Competició | TEMPORADA 2018-2019

primera catalana | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-09-2018
BANYOLES, C.E.,A 52 ARGENTONA, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 41 CAN VIDALET, C.F.,A
TONA, U.E.,A 10 LA JONQUERA, U.E.,A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A 11 LLORET, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 41 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
GIRONA, F.C.,B 20 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
RUBI, U.E.,A 00 FARNERS, C.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 02 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 2 09-09-2018
ARGENTONA, C.F.,A 11 SABADELL NORD,CF.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 10 BANYOLES, C.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
LLORET, C.F.,A 40 TONA, U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 11 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 12 MANLLEU, A.E.C.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A 41 LLAGOSTERA, U.E.,B
FARNERS, C.E.,A 04 GIRONA, F.C.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 21 RUBI, U.E.,A
Jornada 3 16-09-2018
ARGENTONA, C.F.,A 02 CAN VIDALET, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A 10 LA JONQUERA, U.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 01 LLORET, C.F.,A
TONA, U.E.,A 12 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MANLLEU, A.E.C.,A 10 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 20 FARNERS, C.E.,A
GIRONA, F.C.,B 11 VILASSAR MAR,U.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 10 RUBI, U.E.,A
Jornada 4 23-09-2018
CAN VIDALET, C.F.,A - SABADELL NORD,CF.,A
LA JONQUERA, U.E.,A - ARGENTONA, C.F.,A
LLORET, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - TONA, U.E.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
FARNERS, C.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
RUBI, U.E.,A - GIRONA, F.C.,B
Jornada 5 30-09-2018
CAN VIDALET, C.F.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
ARGENTONA, C.F.,A - LLORET, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
TONA, U.E.,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A - FARNERS, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - RUBI, U.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A - GIRONA, F.C.,B
Jornada 6 07-10-2018
LA JONQUERA, U.E.,A - SABADELL NORD,CF.,A
LLORET, C.F.,A - CAN VIDALET, C.F.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - ARGENTONA, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - BANYOLES, C.E.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FARNERS, C.E.,A - TONA, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
RUBI, U.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
GIRONA, F.C.,B - LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 7 14-10-2018
LA JONQUERA, U.E.,A - LLORET, C.F.,A
CAN VIDALET, C.F.,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
ARGENTONA, C.F.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
BANYOLES, C.E.,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - FARNERS, C.E.,A
TONA, U.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A - RUBI, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - GIRONA, F.C.,B
SABADELL NORD,CF.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 8 21-10-2018
LLORET, C.F.,A - SABADELL NORD,CF.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - LA JONQUERA, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - CAN VIDALET, C.F.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - ARGENTONA, C.F.,A
FARNERS, C.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
RUBI, U.E.,A - TONA, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 9 28-10-2018
LLORET, C.F.,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
LA JONQUERA, U.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
CAN VIDALET, C.F.,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
ARGENTONA, C.F.,A - FARNERS, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - RUBI, U.E.,A
TONA, U.E.,A - GIRONA, F.C.,B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
SABADELL NORD,CF.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 10 04-11-2018
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - SABADELL NORD,CF.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - LLORET, C.F.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - LA JONQUERA, U.E.,A
FARNERS, C.E.,A - CAN VIDALET, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - ARGENTONA, C.F.,A
RUBI, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
GIRONA, F.C.,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - TONA, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
Jornada 11 11-11-2018
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
LLORET, C.F.,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
LA JONQUERA, U.E.,A - FARNERS, C.E.,A
CAN VIDALET, C.F.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
ARGENTONA, C.F.,A - RUBI, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - GIRONA, F.C.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
TONA, U.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
SABADELL NORD,CF.,A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
Jornada 12 18-11-2018
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - SABADELL NORD,CF.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
FARNERS, C.E.,A - LLORET, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
RUBI, U.E.,A - CAN VIDALET, C.F.,A
GIRONA, F.C.,B - ARGENTONA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - BANYOLES, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A - TONA, U.E.,A
Jornada 13 25-11-2018
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - FARNERS, C.E.,A
LLORET, C.F.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A - RUBI, U.E.,A
CAN VIDALET, C.F.,A - GIRONA, F.C.,B
ARGENTONA, C.F.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A - TONA, U.E.,A
Jornada 14 02-12-2018
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - SABADELL NORD,CF.,A
FARNERS, C.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
RUBI, U.E.,A - LLORET, C.F.,A
GIRONA, F.C.,B - LA JONQUERA, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - CAN VIDALET, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - ARGENTONA, C.F.,A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
TONA, U.E.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 15 16-12-2018
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - FARNERS, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - RUBI, U.E.,A
LLORET, C.F.,A - GIRONA, F.C.,B
LA JONQUERA, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
CAN VIDALET, C.F.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
ARGENTONA, C.F.,A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - TONA, U.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 16 23-12-2018
SABADELL NORD,CF.,A - FARNERS, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
RUBI, U.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
GIRONA, F.C.,B - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - LLORET, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A - CAN VIDALET, C.F.,A
TONA, U.E.,A - ARGENTONA, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - BANYOLES, C.E.,A
Jornada 17 13-01-2019
FARNERS, C.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - RUBI, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - GIRONA, F.C.,B
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
LLORET, C.F.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
LA JONQUERA, U.E.,A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
CAN VIDALET, C.F.,A - TONA, U.E.,A
ARGENTONA, C.F.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
