Competició | TEMPORADA 2018-2019

quarta catalana | grup 7

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SABADELLENCA, UE.,B 20 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 21 RUBI, U.E.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 20 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
POLINYA, AT.,A 31 RIPOLLET, C.F.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 22 ESCUELA F. BONAIRE,B
ROUREDA, V.D.F.,A 10 SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 33 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
Jornada 2 14-10-2018
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 13 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
RUBI, U.E.,B 10 SABADELLENCA, UE.,B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 03 CERCLE SABADELLES 1856,A
RIPOLLET, C.F.,B 22 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
ESCUELA F. BONAIRE,B 03 POLINYA, AT.,A
SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A 41 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 00 ROUREDA, V.D.F.,A
Jornada 3 21-10-2018
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 24 RUBI, U.E.,B
SABADELLENCA, UE.,B 41 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 21 RIPOLLET, C.F.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 60 ESCUELA F. BONAIRE,B
POLINYA, AT.,A 52 SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 31 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 32 ROUREDA, V.D.F.,A
Jornada 4 28-10-2018
RUBI, U.E.,B 32 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 05 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
RIPOLLET, C.F.,B 04 SABADELLENCA, UE.,B
ESCUELA F. BONAIRE,B 04 CERCLE SABADELLES 1856,A
SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A 23 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 23 POLINYA, AT.,A
ROUREDA, V.D.F.,A 12 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
Jornada 5 04-11-2018
RUBI, U.E.,B 81 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 30 RIPOLLET, C.F.,B
SABADELLENCA, UE.,B 50 ESCUELA F. BONAIRE,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 21 SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 11 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
POLINYA, AT.,A 21 ROUREDA, V.D.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 21 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
Jornada 6 11-11-2018
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 12 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
RIPOLLET, C.F.,B 12 RUBI, U.E.,B
ESCUELA F. BONAIRE,B 02 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A 14 SABADELLENCA, UE.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 34 CERCLE SABADELLES 1856,A
ROUREDA, V.D.F.,A 01 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 03 POLINYA, AT.,A
Jornada 7 18-11-2018
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 42 RIPOLLET, C.F.,B
RUBI, U.E.,B 31 ESCUELA F. BONAIRE,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 90 SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A
SABADELLENCA, UE.,B 32 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 32 ROUREDA, V.D.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 52 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 22 POLINYA, AT.,A
Jornada 8 25-11-2018
RIPOLLET, C.F.,B 02 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
ESCUELA F. BONAIRE,B 44 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A 22 RUBI, U.E.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 36 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ROUREDA, V.D.F.,A 18 SABADELLENCA, UE.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 47 CERCLE SABADELLES 1856,A
POLINYA, AT.,A 31 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 9 02-12-2018
RIPOLLET, C.F.,B 15 ESCUELA F. BONAIRE,B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 21 SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A
RUBI, U.E.,B 40 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 41 ROUREDA, V.D.F.,A
SABADELLENCA, UE.,B 32 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 40 POLINYA, AT.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 15 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 10 16-12-2018
ESCUELA F. BONAIRE,B 22 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A 71 RIPOLLET, C.F.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 31 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
ROUREDA, V.D.F.,A 05 RUBI, U.E.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 06 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
POLINYA, AT.,A 41 SABADELLENCA, UE.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 32 CERCLE SABADELLES 1856,A
Jornada 11 23-12-2018
ESCUELA F. BONAIRE,B 14 SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A
RIPOLLET, C.F.,B 23 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 02 ROUREDA, V.D.F.,A
RUBI, U.E.,B 33 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 41 POLINYA, AT.,A
SABADELLENCA, UE.,B 02 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 41 CERCLE SABADELLES 1856,A
Jornada 12 13-01-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 61 SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 21 ESCUELA F. BONAIRE,B
ROUREDA, V.D.F.,A 44 RIPOLLET, C.F.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 11 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
POLINYA, AT.,A 05 RUBI, U.E.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 41 SABADELLENCA, UE.,B
Jornada 13 20-01-2019
SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A 13 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
ESCUELA F. BONAIRE,B 24 ROUREDA, V.D.F.,A
RIPOLLET, C.F.,B 20 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 01 POLINYA, AT.,A
RUBI, U.E.,B 40 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 30 CERCLE SABADELLES 1856,A
SABADELLENCA, UE.,B 23 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 27-01-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 61 SABADELLENCA, UE.,B
