Competició | TEMPORADA 2018-2019

quarta catalana | grup 10

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-09-2018
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 12 GELIDA, C.F.,A
TORRELLENC, C.E.,A 41 CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A 82 RIBES, C.D.,B
QUINTINENC, C.F.,A 04 LES CABANYES, F.C.,A
HORTONENC, F.C.,A 61 MONJOS, A.D.,A
MARTINENCA, U.E.,A 13 SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
Descansa
R
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 51 SANT SADURNI, U.E.,A
PLA DEL PENEDES, UD,A 03 CAN CARTRO, C.F.,A
Jornada 2 09-09-2018
GELIDA, C.F.,A 13 PLA DEL PENEDES, UD,A
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A 24 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
RIBES, C.D.,B 14 TORRELLENC, C.E.,A
LES CABANYES, F.C.,A 21 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
MONJOS, A.D.,A 52 QUINTINENC, C.F.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 31 HORTONENC, F.C.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 01 MARTINENCA, U.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A
R
Descansa
CAN CARTRO, C.F.,A 34 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
Jornada 3 16-09-2018
GELIDA, C.F.,A 84 CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 40 RIBES, C.D.,B
TORRELLENC, C.E.,A 41 LES CABANYES, F.C.,A
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A 40 MONJOS, A.D.,A
QUINTINENC, C.F.,A 03 SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
HORTONENC, F.C.,A 24 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
MARTINENCA, U.E.,A 13 SANT SADURNI, U.E.,A
Descansa
R
CAN CARTRO, C.F.,A
PLA DEL PENEDES, UD,A 16 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
Jornada 4 23-09-2018
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A 41 PLA DEL PENEDES, UD,A
RIBES, C.D.,B 21 GELIDA, C.F.,A
LES CABANYES, F.C.,A 01 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
MONJOS, A.D.,A 13 TORRELLENC, C.E.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 11 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
QUINTINENC, C.F.,A 21 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 30 HORTONENC, F.C.,A
CAN CARTRO, C.F.,A 51 MARTINENCA, U.E.,A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
R
Descansa
Jornada 5 30-09-2018
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A 12 RIBES, C.D.,B
GELIDA, C.F.,A 02 LES CABANYES, F.C.,A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 60 MONJOS, A.D.,A
TORRELLENC, C.E.,A 40 SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A 21 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
QUINTINENC, C.F.,A 03 SANT SADURNI, U.E.,A
HORTONENC, F.C.,A 25 CAN CARTRO, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A 17 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
PLA DEL PENEDES, UD,A
R
Descansa
Jornada 6 07-10-2018
RIBES, C.D.,B 21 PLA DEL PENEDES, UD,A
LES CABANYES, F.C.,A 30 CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
MONJOS, A.D.,A 13 GELIDA, C.F.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 12 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 03 TORRELLENC, C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 21 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
CAN CARTRO, C.F.,A 52 QUINTINENC, C.F.,A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 31 HORTONENC, F.C.,A
Descansa
R
MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 7 14-10-2018
RIBES, C.D.,B 14 LES CABANYES, F.C.,A
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A 04 MONJOS, A.D.,A
GELIDA, C.F.,A 01 SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 31 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
TORRELLENC, C.E.,A 11 SANT SADURNI, U.E.,A
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A 02 CAN CARTRO, C.F.,A
QUINTINENC, C.F.,A 15 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
HORTONENC, F.C.,A
R
Descansa
PLA DEL PENEDES, UD,A 41 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 8 21-10-2018
LES CABANYES, F.C.,A 70 PLA DEL PENEDES, UD,A
MONJOS, A.D.,A 11 RIBES, C.D.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 30 CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 10 GELIDA, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 02 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
CAN CARTRO, C.F.,A 41 TORRELLENC, C.E.,A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 90 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
Descansa
R
QUINTINENC, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A 14 HORTONENC, F.C.,A
Jornada 9 28-10-2018
LES CABANYES, F.C.,A 31 MONJOS, A.D.,A
