Competició | TEMPORADA 2018-2019

preferent juvenils | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-09-2018
MANRESA, C.E.,B 22 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 10 JUNIOR,C.F.,A
EUROPA, C.E.,B 32 PARETS, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 02 SABADELL F.C., C.E.,A
MARTORELL C.F.,A 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SEGRE, AT.,B 12 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 41 AEM, S.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 01 ANDORRA, F.C.,A
Jornada 2 23-09-2018
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 01 LA FLORESTA, C.D.,B
JUNIOR,C.F.,A 25 MANRESA, C.E.,B
PARETS, C.F.,A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
SABADELL F.C., C.E.,A 32 EUROPA, C.E.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A 22 MARTORELL C.F.,A
AEM, S.E.,A 02 SEGRE, AT.,B
ANDORRA, F.C.,A 00 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 3 30-09-2018
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 13 JUNIOR,C.F.,A
MANRESA, C.E.,B 31 PARETS, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 14 SABADELL F.C., C.E.,A
EUROPA, C.E.,B 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 01 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
MARTORELL C.F.,A 12 AEM, S.E.,A
SEGRE, AT.,B 11 ANDORRA, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 05 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 4 07-10-2018
JUNIOR,C.F.,A 31 LA FLORESTA, C.D.,B
PARETS, C.F.,A 30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
SABADELL F.C., C.E.,A 11 MANRESA, C.E.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A 00 EUROPA, C.E.,B
AEM, S.E.,A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
ANDORRA, F.C.,A 12 MARTORELL C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 31 SEGRE, AT.,B
Jornada 5 14-10-2018
JUNIOR,C.F.,A 41 PARETS, C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 14 SABADELL F.C., C.E.,A
MANRESA, C.E.,B 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 12 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
EUROPA, C.E.,B 13 AEM, S.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 50 ANDORRA, F.C.,A
MARTORELL C.F.,A 51 GRANOLLERS, E.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 32 SEGRE, AT.,B
Jornada 6 21-10-2018
PARETS, C.F.,A 31 LA FLORESTA, C.D.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 41 JUNIOR,C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 40 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A 00 MANRESA, C.E.,B
AEM, S.E.,A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
ANDORRA, F.C.,A 20 EUROPA, C.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,B 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
SEGRE, AT.,B 31 MARTORELL C.F.,A
Jornada 7 28-10-2018
PARETS, C.F.,A 11 SABADELL F.C., C.E.,A
JUNIOR,C.F.,A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 13 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
MANRESA, C.E.,B 20 AEM, S.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 21 ANDORRA, F.C.,A
EUROPA, C.E.,B 10 GRANOLLERS, E.C.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 43 SEGRE, AT.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 16 MARTORELL C.F.,A
Jornada 8 04-11-2018
SABADELL F.C., C.E.,A 41 LA FLORESTA, C.D.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 02 PARETS, C.F.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A 10 JUNIOR,C.F.,A
AEM, S.E.,A 32 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
ANDORRA, F.C.,A 01 MANRESA, C.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,B 01 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
SEGRE, AT.,B 02 EUROPA, C.E.,B
MARTORELL C.F.,A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
Jornada 9 11-11-2018
SABADELL F.C., C.E.,A 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
PARETS, C.F.,A 01 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
JUNIOR,C.F.,A 31 AEM, S.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 21 ANDORRA, F.C.,A
MANRESA, C.E.,B 31 GRANOLLERS, E.C.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 30 SEGRE, AT.,B
EUROPA, C.E.,B 11 MARTORELL C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
Jornada 10 18-11-2018
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 43 LA FLORESTA, C.D.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A 13 SABADELL F.C., C.E.,A
AEM, S.E.,A 12 PARETS, C.F.,A
ANDORRA, F.C.,A 102 JUNIOR,C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 31 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
SEGRE, AT.,B 11 MANRESA, C.E.,B
