Competició | TEMPORADA 2018-2019

preferent juvenils | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-09-2018
ESCOLA F. GAVA, C.,A 02 PRAT, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 10 VILANOVA GELTRU C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 30 AMPOSTA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 01 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 40 ASCO, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 00 SANT ILDEFONS, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 12 LA FLORESTA, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
Jornada 2 23-09-2018
PRAT, A.E.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 10 ESCOLA F. GAVA, C.,A
AMPOSTA, C.F.,A 31 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ASCO, F.C.,A 04 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 00 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,A 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 02 BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 3 30-09-2018
PRAT, A.E.,A 21 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 20 AMPOSTA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 13 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 31 ASCO, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 32 SANT ILDEFONS, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 12 LA FLORESTA, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 41 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 01 BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 4 07-10-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,A 00 CASTELLDEFELS, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,A 12 PRAT, A.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 01 ESCOLA F. GAVA, C.,A
ASCO, F.C.,A 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
LA FLORESTA, C.D.,A 21 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 24 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
Jornada 5 14-10-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,A 32 AMPOSTA, C.F.,A
PRAT, A.E.,A 01 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESCOLA F. GAVA, C.,A 42 ASCO, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 03 SANT ILDEFONS, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 25 LA FLORESTA, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 02 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 21 BLANCA SUBUR, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
Jornada 6 21-10-2018
AMPOSTA, C.F.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 11 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ASCO, F.C.,A 14 PRAT, A.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 10 ESCOLA F. GAVA, C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 22 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 01 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
Jornada 7 28-10-2018
AMPOSTA, C.F.,A 03 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 30 ASCO, F.C.,A
PRAT, A.E.,A 02 SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 12 LA FLORESTA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 13 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 20 BLANCA SUBUR, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 02 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
Jornada 8 04-11-2018
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 01 CASTELLDEFELS, U.E.,A
ASCO, F.C.,A 03 AMPOSTA, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 10 VILANOVA GELTRU C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 11 PRAT, A.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 12 ESCOLA F. GAVA, C.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 01 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 22 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 9 11-11-2018
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 60 ASCO, F.C.,A
AMPOSTA, C.F.,A 02 SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 11 LA FLORESTA, C.D.,A
PRAT, A.E.,A 10 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 31 BLANCA SUBUR, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 12 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A 55 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 10 18-11-2018
ASCO, F.C.,A 03 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 11 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
LA FLORESTA, C.D.,A 32 AMPOSTA, C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 12 VILANOVA GELTRU C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 22 PRAT, A.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 02 ESCOLA F. GAVA, C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 53 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
Jornada 11 25-11-2018
ASCO, F.C.,A 01 SANT ILDEFONS, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 11 LA FLORESTA, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,A 01 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 20 BLANCA SUBUR, C.F.,A
PRAT, A.E.,A 43 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 01 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 12 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 43 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
Jornada 12 02-12-2018
SANT ILDEFONS, U.E.,A 31 CASTELLDEFELS, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 42 ASCO, F.C.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 00 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
BLANCA SUBUR, C.F.,A 40 AMPOSTA, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 03 VILANOVA GELTRU C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 14 PRAT, A.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 11 ESCOLA F. GAVA, C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 40 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 13 16-12-2018
SANT ILDEFONS, U.E.,A 10 LA FLORESTA, C.D.,A
ASCO, F.C.,A 13 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 00 BLANCA SUBUR, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 04 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
PRAT, A.E.,A 51 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 14 23-12-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 31 LA FLORESTA, C.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 51 SANT ILDEFONS, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 51 ASCO, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 41 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 00 AMPOSTA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 32 VILANOVA GELTRU C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 22 PRAT, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 44 ESCOLA F. GAVA, C.,A
Jornada 15 13-01-2019
LA FLORESTA, C.D.,A 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 02 BLANCA SUBUR, C.F.,A
ASCO, F.C.,A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 11 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
AMPOSTA, C.F.,A 11 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
PRAT, A.E.,A 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,A 30 CASTELLDEFELS, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 20-01-2019
PRAT, A.E.,A 11 ESCOLA F. GAVA, C.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 01 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
