Competició | TEMPORADA 2018-2019

quarta catalana | grup 27

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-09-2018
SERINYA, C.F.,A 31 LA CANYA, A.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 30 BONMATI, C.F.,A
CAMOS, C.F.,A 11 OLOT, AT.,A
Descansa - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
OSOR, U.E.,A 03 SANT ROC OLOT , C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 42 ABADESSENC, C.E.,B
LES PRESES, C.F.,A 10 CELLERA, C.F.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 31 JOANETES,C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 22 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
Jornada 2 09-09-2018
LA CANYA, A.E.,A 20 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
BONMATI, C.F.,A 02 SERINYA, C.F.,A
OLOT, AT.,A 03 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 11 CAMOS, C.F.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - Descansa
CORNELLA TERRI, A.E.,A 12 OSOR, U.E.,A
ABADESSENC, C.E.,B 02 CELLERA, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A 21 JOANETES,C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 23 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
Jornada 3 16-09-2018
LA CANYA, A.E.,A 42 BONMATI, C.F.,A
SERINYA, C.F.,A 62 OLOT, AT.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 20 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CAMOS, C.F.,A 03 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Descansa - CORNELLA TERRI, A.E.,A
OSOR, U.E.,A 10 CELLERA, C.F.,A
ABADESSENC, C.E.,B 62 JOANETES,C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 32 LES PRESES, C.F.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 12 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
Jornada 4 23-09-2018
BONMATI, C.F.,A 20 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
OLOT, AT.,A 13 LA CANYA, A.E.,A
SERINYA, C.F.,A 20 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 52 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 04 CAMOS, C.F.,A
CELLERA, C.F.,A - Descansa
JOANETES,C.F.,A 31 OSOR, U.E.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 62 ABADESSENC, C.E.,B
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 02 LES PRESES, C.F.,A
Jornada 5 30-09-2018
BONMATI, C.F.,A 31 OLOT, AT.,A
LA CANYA, A.E.,A 20 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SERINYA, C.F.,A 12 SANT ROC OLOT , C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 71 CORNELLA TERRI, A.E.,A
CAMOS, C.F.,A 32 CELLERA, C.F.,A
Descansa - JOANETES,C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 21 OSOR, U.E.,A
ABADESSENC, C.E.,B 13 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 24 LES PRESES, C.F.,A
Jornada 6 07-10-2018
OLOT, AT.,A 11 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 21 BONMATI, C.F.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 21 LA CANYA, A.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 34 SERINYA, C.F.,A
CELLERA, C.F.,A 11 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
JOANETES,C.F.,A 42 CAMOS, C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A - Descansa
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 11 OSOR, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 10 ABADESSENC, C.E.,B
Jornada 7 14-10-2018
OLOT, AT.,A 10 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BONMATI, C.F.,A 25 SANT ROC OLOT , C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 33 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SERINYA, C.F.,A 21 CELLERA, C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 32 JOANETES,C.F.,A
CAMOS, C.F.,A 32 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
Descansa - RIPOLL CLUB FUTBOL,A
LES PRESES, C.F.,A 50 OSOR, U.E.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 10 ABADESSENC, C.E.,B
Jornada 8 21-10-2018
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 21 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 31 OLOT, AT.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 13 BONMATI, C.F.,A
CELLERA, C.F.,A 41 LA CANYA, A.E.,A
JOANETES,C.F.,A 32 SERINYA, C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 53 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 13 CAMOS, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A - Descansa
ABADESSENC, C.E.,B 21 OSOR, U.E.,A
Jornada 9 28-10-2018
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 03 SANT ROC OLOT , C.F.,A
OLOT, AT.,A 10 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BONMATI, C.F.,A 05 CELLERA, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 02 JOANETES,C.F.,A
SERINYA, C.F.,A 42 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 61 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
CAMOS, C.F.,A 12 LES PRESES, C.F.,A
Descansa - ABADESSENC, C.E.,B
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 31 OSOR, U.E.,A
Jornada 10 04-11-2018
SANT ROC OLOT , C.F.,A 31 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 41 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CELLERA, C.F.,A 10 OLOT, AT.,A
JOANETES,C.F.,A 21 BONMATI, C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 30 LA CANYA, A.E.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 40 SERINYA, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A 10 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
ABADESSENC, C.E.,B 12 CAMOS, C.F.,A
OSOR, U.E.,A - Descansa
Jornada 11 11-11-2018
SANT ROC OLOT , C.F.,A 40 CORNELLA TERRI, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 01 CELLERA, C.F.,A
OLOT, AT.,A 34 JOANETES,C.F.,A
BONMATI, C.F.,A 31 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 04 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
SERINYA, C.F.,A 11 LES PRESES, C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 21 ABADESSENC, C.E.,B
CAMOS, C.F.,A 12 OSOR, U.E.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - Descansa
Jornada 12 18-11-2018
CORNELLA TERRI, A.E.,A 01 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
