Competició | TEMPORADA 2018-2019

segona catalana | grup 4

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-09-2018
RIPOLLET, C.F.,A 12 BERGA, C.E.,A
SABADELLENCA, UE.,A 31 CAN PARELLADA, C.D.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 21 GRAMANET, UD.AT.,A
PARETS, C.F.,A 32 JUAN XXIII,C.S.,A
MASNOU, C.D.,A 11 MATADEPERA, F.C.,A
JOANENC, F.C.,A 60 RODA DE TER, CE,A
CARDEDEU, F.C.,A 10 SABADELL F.C., C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,A 20 SALLENT, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 21 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 2 09-09-2018
BERGA, C.E.,A 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 11 RIPOLLET, C.F.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 21 SABADELLENCA, UE.,A
JUAN XXIII,C.S.,A 03 LES FRANQUESES, C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,A 13 PARETS, C.F.,A
RODA DE TER, CE,A 13 MASNOU, C.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 22 JOANENC, F.C.,A
SALLENT, C.E.,A 10 CARDEDEU, F.C.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 02 CALDES MONTBUI, C.F.,A
Jornada 3 16-09-2018
BERGA, C.E.,A 31 CAN PARELLADA, C.D.,A
RIPOLLET, C.F.,A 01 GRAMANET, UD.AT.,A
SABADELLENCA, UE.,A 21 JUAN XXIII,C.S.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 20 MATADEPERA, F.C.,A
PARETS, C.F.,A 32 RODA DE TER, CE,A
MASNOU, C.D.,A 12 SABADELL F.C., C.E.,B
JOANENC, F.C.,A 10 SALLENT, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 11 CALDES MONTBUI, C.F.,A
Jornada 4 23-09-2018
CAN PARELLADA, C.D.,A 05 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
GRAMANET, UD.AT.,A 00 BERGA, C.E.,A
JUAN XXIII,C.S.,A 01 RIPOLLET, C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,A 22 SABADELLENCA, UE.,A
RODA DE TER, CE,A 12 LES FRANQUESES, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 02 PARETS, C.F.,A
SALLENT, C.E.,A 12 MASNOU, C.D.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 01 JOANENC, F.C.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 12 CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 5 30-09-2018
CAN PARELLADA, C.D.,A 02 GRAMANET, UD.AT.,A
BERGA, C.E.,A 52 JUAN XXIII,C.S.,A
RIPOLLET, C.F.,A 20 MATADEPERA, F.C.,A
SABADELLENCA, UE.,A 13 RODA DE TER, CE,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 12 SABADELL F.C., C.E.,B
PARETS, C.F.,A 11 SALLENT, C.E.,A
MASNOU, C.D.,A 01 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
JOANENC, F.C.,A 41 CALDES MONTBUI, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 01 CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 6 07-10-2018
GRAMANET, UD.AT.,A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
JUAN XXIII,C.S.,A 03 CAN PARELLADA, C.D.,A
MATADEPERA, F.C.,A 03 BERGA, C.E.,A
RODA DE TER, CE,A 01 RIPOLLET, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 50 SABADELLENCA, UE.,A
SALLENT, C.E.,A 10 LES FRANQUESES, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 11 PARETS, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 00 MASNOU, C.D.,A
CARDEDEU, F.C.,A 31 JOANENC, F.C.,A
Jornada 7 14-10-2018
GRAMANET, UD.AT.,A 41 JUAN XXIII,C.S.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 43 MATADEPERA, F.C.,A
BERGA, C.E.,A 51 RODA DE TER, CE,A
RIPOLLET, C.F.,A 11 SABADELL F.C., C.E.,B
SABADELLENCA, UE.,A 11 SALLENT, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 50 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
PARETS, C.F.,A 21 CALDES MONTBUI, C.F.,A
MASNOU, C.D.,A 10 CARDEDEU, F.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 12 JOANENC, F.C.,A
Jornada 8 21-10-2018
JUAN XXIII,C.S.,A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
MATADEPERA, F.C.,A 21 GRAMANET, UD.AT.,A
RODA DE TER, CE,A 34 CAN PARELLADA, C.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 11 BERGA, C.E.,A
SALLENT, C.E.,A 01 RIPOLLET, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 42 SABADELLENCA, UE.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 21 LES FRANQUESES, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 11 PARETS, C.F.,A
JOANENC, F.C.,A 21 MASNOU, C.D.,A
Jornada 9 28-10-2018
JUAN XXIII,C.S.,A 22 MATADEPERA, F.C.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 40 RODA DE TER, CE,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 04 SABADELL F.C., C.E.,B
BERGA, C.E.,A 10 SALLENT, C.E.,A
RIPOLLET, C.F.,A 10 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SABADELLENCA, UE.,A 12 CALDES MONTBUI, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 33 CARDEDEU, F.C.,A
PARETS, C.F.,A 21 JOANENC, F.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 20 MASNOU, C.D.,A
Jornada 10 04-11-2018
MATADEPERA, F.C.,A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
RODA DE TER, CE,A 12 JUAN XXIII,C.S.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 21 GRAMANET, UD.AT.,A
SALLENT, C.E.,A 10 CAN PARELLADA, C.D.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 12 BERGA, C.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 00 RIPOLLET, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 61 SABADELLENCA, UE.,A
JOANENC, F.C.,A 62 LES FRANQUESES, C.F.,A
MASNOU, C.D.,A 10 PARETS, C.F.,A
Jornada 11 11-11-2018
MATADEPERA, F.C.,A 31 RODA DE TER, CE,A
JUAN XXIII,C.S.,A 32 SABADELL F.C., C.E.,B
GRAMANET, UD.AT.,A 31 SALLENT, C.E.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
BERGA, C.E.,A 01 CALDES MONTBUI, C.F.,A
RIPOLLET, C.F.,A 32 CARDEDEU, F.C.,A
SABADELLENCA, UE.,A 10 JOANENC, F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 01 MASNOU, C.D.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 00 PARETS, C.F.,A
Jornada 12 18-11-2018
