Competició | TEMPORADA 2018-2019

tercera catalana | grup 15

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-09-2018
PORTBOU, C.E.,A 43 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
CABANES, U.E.,A 03 PALS, AT,A
TORROELLA, U.E.,A 22 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
BEGUR, C.F.,A 20 ROSES, A.E.,A
NAVATA, C.F.,A 10 BORRASSA, F.C.,A
AGULLANA, C.D.,A 02 BISBALENC, AT.,A
LLANÇA, C.E.,A 33 VILA-SACRA, U.E.,A
BASCARA, F.C.,A 40 ESPLAIS, C.F.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 30 VILAMALLA, F.C.,A
Jornada 2 09-09-2018
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 14 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
PALS, AT,A 11 PORTBOU, C.E.,A
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 41 CABANES, U.E.,A
ROSES, A.E.,A 21 TORROELLA, U.E.,A
BORRASSA, F.C.,A 35 BEGUR, C.F.,A
NAVATA, C.F.,A 23 BISBALENC, AT.,A
AGULLANA, C.D.,A 27 VILA-SACRA, U.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A 04 LLANÇA, C.E.,A
VILAMALLA, F.C.,A 02 BASCARA, F.C.,A
Jornada 3 16-09-2018
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 10 PALS, AT,A
PORTBOU, C.E.,A 54 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
CABANES, U.E.,A 01 ROSES, A.E.,A
TORROELLA, U.E.,A 72 BORRASSA, F.C.,A
BEGUR, C.F.,A 33 BISBALENC, AT.,A
NAVATA, C.F.,A 34 VILA-SACRA, U.E.,A
AGULLANA, C.D.,A 20 ESPLAIS, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A 41 VILAMALLA, F.C.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 40 BASCARA, F.C.,A
Jornada 4 23-09-2018
PALS, AT,A 24 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 33 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
ROSES, A.E.,A 40 PORTBOU, C.E.,A
BORRASSA, F.C.,A 10 CABANES, U.E.,A
BISBALENC, AT.,A 12 TORROELLA, U.E.,A
BEGUR, C.F.,A 42 VILA-SACRA, U.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A 23 NAVATA, C.F.,A
VILAMALLA, F.C.,A 10 AGULLANA, C.D.,A
BASCARA, F.C.,A 03 LLANÇA, C.E.,A
Jornada 5 30-09-2018
PALS, AT,A 32 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 11 ROSES, A.E.,A
PORTBOU, C.E.,A 11 BORRASSA, F.C.,A
CABANES, U.E.,A 34 BISBALENC, AT.,A
TORROELLA, U.E.,A 64 VILA-SACRA, U.E.,A
BEGUR, C.F.,A 00 ESPLAIS, C.F.,A
NAVATA, C.F.,A 11 VILAMALLA, F.C.,A
AGULLANA, C.D.,A 22 BASCARA, F.C.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 30 LLANÇA, C.E.,A
Jornada 6 07-10-2018
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 04 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
ROSES, A.E.,A 00 PALS, AT,A
BORRASSA, F.C.,A 22 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
BISBALENC, AT.,A 22 PORTBOU, C.E.,A
VILA-SACRA, U.E.,A 32 CABANES, U.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A 00 TORROELLA, U.E.,A
VILAMALLA, F.C.,A 15 BEGUR, C.F.,A
BASCARA, F.C.,A 21 NAVATA, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A 82 AGULLANA, C.D.,A
Jornada 7 14-10-2018
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 32 ROSES, A.E.,A
PALS, AT,A 22 BORRASSA, F.C.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 03 BISBALENC, AT.,A
VILA-SACRA, U.E.,A 02 PORTBOU, C.E.,A
CABANES, U.E.,A 22 ESPLAIS, C.F.,A
TORROELLA, U.E.,A 63 VILAMALLA, F.C.,A