CELLERA, C.F.,A 00 SANT ROC OLOT , C.F.,A
JOANETES,C.F.,A 53 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 40 OLOT, AT.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 12 BONMATI, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A 30 LA CANYA, A.E.,A
ABADESSENC, C.E.,B 33 SERINYA, C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 71 OSOR, U.E.,A
Descansa - CAMOS, C.F.,A
Jornada 13 25-11-2018
CORNELLA TERRI, A.E.,A 12 CELLERA, C.F.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 31 JOANETES,C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 13 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
OLOT, AT.,A 12 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
BONMATI, C.F.,A 43 LES PRESES, C.F.,A
ABADESSENC, C.E.,B 01 LA CANYA, A.E.,A
SERINYA, C.F.,A 22 OSOR, U.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - Descansa
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 00 CAMOS, C.F.,A
Jornada 14 02-12-2018
CELLERA, C.F.,A 03 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 02 JOANETES,C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 43 SANT ROC OLOT , C.F.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 11 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LES PRESES, C.F.,A 40 OLOT, AT.,A
ABADESSENC, C.E.,B 00 BONMATI, C.F.,A
OSOR, U.E.,A 21 LA CANYA, A.E.,A
Descansa - SERINYA, C.F.,A
CAMOS, C.F.,A 03 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
Jornada 15 16-12-2018
CELLERA, C.F.,A 13 JOANETES,C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 04 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 52 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 03 LES PRESES, C.F.,A
OLOT, AT.,A 21 ABADESSENC, C.E.,B
BONMATI, C.F.,A 41 OSOR, U.E.,A
LA CANYA, A.E.,A - Descansa
SERINYA, C.F.,A 31 CAMOS, C.F.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 33 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
Jornada 16 23-12-2018
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 23 JOANETES,C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 52 CELLERA, C.F.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 20 CORNELLA TERRI, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 40 SANT ROC OLOT , C.F.,A
ABADESSENC, C.E.,B 21 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
OSOR, U.E.,A 10 OLOT, AT.,A
Descansa - BONMATI, C.F.,A
CAMOS, C.F.,A 24 LA CANYA, A.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 42 SERINYA, C.F.,A
Jornada 17 13-01-2019
JOANETES,C.F.,A 22 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
CELLERA, C.F.,A 01 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 22 LES PRESES, C.F.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 51 ABADESSENC, C.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 23 OSOR, U.E.,A
OLOT, AT.,A - Descansa
BONMATI, C.F.,A 20 CAMOS, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 06 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
SERINYA, C.F.,A 10 CASTELLFOLLIT, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 20-01-2019
LA CANYA, A.E.,A 03 SERINYA, C.F.,A
BONMATI, C.F.,A 21 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
OLOT, AT.,A 14 CAMOS, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - Descansa
SANT ROC OLOT , C.F.,A 32 OSOR, U.E.,A
ABADESSENC, C.E.,B 12 CORNELLA TERRI, A.E.,A
CELLERA, C.F.,A 11 LES PRESES, C.F.,A
JOANETES,C.F.,A 11 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 24 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
Jornada 19 27-01-2019
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 21 LA CANYA, A.E.,A
SERINYA, C.F.,A 02 BONMATI, C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 51 OLOT, AT.,A
CAMOS, C.F.,A 42 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Descansa - SANT ROC OLOT , C.F.,A
OSOR, U.E.,A 10 CORNELLA TERRI, A.E.,A
CELLERA, C.F.,A 32 ABADESSENC, C.E.,B
JOANETES,C.F.,A 03 LES PRESES, C.F.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 11 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
Jornada 20 03-02-2019
BONMATI, C.F.,A 22 LA CANYA, A.E.,A
OLOT, AT.,A 13 SERINYA, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 14 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 41 CAMOS, C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - Descansa
CELLERA, C.F.,A 10 OSOR, U.E.,A
JOANETES,C.F.,A 41 ABADESSENC, C.E.,B
LES PRESES, C.F.,A 30 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 20 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
Jornada 21 10-02-2019
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 12 BONMATI, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 01 OLOT, AT.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 06 SERINYA, C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 02 SANT ROC OLOT , C.F.,A
CAMOS, C.F.,A 30 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Descansa - CELLERA, C.F.,A
OSOR, U.E.,A 12 JOANETES,C.F.,A
ABADESSENC, C.E.,B 31 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 50 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
Jornada 22 17-02-2019
OLOT, AT.,A 10 BONMATI, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 13 LA CANYA, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 30 SERINYA, C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 14 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
CELLERA, C.F.,A 32 CAMOS, C.F.,A
JOANETES,C.F.,A - Descansa
OSOR, U.E.,A 00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 11 ABADESSENC, C.E.,B
LES PRESES, C.F.,A 31 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
Jornada 23 24-02-2019
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 00 OLOT, AT.,A
BONMATI, C.F.,A 61 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LA CANYA, A.E.,A 03 SANT ROC OLOT , C.F.,A
SERINYA, C.F.,A 22 CORNELLA TERRI, A.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 15 CELLERA, C.F.,A
CAMOS, C.F.,A 15 JOANETES,C.F.,A