RIBES, C.D.,B 11 SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A 04 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
GELIDA, C.F.,A 31 SANT SADURNI, U.E.,A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 11 CAN CARTRO, C.F.,A
TORRELLENC, C.E.,A 33 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
R
Descansa
QUINTINENC, C.F.,A 01 MARTINENCA, U.E.,A
PLA DEL PENEDES, UD,A 10 HORTONENC, F.C.,A
Jornada 10 01-11-2018
MONJOS, A.D.,A 00 PLA DEL PENEDES, UD,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 12 LES CABANYES, F.C.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 01 RIBES, C.D.,B
SANT SADURNI, U.E.,A 41 CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
CAN CARTRO, C.F.,A 23 GELIDA, C.F.,A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 11 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
Descansa
R
TORRELLENC, C.E.,A
MARTINENCA, U.E.,A 22 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
HORTONENC, F.C.,A 40 QUINTINENC, C.F.,A
Jornada 11 04-11-2018
MONJOS, A.D.,A 02 SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
LES CABANYES, F.C.,A 22 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
RIBES, C.D.,B 21 SANT SADURNI, U.E.,A
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A 02 CAN CARTRO, C.F.,A
GELIDA, C.F.,A 22 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
R
Descansa
TORRELLENC, C.E.,A 20 MARTINENCA, U.E.,A
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A 42 HORTONENC, F.C.,A
PLA DEL PENEDES, UD,A 31 QUINTINENC, C.F.,A
Jornada 12 11-11-2018
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 20 PLA DEL PENEDES, UD,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 24 MONJOS, A.D.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 21 LES CABANYES, F.C.,A
CAN CARTRO, C.F.,A 64 RIBES, C.D.,B
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 111 CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
Descansa
R
GELIDA, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A 04 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
HORTONENC, F.C.,A 24 TORRELLENC, C.E.,A
QUINTINENC, C.F.,A 13 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
Jornada 13 18-11-2018
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 70 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
MONJOS, A.D.,A 35 SANT SADURNI, U.E.,A
LES CABANYES, F.C.,A 20 CAN CARTRO, C.F.,A
RIBES, C.D.,B 21 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
R
Descansa
GELIDA, C.F.,A 22 MARTINENCA, U.E.,A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 30 HORTONENC, F.C.,A
TORRELLENC, C.E.,A 50 QUINTINENC, C.F.,A
PLA DEL PENEDES, UD,A 12 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
Jornada 14 25-11-2018
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 51 PLA DEL PENEDES, UD,A
SANT SADURNI, U.E.,A 12 SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
CAN CARTRO, C.F.,A 32 MONJOS, A.D.,A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 02 LES CABANYES, F.C.,A
Descansa
R
RIBES, C.D.,B
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A 23 MARTINENCA, U.E.,A
HORTONENC, F.C.,A 40 GELIDA, C.F.,A
QUINTINENC, C.F.,A 13 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A 02 TORRELLENC, C.E.,A
Jornada 15 02-12-2018
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 20 SANT SADURNI, U.E.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 12 CAN CARTRO, C.F.,A
MONJOS, A.D.,A 44 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
LES CABANYES, F.C.,A
R
Descansa
RIBES, C.D.,B 21 MARTINENCA, U.E.,A
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A 34 HORTONENC, F.C.,A
GELIDA, C.F.,A 22 QUINTINENC, C.F.,A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 31 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
PLA DEL PENEDES, UD,A 14 TORRELLENC, C.E.,A
Jornada 16 09-12-2018
PLA DEL PENEDES, UD,A 42 SANT SADURNI, U.E.,A
CAN CARTRO, C.F.,A 31 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 20 SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
Descansa
R
MONJOS, A.D.,A
MARTINENCA, U.E.,A 11 LES CABANYES, F.C.,A
HORTONENC, F.C.,A 31 RIBES, C.D.,B
QUINTINENC, C.F.,A 21 CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A 32 GELIDA, C.F.,A
TORRELLENC, C.E.,A 21 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
Jornada 17 16-12-2018
SANT SADURNI, U.E.,A 21 CAN CARTRO, C.F.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 12 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
R
Descansa
MONJOS, A.D.,A 23 MARTINENCA, U.E.,A
LES CABANYES, F.C.,A 10 HORTONENC, F.C.,A
RIBES, C.D.,B 11 QUINTINENC, C.F.,A
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A 02 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