RODA DE TER, CE,A 00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SABADELL F.C., C.E.,B 01 MATADEPERA, F.C.,A
SALLENT, C.E.,A 31 JUAN XXIII,C.S.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 21 GRAMANET, UD.AT.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 24 CAN PARELLADA, C.D.,A
CARDEDEU, F.C.,A 00 BERGA, C.E.,A
JOANENC, F.C.,A 11 RIPOLLET, C.F.,A
MASNOU, C.D.,A 10 SABADELLENCA, UE.,A
PARETS, C.F.,A 12 LES FRANQUESES, C.F.,A
Jornada 13 25-11-2018
RODA DE TER, CE,A 00 SABADELL F.C., C.E.,B
MATADEPERA, F.C.,A 13 SALLENT, C.E.,A
JUAN XXIII,C.S.,A 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
GRAMANET, UD.AT.,A 11 CALDES MONTBUI, C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 02 CARDEDEU, F.C.,A
BERGA, C.E.,A 11 JOANENC, F.C.,A
RIPOLLET, C.F.,A 11 MASNOU, C.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A 12 PARETS, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 31 LES FRANQUESES, C.F.,A
Jornada 14 02-12-2018
SABADELL F.C., C.E.,B 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SALLENT, C.E.,A 42 RODA DE TER, CE,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 00 MATADEPERA, F.C.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 31 JUAN XXIII,C.S.,A
CARDEDEU, F.C.,A 23 GRAMANET, UD.AT.,A
JOANENC, F.C.,A 00 CAN PARELLADA, C.D.,A
MASNOU, C.D.,A 22 BERGA, C.E.,A
PARETS, C.F.,A 00 RIPOLLET, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 22 SABADELLENCA, UE.,A
Jornada 15 16-12-2018
SABADELL F.C., C.E.,B 40 SALLENT, C.E.,A
RODA DE TER, CE,A 23 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
MATADEPERA, F.C.,A 20 CALDES MONTBUI, C.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,A 02 CARDEDEU, F.C.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 20 JOANENC, F.C.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 22 MASNOU, C.D.,A
BERGA, C.E.,A 10 PARETS, C.F.,A
RIPOLLET, C.F.,A 14 LES FRANQUESES, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 32 SABADELLENCA, UE.,A
Jornada 16 23-12-2018
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - SALLENT, C.E.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - SABADELL F.C., C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,A - RODA DE TER, CE,A
CARDEDEU, F.C.,A - MATADEPERA, F.C.,A
JOANENC, F.C.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
MASNOU, C.D.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
PARETS, C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - BERGA, C.E.,A
SABADELLENCA, UE.,A - RIPOLLET, C.F.,A
Jornada 17 13-01-2019
SALLENT, C.E.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SABADELL F.C., C.E.,B - CALDES MONTBUI, C.F.,A
RODA DE TER, CE,A - CARDEDEU, F.C.,A
MATADEPERA, F.C.,A - JOANENC, F.C.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - MASNOU, C.D.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - PARETS, C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
BERGA, C.E.,A - SABADELLENCA, UE.,A
RIPOLLET, C.F.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 20-01-2019
BERGA, C.E.,A - RIPOLLET, C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - SABADELLENCA, UE.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - PARETS, C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,A - MASNOU, C.D.,A
RODA DE TER, CE,A - JOANENC, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - CARDEDEU, F.C.,A
SALLENT, C.E.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 19 27-01-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - BERGA, C.E.,A
RIPOLLET, C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
PARETS, C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,A
MASNOU, C.D.,A - RODA DE TER, CE,A
JOANENC, F.C.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,A - SALLENT, C.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 20 03-02-2019
CAN PARELLADA, C.D.,A - BERGA, C.E.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - RIPOLLET, C.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - SABADELLENCA, UE.,A
MATADEPERA, F.C.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
RODA DE TER, CE,A - PARETS, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - MASNOU, C.D.,A
SALLENT, C.E.,A - JOANENC, F.C.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - CARDEDEU, F.C.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 21 10-02-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
BERGA, C.E.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
RIPOLLET, C.F.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
SABADELLENCA, UE.,A - MATADEPERA, F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - RODA DE TER, CE,A
PARETS, C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
MASNOU, C.D.,A - SALLENT, C.E.,A
JOANENC, F.C.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CARDEDEU, F.C.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
Jornada 22 17-02-2019
GRAMANET, UD.AT.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - BERGA, C.E.,A
MATADEPERA, F.C.,A - RIPOLLET, C.F.,A
RODA DE TER, CE,A - SABADELLENCA, UE.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - LES FRANQUESES, C.F.,A
SALLENT, C.E.,A - PARETS, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - MASNOU, C.D.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - JOANENC, F.C.,A
CARDEDEU, F.C.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 23 24-02-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - GRAMANET, UD.AT.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
BERGA, C.E.,A - MATADEPERA, F.C.,A
RIPOLLET, C.F.,A - RODA DE TER, CE,A
