Competició | TEMPORADA 2018-2019

segona catalana | grup 2

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-09-2018
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 16 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SANT POL, AT.,A 11 MOLLET U.E.,CF.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 23 MONTCADA, C.D,A
PARC, U.D.,A 10 SARRIA, C.P.,A
CANYELLES,C.E.,A 13 SINGUERLIN, C.F.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 03 TURO PEIRA, C.C.D.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 10 VALLDOREIX F.C.,A
EUROPA, C.E.,B 32 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 00 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
Jornada 2 09-09-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 20 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 01 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
MONTCADA, C.D,A 31 SANT POL, AT.,A
SARRIA, C.P.,A 00 PREMIA CLUB ESP.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 11 PARC, U.D.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 61 CANYELLES,C.E.,A
VALLDOREIX F.C.,A 22 PUBILLA CASAS, C.E.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 20 MOLLETENSE, U.D.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 11 EUROPA, C.E.,B
Jornada 3 16-09-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 20 MOLLET U.E.,CF.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 12 MONTCADA, C.D,A
SANT POL, AT.,A 11 SARRIA, C.P.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 11 SINGUERLIN, C.F.,A
PARC, U.D.,A 02 TURO PEIRA, C.C.D.,A
CANYELLES,C.E.,A 24 VALLDOREIX F.C.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 21 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 02 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 31 EUROPA, C.E.,B
Jornada 4 23-09-2018
MOLLET U.E.,CF.,A 14 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
MONTCADA, C.D,A 14 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SARRIA, C.P.,A 33 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
SINGUERLIN, C.F.,A 20 SANT POL, AT.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 11 PREMIA CLUB ESP.,A
VALLDOREIX F.C.,A 11 PARC, U.D.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 11 CANYELLES,C.E.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 42 PUBILLA CASAS, C.E.,A
EUROPA, C.E.,B 01 MOLLETENSE, U.D.,A
Jornada 5 30-09-2018
MOLLET U.E.,CF.,A 11 MONTCADA, C.D,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 43 SARRIA, C.P.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 12 SINGUERLIN, C.F.,A
SANT POL, AT.,A 00 TURO PEIRA, C.C.D.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 20 VALLDOREIX F.C.,A
PARC, U.D.,A 32 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
CANYELLES,C.E.,A 04 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 32 EUROPA, C.E.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 21 MOLLETENSE, U.D.,A
Jornada 6 07-10-2018
MONTCADA, C.D,A 20 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SARRIA, C.P.,A 01 MOLLET U.E.,CF.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 21 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
VALLDOREIX F.C.,A 12 SANT POL, AT.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 21 PREMIA CLUB ESP.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 11 PARC, U.D.,A
EUROPA, C.E.,B 01 CANYELLES,C.E.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 32 PUBILLA CASAS, C.E.,A
Jornada 7 14-10-2018
MONTCADA, C.D,A 23 SARRIA, C.P.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 31 SINGUERLIN, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 20 TURO PEIRA, C.C.D.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 12 VALLDOREIX F.C.,A
SANT POL, AT.,A 21 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 10 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
PARC, U.D.,A 10 EUROPA, C.E.,B
CANYELLES,C.E.,A 10 MOLLETENSE, U.D.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 20 PUBILLA CASAS, C.E.,A
Jornada 8 21-10-2018
SARRIA, C.P.,A 32 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 02 MONTCADA, C.D,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 31 MOLLET U.E.,CF.,A
VALLDOREIX F.C.,A 13 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 10 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 12 SANT POL, AT.,A
EUROPA, C.E.,B 12 PREMIA CLUB ESP.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 00 PARC, U.D.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 12 CANYELLES,C.E.,A
Jornada 9 28-10-2018
SARRIA, C.P.,A 22 SINGUERLIN, C.F.,A
MONTCADA, C.D,A 20 TURO PEIRA, C.C.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 21 VALLDOREIX F.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 20 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 21 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
