Competició | TEMPORADA 2018-2019

quarta catalana | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-09-2018
RIUDEPERES C.F. AT.,A 22 TARADELL, U.D.,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 30 FOLGUEROLES,C.F.,B
TONA, U.E.,C 43 SANTA EUGENIA, J.E.,B
PRADENC,F.C.,A 51 MONTESQUIU, C.D.,A
OAR VIC,B 22 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
COLLSUSPINA, C.F.,A 11 VILADRAU F.C.,A
CANTONIGROS, U.E.,A 21 VINYOLES C.F.,A
GURB, U.E. ,B 10 CALLDETENES, C.F.,A
Jornada 2 23-09-2018
TARADELL, U.D.,B 21 GURB, U.E. ,B
FOLGUEROLES,C.F.,B 14 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 12 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
MONTESQUIU, C.D.,A 51 TONA, U.E.,C
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 14 PRADENC,F.C.,A
VILADRAU F.C.,A 30 OAR VIC,B
VINYOLES C.F.,A 01 COLLSUSPINA, C.F.,A
CALLDETENES, C.F.,A 51 CANTONIGROS, U.E.,A
Jornada 3 30-09-2018
TARADELL, U.D.,B 20 FOLGUEROLES,C.F.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 11 SANTA EUGENIA, J.E.,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 11 MONTESQUIU, C.D.,A
TONA, U.E.,C 21 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
PRADENC,F.C.,A 50 VILADRAU F.C.,A
OAR VIC,B 21 VINYOLES C.F.,A
COLLSUSPINA, C.F.,A 04 CALLDETENES, C.F.,A
GURB, U.E. ,B 31 CANTONIGROS, U.E.,A
Jornada 4 07-10-2018
GURB, U.E. ,B 21 FOLGUEROLES,C.F.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 31 TARADELL, U.D.,B
MONTESQUIU, C.D.,A 62 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 52 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
VILADRAU F.C.,A 24 TONA, U.E.,C
VINYOLES C.F.,A 23 PRADENC,F.C.,A
CALLDETENES, C.F.,A 51 OAR VIC,B
CANTONIGROS, U.E.,A 42 COLLSUSPINA, C.F.,A
Jornada 5 14-10-2018
FOLGUEROLES,C.F.,B 12 SANTA EUGENIA, J.E.,B
TARADELL, U.D.,B 24 MONTESQUIU, C.D.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 41 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 42 VILADRAU F.C.,A
TONA, U.E.,C 11 VINYOLES C.F.,A
PRADENC,F.C.,A 43 CALLDETENES, C.F.,A
OAR VIC,B 43 CANTONIGROS, U.E.,A
GURB, U.E. ,B 21 COLLSUSPINA, C.F.,A
Jornada 6 21-10-2018
SANTA EUGENIA, J.E.,B 12 GURB, U.E. ,B
MONTESQUIU, C.D.,A 42 FOLGUEROLES,C.F.,B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 12 TARADELL, U.D.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 21 VILADRAU F.C.,A
VINYOLES C.F.,A 13 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
CALLDETENES, C.F.,A 51 TONA, U.E.,C
CANTONIGROS, U.E.,A 13 PRADENC,F.C.,A
COLLSUSPINA, C.F.,A 31 OAR VIC,B
Jornada 7 28-10-2018
SANTA EUGENIA, J.E.,B 34 MONTESQUIU, C.D.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B 44 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
TARADELL, U.D.,B 03 VILADRAU F.C.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 33 VINYOLES C.F.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 21 CALLDETENES, C.F.,A
TONA, U.E.,C 11 CANTONIGROS, U.E.,A
PRADENC,F.C.,A 31 COLLSUSPINA, C.F.,A
GURB, U.E. ,B 11 OAR VIC,B
Jornada 8 04-11-2018
MONTESQUIU, C.D.,A 30 GURB, U.E. ,B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 11 SANTA EUGENIA, J.E.,B
VILADRAU F.C.,A 42 FOLGUEROLES,C.F.,B
VINYOLES C.F.,A 01 TARADELL, U.D.,B
