Competició | TEMPORADA 2018-2019

preferent infantil | grup 4

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 23-09-2018
Pª BARC. ANGUERA,A 12 MARTINENC, F.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 10 SANT ANDREU, U.E,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B 50 SISTRELLS C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 15 EUROPA, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 10 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 32 ESPANYOL, R.C.D.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 2 30-09-2018
MARTINENC, F.C.,A 24 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 22 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT ANDREU, U.E,B 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SISTRELLS C.F.,A 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
EUROPA, C.E.,A 12 ESCOLA F. GAVA, C.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 20 LLAGOSTERA, U.E.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 SANT GABRIEL, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 10 CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 3 07-10-2018
MARTINENC, F.C.,A 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
Pª BARC. ANGUERA,A 11 SANT ANDREU, U.E,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 10 SISTRELLS C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 41 EUROPA, C.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 02 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT GABRIEL, C.D.,B 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 31 CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 4 14-10-2018
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SANT ANDREU, U.E,B 13 MARTINENC, F.C.,A
SISTRELLS C.F.,A 11 Pª BARC. ANGUERA,A
EUROPA, C.E.,A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 10 ESCOLA F. GAVA, C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 22 LLAGOSTERA, U.E.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 11 SANT GABRIEL, C.D.,B
Jornada 5 21-10-2018
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 12 SANT ANDREU, U.E,B
MARTINENC, F.C.,A 20 SISTRELLS C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 23 EUROPA, C.E.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 10 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 13 ESPANYOL, R.C.D.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LLAGOSTERA, U.E.,B 00 CORNELLA, U.D. SAD,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 30 SANT GABRIEL, C.D.,B
Jornada 6 28-10-2018
SANT ANDREU, U.E,B 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SISTRELLS C.F.,A 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
EUROPA, C.E.,A 21 MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 01 Pª BARC. ANGUERA,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 11 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANT GABRIEL, C.D.,B 70 LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 7 04-11-2018
SANT ANDREU, U.E,B 40 SISTRELLS C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 32 EUROPA, C.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 51 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
Pª BARC. ANGUERA,A 04 ESPANYOL, R.C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 11 CORNELLA, U.D. SAD,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B 11 SANT GABRIEL, C.D.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 40 LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 8 11-11-2018
SISTRELLS C.F.,A 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
EUROPA, C.E.,A 31 SANT ANDREU, U.E,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 01 MARTINENC, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 10 Pª BARC. ANGUERA,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 41 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 03 ESCOLA F. GAVA, C.,B
Jornada 9 18-11-2018
SISTRELLS C.F.,A 24 EUROPA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,B 03 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 14 ESPANYOL, R.C.D.,B
MARTINENC, F.C.,A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Pª BARC. ANGUERA,A 51 CORNELLA, U.D. SAD,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 00 SANT GABRIEL, C.D.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 10 LLAGOSTERA, U.E.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 20 ESCOLA F. GAVA, C.,B
Jornada 10 25-11-2018
EUROPA, C.E.,A 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 51 SISTRELLS C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 32 SANT ANDREU, U.E,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 32 MARTINENC, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 01 Pª BARC. ANGUERA,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Jornada 11 02-12-2018
EUROPA, C.E.,A 03 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
SISTRELLS C.F.,A 13 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT ANDREU, U.E,B 31 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 20 CORNELLA, U.D. SAD,B
MARTINENC, F.C.,A 20 SANT GABRIEL, C.D.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 23 LLAGOSTERA, U.E.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 21 ESCOLA F. GAVA, C.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Jornada 12 16-12-2018
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 32 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 13 EUROPA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 30 SISTRELLS C.F.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 11 SANT ANDREU, U.E,B
SANT GABRIEL, C.D.,B 14 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 14 MARTINENC, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 20 Pª BARC. ANGUERA,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 13 23-12-2018
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 11 ESPANYOL, R.C.D.,B
EUROPA, C.E.,A 64 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SISTRELLS C.F.,A 23 CORNELLA, U.D. SAD,B
SANT ANDREU, U.E,B 03 SANT GABRIEL, C.D.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 32 LLAGOSTERA, U.E.,B
MARTINENC, F.C.,A 20 ESCOLA F. GAVA, C.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 14 13-01-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 01 ESPANYOL, R.C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 20 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 24 EUROPA, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 40 SISTRELLS C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 03 SANT ANDREU, U.E,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 03 MARTINENC, F.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 31 Pª BARC. ANGUERA,A
Jornada 15 20-01-2019
ESPANYOL, R.C.D.,B 53 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 12 CORNELLA, U.D. SAD,B
EUROPA, C.E.,A 00 SANT GABRIEL, C.D.,B
SISTRELLS C.F.,A 14 LLAGOSTERA, U.E.,B
SANT ANDREU, U.E,B 01 ESCOLA F. GAVA, C.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 52 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
MARTINENC, F.C.,A 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 27-01-2019
