Competició | TEMPORADA 2018-2019

quarta catalana | grup 13

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-09-2018
SISTRELLS C.F.,A 71 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
VALLDOREIX F.C.,C
R
Descansa
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C 02 GP3 FUTBOL CLUB,A
MBD LIONS, C.E.,A 22 TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 30 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 32 SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
CATALONIA, U.B.,A 23 GUINARDO, C.F.,A
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 00 SANT IGNASI C.E.,B
Jornada 2 23-09-2018
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 22 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
Descansa
R
SISTRELLS C.F.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 05 VALLDOREIX F.C.,C
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A 92 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 13 MBD LIONS, C.E.,A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B 11 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
GUINARDO, C.F.,A 11 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
SANT IGNASI C.E.,B 50 CATALONIA, U.B.,A
Jornada 3 30-09-2018
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
R
Descansa
SISTRELLS C.F.,A 32 GP3 FUTBOL CLUB,A
VALLDOREIX F.C.,C 22 TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C 24 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
MBD LIONS, C.E.,A 31 SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 11 GUINARDO, C.F.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 63 SANT IGNASI C.E.,B
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 10 CATALONIA, U.B.,A
Jornada 4 07-10-2018
Descansa
R
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
GP3 FUTBOL CLUB,A 41 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A 51 SISTRELLS C.F.,A
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 52 VALLDOREIX F.C.,C
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B 30 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
GUINARDO, C.F.,A 10 MBD LIONS, C.E.,A
SANT IGNASI C.E.,B 33 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
CATALONIA, U.B.,A 11 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 5 14-10-2018
Descansa
R
GP3 FUTBOL CLUB,A
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 22 TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
SISTRELLS C.F.,A 02 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
VALLDOREIX F.C.,C 10 SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C 01 GUINARDO, C.F.,A
MBD LIONS, C.E.,A 21 SANT IGNASI C.E.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 61 CATALONIA, U.B.,A
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 32 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 6 21-10-2018
GP3 FUTBOL CLUB,A 11 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
R
Descansa
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 43 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B 43 SISTRELLS C.F.,A
GUINARDO, C.F.,A 41 VALLDOREIX F.C.,C
SANT IGNASI C.E.,B 40 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
CATALONIA, U.B.,A 06 MBD LIONS, C.E.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 52 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Jornada 7 28-10-2018
GP3 FUTBOL CLUB,A 16 TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
Descansa
R
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 03 SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
SISTRELLS C.F.,A 14 GUINARDO, C.F.,A
VALLDOREIX F.C.,C 12 SANT IGNASI C.E.,B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C 15 CATALONIA, U.B.,A
MBD LIONS, C.E.,A 42 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 13 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Jornada 8 04-11-2018
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A 24 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 23 GP3 FUTBOL CLUB,A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
R
Descansa
GUINARDO, C.F.,A 21 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
SANT IGNASI C.E.,B 20 SISTRELLS C.F.,A
CATALONIA, U.B.,A 04 VALLDOREIX F.C.,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 81 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 31 MBD LIONS, C.E.,A
Jornada 9 11-11-2018
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A 40 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 32 SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
Descansa
R
GUINARDO, C.F.,A
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 59 SANT IGNASI C.E.,B
SISTRELLS C.F.,A 40 CATALONIA, U.B.,A
VALLDOREIX F.C.,C 22 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C 26 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 01 MBD LIONS, C.E.,A
Jornada 10 18-11-2018
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 23 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B 03 TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 22 GUINARDO, C.F.,A
SANT IGNASI C.E.,B
R
Descansa
CATALONIA, U.B.,A 20 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 53 SISTRELLS C.F.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 11 VALLDOREIX F.C.,C
MBD LIONS, C.E.,A 31 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
Jornada 11 25-11-2018
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 62 SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A 10 GUINARDO, C.F.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 10 SANT IGNASI C.E.,B
Descansa
R
CATALONIA, U.B.,A
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 03 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
SISTRELLS C.F.,A 01 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
VALLDOREIX F.C.,C 73 MBD LIONS, C.E.,A
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 32 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
Jornada 12 02-12-2018
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B 01 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
GUINARDO, C.F.,A 10 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
SANT IGNASI C.E.,B 13 TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
CATALONIA, U.B.,A 35 GP3 FUTBOL CLUB,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
R
Descansa
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 41 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
MBD LIONS, C.E.,A 41 SISTRELLS C.F.,A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C 18 VALLDOREIX F.C.,C
Jornada 13 16-12-2018
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B 14 GUINARDO, C.F.,A
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 34 SANT IGNASI C.E.,B
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A 31 CATALONIA, U.B.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 32 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Descansa
R
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 04 MBD LIONS, C.E.,A
SISTRELLS C.F.,A 60 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 22 VALLDOREIX F.C.,C
Jornada 14 23-12-2018
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 01 GUINARDO, C.F.,A
SANT IGNASI C.E.,B 51 SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
CATALONIA, U.B.,A 43 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 03 TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 10 GP3 FUTBOL CLUB,A
MBD LIONS, C.E.,A
R
Descansa
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C 13 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
VALLDOREIX F.C.,C 22 SISTRELLS C.F.,A
Jornada 15 13-01-2019
GUINARDO, C.F.,A 01 SANT IGNASI C.E.,B
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B 15 CATALONIA, U.B.,A
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 35 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A 33 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 15 MBD LIONS, C.E.,A
Descansa
R
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 24 VALLDOREIX F.C.,C