CALLDETENES, C.F.,A 02 RIUDEPERES C.F. AT.,A
CANTONIGROS, U.E.,A 22 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
COLLSUSPINA, C.F.,A 14 TONA, U.E.,C
OAR VIC,B 23 PRADENC,F.C.,A
Jornada 9 11-11-2018
MONTESQUIU, C.D.,A 34 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 11 VILADRAU F.C.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B 32 VINYOLES C.F.,A
TARADELL, U.D.,B 31 CALLDETENES, C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 34 CANTONIGROS, U.E.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 50 COLLSUSPINA, C.F.,A
TONA, U.E.,C 02 OAR VIC,B
GURB, U.E. ,B 06 PRADENC,F.C.,A
Jornada 10 18-11-2018
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 02 GURB, U.E. ,B
VILADRAU F.C.,A 24 MONTESQUIU, C.D.,A
VINYOLES C.F.,A 42 SANTA EUGENIA, J.E.,B
CALLDETENES, C.F.,A 62 FOLGUEROLES,C.F.,B
CANTONIGROS, U.E.,A 12 TARADELL, U.D.,B
COLLSUSPINA, C.F.,A 36 RIUDEPERES C.F. AT.,A
OAR VIC,B 41 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
PRADENC,F.C.,A 11 TONA, U.E.,C
Jornada 11 25-11-2018
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 21 VILADRAU F.C.,A
MONTESQUIU, C.D.,A 31 VINYOLES C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 11 CALLDETENES, C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B 12 CANTONIGROS, U.E.,A
TARADELL, U.D.,B 20 COLLSUSPINA, C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 12 OAR VIC,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 03 PRADENC,F.C.,A
GURB, U.E. ,B 13 TONA, U.E.,C
Jornada 12 02-12-2018
VILADRAU F.C.,A 31 GURB, U.E. ,B
VINYOLES C.F.,A 13 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
CALLDETENES, C.F.,A 24 MONTESQUIU, C.D.,A
CANTONIGROS, U.E.,A 01 SANTA EUGENIA, J.E.,B
COLLSUSPINA, C.F.,A 20 FOLGUEROLES,C.F.,B
OAR VIC,B 12 TARADELL, U.D.,B
PRADENC,F.C.,A 50 RIUDEPERES C.F. AT.,A
TONA, U.E.,C 21 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 13 16-12-2018
VILADRAU F.C.,A 41 VINYOLES C.F.,A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 21 CALLDETENES, C.F.,A
MONTESQUIU, C.D.,A 70 CANTONIGROS, U.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 41 COLLSUSPINA, C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B 32 OAR VIC,B
TARADELL, U.D.,B 32 PRADENC,F.C.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 42 TONA, U.E.,C
GURB, U.E. ,B 30 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 14 23-12-2018
GURB, U.E. ,B 11 VINYOLES C.F.,A
CALLDETENES, C.F.,A 11 VILADRAU F.C.,A
CANTONIGROS, U.E.,A 23 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
COLLSUSPINA, C.F.,A 35 MONTESQUIU, C.D.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 21 OAR VIC,B
PRADENC,F.C.,A 61 FOLGUEROLES,C.F.,B
TARADELL, U.D.,B 22 TONA, U.E.,C
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 43 RIUDEPERES C.F. AT.,A
Jornada 15 13-01-2019
VINYOLES C.F.,A 13 CALLDETENES, C.F.,A
VILADRAU F.C.,A 31 CANTONIGROS, U.E.,A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 01 COLLSUSPINA, C.F.,A
MONTESQUIU, C.D.,A 40 OAR VIC,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 03 PRADENC,F.C.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B 33 TONA, U.E.,C
