Competició | TEMPORADA 2018-2019

segona catalana | grup 4

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-09-2018
RIPOLLET, C.F.,A - BERGA, C.E.,A
SABADELLENCA, UE.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
PARETS, C.F.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
MASNOU, C.D.,A - MATADEPERA, F.C.,A
JOANENC, F.C.,A - RODA DE TER, CE,A
CARDEDEU, F.C.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,A - SALLENT, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 2 09-09-2018
BERGA, C.E.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - RIPOLLET, C.F.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - SABADELLENCA, UE.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,A - PARETS, C.F.,A
RODA DE TER, CE,A - MASNOU, C.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - JOANENC, F.C.,A
SALLENT, C.E.,A - CARDEDEU, F.C.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
Jornada 3 16-09-2018
BERGA, C.E.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
RIPOLLET, C.F.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
SABADELLENCA, UE.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,A
PARETS, C.F.,A - RODA DE TER, CE,A
MASNOU, C.D.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
JOANENC, F.C.,A - SALLENT, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
Jornada 4 23-09-2018
CAN PARELLADA, C.D.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
GRAMANET, UD.AT.,A - BERGA, C.E.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - RIPOLLET, C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,A - SABADELLENCA, UE.,A
RODA DE TER, CE,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - PARETS, C.F.,A
SALLENT, C.E.,A - MASNOU, C.D.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - JOANENC, F.C.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 5 30-09-2018
CAN PARELLADA, C.D.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
BERGA, C.E.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
RIPOLLET, C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,A
SABADELLENCA, UE.,A - RODA DE TER, CE,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
PARETS, C.F.,A - SALLENT, C.E.,A
MASNOU, C.D.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
JOANENC, F.C.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 6 07-10-2018
GRAMANET, UD.AT.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
JUAN XXIII,C.S.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
MATADEPERA, F.C.,A - BERGA, C.E.,A
RODA DE TER, CE,A - RIPOLLET, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - SABADELLENCA, UE.,A
SALLENT, C.E.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - PARETS, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - MASNOU, C.D.,A
CARDEDEU, F.C.,A - JOANENC, F.C.,A
Jornada 7 14-10-2018
GRAMANET, UD.AT.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - MATADEPERA, F.C.,A
BERGA, C.E.,A - RODA DE TER, CE,A
RIPOLLET, C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
SABADELLENCA, UE.,A - SALLENT, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
PARETS, C.F.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
MASNOU, C.D.,A - CARDEDEU, F.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - JOANENC, F.C.,A
Jornada 8 21-10-2018
JUAN XXIII,C.S.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
MATADEPERA, F.C.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
RODA DE TER, CE,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - BERGA, C.E.,A
SALLENT, C.E.,A - RIPOLLET, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - SABADELLENCA, UE.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A - PARETS, C.F.,A
JOANENC, F.C.,A - MASNOU, C.D.,A
Jornada 9 28-10-2018
JUAN XXIII,C.S.,A - MATADEPERA, F.C.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - RODA DE TER, CE,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
BERGA, C.E.,A - SALLENT, C.E.,A
RIPOLLET, C.F.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SABADELLENCA, UE.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - CARDEDEU, F.C.,A
PARETS, C.F.,A - JOANENC, F.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - MASNOU, C.D.,A
Jornada 10 04-11-2018
MATADEPERA, F.C.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
RODA DE TER, CE,A - JUAN XXIII,C.S.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - GRAMANET, UD.AT.,A
SALLENT, C.E.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - BERGA, C.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - RIPOLLET, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A - SABADELLENCA, UE.,A
JOANENC, F.C.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
MASNOU, C.D.,A - PARETS, C.F.,A
Jornada 11 11-11-2018
MATADEPERA, F.C.,A - RODA DE TER, CE,A
JUAN XXIII,C.S.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
GRAMANET, UD.AT.,A - SALLENT, C.E.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
BERGA, C.E.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
RIPOLLET, C.F.,A - CARDEDEU, F.C.,A
SABADELLENCA, UE.,A - JOANENC, F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - MASNOU, C.D.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - PARETS, C.F.,A
Jornada 12 18-11-2018
RODA DE TER, CE,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SABADELL F.C., C.E.,B - MATADEPERA, F.C.,A
