Competició | TEMPORADA 2018-2019

tercera catalana | grup 12

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-09-2018
PIERA, A.E.,A 22 CAPELLADES, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 32 LA GRANADA, C.F.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 42 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
OLIVELLA, C.E,A 11 MOJA, A.E.,A
ODENA, C.E.,A 31 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
MASQUEFA, F.C.,A 11 SITGES U.E.,A
LA MUNIA, A.E.,A 23 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
CUBELLES, C.F.,A 50 MEDIONA, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 43 ANOIA , C.E.,A
Jornada 2 09-09-2018
CAPELLADES, C.F.,A 31 RIUDEBITLLES, C.D.,A
LA GRANADA, C.F.,A 33 PIERA, A.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 33 RIBES, C.D.,A
MOJA, A.E.,A 52 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 12 OLIVELLA, C.E,A
SITGES U.E.,A 01 ODENA, C.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 22 MASQUEFA, F.C.,A
MEDIONA, C.F.,A 23 LA MUNIA, A.E.,A
ANOIA , C.E.,A 14 CUBELLES, C.F.,A
Jornada 3 16-09-2018
CAPELLADES, C.F.,A 23 LA GRANADA, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 40 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 20 MOJA, A.E.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 42 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
OLIVELLA, C.E,A 10 SITGES U.E.,A
ODENA, C.E.,A 51 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
MASQUEFA, F.C.,A 41 MEDIONA, C.F.,A
LA MUNIA, A.E.,A 42 ANOIA , C.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 14 CUBELLES, C.F.,A
Jornada 4 23-09-2018
LA GRANADA, C.F.,A 22 RIUDEBITLLES, C.D.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 22 CAPELLADES, C.F.,A
MOJA, A.E.,A 42 PIERA, A.E.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 21 RIBES, C.D.,A
SITGES U.E.,A 21 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
OLIVELLA, C.E,A 21 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
MEDIONA, C.F.,A 01 ODENA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,A 11 MASQUEFA, F.C.,A
CUBELLES, C.F.,A 41 LA MUNIA, A.E.,A
Jornada 5 30-09-2018
LA GRANADA, C.F.,A 40 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A 21 MOJA, A.E.,A
PIERA, A.E.,A 12 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
RIBES, C.D.,A 12 SITGES U.E.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 31 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
OLIVELLA, C.E,A 70 MEDIONA, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 73 ANOIA , C.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 14 CUBELLES, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 63 LA MUNIA, A.E.,A
Jornada 6 07-10-2018
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 55 RIUDEBITLLES, C.D.,A
MOJA, A.E.,A 21 LA GRANADA, C.F.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 31 CAPELLADES, C.F.,A
SITGES U.E.,A 50 PIERA, A.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 21 RIBES, C.D.,A
MEDIONA, C.F.,A 30 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
ANOIA , C.E.,A 03 OLIVELLA, C.E,A
CUBELLES, C.F.,A 00 ODENA, C.E.,A
LA MUNIA, A.E.,A 22 MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 7 14-10-2018
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 22 MOJA, A.E.,A
LA GRANADA, C.F.,A 12 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
CAPELLADES, C.F.,A 01 SITGES U.E.,A
PIERA, A.E.,A 20 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
RIBES, C.D.,A 30 MEDIONA, C.F.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 22 ANOIA , C.E.,A
OLIVELLA, C.E,A 11 CUBELLES, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 32 LA MUNIA, A.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 53 MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 8 21-10-2018
MOJA, A.E.,A 22 RIUDEBITLLES, C.D.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 41 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SITGES U.E.,A 13 LA GRANADA, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A 12 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
MEDIONA, C.F.,A 01 PIERA, A.E.,A
ANOIA , C.E.,A 15 RIBES, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 10 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
LA MUNIA, A.E.,A 12 OLIVELLA, C.E,A
MASQUEFA, F.C.,A 13 ODENA, C.E.,A
Jornada 9 28-10-2018
MOJA, A.E.,A 51 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 02 SITGES U.E.,A
LA GRANADA, C.F.,A 21 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