SANT POL, AT.,A 10 EUROPA, C.E.,B
PREMIA CLUB ESP.,A 00 MOLLETENSE, U.D.,A
PARC, U.D.,A 31 PUBILLA CASAS, C.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 02 CANYELLES,C.E.,A
Jornada 10 04-11-2018
SINGUERLIN, C.F.,A 14 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 30 SARRIA, C.P.,A
VALLDOREIX F.C.,A 13 MONTCADA, C.D,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 04 MOLLET U.E.,CF.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
EUROPA, C.E.,B 20 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
MOLLETENSE, U.D.,A 10 SANT POL, AT.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 11 PREMIA CLUB ESP.,A
CANYELLES,C.E.,A 31 PARC, U.D.,A
Jornada 11 11-11-2018
SINGUERLIN, C.F.,A 02 TURO PEIRA, C.C.D.,A
SARRIA, C.P.,A 01 VALLDOREIX F.C.,A
MONTCADA, C.D,A 11 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 31 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 11 EUROPA, C.E.,B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 00 MOLLETENSE, U.D.,A
SANT POL, AT.,A 22 PUBILLA CASAS, C.E.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 30 CANYELLES,C.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 40 PARC, U.D.,A
Jornada 12 18-11-2018
TURO PEIRA, C.C.D.,A 41 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
VALLDOREIX F.C.,A 21 SINGUERLIN, C.F.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 14 SARRIA, C.P.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 15 MONTCADA, C.D,A
EUROPA, C.E.,B 01 MOLLET U.E.,CF.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 11 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
CANYELLES,C.E.,A 12 SANT POL, AT.,A
PARC, U.D.,A 00 PREMIA CLUB ESP.,A
Jornada 13 25-11-2018
TURO PEIRA, C.C.D.,A 51 VALLDOREIX F.C.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 14 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SARRIA, C.P.,A 13 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
MONTCADA, C.D,A 10 EUROPA, C.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 00 MOLLETENSE, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 61 PUBILLA CASAS, C.E.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 10 CANYELLES,C.E.,A
SANT POL, AT.,A 22 PARC, U.D.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 15 PREMIA CLUB ESP.,A
Jornada 14 02-12-2018
VALLDOREIX F.C.,A 00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 12 TURO PEIRA, C.C.D.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 11 SINGUERLIN, C.F.,A
EUROPA, C.E.,B 01 SARRIA, C.P.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 11 MONTCADA, C.D,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 14 MOLLET U.E.,CF.,A
CANYELLES,C.E.,A 33 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
PARC, U.D.,A 31 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
PREMIA CLUB ESP.,A 30 SANT POL, AT.,A
Jornada 15 16-12-2018
VALLDOREIX F.C.,A 42 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 21 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
SINGUERLIN, C.F.,A 23 EUROPA, C.E.,B
SARRIA, C.P.,A 31 MOLLETENSE, U.D.,A
MONTCADA, C.D,A 22 PUBILLA CASAS, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 40 CANYELLES,C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 30 PARC, U.D.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 01 PREMIA CLUB ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 41 SANT POL, AT.,A
Jornada 16 23-12-2018
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 43 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 23 VALLDOREIX F.C.,A
EUROPA, C.E.,B 12 TURO PEIRA, C.C.D.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 21 SINGUERLIN, C.F.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 13 SARRIA, C.P.,A
CANYELLES,C.E.,A 22 MONTCADA, C.D,A
PARC, U.D.,A 03 MOLLET U.E.,CF.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SANT POL, AT.,A 11 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
Jornada 17 13-01-2019
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 11 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
VALLDOREIX F.C.,A 11 EUROPA, C.E.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 42 MOLLETENSE, U.D.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 22 PUBILLA CASAS, C.E.,A
SARRIA, C.P.,A 21 CANYELLES,C.E.,A
MONTCADA, C.D,A 10 PARC, U.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 13 PREMIA CLUB ESP.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 20 SANT POL, AT.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 21 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 20-01-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 10 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