BANYOLES, C.E.,A - SABADELL NORD,CF.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 20-01-2019
ARGENTONA, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,A
CAN VIDALET, C.F.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
LA JONQUERA, U.E.,A - TONA, U.E.,A
LLORET, C.F.,A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - MANLLEU, A.E.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - GIRONA, F.C.,B
FARNERS, C.E.,A - RUBI, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 19 27-01-2019
SABADELL NORD,CF.,A - ARGENTONA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A - CAN VIDALET, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - LA JONQUERA, U.E.,A
TONA, U.E.,A - LLORET, C.F.,A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
MANLLEU, A.E.C.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
GIRONA, F.C.,B - FARNERS, C.E.,A
RUBI, U.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 20 03-02-2019
CAN VIDALET, C.F.,A - ARGENTONA, C.F.,A
LA JONQUERA, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
LLORET, C.F.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - TONA, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - MANLLEU, A.E.C.,A
FARNERS, C.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A - GIRONA, F.C.,B
RUBI, U.E.,A - SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 21 10-02-2019
SABADELL NORD,CF.,A - CAN VIDALET, C.F.,A
ARGENTONA, C.F.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - LLORET, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
TONA, U.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
MANLLEU, A.E.C.,A - FARNERS, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - VILASSAR MAR,U.E.,A
GIRONA, F.C.,B - RUBI, U.E.,A
Jornada 22 17-02-2019
LA JONQUERA, U.E.,A - CAN VIDALET, C.F.,A
LLORET, C.F.,A - ARGENTONA, C.F.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - BANYOLES, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - TONA, U.E.,A
FARNERS, C.E.,A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
RUBI, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
GIRONA, F.C.,B - SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 23 24-02-2019
SABADELL NORD,CF.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
CAN VIDALET, C.F.,A - LLORET, C.F.,A
ARGENTONA, C.F.,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
BANYOLES, C.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
TONA, U.E.,A - FARNERS, C.E.,A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - RUBI, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - GIRONA, F.C.,B
Jornada 24 10-03-2019
LLORET, C.F.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - CAN VIDALET, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - ARGENTONA, C.F.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - BANYOLES, C.E.,A
FARNERS, C.E.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - TONA, U.E.,A
RUBI, U.E.,A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
GIRONA, F.C.,B - MANLLEU, A.E.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 25 17-03-2019
SABADELL NORD,CF.,A - LLORET, C.F.,A
LA JONQUERA, U.E.,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
CAN VIDALET, C.F.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
ARGENTONA, C.F.,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
BANYOLES, C.E.,A - FARNERS, C.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
TONA, U.E.,A - RUBI, U.E.,A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A - GIRONA, F.C.,B
MANLLEU, A.E.C.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 26 24-03-2019
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - LLORET, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - LA JONQUERA, U.E.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - CAN VIDALET, C.F.,A
FARNERS, C.E.,A - ARGENTONA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
RUBI, U.E.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
GIRONA, F.C.,B - TONA, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 27 31-03-2019
SABADELL NORD,CF.,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
LLORET, C.F.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
LA JONQUERA, U.E.,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
CAN VIDALET, C.F.,A - FARNERS, C.E.,A
ARGENTONA, C.F.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - RUBI, U.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - GIRONA, F.C.,B
TONA, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 28 07-04-2019
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - LLORET, C.F.,A
FARNERS, C.E.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - CAN VIDALET, C.F.,A
RUBI, U.E.,A - ARGENTONA, C.F.,A
GIRONA, F.C.,B - BANYOLES, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MANLLEU, A.E.C.,A - TONA, U.E.,A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A - SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 29 14-04-2019
SABADELL NORD,CF.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
LLORET, C.F.,A - FARNERS, C.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
CAN VIDALET, C.F.,A - RUBI, U.E.,A
ARGENTONA, C.F.,A - GIRONA, F.C.,B
BANYOLES, C.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - MANLLEU, A.E.C.,A
TONA, U.E.,A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
Jornada 30 28-04-2019
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FARNERS, C.E.,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - LLORET, C.F.,A
RUBI, U.E.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B - CAN VIDALET, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - ARGENTONA, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - BANYOLES, C.E.,A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
TONA, U.E.,A - SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 31 05-05-2019
SABADELL NORD,CF.,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - FARNERS, C.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
LLORET, C.F.,A - RUBI, U.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A - GIRONA, F.C.,B
CAN VIDALET, C.F.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
ARGENTONA, C.F.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
BANYOLES, C.E.,A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - TONA, U.E.,A
Jornada 32 12-05-2019
FARNERS, C.E.,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
RUBI, U.E.,A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
GIRONA, F.C.,B - LLORET, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - LA JONQUERA, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - CAN VIDALET, C.F.,A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A - ARGENTONA, C.F.,A
TONA, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 33 19-05-2019
FARNERS, C.E.,A - SABADELL NORD,CF.,A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - RUBI, U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A - GIRONA, F.C.,B
LLORET, C.F.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
LA JONQUERA, U.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
CAN VIDALET, C.F.,A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A
ARGENTONA, C.F.,A - TONA, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 34 26-05-2019
VILASSAR MAR,U.E.,A - FARNERS, C.E.,A
RUBI, U.E.,A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB,A
GIRONA, F.C.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
MANLLEU, A.E.C.,A - LLORET, C.F.,A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E.,A - LA JONQUERA, U.E.,A
TONA, U.E.,A - CAN VIDALET, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - ARGENTONA, C.F.,A
SABADELL NORD,CF.,A - BANYOLES, C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.