SALLENT, C.E.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - GRAMANET, UD.AT.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
CARDEDEU, F.C.,A - BERGA, C.E.,A
JOANENC, F.C.,A - RIPOLLET, C.F.,A
MASNOU, C.D.,A - SABADELLENCA, UE.,A
PARETS, C.F.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
Jornada 13 25-11-2018
RODA DE TER, CE,A - SABADELL F.C., C.E.,B
MATADEPERA, F.C.,A - SALLENT, C.E.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
GRAMANET, UD.AT.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - CARDEDEU, F.C.,A
BERGA, C.E.,A - JOANENC, F.C.,A
RIPOLLET, C.F.,A - MASNOU, C.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A - PARETS, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
Jornada 14 02-12-2018
SABADELL F.C., C.E.,B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SALLENT, C.E.,A - RODA DE TER, CE,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - MATADEPERA, F.C.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
CARDEDEU, F.C.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
JOANENC, F.C.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
MASNOU, C.D.,A - BERGA, C.E.,A
PARETS, C.F.,A - RIPOLLET, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - SABADELLENCA, UE.,A
Jornada 15 16-12-2018
SABADELL F.C., C.E.,B - SALLENT, C.E.,A
RODA DE TER, CE,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
MATADEPERA, F.C.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - CARDEDEU, F.C.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - JOANENC, F.C.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - MASNOU, C.D.,A
BERGA, C.E.,A - PARETS, C.F.,A
RIPOLLET, C.F.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - SABADELLENCA, UE.,A
Jornada 16 23-12-2018
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - SALLENT, C.E.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - SABADELL F.C., C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,A - RODA DE TER, CE,A
CARDEDEU, F.C.,A - MATADEPERA, F.C.,A
JOANENC, F.C.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
MASNOU, C.D.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
PARETS, C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - BERGA, C.E.,A
SABADELLENCA, UE.,A - RIPOLLET, C.F.,A
Jornada 17 13-01-2019
SALLENT, C.E.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SABADELL F.C., C.E.,B - CALDES MONTBUI, C.F.,A
RODA DE TER, CE,A - CARDEDEU, F.C.,A
MATADEPERA, F.C.,A - JOANENC, F.C.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - MASNOU, C.D.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - PARETS, C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
BERGA, C.E.,A - SABADELLENCA, UE.,A
RIPOLLET, C.F.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 20-01-2019
BERGA, C.E.,A - RIPOLLET, C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - SABADELLENCA, UE.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - PARETS, C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,A - MASNOU, C.D.,A
RODA DE TER, CE,A - JOANENC, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - CARDEDEU, F.C.,A
SALLENT, C.E.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 19 27-01-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - BERGA, C.E.,A
RIPOLLET, C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
PARETS, C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,A
MASNOU, C.D.,A - RODA DE TER, CE,A
JOANENC, F.C.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,A - SALLENT, C.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 20 03-02-2019
CAN PARELLADA, C.D.,A - BERGA, C.E.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - RIPOLLET, C.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - SABADELLENCA, UE.,A
MATADEPERA, F.C.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
RODA DE TER, CE,A - PARETS, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - MASNOU, C.D.,A
SALLENT, C.E.,A - JOANENC, F.C.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - CARDEDEU, F.C.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 21 10-02-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
BERGA, C.E.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
RIPOLLET, C.F.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
SABADELLENCA, UE.,A - MATADEPERA, F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - RODA DE TER, CE,A
PARETS, C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
MASNOU, C.D.,A - SALLENT, C.E.,A
JOANENC, F.C.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CARDEDEU, F.C.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
Jornada 22 17-02-2019
GRAMANET, UD.AT.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - BERGA, C.E.,A
MATADEPERA, F.C.,A - RIPOLLET, C.F.,A
RODA DE TER, CE,A - SABADELLENCA, UE.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - LES FRANQUESES, C.F.,A
SALLENT, C.E.,A - PARETS, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - MASNOU, C.D.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - JOANENC, F.C.,A
CARDEDEU, F.C.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 23 24-02-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - GRAMANET, UD.AT.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
BERGA, C.E.,A - MATADEPERA, F.C.,A
RIPOLLET, C.F.,A - RODA DE TER, CE,A
SABADELLENCA, UE.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,A - SALLENT, C.E.,A
PARETS, C.F.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
