 BANYOLES, C.E.,A
QUART, U.E.,A 40 VILASSAR MAR,U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.