Competició | TEMPORADA 2018-2019

preferent juvenils | grup 2

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-09-2018
GRANOLLERS, E.C.,A 32 PERALADA, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 10 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
MANRESA, C.E.,A 20 MANLLEU, A.E.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
FIGUERES, U.E.,A 40 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
OLOT, U.E. SAD,A 10 SANT GABRIEL, C.D.,A
QUART, U.E.,A 14 VILASSAR MAR,U.E.,A
DAMM, C.F.,B 40 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
Jornada 2 23-09-2018
GRANOLLERS, E.C.,A 11 DAMM, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 22 PERALADA, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 11 MANRESA, C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 43 SABADELL F.C., C.E.,B
SANT GABRIEL, C.D.,A 21 FIGUERES, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 12 OLOT, U.E. SAD,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 25 QUART, U.E.,A
Jornada 3 30-09-2018
GRANOLLERS, E.C.,A 22 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
PERALADA, C.F.,A 01 MANLLEU, A.E.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
MANRESA, C.E.,A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
SABADELL F.C., C.E.,B 24 SANT GABRIEL, C.D.,A
FIGUERES, U.E.,A 30 VILASSAR MAR,U.E.,A
OLOT, U.E. SAD,A 30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
DAMM, C.F.,B 100 QUART, U.E.,A
Jornada 4 07-10-2018
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 24 DAMM, C.F.,B
MANLLEU, A.E.C.,A 10 GRANOLLERS, E.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 102 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 20 MANRESA, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 21 SABADELL F.C., C.E.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 01 FIGUERES, U.E.,A
QUART, U.E.,A 34 OLOT, U.E. SAD,A
Jornada 5 14-10-2018
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 23 MANLLEU, A.E.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
PERALADA, C.F.,A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 21 SANT GABRIEL, C.D.,A
MANRESA, C.E.,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 23 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
FIGUERES, U.E.,A 00 QUART, U.E.,A
DAMM, C.F.,B 30 OLOT, U.E. SAD,A
Jornada 6 21-10-2018
MANLLEU, A.E.C.,A 02 DAMM, C.F.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 31 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 15 GRANOLLERS, E.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 10 PERALADA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 21 MANRESA, C.E.,A
QUART, U.E.,A 20 SABADELL F.C., C.E.,B
OLOT, U.E. SAD,A 41 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 7 28-10-2018
MANLLEU, A.E.C.,A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 10 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
GRANOLLERS, E.C.,A 10 SANT GABRIEL, C.D.,A
PERALADA, C.F.,A 14 VILASSAR MAR,U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
MANRESA, C.E.,A 01 QUART, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 12 OLOT, U.E. SAD,A
DAMM, C.F.,B 12 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 8 04-11-2018
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 10 DAMM, C.F.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 03 MANLLEU, A.E.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 41 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 12 GRANOLLERS, E.C.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 11 PERALADA, C.F.,A
QUART, U.E.,A 24 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
OLOT, U.E. SAD,A 20 MANRESA, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 03 SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 9 11-11-2018
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
MANLLEU, A.E.C.,A 41 SANT GABRIEL, C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 03 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
PERALADA, C.F.,A 22 QUART, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 10 OLOT, U.E. SAD,A
MANRESA, C.E.,A 20 FIGUERES, U.E.,A
DAMM, C.F.,B 90 SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 10 18-11-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 13 DAMM, C.F.,B
SANT GABRIEL, C.D.,A 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
VILASSAR MAR,U.E.,A 00 MANLLEU, A.E.C.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 00 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
QUART, U.E.,A 21 GRANOLLERS, E.C.,A
OLOT, U.E. SAD,A 01 PERALADA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SABADELL F.C., C.E.,B 22 MANRESA, C.E.,A
Jornada 11 25-11-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 31 SANT GABRIEL, C.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 02 VILASSAR MAR,U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 11 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 22 QUART, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 01 OLOT, U.E. SAD,A
PERALADA, C.F.,A 30 FIGUERES, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 20 SABADELL F.C., C.E.,B
DAMM, C.F.,B 21 MANRESA, C.E.,A
Jornada 12 02-12-2018
SANT GABRIEL, C.D.,A 13 DAMM, C.F.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 00 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
QUART, U.E.,A 12 MANLLEU, A.E.C.,A
OLOT, U.E. SAD,A 42 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
FIGUERES, U.E.,A 21 GRANOLLERS, E.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 12 PERALADA, C.F.,A
MANRESA, C.E.,A 02 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 13 16-12-2018
SANT GABRIEL, C.D.,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 21 QUART, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 01 OLOT, U.E. SAD,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 22 FIGUERES, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 13 SABADELL F.C., C.E.,B
PERALADA, C.F.,A 12 MANRESA, C.E.,A
DAMM, C.F.,B 51 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 14 23-12-2018
DAMM, C.F.,B 41 VILASSAR MAR,U.E.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 11 SANT GABRIEL, C.D.,A
QUART, U.E.,A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
OLOT, U.E. SAD,A 00 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
FIGUERES, U.E.,A 50 MANLLEU, A.E.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 52 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
MANRESA, C.E.,A 30 GRANOLLERS, E.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 42 PERALADA, C.F.,A
Jornada 15 13-01-2019
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 12 QUART, U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 12 OLOT, U.E. SAD,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 12 FIGUERES, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 20 SABADELL F.C., C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 11 MANRESA, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
PERALADA, C.F.,A 22 DAMM, C.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 20-01-2019