SISTRELLS C.F.,A 15 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 20-01-2019
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 30 SISTRELLS C.F.,A
Descansa
R
VALLDOREIX F.C.,C
GP3 FUTBOL CLUB,A 61 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A 21 MBD LIONS, C.E.,A
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 37 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B 15 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
GUINARDO, C.F.,A 30 CATALONIA, U.B.,A
SANT IGNASI C.E.,B 33 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
Jornada 17 27-01-2019
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 12 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
SISTRELLS C.F.,A
R
Descansa
VALLDOREIX F.C.,C 14 GP3 FUTBOL CLUB,A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C 02 TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
MBD LIONS, C.E.,A 41 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 31 SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 31 GUINARDO, C.F.,A
CATALONIA, U.B.,A 10 SANT IGNASI C.E.,B
Jornada 18 03-02-2019
Descansa
R
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 30 SISTRELLS C.F.,A
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A 11 VALLDOREIX F.C.,C
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 70 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B 14 MBD LIONS, C.E.,A
GUINARDO, C.F.,A - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
SANT IGNASI C.E.,B 23 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
CATALONIA, U.B.,A 22 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
Jornada 19 10-02-2019
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
R
Descansa
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 34 GP3 FUTBOL CLUB,A
SISTRELLS C.F.,A 027 TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
VALLDOREIX F.C.,C 31 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C 13 SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
MBD LIONS, C.E.,A 60 GUINARDO, C.F.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 30 SANT IGNASI C.E.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 51 CATALONIA, U.B.,A
Jornada 20 17-02-2019
GP3 FUTBOL CLUB,A
R
Descansa
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A 21 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 30 SISTRELLS C.F.,A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B 35 VALLDOREIX F.C.,C
GUINARDO, C.F.,A 50 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
SANT IGNASI C.E.,B 13 MBD LIONS, C.E.,A
CATALONIA, U.B.,A 05 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 10 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
Jornada 21 24-02-2019
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 20 GP3 FUTBOL CLUB,A
Descansa
R
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 16 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
SISTRELLS C.F.,A - SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
VALLDOREIX F.C.,C 61 GUINARDO, C.F.,A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C 01 SANT IGNASI C.E.,B
MBD LIONS, C.E.,A 30 CATALONIA, U.B.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 30 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 22 10-03-2019
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A 42 GP3 FUTBOL CLUB,A
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
R
Descansa
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B 24 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
GUINARDO, C.F.,A - SISTRELLS C.F.,A
SANT IGNASI C.E.,B 13 VALLDOREIX F.C.,C
CATALONIA, U.B.,A 61 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 01 MBD LIONS, C.E.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 21 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
Jornada 23 17-03-2019
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 13 TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 25 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
Descansa
R
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 21 GUINARDO, C.F.,A
SISTRELLS C.F.,A - SANT IGNASI C.E.,B
VALLDOREIX F.C.,C 40 CATALONIA, U.B.,A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C 12 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
MBD LIONS, C.E.,A 20 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Jornada 24 24-03-2019
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 12 TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B 00 GP3 FUTBOL CLUB,A
GUINARDO, C.F.,A
R
Descansa
SANT IGNASI C.E.,B 14 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
CATALONIA, U.B.,A - SISTRELLS C.F.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 23 VALLDOREIX F.C.,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 10 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
MBD LIONS, C.E.,A 41 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
Jornada 25 31-03-2019
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 11 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A 52 SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
GUINARDO, C.F.,A - GP3 FUTBOL CLUB,A
Descansa
R
SANT IGNASI C.E.,B
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 31 CATALONIA, U.B.,A
SISTRELLS C.F.,A - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
VALLDOREIX F.C.,C 44 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C 07 MBD LIONS, C.E.,A
Jornada 26 07-04-2019
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B 41 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
GUINARDO, C.F.,A - TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
SANT IGNASI C.E.,B 21 GP3 FUTBOL CLUB,A
CATALONIA, U.B.,A
R
Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 34 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A - SISTRELLS C.F.,A
MBD LIONS, C.E.,A 10 VALLDOREIX F.C.,C
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C 05 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
Jornada 27 14-04-2019
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 23 SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A - GUINARDO, C.F.,A
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A 41 SANT IGNASI C.E.,B
GP3 FUTBOL CLUB,A 41 CATALONIA, U.B.,A
Descansa
R
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 02 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
SISTRELLS C.F.,A - MBD LIONS, C.E.,A
VALLDOREIX F.C.,C 41 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
Jornada 28 28-04-2019
GUINARDO, C.F.,A - SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
SANT IGNASI C.E.,B 51 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
CATALONIA, U.B.,A 26 TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 10 GP3 FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
R
Descansa
MBD LIONS, C.E.,A 30 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C - SISTRELLS C.F.,A
VALLDOREIX F.C.,C 12 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
Jornada 29 05-05-2019
GUINARDO, C.F.,A - VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B 42 SANT IGNASI C.E.,B
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 22 CATALONIA, U.B.,A
TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A 30 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
GP3 FUTBOL CLUB,A 33 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Descansa
R
MBD LIONS, C.E.,A
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 00 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
SISTRELLS C.F.,A - VALLDOREIX F.C.,C
Jornada 30 12-05-2019
SANT IGNASI C.E.,B - GUINARDO, C.F.,A
CATALONIA, U.B.,A 12 SANT GENIS-PENITENTES, C.D.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 20 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 11 TINTORERIA PAU CLUB FUTBOL ,A
MBD LIONS, C.E.,A 31 GP3 FUTBOL CLUB,A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,C
R
Descansa
VALLDOREIX F.C.,C 52 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B - SISTRELLS C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.