Competició | TEMPORADA 2018-2019

preferent juvenils | grup 4

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-09-2018
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 12 GIRONA, F.C.,C
SANTS, U.E.,A 32 SANTA EULALIA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,C 40 MARTINENC, F.C.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 04 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MONTAÑESA, C.F.,A 21 CORNELLA, U.D. SAD,C
SANT ANDREU, U.E,B 12 DAMM, C.F.,C
CAN VIDALET, C.F.,A 12 HORTA, U.AT.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 22 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
Jornada 2 23-09-2018
GIRONA, F.C.,C 30 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
MARTINENC, F.C.,A 01 SANTS, U.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 21 EUROPA, C.E.,C
CORNELLA, U.D. SAD,C 71 APA POBLE SEC, CE.,A
DAMM, C.F.,C 11 MONTAÑESA, C.F.,A
HORTA, U.AT.,A 23 SANT ANDREU, U.E,B
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 14 CAN VIDALET, C.F.,A
Jornada 3 30-09-2018
GIRONA, F.C.,C 32 SANTA EULALIA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 31 MARTINENC, F.C.,A
SANTS, U.E.,A 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
EUROPA, C.E.,C 10 CORNELLA, U.D. SAD,C
APA POBLE SEC, CE.,A 12 DAMM, C.F.,C
MONTAÑESA, C.F.,A 30 HORTA, U.AT.,A
SANT ANDREU, U.E,B 30 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 04 CAN VIDALET, C.F.,A
Jornada 4 07-10-2018
SANTA EULALIA, C.F.,A 31 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
MARTINENC, F.C.,A 02 GIRONA, F.C.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 33 SANTS, U.E.,A
DAMM, C.F.,C 31 EUROPA, C.E.,C
HORTA, U.AT.,A 31 APA POBLE SEC, CE.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 21 MONTAÑESA, C.F.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 44 SANT ANDREU, U.E,B
Jornada 5 14-10-2018
SANTA EULALIA, C.F.,A 33 MARTINENC, F.C.,A
GIRONA, F.C.,C 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 22 CORNELLA, U.D. SAD,C
SANTS, U.E.,A 31 DAMM, C.F.,C
EUROPA, C.E.,C 12 HORTA, U.AT.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 32 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 11 CAN VIDALET, C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 02 SANT ANDREU, U.E,B
Jornada 6 21-10-2018
MARTINENC, F.C.,A 10 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 13 SANTA EULALIA, C.F.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 21 GIRONA, F.C.,C
DAMM, C.F.,C 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
HORTA, U.AT.,A 22 SANTS, U.E.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 14 EUROPA, C.E.,C
CAN VIDALET, C.F.,A 41 APA POBLE SEC, CE.,A
SANT ANDREU, U.E,B 20 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 7 28-10-2018
MARTINENC, F.C.,A 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 11 CORNELLA, U.D. SAD,C
GIRONA, F.C.,C 42 DAMM, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 20 HORTA, U.AT.,A
SANTS, U.E.,A 20 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
EUROPA, C.E.,C 11 CAN VIDALET, C.F.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 03 SANT ANDREU, U.E,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 00 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 8 04-11-2018
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 31 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 21 MARTINENC, F.C.,A
DAMM, C.F.,C 50 SANTA EULALIA, C.F.,A
HORTA, U.AT.,A 12 GIRONA, F.C.,C
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 00 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 00 SANTS, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E,B 31 EUROPA, C.E.,C
MONTAÑESA, C.F.,A 32 APA POBLE SEC, CE.,A
Jornada 9 11-11-2018
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 22 CORNELLA, U.D. SAD,C
MARTINENC, F.C.,A 33 DAMM, C.F.,C
SANTA EULALIA, C.F.,A 10 HORTA, U.AT.,A
GIRONA, F.C.,C 32 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 21 CAN VIDALET, C.F.,A
SANTS, U.E.,A 20 SANT ANDREU, U.E,B
EUROPA, C.E.,C 20 MONTAÑESA, C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 10 APA POBLE SEC, CE.,A
Jornada 10 18-11-2018
CORNELLA, U.D. SAD,C 11 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
DAMM, C.F.,C 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
HORTA, U.AT.,A 73 MARTINENC, F.C.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 03 SANTA EULALIA, C.F.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 11 GIRONA, F.C.,C
SANT ANDREU, U.E,B 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 23 SANTS, U.E.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 02 EUROPA, C.E.,C
Jornada 11 25-11-2018
CORNELLA, U.D. SAD,C 21 DAMM, C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 61 HORTA, U.AT.,A