PERALADA, C.F.,A 22 GRANOLLERS, E.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
MANLLEU, A.E.C.,A 30 MANRESA, C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 02 SABADELL F.C., C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 44 FIGUERES, U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 41 OLOT, U.E. SAD,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 QUART, U.E.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 12 DAMM, C.F.,B
Jornada 17 27-01-2019
DAMM, C.F.,B 20 GRANOLLERS, E.C.,A
PERALADA, C.F.,A 60 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 12 MANLLEU, A.E.C.,A
MANRESA, C.E.,A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SABADELL F.C., C.E.,B 52 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FIGUERES, U.E.,A 31 SANT GABRIEL, C.D.,A
OLOT, U.E. SAD,A 23 VILASSAR MAR,U.E.,A
QUART, U.E.,A 13 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
Jornada 18 03-02-2019
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 02 GRANOLLERS, E.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 21 PERALADA, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 10 MANRESA, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 14 SABADELL F.C., C.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 62 FIGUERES, U.E.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 30 OLOT, U.E. SAD,A
QUART, U.E.,A 03 DAMM, C.F.,B
Jornada 19 10-02-2019
DAMM, C.F.,B 40 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
GRANOLLERS, E.C.,A 20 MANLLEU, A.E.C.,A
PERALADA, C.F.,A 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 20 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
MANRESA, C.E.,A 00 SANT GABRIEL, C.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 04 VILASSAR MAR,U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 01 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
OLOT, U.E. SAD,A 02 QUART, U.E.,A
Jornada 20 17-02-2019
MANLLEU, A.E.C.,A 41 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 11 GRANOLLERS, E.C.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 11 PERALADA, C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 MANRESA, C.E.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 42 SABADELL F.C., C.E.,B
QUART, U.E.,A 35 FIGUERES, U.E.,A
OLOT, U.E. SAD,A 02 DAMM, C.F.,B
Jornada 21 24-02-2019
DAMM, C.F.,B 32 MANLLEU, A.E.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
GRANOLLERS, E.C.,A 30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
PERALADA, C.F.,A 10 SANT GABRIEL, C.D.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,A
MANRESA, C.E.,A 10 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
SABADELL F.C., C.E.,B 32 QUART, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 10 OLOT, U.E. SAD,A
Jornada 22 10-03-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 02 MANLLEU, A.E.C.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 42 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 01 GRANOLLERS, E.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 21 PERALADA, C.F.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 02 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
QUART, U.E.,A 10 MANRESA, C.E.,A
OLOT, U.E. SAD,A 20 SABADELL F.C., C.E.,B
FIGUERES, U.E.,A 02 DAMM, C.F.,B
Jornada 23 17-03-2019
DAMM, C.F.,B 52 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
MANLLEU, A.E.C.,A 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 12 SANT GABRIEL, C.D.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 04 VILASSAR MAR,U.E.,A
PERALADA, C.F.,A 33 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 44 QUART, U.E.,A
MANRESA, C.E.,A 10 OLOT, U.E. SAD,A
SABADELL F.C., C.E.,B 21 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 24 24-03-2019
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANT GABRIEL, C.D.,A 13 MANLLEU, A.E.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 21 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 00 GRANOLLERS, E.C.,A
QUART, U.E.,A 11 PERALADA, C.F.,A
OLOT, U.E. SAD,A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
FIGUERES, U.E.,A 12 MANRESA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 23 DAMM, C.F.,B
Jornada 25 31-03-2019
DAMM, C.F.,B 92 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 31 SANT GABRIEL, C.D.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 31 VILASSAR MAR,U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 24 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
GRANOLLERS, E.C.,A 24 QUART, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A 12 OLOT, U.E. SAD,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 31 FIGUERES, U.E.,A
MANRESA, C.E.,A 23 SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 26 07-04-2019
SANT GABRIEL, C.D.,A 00 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 23 MANLLEU, A.E.C.,A
QUART, U.E.,A 41 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
OLOT, U.E. SAD,A 10 GRANOLLERS, E.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 20 PERALADA, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
MANRESA, C.E.,A 03 DAMM, C.F.,B
Jornada 27 14-04-2019
DAMM, C.F.,B 42 SANT GABRIEL, C.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 02 VILASSAR MAR,U.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 31 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
MANLLEU, A.E.C.,A 00 QUART, U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 17 OLOT, U.E. SAD,A
GRANOLLERS, E.C.,A 01 FIGUERES, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A 13 SABADELL F.C., C.E.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 10 MANRESA, C.E.,A
Jornada 28 28-04-2019
VILASSAR MAR,U.E.,A 01 SANT GABRIEL, C.D.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 20 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
QUART, U.E.,A 06 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
OLOT, U.E. SAD,A 56 MANLLEU, A.E.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 11 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
SABADELL F.C., C.E.,B 11 GRANOLLERS, E.C.,A
MANRESA, C.E.,A 11 PERALADA, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 13 DAMM, C.F.,B
Jornada 29 05-05-2019
VILASSAR MAR,U.E.,A 04 DAMM, C.F.,B
SANT GABRIEL, C.D.,A 41 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 30 QUART, U.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 20 OLOT, U.E. SAD,A
MANLLEU, A.E.C.,A 41 FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 32 SABADELL F.C., C.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,A 10 MANRESA, C.E.,A
PERALADA, C.F.,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 30 12-05-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,A
QUART, U.E.,A 12 SANT GABRIEL, C.D.,A
OLOT, U.E. SAD,A 22 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FIGUERES, U.E.,A 00 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SABADELL F.C., C.E.,B 42 MANLLEU, A.E.C.,A
MANRESA, C.E.,A 31 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 01 GRANOLLERS, E.C.,A
DAMM, C.F.,B 20 PERALADA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.