CAPELLADES, C.F.,A 24 MEDIONA, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 31 ANOIA , C.E.,A
RIBES, C.D.,A 15 CUBELLES, C.F.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 10 LA MUNIA, A.E.,A
OLIVELLA, C.E,A 40 MASQUEFA, F.C.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 02 ODENA, C.E.,A
Jornada 10 04-11-2018
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 12 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SITGES U.E.,A 12 MOJA, A.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 42 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
MEDIONA, C.F.,A 12 LA GRANADA, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 30 CAPELLADES, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 20 PIERA, A.E.,A
LA MUNIA, A.E.,A 17 RIBES, C.D.,A
MASQUEFA, F.C.,A 15 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
ODENA, C.E.,A 02 OLIVELLA, C.E,A
Jornada 11 11-11-2018
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 23 SITGES U.E.,A
MOJA, A.E.,A 42 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 22 MEDIONA, C.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A 10 ANOIA , C.E.,A
CAPELLADES, C.F.,A 12 CUBELLES, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 02 LA MUNIA, A.E.,A
RIBES, C.D.,A 31 MASQUEFA, F.C.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 22 ODENA, C.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 05 OLIVELLA, C.E,A
Jornada 12 18-11-2018
SITGES U.E.,A 33 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 31 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
MEDIONA, C.F.,A 04 MOJA, A.E.,A
ANOIA , C.E.,A 21 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 11 LA GRANADA, C.F.,A
LA MUNIA, A.E.,A 32 CAPELLADES, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 32 PIERA, A.E.,A
ODENA, C.E.,A 01 RIBES, C.D.,A
OLIVELLA, C.E,A 22 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
Jornada 13 25-11-2018
SITGES U.E.,A 23 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 50 MEDIONA, C.F.,A
MOJA, A.E.,A 50 ANOIA , C.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 21 CUBELLES, C.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A 31 LA MUNIA, A.E.,A
CAPELLADES, C.F.,A 03 MASQUEFA, F.C.,A
PIERA, A.E.,A 04 ODENA, C.E.,A
RIBES, C.D.,A 21 OLIVELLA, C.E,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 40 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
Jornada 14 02-12-2018
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 24 RIUDEBITLLES, C.D.,A
MEDIONA, C.F.,A 02 SITGES U.E.,A
ANOIA , C.E.,A 22 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 30 MOJA, A.E.,A
LA MUNIA, A.E.,A 11 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 23 LA GRANADA, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 31 CAPELLADES, C.F.,A
OLIVELLA, C.E,A 21 PIERA, A.E.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 01 RIBES, C.D.,A
Jornada 15 16-12-2018
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 50 MEDIONA, C.F.,A
SITGES U.E.,A 41 ANOIA , C.E.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 13 CUBELLES, C.F.,A
MOJA, A.E.,A 42 LA MUNIA, A.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 22 MASQUEFA, F.C.,A
LA GRANADA, C.F.,A 12 ODENA, C.E.,A
CAPELLADES, C.F.,A 03 OLIVELLA, C.E,A
PIERA, A.E.,A 32 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 12 RIBES, C.D.,A
Jornada 16 23-12-2018
RIUDEBITLLES, C.D.,A 40 MEDIONA, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 12 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
CUBELLES, C.F.,A 21 SITGES U.E.,A
LA MUNIA, A.E.,A 44 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
MASQUEFA, F.C.,A 04 MOJA, A.E.,A
ODENA, C.E.,A 31 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
OLIVELLA, C.E,A 21 LA GRANADA, C.F.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 10 CAPELLADES, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 00 PIERA, A.E.,A
Jornada 17 13-01-2019
MEDIONA, C.F.,A 12 ANOIA , C.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 24 CUBELLES, C.F.,A
SITGES U.E.,A 73 LA MUNIA, A.E.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 02 MASQUEFA, F.C.,A
MOJA, A.E.,A 22 ODENA, C.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 25 OLIVELLA, C.E,A
LA GRANADA, C.F.,A 50 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
CAPELLADES, C.F.,A 22 RIBES, C.D.,A
PIERA, A.E.,A 45 RIUDEBITLLES, C.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 20-01-2019