MARTINENC, F.C.,A 31 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 10 CAN VIDALET, C.F.,A
GIRONA, F.C.,C 30 SANT ANDREU, U.E,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 21 MONTAÑESA, C.F.,A
SANTS, U.E.,A 01 APA POBLE SEC, CE.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 10 EUROPA, C.E.,C
Jornada 12 02-12-2018
DAMM, C.F.,C 11 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
HORTA, U.AT.,A 02 CORNELLA, U.D. SAD,C
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
CAN VIDALET, C.F.,A 32 MARTINENC, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,B 20 SANTA EULALIA, C.F.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 22 GIRONA, F.C.,C
APA POBLE SEC, CE.,A 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
EUROPA, C.E.,C 12 SANTS, U.E.,A
Jornada 13 16-12-2018
DAMM, C.F.,C 32 HORTA, U.AT.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 42 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 21 CAN VIDALET, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,A 10 SANT ANDREU, U.E,B
SANTA EULALIA, C.F.,A 33 MONTAÑESA, C.F.,A
GIRONA, F.C.,C 10 APA POBLE SEC, CE.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 33 EUROPA, C.E.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 00 SANTS, U.E.,A
Jornada 14 23-12-2018
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 22 HORTA, U.AT.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 11 DAMM, C.F.,C
CAN VIDALET, C.F.,A 22 CORNELLA, U.D. SAD,C
SANT ANDREU, U.E,B 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MONTAÑESA, C.F.,A 50 MARTINENC, F.C.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 11 SANTA EULALIA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,C 11 GIRONA, F.C.,C
SANTS, U.E.,A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 15 13-01-2019
HORTA, U.AT.,A 33 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
DAMM, C.F.,C 30 CAN VIDALET, C.F.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 60 SANT ANDREU, U.E,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 30 MONTAÑESA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,A 20 APA POBLE SEC, CE.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 03 EUROPA, C.E.,C
GIRONA, F.C.,C 00 SANTS, U.E.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 30 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 20-01-2019
GIRONA, F.C.,C 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 22 SANTS, U.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 00 EUROPA, C.E.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 10 APA POBLE SEC, CE.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 10 MONTAÑESA, C.F.,A
DAMM, C.F.,C 10 SANT ANDREU, U.E,B
HORTA, U.AT.,A 13 CAN VIDALET, C.F.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 17 27-01-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 02 GIRONA, F.C.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 10 SANTA EULALIA, C.F.,A
SANTS, U.E.,A 21 MARTINENC, F.C.,A
EUROPA, C.E.,C 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
APA POBLE SEC, CE.,A 43 CORNELLA, U.D. SAD,C
MONTAÑESA, C.F.,A 32 DAMM, C.F.,C
SANT ANDREU, U.E,B 41 HORTA, U.AT.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 63 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
Jornada 18 03-02-2019
SANTA EULALIA, C.F.,A 02 GIRONA, F.C.,C
MARTINENC, F.C.,A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 11 SANTS, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 44 EUROPA, C.E.,C
DAMM, C.F.,C 30 APA POBLE SEC, CE.,A
HORTA, U.AT.,A 22 MONTAÑESA, C.F.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 22 SANT ANDREU, U.E,B
CAN VIDALET, C.F.,A 20 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 19 10-02-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 41 SANTA EULALIA, C.F.,A
GIRONA, F.C.,C 41 MARTINENC, F.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANTS, U.E.,A 02 CORNELLA, U.D. SAD,C
EUROPA, C.E.,C 23 DAMM, C.F.,C
APA POBLE SEC, CE.,A 23 HORTA, U.AT.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 12 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
SANT ANDREU, U.E,B 22 CAN VIDALET, C.F.,A
Jornada 20 17-02-2019
MARTINENC, F.C.,A 22 SANTA EULALIA, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 11 GIRONA, F.C.,C
CORNELLA, U.D. SAD,C 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
DAMM, C.F.,C 21 SANTS, U.E.,A
HORTA, U.AT.,A 23 EUROPA, C.E.,C
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 02 APA POBLE SEC, CE.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 40 MONTAÑESA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,B 31 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 21 24-02-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 10 MARTINENC, F.C.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
