Competició | TEMPORADA 2018-2019

segona catalana | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-09-2018
MARIANAO POBLET UD,A 00 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 10 CAN TRIAS, U.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
PRAT, A.E.,B 02 MARTORELL C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 01 Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 11 SAN MAURO, U.D.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 10 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
BEGUES, C.F.,A 03 ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 12 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
Jornada 2 09-09-2018
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 32 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
CAN TRIAS, U.D.,A 10 MARIANAO POBLET UD,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 11 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
MARTORELL C.F.,A 40 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A 21 PRAT, A.E.,B
SAN MAURO, U.D.,A 21 MOLINS DE REI, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 20 JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A 00 ESPLUGUENC, F.A. ,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 41 BEGUES, C.F.,A
Jornada 3 16-09-2018
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 21 CAN TRIAS, U.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A 10 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 11 MARTORELL C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 31 Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
PRAT, A.E.,B 10 SAN MAURO, U.D.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 30 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A 25 ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 02 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 20 BEGUES, C.F.,A
Jornada 4 23-09-2018
CAN TRIAS, U.D.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
MARTORELL C.F.,A - MARIANAO POBLET UD,A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SAN MAURO, U.D.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - PRAT, A.E.,B
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
BEGUES, C.F.,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 5 30-09-2018
CAN TRIAS, U.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - MARTORELL C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - SAN MAURO, U.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
PRAT, A.E.,B - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A - BEGUES, C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 6 07-10-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
MARTORELL C.F.,A - CAN TRIAS, U.D.,A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A - MARIANAO POBLET UD,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - PRAT, A.E.,B
BEGUES, C.F.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
Jornada 7 14-10-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - MARTORELL C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - SAN MAURO, U.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
PRAT, A.E.,B - BEGUES, C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
Jornada 8 21-10-2018
MARTORELL C.F.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SAN MAURO, U.D.,A - CAN TRIAS, U.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - MARIANAO POBLET UD,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
BEGUES, C.F.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - PRAT, A.E.,B
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
Jornada 9 28-10-2018
MARTORELL C.F.,A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - SAN MAURO, U.D.,A
CAN TRIAS, U.D.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
MARIANAO POBLET UD,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - BEGUES, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
PRAT, A.E.,B - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
Jornada 10 04-11-2018
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A - MARTORELL C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - CAN TRIAS, U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
BEGUES, C.F.,A - MARIANAO POBLET UD,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - PRAT, A.E.,B
Jornada 11 11-11-2018
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - SAN MAURO, U.D.,A
MARTORELL C.F.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
CAN TRIAS, U.D.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - BEGUES, C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - PRAT, A.E.,B
Jornada 12 18-11-2018
SAN MAURO, U.D.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - MARTORELL C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
BEGUES, C.F.,A - CAN TRIAS, U.D.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A - MARIANAO POBLET UD,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
PRAT, A.E.,B - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 13 25-11-2018
SAN MAURO, U.D.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
MARTORELL C.F.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - BEGUES, C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
MARIANAO POBLET UD,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - PRAT, A.E.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 14 02-12-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - SAN MAURO, U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
BEGUES, C.F.,A - MARTORELL C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A - CAN TRIAS, U.D.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
PRAT, A.E.,B - MARIANAO POBLET UD,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 15 16-12-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
SAN MAURO, U.D.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - BEGUES, C.F.,A
MARTORELL C.F.,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
CAN TRIAS, U.D.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - PRAT, A.E.,B
MARIANAO POBLET UD,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 16 23-12-2018
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
BEGUES, C.F.,A - SAN MAURO, U.D.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A - MARTORELL C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
PRAT, A.E.,B - CAN TRIAS, U.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 17 13-01-2019
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - BEGUES, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
MARTORELL C.F.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - PRAT, A.E.,B
CAN TRIAS, U.D.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 20-01-2019
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - MARIANAO POBLET UD,A
CAN TRIAS, U.D.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
MARTORELL C.F.,A - PRAT, A.E.,B
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - BEGUES, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 19 27-01-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A - CAN TRIAS, U.D.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - MARTORELL C.F.,A
PRAT, A.E.,B - Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - SAN MAURO, U.D.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
BEGUES, C.F.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
Jornada 20 03-02-2019
CAN TRIAS, U.D.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - MARIANAO POBLET UD,A
MARTORELL C.F.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SAN MAURO, U.D.,A - PRAT, A.E.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
BEGUES, C.F.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 21 10-02-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - CAN TRIAS, U.D.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
MARIANAO POBLET UD,A - MARTORELL C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - SAN MAURO, U.D.,A
PRAT, A.E.,B - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - BEGUES, C.F.,A
Jornada 22 17-02-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - CAN TRIAS, U.D.,A
MARTORELL C.F.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - MARIANAO POBLET UD,A
SAN MAURO, U.D.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - PRAT, A.E.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
BEGUES, C.F.,A - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 23 24-02-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
CAN TRIAS, U.D.,A - MARTORELL C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
MARIANAO POBLET UD,A - SAN MAURO, U.D.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
PRAT, A.E.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - BEGUES, C.F.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 24 10-03-2019
MARTORELL C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - CAN TRIAS, U.D.,A
SAN MAURO, U.D.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - MARIANAO POBLET UD,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
BEGUES, C.F.,A - PRAT, A.E.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 25 17-03-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - MARTORELL C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
CAN TRIAS, U.D.,A - SAN MAURO, U.D.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - BEGUES, C.F.,A
PRAT, A.E.,B - ESPLUGUENC, F.A. ,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
Jornada 26 24-03-2019
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - MARTORELL C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - CAN TRIAS, U.D.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - MARIANAO POBLET UD,A
BEGUES, C.F.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A - PRAT, A.E.,B
MOLINS DE REI, C.F.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 27 31-03-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
MARTORELL C.F.,A - SAN MAURO, U.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
CAN TRIAS, U.D.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
MARIANAO POBLET UD,A - BEGUES, C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
PRAT, A.E.,B - MOLINS DE REI, C.F.,A
Jornada 28 07-04-2019
SAN MAURO, U.D.,A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - MARTORELL C.F.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - CAN TRIAS, U.D.,A
BEGUES, C.F.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - MARIANAO POBLET UD,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
PRAT, A.E.,B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 29 14-04-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - SAN MAURO, U.D.,A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
MARTORELL C.F.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
CAN TRIAS, U.D.,A - BEGUES, C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
MARIANAO POBLET UD,A - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - PRAT, A.E.,B
Jornada 30 28-04-2019
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - SAN MAURO, U.D.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - MARTORELL C.F.,A
BEGUES, C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - CAN TRIAS, U.D.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - MARIANAO POBLET UD,A
PRAT, A.E.,B - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 31 05-05-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SAN MAURO, U.D.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
MARTORELL C.F.,A - BEGUES, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
CAN TRIAS, U.D.,A - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A - PRAT, A.E.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 32 12-05-2019
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - SAN MAURO, U.D.,A
BEGUES, C.F.,A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - MARTORELL C.F.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - CAN TRIAS, U.D.,A
PRAT, A.E.,B - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - MARIANAO POBLET UD,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 33 19-05-2019
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
SAN MAURO, U.D.,A - BEGUES, C.F.,A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
MARTORELL C.F.,A - JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,A - PRAT, A.E.,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
MARIANAO POBLET UD,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 34 26-05-2019
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
BEGUES, C.F.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - SAN MAURO, U.D.,A
JOVENTUT RIBETANA ASSOC. ESPORT,A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - MARTORELL C.F.,A
PRAT, A.E.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A - CAN TRIAS, U.D.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - MARIANAO POBLET UD,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.