CAPELLADES, C.F.,A 11 PIERA, A.E.,A
LA GRANADA, C.F.,A 11 RIBES, C.D.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 62 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
MOJA, A.E.,A 31 OLIVELLA, C.E,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 02 ODENA, C.E.,A
SITGES U.E.,A 40 MASQUEFA, F.C.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 53 LA MUNIA, A.E.,A
MEDIONA, C.F.,A 07 CUBELLES, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 21 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 19 27-01-2019
RIUDEBITLLES, C.D.,A 21 CAPELLADES, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 11 LA GRANADA, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 10 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 35 MOJA, A.E.,A
OLIVELLA, C.E,A 11 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
ODENA, C.E.,A 42 SITGES U.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 01 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
LA MUNIA, A.E.,A 20 MEDIONA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 112 ANOIA , C.E.,A
Jornada 20 03-02-2019
LA GRANADA, C.F.,A 20 CAPELLADES, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 34 PIERA, A.E.,A
MOJA, A.E.,A 40 RIBES, C.D.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 100 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
SITGES U.E.,A 01 OLIVELLA, C.E,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 12 ODENA, C.E.,A
MEDIONA, C.F.,A 04 MASQUEFA, F.C.,A
ANOIA , C.E.,A 50 LA MUNIA, A.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 31 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 21 10-02-2019
RIUDEBITLLES, C.D.,A 32 LA GRANADA, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A 43 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 04 MOJA, A.E.,A
RIBES, C.D.,A 20 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 20 SITGES U.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 51 OLIVELLA, C.E,A
ODENA, C.E.,A 50 MEDIONA, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 23 ANOIA , C.E.,A
LA MUNIA, A.E.,A 12 CUBELLES, C.F.,A
Jornada 22 17-02-2019
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 33 LA GRANADA, C.F.,A
MOJA, A.E.,A 30 CAPELLADES, C.F.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 23 PIERA, A.E.,A
SITGES U.E.,A 41 RIBES, C.D.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 01 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
MEDIONA, C.F.,A 23 OLIVELLA, C.E,A
ANOIA , C.E.,A 23 ODENA, C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 31 MASQUEFA, F.C.,A
LA MUNIA, A.E.,A 33 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 23 24-02-2019
RIUDEBITLLES, C.D.,A 43 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A 01 MOJA, A.E.,A
CAPELLADES, C.F.,A 11 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
PIERA, A.E.,A 34 SITGES U.E.,A
RIBES, C.D.,A 40 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 41 MEDIONA, C.F.,A
OLIVELLA, C.E,A 41 ANOIA , C.E.,A
ODENA, C.E.,A 11 CUBELLES, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 11 LA MUNIA, A.E.,A
Jornada 24 10-03-2019
MOJA, A.E.,A 62 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 44 LA GRANADA, C.F.,A
SITGES U.E.,A 12 CAPELLADES, C.F.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 12 PIERA, A.E.,A
MEDIONA, C.F.,A 04 RIBES, C.D.,A
ANOIA , C.E.,A 43 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
CUBELLES, C.F.,A 00 OLIVELLA, C.E,A
LA MUNIA, A.E.,A 41 ODENA, C.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 36 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 25 17-03-2019
RIUDEBITLLES, C.D.,A 33 MOJA, A.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 12 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
LA GRANADA, C.F.,A 11 SITGES U.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 05 CAPELLADES, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 33 MEDIONA, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 41 ANOIA , C.E.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 03 CUBELLES, C.F.,A
OLIVELLA, C.E,A 42 LA MUNIA, A.E.,A
ODENA, C.E.,A 52 MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 26 24-03-2019
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 24 MOJA, A.E.,A
SITGES U.E.,A 54 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 33 LA GRANADA, C.F.,A
MEDIONA, C.F.,A 02 CAPELLADES, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 12 PIERA, A.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 21 RIBES, C.D.,A