MOLLET U.E.,CF.,A 31 SANT POL, AT.,A
MONTCADA, C.D,A 14 PREMIA CLUB ESP.,A
SARRIA, C.P.,A 10 PARC, U.D.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 13 CANYELLES,C.E.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 11 PUBILLA CASAS, C.E.,A
VALLDOREIX F.C.,A 23 MOLLETENSE, U.D.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 02 EUROPA, C.E.,B
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 12 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 19 27-01-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 13 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 11 MOLLET U.E.,CF.,A
SANT POL, AT.,A 23 MONTCADA, C.D,A
PREMIA CLUB ESP.,A 11 SARRIA, C.P.,A
PARC, U.D.,A 32 SINGUERLIN, C.F.,A
CANYELLES,C.E.,A 42 TURO PEIRA, C.C.D.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 11 VALLDOREIX F.C.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 10 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
EUROPA, C.E.,B 10 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
Jornada 20 03-02-2019
MOLLET U.E.,CF.,A 32 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
MONTCADA, C.D,A 20 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
SARRIA, C.P.,A 20 SANT POL, AT.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 21 PREMIA CLUB ESP.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 40 PARC, U.D.,A
VALLDOREIX F.C.,A 11 CANYELLES,C.E.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 10 PUBILLA CASAS, C.E.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 11 MOLLETENSE, U.D.,A
EUROPA, C.E.,B 10 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 21 10-02-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 01 MOLLET U.E.,CF.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 00 MONTCADA, C.D,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 11 SARRIA, C.P.,A
SANT POL, AT.,A 23 SINGUERLIN, C.F.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 12 TURO PEIRA, C.C.D.,A
PARC, U.D.,A 00 VALLDOREIX F.C.,A
CANYELLES,C.E.,A 10 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 30 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
MOLLETENSE, U.D.,A 12 EUROPA, C.E.,B
Jornada 22 17-02-2019
MONTCADA, C.D,A 11 MOLLET U.E.,CF.,A
SARRIA, C.P.,A 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SINGUERLIN, C.F.,A 14 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 50 SANT POL, AT.,A
VALLDOREIX F.C.,A 53 PREMIA CLUB ESP.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 11 PARC, U.D.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 11 CANYELLES,C.E.,A
EUROPA, C.E.,B 30 PUBILLA CASAS, C.E.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 13 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 23 24-02-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 21 MONTCADA, C.D,A
MOLLET U.E.,CF.,A 10 SARRIA, C.P.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 42 SINGUERLIN, C.F.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 13 TURO PEIRA, C.C.D.,A
SANT POL, AT.,A 13 VALLDOREIX F.C.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 02 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
PARC, U.D.,A 42 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
CANYELLES,C.E.,A 06 EUROPA, C.E.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A 01 MOLLETENSE, U.D.,A
Jornada 24 10-03-2019
SARRIA, C.P.,A 20 MONTCADA, C.D,A
SINGUERLIN, C.F.,A 03 MOLLET U.E.,CF.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 13 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
VALLDOREIX F.C.,A 32 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 31 SANT POL, AT.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 21 PREMIA CLUB ESP.,A
EUROPA, C.E.,B 21 PARC, U.D.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 12 CANYELLES,C.E.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 21 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 25 17-03-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 10 SARRIA, C.P.,A
MONTCADA, C.D,A 42 SINGUERLIN, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 10 TURO PEIRA, C.C.D.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 20 VALLDOREIX F.C.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 10 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SANT POL, AT.,A 21 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
PREMIA CLUB ESP.,A 21 EUROPA, C.E.,B
PARC, U.D.,A 13 MOLLETENSE, U.D.,A
CANYELLES,C.E.,A 52 PUBILLA CASAS, C.E.,A
Jornada 26 24-03-2019
SINGUERLIN, C.F.,A 02 SARRIA, C.P.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 22 MONTCADA, C.D,A
VALLDOREIX F.C.,A 20 MOLLET U.E.,CF.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 30 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