GIRONA, F.C.,C 01 CORNELLA, U.D. SAD,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 21 DAMM, C.F.,C
SANTS, U.E.,A 40 HORTA, U.AT.,A
EUROPA, C.E.,C 50 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 15 CAN VIDALET, C.F.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 10 SANT ANDREU, U.E,B
Jornada 22 10-03-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 21 MARTINENC, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 61 SANTA EULALIA, C.F.,A
DAMM, C.F.,C 32 GIRONA, F.C.,C
HORTA, U.AT.,A 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 14 SANTS, U.E.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 21 EUROPA, C.E.,C
SANT ANDREU, U.E,B 51 APA POBLE SEC, CE.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 12 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 23 17-03-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MARTINENC, F.C.,A 11 CORNELLA, U.D. SAD,C
SANTA EULALIA, C.F.,A 04 DAMM, C.F.,C
GIRONA, F.C.,C 31 HORTA, U.AT.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 52 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
SANTS, U.E.,A 01 CAN VIDALET, C.F.,A
EUROPA, C.E.,C 11 SANT ANDREU, U.E,B
APA POBLE SEC, CE.,A 14 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 24 24-03-2019
CORNELLA, U.D. SAD,C 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
DAMM, C.F.,C 31 MARTINENC, F.C.,A
HORTA, U.AT.,A 52 SANTA EULALIA, C.F.,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 45 GIRONA, F.C.,C
CAN VIDALET, C.F.,A 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT ANDREU, U.E,B 14 SANTS, U.E.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 20 EUROPA, C.E.,C
APA POBLE SEC, CE.,A 02 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 25 31-03-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 01 CORNELLA, U.D. SAD,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 30 DAMM, C.F.,C
MARTINENC, F.C.,A 31 HORTA, U.AT.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 41 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
GIRONA, F.C.,C 11 CAN VIDALET, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 21 SANT ANDREU, U.E,B
SANTS, U.E.,A 21 MONTAÑESA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,C 30 APA POBLE SEC, CE.,A
Jornada 26 07-04-2019
DAMM, C.F.,C 20 CORNELLA, U.D. SAD,C
HORTA, U.AT.,A 26 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 11 MARTINENC, F.C.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 01 SANTA EULALIA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,B 03 GIRONA, F.C.,C
MONTAÑESA, C.F.,A 00 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 12 SANTS, U.E.,A
EUROPA, C.E.,C 30 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 27 14-04-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 12 DAMM, C.F.,C
CORNELLA, U.D. SAD,C 12 HORTA, U.AT.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 41 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
MARTINENC, F.C.,A 30 CAN VIDALET, C.F.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 35 SANT ANDREU, U.E,B
GIRONA, F.C.,C 30 MONTAÑESA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 31 APA POBLE SEC, CE.,A
SANTS, U.E.,A 12 EUROPA, C.E.,C
Jornada 28 28-04-2019
HORTA, U.AT.,A 20 DAMM, C.F.,C
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 35 CORNELLA, U.D. SAD,C
CAN VIDALET, C.F.,A 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANT ANDREU, U.E,B 01 MARTINENC, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 51 SANTA EULALIA, C.F.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 23 GIRONA, F.C.,C
EUROPA, C.E.,C 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANTS, U.E.,A 21 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 29 05-05-2019
HORTA, U.AT.,A 20 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
DAMM, C.F.,C 42 JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 33 CAN VIDALET, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 30 SANT ANDREU, U.E,B
MARTINENC, F.C.,A 51 MONTAÑESA, C.F.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 51 APA POBLE SEC, CE.,A
GIRONA, F.C.,C 11 EUROPA, C.E.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 04 SANTS, U.E.,A
Jornada 30 12-05-2019
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.,A 12 HORTA, U.AT.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 21 DAMM, C.F.,C
SANT ANDREU, U.E,B 44 CORNELLA, U.D. SAD,C
MONTAÑESA, C.F.,A 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
APA POBLE SEC, CE.,A 21 MARTINENC, F.C.,A
EUROPA, C.E.,C 41 SANTA EULALIA, C.F.,A
SANTS, U.E.,A 10 GIRONA, F.C.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.