LA MUNIA, A.E.,A 40 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
MASQUEFA, F.C.,A 13 OLIVELLA, C.E,A
ODENA, C.E.,A 30 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 27 31-03-2019
RIUDEBITLLES, C.D.,A 42 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
MOJA, A.E.,A 41 SITGES U.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 33 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
LA GRANADA, C.F.,A 30 MEDIONA, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A 45 ANOIA , C.E.,A
PIERA, A.E.,A 01 CUBELLES, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 22 LA MUNIA, A.E.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 22 MASQUEFA, F.C.,A
OLIVELLA, C.E,A 63 ODENA, C.E.,A
Jornada 28 07-04-2019
SITGES U.E.,A 40 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 08 MOJA, A.E.,A
MEDIONA, C.F.,A 04 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 25 LA GRANADA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 31 CAPELLADES, C.F.,A
LA MUNIA, A.E.,A 00 PIERA, A.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 10 RIBES, C.D.,A
ODENA, C.E.,A 32 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
OLIVELLA, C.E,A 21 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 29 14-04-2019
RIUDEBITLLES, C.D.,A 32 SITGES U.E.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 70 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
MOJA, A.E.,A 50 MEDIONA, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 30 ANOIA , C.E.,A
LA GRANADA, C.F.,A 04 CUBELLES, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A 23 LA MUNIA, A.E.,A
PIERA, A.E.,A 01 MASQUEFA, F.C.,A
RIBES, C.D.,A 34 ODENA, C.E.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 37 OLIVELLA, C.E,A
Jornada 30 28-04-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 22 SITGES U.E.,A
MEDIONA, C.F.,A 16 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
ANOIA , C.E.,A 04 MOJA, A.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 50 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
LA MUNIA, A.E.,A 13 LA GRANADA, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 31 CAPELLADES, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 41 PIERA, A.E.,A
OLIVELLA, C.E,A 52 RIBES, C.D.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 16 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 31 05-05-2019
RIUDEBITLLES, C.D.,A 12 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
SITGES U.E.,A 31 MEDIONA, C.F.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 21 ANOIA , C.E.,A
MOJA, A.E.,A 04 CUBELLES, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 27 LA MUNIA, A.E.,A
LA GRANADA, C.F.,A 22 MASQUEFA, F.C.,A
CAPELLADES, C.F.,A 33 ODENA, C.E.,A
PIERA, A.E.,A 07 OLIVELLA, C.E,A
RIBES, C.D.,A 03 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
Jornada 32 12-05-2019
MEDIONA, C.F.,A 11 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
ANOIA , C.E.,A 22 SITGES U.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 30 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
LA MUNIA, A.E.,A 13 MOJA, A.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 21 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 73 LA GRANADA, C.F.,A
OLIVELLA, C.E,A 41 CAPELLADES, C.F.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 34 PIERA, A.E.,A
RIBES, C.D.,A 21 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 33 19-05-2019
MEDIONA, C.F.,A 13 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 74 ANOIA , C.E.,A
SITGES U.E.,A 11 CUBELLES, C.F.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 22 LA MUNIA, A.E.,A
MOJA, A.E.,A 31 MASQUEFA, F.C.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 31 ODENA, C.E.,A
LA GRANADA, C.F.,A 22 OLIVELLA, C.E,A
CAPELLADES, C.F.,A 40 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
PIERA, A.E.,A 24 RIBES, C.D.,A
Jornada 34 26-05-2019
ANOIA , C.E.,A 70 MEDIONA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 51 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
LA MUNIA, A.E.,A 36 SITGES U.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 22 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
ODENA, C.E.,A 13 MOJA, A.E.,A
OLIVELLA, C.E,A 52 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 26 LA GRANADA, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 11 CAPELLADES, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 61 PIERA, A.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.