EUROPA, C.E.,B 40 SANT POL, AT.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 00 PREMIA CLUB ESP.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 13 PARC, U.D.,A
CANYELLES,C.E.,A 42 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 27 31-03-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 02 SINGUERLIN, C.F.,A
SARRIA, C.P.,A 11 TURO PEIRA, C.C.D.,A
MONTCADA, C.D,A 02 VALLDOREIX F.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 00 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 02 EUROPA, C.E.,B
SANT POL, AT.,A 11 MOLLETENSE, U.D.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 30 PUBILLA CASAS, C.E.,A
PARC, U.D.,A 20 CANYELLES,C.E.,A
Jornada 28 07-04-2019
TURO PEIRA, C.C.D.,A 11 SINGUERLIN, C.F.,A
VALLDOREIX F.C.,A 50 SARRIA, C.P.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 22 MONTCADA, C.D,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 04 MOLLET U.E.,CF.,A
EUROPA, C.E.,B 32 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
MOLLETENSE, U.D.,A 31 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 21 SANT POL, AT.,A
CANYELLES,C.E.,A 33 PREMIA CLUB ESP.,A
PARC, U.D.,A 21 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 29 14-04-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 11 TURO PEIRA, C.C.D.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 23 VALLDOREIX F.C.,A
SARRIA, C.P.,A 22 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
MONTCADA, C.D,A 11 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
MOLLET U.E.,CF.,A 30 EUROPA, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 11 MOLLETENSE, U.D.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 01 PUBILLA CASAS, C.E.,A
SANT POL, AT.,A 23 CANYELLES,C.E.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 03 PARC, U.D.,A
Jornada 30 28-04-2019
VALLDOREIX F.C.,A 01 TURO PEIRA, C.C.D.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 00 SINGUERLIN, C.F.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 11 SARRIA, C.P.,A
EUROPA, C.E.,B 00 MONTCADA, C.D,A
MOLLETENSE, U.D.,A 03 MOLLET U.E.,CF.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 13 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
CANYELLES,C.E.,A 01 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
PARC, U.D.,A 02 SANT POL, AT.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 40 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 31 05-05-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 21 VALLDOREIX F.C.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 41 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 33 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
SARRIA, C.P.,A 03 EUROPA, C.E.,B
MONTCADA, C.D,A 10 MOLLETENSE, U.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 41 PUBILLA CASAS, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 41 CANYELLES,C.E.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 12 PARC, U.D.,A
SANT POL, AT.,A 11 PREMIA CLUB ESP.,A
Jornada 32 12-05-2019
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 11 VALLDOREIX F.C.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 32 TURO PEIRA, C.C.D.,A
EUROPA, C.E.,B 20 SINGUERLIN, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 03 SARRIA, C.P.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 21 MONTCADA, C.D,A
CANYELLES,C.E.,A 04 MOLLET U.E.,CF.,A
PARC, U.D.,A 05 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
PREMIA CLUB ESP.,A 21 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
SANT POL, AT.,A 31 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 33 19-05-2019
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 13 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
VALLDOREIX F.C.,A 41 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 31 EUROPA, C.E.,B
SINGUERLIN, C.F.,A 23 MOLLETENSE, U.D.,A
SARRIA, C.P.,A 02 PUBILLA CASAS, C.E.,A
MONTCADA, C.D,A 12 CANYELLES,C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 21 PARC, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 22 PREMIA CLUB ESP.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 01 SANT POL, AT.,A
Jornada 34 26-05-2019
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 01 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
EUROPA, C.E.,B 41 VALLDOREIX F.C.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 11 TURO PEIRA, C.C.D.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 64 SINGUERLIN, C.F.,A
CANYELLES,C.E.,A 24 SARRIA, C.P.,A
PARC, U.D.,A 12 MONTCADA, C.D,A
PREMIA CLUB ESP.,A 22 MOLLET U.E.,CF.,A
SANT POL, AT.,A 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 31 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.