TARADELL, U.D.,B 24 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 42 GURB, U.E. ,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 20-01-2019
TARADELL, U.D.,B 13 RIUDEPERES C.F. AT.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B 03 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 21 TONA, U.E.,C
MONTESQUIU, C.D.,A 01 PRADENC,F.C.,A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 11 OAR VIC,B
VILADRAU F.C.,A 11 COLLSUSPINA, C.F.,A
VINYOLES C.F.,A 34 CANTONIGROS, U.E.,A
CALLDETENES, C.F.,A 40 GURB, U.E. ,B
Jornada 17 27-01-2019
GURB, U.E. ,B 23 TARADELL, U.D.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 42 FOLGUEROLES,C.F.,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 23 SANTA EUGENIA, J.E.,B
TONA, U.E.,C 62 MONTESQUIU, C.D.,A
PRADENC,F.C.,A 31 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
OAR VIC,B 31 VILADRAU F.C.,A
COLLSUSPINA, C.F.,A 31 VINYOLES C.F.,A
CANTONIGROS, U.E.,A 03 CALLDETENES, C.F.,A
Jornada 18 03-02-2019
FOLGUEROLES,C.F.,B 33 TARADELL, U.D.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 41 RIUDEPERES C.F. AT.,A
MONTESQUIU, C.D.,A 11 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 11 TONA, U.E.,C
VILADRAU F.C.,A 30 PRADENC,F.C.,A
VINYOLES C.F.,A 20 OAR VIC,B
CALLDETENES, C.F.,A 60 COLLSUSPINA, C.F.,A
CANTONIGROS, U.E.,A 30 GURB, U.E. ,B
Jornada 19 10-02-2019
FOLGUEROLES,C.F.,B 12 GURB, U.E. ,B
TARADELL, U.D.,B 33 SANTA EUGENIA, J.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 14 MONTESQUIU, C.D.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 10 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
TONA, U.E.,C 31 VILADRAU F.C.,A
PRADENC,F.C.,A 40 VINYOLES C.F.,A
OAR VIC,B 25 CALLDETENES, C.F.,A
COLLSUSPINA, C.F.,A 23 CANTONIGROS, U.E.,A
Jornada 20 17-02-2019
SANTA EUGENIA, J.E.,B 24 FOLGUEROLES,C.F.,B
MONTESQUIU, C.D.,A 32 TARADELL, U.D.,B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 33 RIUDEPERES C.F. AT.,A
VILADRAU F.C.,A 44 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
VINYOLES C.F.,A 12 TONA, U.E.,C
CALLDETENES, C.F.,A 03 PRADENC,F.C.,A
CANTONIGROS, U.E.,A 30 OAR VIC,B
COLLSUSPINA, C.F.,A 24 GURB, U.E. ,B
Jornada 21 24-02-2019
GURB, U.E. ,B 02 SANTA EUGENIA, J.E.,B
FOLGUEROLES,C.F.,B 13 MONTESQUIU, C.D.,A
TARADELL, U.D.,B 21 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
VILADRAU F.C.,A 35 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 50 VINYOLES C.F.,A
TONA, U.E.,C 02 CALLDETENES, C.F.,A
PRADENC,F.C.,A 40 CANTONIGROS, U.E.,A
OAR VIC,B 42 COLLSUSPINA, C.F.,A
Jornada 22 10-03-2019
MONTESQUIU, C.D.,A 40 SANTA EUGENIA, J.E.,B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 30 FOLGUEROLES,C.F.,B
VILADRAU F.C.,A 30 TARADELL, U.D.,B
VINYOLES C.F.,A 24 RIUDEPERES C.F. AT.,A
CALLDETENES, C.F.,A 30 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
CANTONIGROS, U.E.,A 11 TONA, U.E.,C
COLLSUSPINA, C.F.,A 15 PRADENC,F.C.,A
OAR VIC,B 31 GURB, U.E. ,B
Jornada 23 17-03-2019
GURB, U.E. ,B 43 MONTESQUIU, C.D.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 24 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B 43 VILADRAU F.C.,A