GELIDA, C.F.,A 33 TORRELLENC, C.E.,A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 30 PLA DEL PENEDES, UD,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 23-12-2018
GELIDA, C.F.,A 11 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A 27 TORRELLENC, C.E.,A
RIBES, C.D.,B 23 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
LES CABANYES, F.C.,A 80 QUINTINENC, C.F.,A
MONJOS, A.D.,A 12 HORTONENC, F.C.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 21 MARTINENCA, U.E.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
R
Descansa
SANT SADURNI, U.E.,A 12 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
CAN CARTRO, C.F.,A 72 PLA DEL PENEDES, UD,A
Jornada 19 13-01-2019
PLA DEL PENEDES, UD,A 30 GELIDA, C.F.,A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 71 CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
TORRELLENC, C.E.,A 33 RIBES, C.D.,B
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A 22 LES CABANYES, F.C.,A
QUINTINENC, C.F.,A 11 MONJOS, A.D.,A
HORTONENC, F.C.,A 12 SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A 35 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
Descansa
R
SANT SADURNI, U.E.,A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 40 CAN CARTRO, C.F.,A
Jornada 20 20-01-2019
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A 37 GELIDA, C.F.,A
RIBES, C.D.,B 01 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
LES CABANYES, F.C.,A 21 TORRELLENC, C.E.,A
MONJOS, A.D.,A 34 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 43 QUINTINENC, C.F.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 72 HORTONENC, F.C.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 23 MARTINENCA, U.E.,A
CAN CARTRO, C.F.,A
R
Descansa
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 60 PLA DEL PENEDES, UD,A
Jornada 21 27-01-2019
PLA DEL PENEDES, UD,A 60 CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
GELIDA, C.F.,A 23 RIBES, C.D.,B
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 12 LES CABANYES, F.C.,A
TORRELLENC, C.E.,A 11 MONJOS, A.D.,A
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A 01 SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 51 QUINTINENC, C.F.,A
HORTONENC, F.C.,A 21 SANT SADURNI, U.E.,A
MARTINENCA, U.E.,A 23 CAN CARTRO, C.F.,A
Descansa
R
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
Jornada 22 03-02-2019
RIBES, C.D.,B - CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
LES CABANYES, F.C.,A 33 GELIDA, C.F.,A
MONJOS, A.D.,A 03 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 42 TORRELLENC, C.E.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 62 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 20 QUINTINENC, C.F.,A
CAN CARTRO, C.F.,A 40 HORTONENC, F.C.,A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 30 MARTINENCA, U.E.,A
Descansa
R
PLA DEL PENEDES, UD,A
Jornada 23 10-02-2019
PLA DEL PENEDES, UD,A 43 RIBES, C.D.,B
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A - LES CABANYES, F.C.,A
GELIDA, C.F.,A 34 MONJOS, A.D.,A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 00 SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
TORRELLENC, C.E.,A 33 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A 44 SANT SADURNI, U.E.,A
QUINTINENC, C.F.,A 33 CAN CARTRO, C.F.,A
HORTONENC, F.C.,A 33 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
MARTINENCA, U.E.,A
R
Descansa
Jornada 24 17-02-2019
LES CABANYES, F.C.,A 22 RIBES, C.D.,B
MONJOS, A.D.,A - CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 21 GELIDA, C.F.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 21 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
SANT SADURNI, U.E.,A 13 TORRELLENC, C.E.,A
CAN CARTRO, C.F.,A 31 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 60 QUINTINENC, C.F.,A
Descansa
R
HORTONENC, F.C.,A
MARTINENCA, U.E.,A 31 PLA DEL PENEDES, UD,A
Jornada 25 24-02-2019
PLA DEL PENEDES, UD,A 14 LES CABANYES, F.C.,A
RIBES, C.D.,B 21 MONJOS, A.D.,A
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A - SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
GELIDA, C.F.,A 32 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 43 SANT SADURNI, U.E.,A
TORRELLENC, C.E.,A 23 CAN CARTRO, C.F.,A
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A 35 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
QUINTINENC, C.F.,A
R
Descansa
HORTONENC, F.C.,A 12 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 26 10-03-2019
MONJOS, A.D.,A 08 LES CABANYES, F.C.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 21 RIBES, C.D.,B