MASNOU, C.D.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
JOANENC, F.C.,A - CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 24 10-03-2019
JUAN XXIII,C.S.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
MATADEPERA, F.C.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
RODA DE TER, CE,A - BERGA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - RIPOLLET, C.F.,A
SALLENT, C.E.,A - SABADELLENCA, UE.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - PARETS, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A - MASNOU, C.D.,A
JOANENC, F.C.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 25 17-03-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - JUAN XXIII,C.S.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - MATADEPERA, F.C.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - RODA DE TER, CE,A
BERGA, C.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
RIPOLLET, C.F.,A - SALLENT, C.E.,A
SABADELLENCA, UE.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
PARETS, C.F.,A - CARDEDEU, F.C.,A
MASNOU, C.D.,A - JOANENC, F.C.,A
Jornada 26 24-03-2019
MATADEPERA, F.C.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
RODA DE TER, CE,A - GRAMANET, UD.AT.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - CAN PARELLADA, C.D.,A
SALLENT, C.E.,A - BERGA, C.E.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - RIPOLLET, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - SABADELLENCA, UE.,A
CARDEDEU, F.C.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
JOANENC, F.C.,A - PARETS, C.F.,A
MASNOU, C.D.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 27 31-03-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - MATADEPERA, F.C.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - RODA DE TER, CE,A
GRAMANET, UD.AT.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
CAN PARELLADA, C.D.,A - SALLENT, C.E.,A
BERGA, C.E.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
RIPOLLET, C.F.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
SABADELLENCA, UE.,A - CARDEDEU, F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - JOANENC, F.C.,A
PARETS, C.F.,A - MASNOU, C.D.,A
Jornada 28 07-04-2019
RODA DE TER, CE,A - MATADEPERA, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - JUAN XXIII,C.S.,A
SALLENT, C.E.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - BERGA, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A - RIPOLLET, C.F.,A
JOANENC, F.C.,A - SABADELLENCA, UE.,A
MASNOU, C.D.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
PARETS, C.F.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 29 14-04-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - RODA DE TER, CE,A
MATADEPERA, F.C.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
JUAN XXIII,C.S.,A - SALLENT, C.E.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
BERGA, C.E.,A - CARDEDEU, F.C.,A
RIPOLLET, C.F.,A - JOANENC, F.C.,A
SABADELLENCA, UE.,A - MASNOU, C.D.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - PARETS, C.F.,A
Jornada 30 28-04-2019
SABADELL F.C., C.E.,B - RODA DE TER, CE,A
SALLENT, C.E.,A - MATADEPERA, F.C.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - JUAN XXIII,C.S.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
CARDEDEU, F.C.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
JOANENC, F.C.,A - BERGA, C.E.,A
MASNOU, C.D.,A - RIPOLLET, C.F.,A
PARETS, C.F.,A - SABADELLENCA, UE.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 31 05-05-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - SABADELL F.C., C.E.,B
RODA DE TER, CE,A - SALLENT, C.E.,A
MATADEPERA, F.C.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
JUAN XXIII,C.S.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - CARDEDEU, F.C.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - JOANENC, F.C.,A
BERGA, C.E.,A - MASNOU, C.D.,A
RIPOLLET, C.F.,A - PARETS, C.F.,A
SABADELLENCA, UE.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
Jornada 32 12-05-2019
SALLENT, C.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - RODA DE TER, CE,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,A
CARDEDEU, F.C.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
JOANENC, F.C.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
MASNOU, C.D.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
PARETS, C.F.,A - BERGA, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - RIPOLLET, C.F.,A
SABADELLENCA, UE.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 33 19-05-2019
SALLENT, C.E.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SABADELL F.C., C.E.,B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
RODA DE TER, CE,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,A - CARDEDEU, F.C.,A
JUAN XXIII,C.S.,A - JOANENC, F.C.,A
GRAMANET, UD.AT.,A - MASNOU, C.D.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - PARETS, C.F.,A
BERGA, C.E.,A - LES FRANQUESES, C.F.,A
RIPOLLET, C.F.,A - SABADELLENCA, UE.,A
Jornada 34 26-05-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - SALLENT, C.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,A - RODA DE TER, CE,A
JOANENC, F.C.,A - MATADEPERA, F.C.,A
MASNOU, C.D.,A - JUAN XXIII,C.S.,A
PARETS, C.F.,A - GRAMANET, UD.AT.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A - BERGA, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - RIPOLLET, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.