AMPOSTA, C.F.,A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 23 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ASCO, F.C.,A 02 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 03 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
LA FLORESTA, C.D.,A 11 BLANCA SUBUR, C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 20 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 17 27-01-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,A 02 PRAT, A.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 10 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 12 AMPOSTA, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 21 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 30 ASCO, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 20 SANT ILDEFONS, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 51 LA FLORESTA, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 43 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
Jornada 18 03-02-2019
VILANOVA GELTRU C.F.,A 22 PRAT, A.E.,A
AMPOSTA, C.F.,A 31 ESCOLA F. GAVA, C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ASCO, F.C.,A 06 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA FLORESTA, C.D.,A 10 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 00 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 19 10-02-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,A 10 VILANOVA GELTRU C.F.,A
PRAT, A.E.,A 51 AMPOSTA, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 02 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 11 ASCO, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 60 SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 32 LA FLORESTA, C.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 22 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 60 BLANCA SUBUR, C.F.,A
Jornada 20 17-02-2019
AMPOSTA, C.F.,A 00 VILANOVA GELTRU C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 10 PRAT, A.E.,A
ASCO, F.C.,A 04 ESCOLA F. GAVA, C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 30 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,A 24 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 12 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 40 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 21 24-02-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,A 22 AMPOSTA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 01 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
PRAT, A.E.,A 31 ASCO, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 40 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 10 LA FLORESTA, C.D.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 21 BLANCA SUBUR, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
Jornada 22 10-03-2019
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 23 AMPOSTA, C.F.,A
ASCO, F.C.,A 13 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 21 PRAT, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 01 ESCOLA F. GAVA, C.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,A 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 53 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 23 17-03-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,A 01 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
AMPOSTA, C.F.,A 41 ASCO, F.C.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 23 SANT ILDEFONS, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 12 LA FLORESTA, C.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 21 BLANCA SUBUR, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 33 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 21 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
Jornada 24 24-03-2019
ASCO, F.C.,A 21 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 24 AMPOSTA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 30 VILANOVA GELTRU C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 02 PRAT, A.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 33 ESCOLA F. GAVA, C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 41 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 10 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 42 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 25 31-03-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,A 30 ASCO, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,A 13 LA FLORESTA, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 10 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
PRAT, A.E.,A 21 BLANCA SUBUR, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 30 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 52 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 26 07-04-2019
SANT ILDEFONS, U.E.,A 40 ASCO, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 01 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 12 AMPOSTA, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 23 VILANOVA GELTRU C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 23 PRAT, A.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 31 ESCOLA F. GAVA, C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 00 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 23 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 27 14-04-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,A 30 SANT ILDEFONS, U.E.,A
ASCO, F.C.,A 25 LA FLORESTA, C.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 23 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
AMPOSTA, C.F.,A 33 BLANCA SUBUR, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 32 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
PRAT, A.E.,A 31 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,A 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
Jornada 28 28-04-2019
LA FLORESTA, C.D.,A 11 SANT ILDEFONS, U.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 80 ASCO, F.C.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 21 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 24 AMPOSTA, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 22 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 11 PRAT, A.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 11 ESCOLA F. GAVA, C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 32 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 29 05-05-2019
LA FLORESTA, C.D.,A 35 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 02 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
ASCO, F.C.,A 13 BLANCA SUBUR, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 30 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
AMPOSTA, C.F.,A 22 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
PRAT, A.E.,A 00 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 02 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 30 12-05-2019
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 22 LA FLORESTA, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 70 ASCO, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 00 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 01 AMPOSTA, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 23 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 14 PRAT, A.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 40 ESCOLA F. GAVA, C.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.