RUBI, U.E.,B 11 CERCLE SABADELLES 1856,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 02 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
RIPOLLET, C.F.,B 00 POLINYA, AT.,A
ESCUELA F. BONAIRE,B 32 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A 11 ROUREDA, V.D.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 00 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Jornada 15 03-02-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SABADELLENCA, UE.,B 04 RUBI, U.E.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 40 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 31 RIPOLLET, C.F.,B
POLINYA, AT.,A 42 ESCUELA F. BONAIRE,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 32 SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A
ROUREDA, V.D.F.,A 03 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
Jornada 16 10-02-2019
RUBI, U.E.,B 20 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 12 SABADELLENCA, UE.,B
RIPOLLET, C.F.,B 06 CERCLE SABADELLES 1856,A
ESCUELA F. BONAIRE,B 02 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A - POLINYA, AT.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 21 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
ROUREDA, V.D.F.,A 30 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Jornada 17 17-02-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 12 RUBI, U.E.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 41 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
SABADELLENCA, UE.,B 44 RIPOLLET, C.F.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 33 ESCUELA F. BONAIRE,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A
POLINYA, AT.,A 32 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 12 ROUREDA, V.D.F.,A
Jornada 18 24-02-2019
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 02 RUBI, U.E.,B
RIPOLLET, C.F.,B 04 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCUELA F. BONAIRE,B 71 SABADELLENCA, UE.,B
SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A - CERCLE SABADELLES 1856,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 25 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
ROUREDA, V.D.F.,A 41 POLINYA, AT.,A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 01 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Jornada 19 10-03-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 21 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
RUBI, U.E.,B 81 RIPOLLET, C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 44 ESCUELA F. BONAIRE,B
SABADELLENCA, UE.,B - SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 21 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 00 ROUREDA, V.D.F.,A
POLINYA, AT.,A 12 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
Jornada 20 17-03-2019
RIPOLLET, C.F.,B 33 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
ESCUELA F. BONAIRE,B 13 RUBI, U.E.,B
SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 23 SABADELLENCA, UE.,B
ROUREDA, V.D.F.,A 32 CERCLE SABADELLES 1856,A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 42 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
POLINYA, AT.,A 33 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Jornada 21 24-03-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 52 RIPOLLET, C.F.,B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 21 ESCUELA F. BONAIRE,B
RUBI, U.E.,B - SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 31 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
SABADELLENCA, UE.,B 10 ROUREDA, V.D.F.,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 20 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 22 POLINYA, AT.,A
Jornada 22 31-03-2019
ESCUELA F. BONAIRE,B 31 RIPOLLET, C.F.,B
SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A - SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 11 RUBI, U.E.,B
ROUREDA, V.D.F.,A 14 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 02 SABADELLENCA, UE.,B
POLINYA, AT.,A 12 CERCLE SABADELLES 1856,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 32 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Jornada 23 07-04-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 16 ESCUELA F. BONAIRE,B
RIPOLLET, C.F.,B - SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 03 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
RUBI, U.E.,B 31 ROUREDA, V.D.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 52 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
SABADELLENCA, UE.,B 32 POLINYA, AT.,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 21 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 24 14-04-2019
SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A - ESCUELA F. BONAIRE,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 31 RIPOLLET, C.F.,B
ROUREDA, V.D.F.,A 61 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 13 RUBI, U.E.,B
POLINYA, AT.,A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 22 SABADELLENCA, UE.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 54 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Jornada 25 28-04-2019
SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
ESCUELA F. BONAIRE,B 32 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
RIPOLLET, C.F.,B 23 ROUREDA, V.D.F.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B 53 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
RUBI, U.E.,B 60 POLINYA, AT.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 20 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SABADELLENCA, UE.,B 14 CERCLE SABADELLES 1856,A
Jornada 26 05-05-2019
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B - SPORTING VALLÈS FUTBOL CLUB,A
ROUREDA, V.D.F.,A 24 ESCUELA F. BONAIRE,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 30 RIPOLLET, C.F.,B
POLINYA, AT.,A 21 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 23 RUBI, U.E.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 30 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 23 SABADELLENCA, UE.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.