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A - CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 32 GELIDA, C.F.,A
CAN CARTRO, C.F.,A 32 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 02 TORRELLENC, C.E.,A
Descansa
R
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
MARTINENCA, U.E.,A 31 QUINTINENC, C.F.,A
HORTONENC, F.C.,A 11 PLA DEL PENEDES, UD,A
Jornada 27 17-03-2019
PLA DEL PENEDES, UD,A 31 MONJOS, A.D.,A
LES CABANYES, F.C.,A 32 SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
RIBES, C.D.,B 22 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A - SANT SADURNI, U.E.,A
GELIDA, C.F.,A 32 CAN CARTRO, C.F.,A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 13 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
TORRELLENC, C.E.,A
R
Descansa
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A 11 MARTINENCA, U.E.,A
QUINTINENC, C.F.,A 13 HORTONENC, F.C.,A
Jornada 28 24-03-2019
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 22 MONJOS, A.D.,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 12 LES CABANYES, F.C.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 00 RIBES, C.D.,B
CAN CARTRO, C.F.,A - CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 21 GELIDA, C.F.,A
Descansa
R
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
MARTINENCA, U.E.,A 22 TORRELLENC, C.E.,A
HORTONENC, F.C.,A 35 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
QUINTINENC, C.F.,A 13 PLA DEL PENEDES, UD,A
Jornada 29 31-03-2019
PLA DEL PENEDES, UD,A 13 SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
MONJOS, A.D.,A 01 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
LES CABANYES, F.C.,A 10 SANT SADURNI, U.E.,A
RIBES, C.D.,B 02 CAN CARTRO, C.F.,A
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A - ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
GELIDA, C.F.,A
R
Descansa
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 01 MARTINENCA, U.E.,A
TORRELLENC, C.E.,A 31 HORTONENC, F.C.,A
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A 11 QUINTINENC, C.F.,A
Jornada 30 07-04-2019
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 12 SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 31 MONJOS, A.D.,A
CAN CARTRO, C.F.,A 23 LES CABANYES, F.C.,A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 10 RIBES, C.D.,B
Descansa
R
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
MARTINENCA, U.E.,A 23 GELIDA, C.F.,A
HORTONENC, F.C.,A 24 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
QUINTINENC, C.F.,A 03 TORRELLENC, C.E.,A
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A 23 PLA DEL PENEDES, UD,A
Jornada 31 14-04-2019
PLA DEL PENEDES, UD,A 15 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 41 SANT SADURNI, U.E.,A
MONJOS, A.D.,A 05 CAN CARTRO, C.F.,A
LES CABANYES, F.C.,A 15 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
RIBES, C.D.,B
R
Descansa
MARTINENCA, U.E.,A - CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
GELIDA, C.F.,A 22 HORTONENC, F.C.,A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 40 QUINTINENC, C.F.,A
TORRELLENC, C.E.,A 00 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
Jornada 32 28-04-2019
SANT SADURNI, U.E.,A 02 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
CAN CARTRO, C.F.,A 11 SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 81 MONJOS, A.D.,A
Descansa
R
LES CABANYES, F.C.,A
MARTINENCA, U.E.,A 31 RIBES, C.D.,B
HORTONENC, F.C.,A - CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
QUINTINENC, C.F.,A 03 GELIDA, C.F.,A
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A 53 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
TORRELLENC, C.E.,A 41 PLA DEL PENEDES, UD,A
Jornada 33 05-05-2019
SANT SADURNI, U.E.,A 22 PLA DEL PENEDES, UD,A
SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A 33 CAN CARTRO, C.F.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A 03 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A
MONJOS, A.D.,A
R
Descansa
LES CABANYES, F.C.,A 10 MARTINENCA, U.E.,A
RIBES, C.D.,B 63 HORTONENC, F.C.,A
CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A - QUINTINENC, C.F.,A
GELIDA, C.F.,A 34 SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A 22 TORRELLENC, C.E.,A
Jornada 34 12-05-2019
CAN CARTRO, C.F.,A 72 SANT SADURNI, U.E.,A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB,A 31 SANT PERE MOLANTA, C.F.P.,A
Descansa
R
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A 41 MONJOS, A.D.,A
HORTONENC, F.C.,A 12 LES CABANYES, F.C.,A
QUINTINENC, C.F.,A 33 RIBES, C.D.,B
SANT PAU D'ORDAL, U.E.,A - CASTELLVI DE LA MARCA CF.,A
TORRELLENC, C.E.,A 31 GELIDA, C.F.,A
PLA DEL PENEDES, UD,A 16 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.