TARADELL, U.D.,B 12 VINYOLES C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 05 CALLDETENES, C.F.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 21 CANTONIGROS, U.E.,A
TONA, U.E.,C 24 COLLSUSPINA, C.F.,A
PRADENC,F.C.,A 70 OAR VIC,B
Jornada 24 24-03-2019
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 31 MONTESQUIU, C.D.,A
VILADRAU F.C.,A 21 SANTA EUGENIA, J.E.,B
VINYOLES C.F.,A 21 FOLGUEROLES,C.F.,B
CALLDETENES, C.F.,A 30 TARADELL, U.D.,B
CANTONIGROS, U.E.,A 35 RIUDEPERES C.F. AT.,A
COLLSUSPINA, C.F.,A 52 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
OAR VIC,B 02 TONA, U.E.,C
PRADENC,F.C.,A 50 GURB, U.E. ,B
Jornada 25 31-03-2019
GURB, U.E. ,B 12 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
MONTESQUIU, C.D.,A 30 VILADRAU F.C.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 12 VINYOLES C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B 24 CALLDETENES, C.F.,A
TARADELL, U.D.,B 11 CANTONIGROS, U.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 41 COLLSUSPINA, C.F.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 31 OAR VIC,B
TONA, U.E.,C 12 PRADENC,F.C.,A
Jornada 26 07-04-2019
VILADRAU F.C.,A 24 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
VINYOLES C.F.,A 04 MONTESQUIU, C.D.,A
CALLDETENES, C.F.,A 35 SANTA EUGENIA, J.E.,B
CANTONIGROS, U.E.,A 81 FOLGUEROLES,C.F.,B
COLLSUSPINA, C.F.,A 13 TARADELL, U.D.,B
OAR VIC,B 33 RIUDEPERES C.F. AT.,A
PRADENC,F.C.,A 11 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
TONA, U.E.,C 11 GURB, U.E. ,B
Jornada 27 14-04-2019
GURB, U.E. ,B 31 VILADRAU F.C.,A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 20 VINYOLES C.F.,A
MONTESQUIU, C.D.,A 00 CALLDETENES, C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 03 CANTONIGROS, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,B 21 COLLSUSPINA, C.F.,A
TARADELL, U.D.,B 10 OAR VIC,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 33 PRADENC,F.C.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 52 TONA, U.E.,C
Jornada 28 28-04-2019
VINYOLES C.F.,A 33 VILADRAU F.C.,A
CALLDETENES, C.F.,A 34 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
CANTONIGROS, U.E.,A 62 MONTESQUIU, C.D.,A
COLLSUSPINA, C.F.,A 36 SANTA EUGENIA, J.E.,B
OAR VIC,B 61 FOLGUEROLES,C.F.,B
PRADENC,F.C.,A 22 TARADELL, U.D.,B
TONA, U.E.,C 03 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 41 GURB, U.E. ,B
Jornada 29 05-05-2019
VINYOLES C.F.,A 42 GURB, U.E. ,B
VILADRAU F.C.,A 12 CALLDETENES, C.F.,A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 10 CANTONIGROS, U.E.,A
MONTESQUIU, C.D.,A 22 COLLSUSPINA, C.F.,A
OAR VIC,B 72 SANTA EUGENIA, J.E.,B
FOLGUEROLES,C.F.,B 19 PRADENC,F.C.,A
TONA, U.E.,C 25 TARADELL, U.D.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 64 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 30 12-05-2019
CALLDETENES, C.F.,A 51 VINYOLES C.F.,A
CANTONIGROS, U.E.,A 43 VILADRAU F.C.,A
COLLSUSPINA, C.F.,A 02 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
OAR VIC,B 42 MONTESQUIU, C.D.,A
PRADENC,F.C.,A 30 SANTA EUGENIA, J.E.,B
TONA, U.E.,C 40 FOLGUEROLES,C.F.,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 71 TARADELL, U.D.,B
GURB, U.E. ,B 24 RIUDEPERES C.F. AT.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.