Descansa - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
OSOR, U.E.,A 13 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
ABADESSENC, C.E.,B 03 LES PRESES, C.F.,A
Jornada 24 10-03-2019
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 21 OLOT, AT.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 41 BONMATI, C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 22 LA CANYA, A.E.,A
CELLERA, C.F.,A 11 SERINYA, C.F.,A
JOANETES,C.F.,A 11 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 20 CAMOS, C.F.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A - Descansa
OSOR, U.E.,A 01 LES PRESES, C.F.,A
ABADESSENC, C.E.,B 30 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
Jornada 25 17-03-2019
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 62 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
OLOT, AT.,A 00 SANT ROC OLOT , C.F.,A
BONMATI, C.F.,A 11 CORNELLA TERRI, A.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 02 CELLERA, C.F.,A
SERINYA, C.F.,A 01 JOANETES,C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 42 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
CAMOS, C.F.,A 23 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
Descansa - LES PRESES, C.F.,A
OSOR, U.E.,A 30 ABADESSENC, C.E.,B
Jornada 26 24-03-2019
SANT ROC OLOT , C.F.,A 61 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 32 OLOT, AT.,A
CELLERA, C.F.,A 40 BONMATI, C.F.,A
JOANETES,C.F.,A 22 LA CANYA, A.E.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 33 SERINYA, C.F.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 22 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
LES PRESES, C.F.,A 101 CAMOS, C.F.,A
ABADESSENC, C.E.,B - Descansa
OSOR, U.E.,A 31 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
Jornada 27 31-03-2019
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 02 SANT ROC OLOT , C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 31 CORNELLA TERRI, A.E.,A
OLOT, AT.,A 02 CELLERA, C.F.,A
BONMATI, C.F.,A 24 JOANETES,C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 21 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
SERINYA, C.F.,A 22 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 03 LES PRESES, C.F.,A
CAMOS, C.F.,A 31 ABADESSENC, C.E.,B
Descansa - OSOR, U.E.,A
Jornada 28 07-04-2019
CORNELLA TERRI, A.E.,A 14 SANT ROC OLOT , C.F.,A
CELLERA, C.F.,A 40 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
JOANETES,C.F.,A 42 OLOT, AT.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 54 BONMATI, C.F.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 12 LA CANYA, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 10 SERINYA, C.F.,A
ABADESSENC, C.E.,B 23 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
OSOR, U.E.,A 11 CAMOS, C.F.,A
Descansa - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
Jornada 29 14-04-2019
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 51 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 01 CELLERA, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 12 JOANETES,C.F.,A
OLOT, AT.,A 02 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
BONMATI, C.F.,A 22 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
LA CANYA, A.E.,A 05 LES PRESES, C.F.,A
SERINYA, C.F.,A 20 ABADESSENC, C.E.,B
OSOR, U.E.,A 35 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
CAMOS, C.F.,A - Descansa
Jornada 30 28-04-2019
CELLERA, C.F.,A 31 CORNELLA TERRI, A.E.,A
JOANETES,C.F.,A 21 SANT ROC OLOT , C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 32 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 40 OLOT, AT.,A
LES PRESES, C.F.,A 60 BONMATI, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 10 ABADESSENC, C.E.,B
OSOR, U.E.,A 01 SERINYA, C.F.,A
Descansa - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
CAMOS, C.F.,A 14 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
Jornada 31 05-05-2019
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - CELLERA, C.F.,A
JOANETES,C.F.,A 40 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 40 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 22 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
OLOT, AT.,A 23 LES PRESES, C.F.,A
BONMATI, C.F.,A 32 ABADESSENC, C.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 31 OSOR, U.E.,A
SERINYA, C.F.,A - Descansa
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 43 CAMOS, C.F.,A
Jornada 32 12-05-2019
JOANETES,C.F.,A 23 CELLERA, C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 50 CORNELLA TERRI, A.E.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 24 SANT ROC OLOT , C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A 72 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ABADESSENC, C.E.,B 12 OLOT, AT.,A
OSOR, U.E.,A 10 BONMATI, C.F.,A
Descansa - LA CANYA, A.E.,A
CAMOS, C.F.,A 31 SERINYA, C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 43 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
Jornada 33 19-05-2019
JOANETES,C.F.,A 10 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
CELLERA, C.F.,A 11 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - RIPOLL CLUB FUTBOL,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 10 LES PRESES, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 45 ABADESSENC, C.E.,B
OLOT, AT.,A 21 OSOR, U.E.,A
BONMATI, C.F.,A - Descansa
LA CANYA, A.E.,A - CAMOS, C.F.,A
SERINYA, C.F.,A 00 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
Jornada 34 26-05-2019
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A - JOANETES,C.F.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A - CELLERA, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
ABADESSENC, C.E.,B - SANT ROC OLOT , C.F.,A
OSOR, U.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Descansa - OLOT, AT.,A
CAMOS, C.F.,A - BONMATI, C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - LA CANYA, A.E.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - SERINYA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.