MARTINENC, F.C.,A 10 Pª BARC. ANGUERA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT ANDREU, U.E,B 02 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SISTRELLS C.F.,A 12 ESCOLA F. GAVA, C.,B
EUROPA, C.E.,A 40 LLAGOSTERA, U.E.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 15 SANT GABRIEL, C.D.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 CORNELLA, U.D. SAD,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 24 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
Jornada 17 03-02-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 21 MARTINENC, F.C.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 22 SANT ANDREU, U.E,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 30 SISTRELLS C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 15 EUROPA, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 11 ESPANYOL, R.C.D.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 18 10-02-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 10 MARTINENC, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,B 20 Pª BARC. ANGUERA,A
SISTRELLS C.F.,A 00 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
EUROPA, C.E.,A 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 11 ESCOLA F. GAVA, C.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 12 LLAGOSTERA, U.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 11 SANT GABRIEL, C.D.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
Jornada 19 17-02-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
MARTINENC, F.C.,A 22 SANT ANDREU, U.E,B
Pª BARC. ANGUERA,A 02 SISTRELLS C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 30 EUROPA, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 33 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 02 ESPANYOL, R.C.D.,B
LLAGOSTERA, U.E.,B 00 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANT GABRIEL, C.D.,B 11 CORNELLA, U.D. SAD,B
Jornada 20 24-02-2019
SANT ANDREU, U.E,B 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SISTRELLS C.F.,A 15 MARTINENC, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 10 Pª BARC. ANGUERA,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 00 ESCOLA F. GAVA, C.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 31 LLAGOSTERA, U.E.,B
SANT GABRIEL, C.D.,B 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
Jornada 21 10-03-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 10 SANT ANDREU, U.E,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 40 SISTRELLS C.F.,A
MARTINENC, F.C.,A 02 EUROPA, C.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 43 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 23 ESPANYOL, R.C.D.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,B 00 CORNELLA, U.D. SAD,B
LLAGOSTERA, U.E.,B 12 SANT GABRIEL, C.D.,B
Jornada 22 17-03-2019
SISTRELLS C.F.,A 25 SANT ANDREU, U.E,B
EUROPA, C.E.,A 10 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 30 MARTINENC, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 Pª BARC. ANGUERA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 20 ESCOLA F. GAVA, C.,B
LLAGOSTERA, U.E.,B 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
Jornada 23 24-03-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 41 SISTRELLS C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,B 01 EUROPA, C.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 31 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
MARTINENC, F.C.,A 31 ESPANYOL, R.C.D.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 00 CORNELLA, U.D. SAD,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 22 SANT GABRIEL, C.D.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B 11 LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 24 31-03-2019
EUROPA, C.E.,A 51 SISTRELLS C.F.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 03 SANT ANDREU, U.E,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 00 MARTINENC, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 21 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 43 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 04 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
Jornada 25 07-04-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 10 EUROPA, C.E.,A
SISTRELLS C.F.,A 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
SANT ANDREU, U.E,B 02 ESPANYOL, R.C.D.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
MARTINENC, F.C.,A 11 CORNELLA, U.D. SAD,B
Pª BARC. ANGUERA,A 11 SANT GABRIEL, C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 20 LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 30 ESCOLA F. GAVA, C.,B
Jornada 26 14-04-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 42 EUROPA, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 10 SISTRELLS C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 44 SANT ANDREU, U.E,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 33 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 10 MARTINENC, F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 01 Pª BARC. ANGUERA,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
Jornada 27 28-04-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 11 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
EUROPA, C.E.,A 01 ESPANYOL, R.C.D.,B
SISTRELLS C.F.,A 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANT ANDREU, U.E,B 12 CORNELLA, U.D. SAD,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 31 SANT GABRIEL, C.D.,B
MARTINENC, F.C.,A 21 LLAGOSTERA, U.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 10 ESCOLA F. GAVA, C.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Jornada 28 05-05-2019
ESPANYOL, R.C.D.,B 20 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 02 EUROPA, C.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 20 SISTRELLS C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 02 SANT ANDREU, U.E,B
LLAGOSTERA, U.E.,B 34 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 32 MARTINENC, F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 00 Pª BARC. ANGUERA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 02 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
Jornada 29 12-05-2019
ESPANYOL, R.C.D.,B 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 60 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
EUROPA, C.E.,A 52 CORNELLA, U.D. SAD,B
SISTRELLS C.F.,A 25 SANT GABRIEL, C.D.,B
SANT ANDREU, U.E,B 30 LLAGOSTERA, U.E.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 50 ESCOLA F. GAVA, C.,B
MARTINENC, F.C.,A 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Pª BARC. ANGUERA,A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 30 19-05-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 01 ESPANYOL, R.C.D.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 40 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 33 EUROPA, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 30 SISTRELLS C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 22 SANT ANDREU, U.E,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 12 MARTINENC, F.C.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 60 Pª BARC. ANGUERA,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.