SABADELLENCA, UE.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,A - SALLENT, C.E.,A
PARETS, C.F.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
MASNOU, C.D.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
JOANENC, F.C.,A - CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 24 10-03-2019
JUAN XXIII,C.S.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
MATADEPERA, F.C.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
RODA DE TER, CE,A - BERGA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - RIPOLLET, C.F.,A
SALLENT, C.E.,A - SABADELLENCA, UE.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - PARETS, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A - MASNOU, C.D.,A
JOANENC, F.C.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 25 17-03-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - JUAN XXIII,C.S.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - MATADEPERA, F.C.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - RODA DE TER, CE,A
BERGA, C.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
RIPOLLET, C.F.,A - SALLENT, C.E.,A
SABADELLENCA, UE.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
PARETS, C.F.,A - CARDEDEU, F.C.,A
MASNOU, C.D.,A - JOANENC, F.C.,A
Jornada 26 24-03-2019
MATADEPERA, F.C.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
RODA DE TER, CE,A - GRAMANET, UD.AT.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - CAN PARELLADA, C.D.,A
SALLENT, C.E.,A - BERGA, C.E.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - RIPOLLET, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - SABADELLENCA, UE.,A
CARDEDEU, F.C.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
JOANENC, F.C.,A - PARETS, C.F.,A
MASNOU, C.D.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 27 31-03-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - MATADEPERA, F.C.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - RODA DE TER, CE,A
GRAMANET, UD.AT.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
CAN PARELLADA, C.D.,A - SALLENT, C.E.,A
BERGA, C.E.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
RIPOLLET, C.F.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
SABADELLENCA, UE.,A - CARDEDEU, F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - JOANENC, F.C.,A
PARETS, C.F.,A - MASNOU, C.D.,A
Jornada 28 07-04-2019
RODA DE TER, CE,A - MATADEPERA, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - JUAN XXIII,C.S.,A
SALLENT, C.E.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - BERGA, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A - RIPOLLET, C.F.,A
JOANENC, F.C.,A - SABADELLENCA, UE.,A
MASNOU, C.D.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
PARETS, C.F.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 29 14-04-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - RODA DE TER, CE,A
MATADEPERA, F.C.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
JUAN XXIII,C.S.,A - SALLENT, C.E.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
BERGA, C.E.,A - CARDEDEU, F.C.,A
RIPOLLET, C.F.,A - JOANENC, F.C.,A
SABADELLENCA, UE.,A - MASNOU, C.D.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - PARETS, C.F.,A
Jornada 30 28-04-2019
SABADELL F.C., C.E.,B - RODA DE TER, CE,A
SALLENT, C.E.,A - MATADEPERA, F.C.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - JUAN XXIII,C.S.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
CARDEDEU, F.C.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
JOANENC, F.C.,A - BERGA, C.E.,A
MASNOU, C.D.,A - RIPOLLET, C.F.,A
PARETS, C.F.,A - SABADELLENCA, UE.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 31 05-05-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - SABADELL F.C., C.E.,B
RODA DE TER, CE,A - SALLENT, C.E.,A
MATADEPERA, F.C.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
JUAN XXIII,C.S.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - CARDEDEU, F.C.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - JOANENC, F.C.,A
BERGA, C.E.,A - MASNOU, C.D.,A
RIPOLLET, C.F.,A - PARETS, C.F.,A
SABADELLENCA, UE.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
Jornada 32 12-05-2019
SALLENT, C.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - RODA DE TER, CE,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,A
CARDEDEU, F.C.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
JOANENC, F.C.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
MASNOU, C.D.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
PARETS, C.F.,A - BERGA, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - RIPOLLET, C.F.,A
SABADELLENCA, UE.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 33 19-05-2019
SALLENT, C.E.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SABADELL F.C., C.E.,B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
RODA DE TER, CE,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,A - CARDEDEU, F.C.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - JOANENC, F.C.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - MASNOU, C.D.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - PARETS, C.F.,A
BERGA, C.E.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
RIPOLLET, C.F.,A - SABADELLENCA, UE.,A
Jornada 34 26-05-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - SALLENT, C.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,A - RODA DE TER, CE,A
JOANENC, F.C.,A - MATADEPERA, F.C.,A
MASNOU, C.D.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
PARETS, C.F.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A - BERGA, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - RIPOLLET, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.