MARTORELL C.F.,A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 22 EUROPA, C.E.,B
Jornada 11 25-11-2018
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 50 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 51 AEM, S.E.,A
PARETS, C.F.,A 52 ANDORRA, F.C.,A
JUNIOR,C.F.,A 41 GRANOLLERS, E.C.,B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 21 SEGRE, AT.,B
MANRESA, C.E.,B 21 MARTORELL C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
LA FLORESTA, C.D.,B 32 EUROPA, C.E.,B
Jornada 12 02-12-2018
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A 31 LA FLORESTA, C.D.,B
AEM, S.E.,A 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
ANDORRA, F.C.,A 14 SABADELL F.C., C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 01 PARETS, C.F.,A
SEGRE, AT.,B 01 JUNIOR,C.F.,A
MARTORELL C.F.,A 31 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 20 MANRESA, C.E.,B
EUROPA, C.E.,B 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
Jornada 13 16-12-2018
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A 03 AEM, S.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 31 ANDORRA, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 11 GRANOLLERS, E.C.,B
PARETS, C.F.,A 10 SEGRE, AT.,B
JUNIOR,C.F.,A 23 MARTORELL C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
MANRESA, C.E.,B 12 EUROPA, C.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 03 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
Jornada 14 23-12-2018
LA FLORESTA, C.D.,B 41 AEM, S.E.,A
ANDORRA, F.C.,A 00 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 43 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SEGRE, AT.,B 22 SABADELL F.C., C.E.,A
MARTORELL C.F.,A 10 PARETS, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 20 JUNIOR,C.F.,A
EUROPA, C.E.,B 03 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 32 MANRESA, C.E.,B
Jornada 15 13-01-2019
AEM, S.E.,A 10 ANDORRA, F.C.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A 20 GRANOLLERS, E.C.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 12 SEGRE, AT.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 11 MARTORELL C.F.,A
PARETS, C.F.,A 13 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
JUNIOR,C.F.,A 42 EUROPA, C.E.,B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 04 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
MANRESA, C.E.,B 50 LA FLORESTA, C.D.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 20-01-2019
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 02 MANRESA, C.E.,B
JUNIOR,C.F.,A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
PARETS, C.F.,A 20 EUROPA, C.E.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 21 MARTORELL C.F.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A 23 SEGRE, AT.,B
AEM, S.E.,A 33 GRANOLLERS, E.C.,B
ANDORRA, F.C.,A 21 LA FLORESTA, C.D.,B
Jornada 17 27-01-2019
LA FLORESTA, C.D.,B 00 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
MANRESA, C.E.,B 41 JUNIOR,C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 31 PARETS, C.F.,A
EUROPA, C.E.,B 11 SABADELL F.C., C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 41 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MARTORELL C.F.,A 02 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
SEGRE, AT.,B 30 AEM, S.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 21 ANDORRA, F.C.,A
Jornada 18 03-02-2019
JUNIOR,C.F.,A 21 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
PARETS, C.F.,A 21 MANRESA, C.E.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 43 EUROPA, C.E.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
AEM, S.E.,A 41 MARTORELL C.F.,A
ANDORRA, F.C.,A 12 SEGRE, AT.,B
GRANOLLERS, E.C.,B 42 LA FLORESTA, C.D.,B
Jornada 19 10-02-2019
LA FLORESTA, C.D.,B 20 JUNIOR,C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 10 PARETS, C.F.,A
MANRESA, C.E.,B 00 SABADELL F.C., C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
EUROPA, C.E.,B 20 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 51 AEM, S.E.,A
MARTORELL C.F.,A 11 ANDORRA, F.C.,A
SEGRE, AT.,B 12 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 20 17-02-2019
PARETS, C.F.,A 22 JUNIOR,C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 20 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 01 MANRESA, C.E.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
AEM, S.E.,A 11 EUROPA, C.E.,B
ANDORRA, F.C.,A 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
GRANOLLERS, E.C.,B 11 MARTORELL C.F.,A
SEGRE, AT.,B 30 LA FLORESTA, C.D.,B
Jornada 21 24-02-2019
LA FLORESTA, C.D.,B 21 PARETS, C.F.,A