BEGUR, C.F.,A 30 BASCARA, F.C.,A
NAVATA, C.F.,A 12 LLANÇA, C.E.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 40 AGULLANA, C.D.,A
Jornada 8 21-10-2018
ROSES, A.E.,A 13 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
BORRASSA, F.C.,A 01 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
BISBALENC, AT.,A 50 PALS, AT,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 21 VILA-SACRA, U.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A 34 PORTBOU, C.E.,A
VILAMALLA, F.C.,A 01 CABANES, U.E.,A
BASCARA, F.C.,A 14 TORROELLA, U.E.,A
LLANÇA, C.E.,A 14 BEGUR, C.F.,A
AGULLANA, C.D.,A 13 NAVATA, C.F.,A
Jornada 9 28-10-2018
ROSES, A.E.,A 41 BORRASSA, F.C.,A
BISBALENC, AT.,A 33 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
PALS, AT,A 12 VILA-SACRA, U.E.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 12 ESPLAIS, C.F.,A
PORTBOU, C.E.,A 22 VILAMALLA, F.C.,A
CABANES, U.E.,A 01 BASCARA, F.C.,A
TORROELLA, U.E.,A 41 LLANÇA, C.E.,A
BEGUR, C.F.,A 11 AGULLANA, C.D.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 21 NAVATA, C.F.,A
Jornada 10 04-11-2018
BORRASSA, F.C.,A 02 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
BISBALENC, AT.,A 42 ROSES, A.E.,A
VILA-SACRA, U.E.,A 20 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
ESPLAIS, C.F.,A 01 PALS, AT,A
VILAMALLA, F.C.,A 22 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
BASCARA, F.C.,A 11 PORTBOU, C.E.,A
LLANÇA, C.E.,A 32 CABANES, U.E.,A
AGULLANA, C.D.,A 04 TORROELLA, U.E.,A
NAVATA, C.F.,A 11 BEGUR, C.F.,A
Jornada 11 11-11-2018
BORRASSA, F.C.,A 24 BISBALENC, AT.,A
ROSES, A.E.,A 42 VILA-SACRA, U.E.,A
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 33 ESPLAIS, C.F.,A
PALS, AT,A 12 VILAMALLA, F.C.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 05 BASCARA, F.C.,A
PORTBOU, C.E.,A 22 LLANÇA, C.E.,A
CABANES, U.E.,A 22 AGULLANA, C.D.,A
TORROELLA, U.E.,A 63 NAVATA, C.F.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 40 BEGUR, C.F.,A
Jornada 12 18-11-2018
BISBALENC, AT.,A 11 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
VILA-SACRA, U.E.,A 63 BORRASSA, F.C.,A
ESPLAIS, C.F.,A 23 ROSES, A.E.,A
VILAMALLA, F.C.,A 01 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
BASCARA, F.C.,A 00 PALS, AT,A
LLANÇA, C.E.,A 41 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
AGULLANA, C.D.,A 12 PORTBOU, C.E.,A
NAVATA, C.F.,A 41 CABANES, U.E.,A
BEGUR, C.F.,A 21 TORROELLA, U.E.,A
Jornada 13 25-11-2018
BISBALENC, AT.,A 11 VILA-SACRA, U.E.,A
BORRASSA, F.C.,A 33 ESPLAIS, C.F.,A
ROSES, A.E.,A 32 VILAMALLA, F.C.,A
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 02 BASCARA, F.C.,A
PALS, AT,A 03 LLANÇA, C.E.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 51 AGULLANA, C.D.,A
PORTBOU, C.E.,A 43 NAVATA, C.F.,A
BEGUR, C.F.,A 51 CABANES, U.E.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 11 TORROELLA, U.E.,A
Jornada 14 02-12-2018
VILA-SACRA, U.E.,A 13 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A 14 BISBALENC, AT.,A
VILAMALLA, F.C.,A 12 BORRASSA, F.C.,A
BASCARA, F.C.,A 21 ROSES, A.E.,A
LLANÇA, C.E.,A 32 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
AGULLANA, C.D.,A 13 PALS, AT,A