JUNIOR,C.F.,A 02 SABADELL F.C., C.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MANRESA, C.E.,B 21 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 30 AEM, S.E.,A
EUROPA, C.E.,B 21 ANDORRA, F.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 30 GRANOLLERS, E.C.,B
MARTORELL C.F.,A 22 SEGRE, AT.,B
Jornada 22 10-03-2019
SABADELL F.C., C.E.,A 20 PARETS, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 51 JUNIOR,C.F.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A 01 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
AEM, S.E.,A 32 MANRESA, C.E.,B
ANDORRA, F.C.,A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
GRANOLLERS, E.C.,B 22 EUROPA, C.E.,B
SEGRE, AT.,B 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
MARTORELL C.F.,A 41 LA FLORESTA, C.D.,B
Jornada 23 17-03-2019
LA FLORESTA, C.D.,B 00 SABADELL F.C., C.E.,A
PARETS, C.F.,A 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
JUNIOR,C.F.,A 01 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 50 AEM, S.E.,A
MANRESA, C.E.,B 21 ANDORRA, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 31 GRANOLLERS, E.C.,B
EUROPA, C.E.,B 31 SEGRE, AT.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 21 MARTORELL C.F.,A
Jornada 24 24-03-2019
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 33 SABADELL F.C., C.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A 31 PARETS, C.F.,A
AEM, S.E.,A 40 JUNIOR,C.F.,A
ANDORRA, F.C.,A 31 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
GRANOLLERS, E.C.,B 52 MANRESA, C.E.,B
SEGRE, AT.,B 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
MARTORELL C.F.,A 10 EUROPA, C.E.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 81 LA FLORESTA, C.D.,B
Jornada 25 31-03-2019
LA FLORESTA, C.D.,B 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SABADELL F.C., C.E.,A 20 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
PARETS, C.F.,A 00 AEM, S.E.,A
JUNIOR,C.F.,A 14 ANDORRA, F.C.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 22 GRANOLLERS, E.C.,B
MANRESA, C.E.,B 01 SEGRE, AT.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 20 MARTORELL C.F.,A
EUROPA, C.E.,B 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
Jornada 26 07-04-2019
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A 03 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
AEM, S.E.,A 03 SABADELL F.C., C.E.,A
ANDORRA, F.C.,A 00 PARETS, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 22 JUNIOR,C.F.,A
SEGRE, AT.,B 00 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
MARTORELL C.F.,A 12 MANRESA, C.E.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
EUROPA, C.E.,B 61 LA FLORESTA, C.D.,B
Jornada 27 14-04-2019
LA FLORESTA, C.D.,B 33 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 33 AEM, S.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 10 ANDORRA, F.C.,A
PARETS, C.F.,A 10 GRANOLLERS, E.C.,B
JUNIOR,C.F.,A 32 SEGRE, AT.,B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 21 MARTORELL C.F.,A
MANRESA, C.E.,B 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 41 EUROPA, C.E.,B
Jornada 28 28-04-2019
AEM, S.E.,A 22 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
ANDORRA, F.C.,A 03 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
GRANOLLERS, E.C.,B 00 SABADELL F.C., C.E.,A
SEGRE, AT.,B 21 PARETS, C.F.,A
MARTORELL C.F.,A 23 JUNIOR,C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 21 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
EUROPA, C.E.,B 30 MANRESA, C.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 80 LA FLORESTA, C.D.,B
Jornada 29 05-05-2019
AEM, S.E.,A 40 LA FLORESTA, C.D.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A 11 ANDORRA, F.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 31 GRANOLLERS, E.C.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 31 SEGRE, AT.,B
PARETS, C.F.,A 10 MARTORELL C.F.,A
JUNIOR,C.F.,A 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 21 EUROPA, C.E.,B
MANRESA, C.E.,B 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
Jornada 30 12-05-2019
ANDORRA, F.C.,A 23 AEM, S.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 33 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,A
SEGRE, AT.,B 20 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MARTORELL C.F.,A 03 SABADELL F.C., C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 22 PARETS, C.F.,A
EUROPA, C.E.,B 00 JUNIOR,C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 23 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
LA FLORESTA, C.D.,B 16 MANRESA, C.E.,B
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.