NAVATA, C.F.,A 42 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
BEGUR, C.F.,A 34 PORTBOU, C.E.,A
TORROELLA, U.E.,A 21 CABANES, U.E.,A
Jornada 15 16-12-2018
VILA-SACRA, U.E.,A 22 ESPLAIS, C.F.,A
BISBALENC, AT.,A 32 VILAMALLA, F.C.,A
BORRASSA, F.C.,A 12 BASCARA, F.C.,A
ROSES, A.E.,A 01 LLANÇA, C.E.,A
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 40 AGULLANA, C.D.,A
PALS, AT,A 11 NAVATA, C.F.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 14 BEGUR, C.F.,A
PORTBOU, C.E.,A 21 TORROELLA, U.E.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 110 CABANES, U.E.,A
Jornada 16 23-12-2018
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 31 ESPLAIS, C.F.,A
VILAMALLA, F.C.,A 02 VILA-SACRA, U.E.,A
BASCARA, F.C.,A 42 BISBALENC, AT.,A
LLANÇA, C.E.,A 40 BORRASSA, F.C.,A
AGULLANA, C.D.,A 21 ROSES, A.E.,A
NAVATA, C.F.,A 34 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
BEGUR, C.F.,A 12 PALS, AT,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 13 TORROELLA, U.E.,A
CABANES, U.E.,A 02 PORTBOU, C.E.,A
Jornada 17 13-01-2019
ESPLAIS, C.F.,A 12 VILAMALLA, F.C.,A
VILA-SACRA, U.E.,A 32 BASCARA, F.C.,A
BISBALENC, AT.,A 22 LLANÇA, C.E.,A
BORRASSA, F.C.,A 21 AGULLANA, C.D.,A
ROSES, A.E.,A 12 NAVATA, C.F.,A
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 02 BEGUR, C.F.,A
PALS, AT,A 12 TORROELLA, U.E.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 41 CABANES, U.E.,A
PORTBOU, C.E.,A 11 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 20-01-2019
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 12 PORTBOU, C.E.,A
PALS, AT,A 72 CABANES, U.E.,A
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 02 TORROELLA, U.E.,A
ROSES, A.E.,A 04 BEGUR, C.F.,A
BORRASSA, F.C.,A 32 NAVATA, C.F.,A
BISBALENC, AT.,A 52 AGULLANA, C.D.,A
VILA-SACRA, U.E.,A 01 LLANÇA, C.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A 12 BASCARA, F.C.,A
VILAMALLA, F.C.,A 00 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
Jornada 19 27-01-2019
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 70 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
PORTBOU, C.E.,A 12 PALS, AT,A
CABANES, U.E.,A 20 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
TORROELLA, U.E.,A 41 ROSES, A.E.,A
BEGUR, C.F.,A 10 BORRASSA, F.C.,A
BISBALENC, AT.,A 31 NAVATA, C.F.,A
VILA-SACRA, U.E.,A 20 AGULLANA, C.D.,A
LLANÇA, C.E.,A 30 ESPLAIS, C.F.,A
BASCARA, F.C.,A 43 VILAMALLA, F.C.,A
Jornada 20 03-02-2019
PALS, AT,A 23 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 13 PORTBOU, C.E.,A
ROSES, A.E.,A 13 CABANES, U.E.,A
BORRASSA, F.C.,A 34 TORROELLA, U.E.,A
BISBALENC, AT.,A 11 BEGUR, C.F.,A
VILA-SACRA, U.E.,A 11 NAVATA, C.F.,A
ESPLAIS, C.F.,A 32 AGULLANA, C.D.,A
VILAMALLA, F.C.,A 11 LLANÇA, C.E.,A
BASCARA, F.C.,A 14 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
Jornada 21 10-02-2019
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 20 PALS, AT,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 42 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
PORTBOU, C.E.,A 11 ROSES, A.E.,A
CABANES, U.E.,A 22 BORRASSA, F.C.,A
TORROELLA, U.E.,A 01 BISBALENC, AT.,A
VILA-SACRA, U.E.,A 31 BEGUR, C.F.,A
NAVATA, C.F.,A 31 ESPLAIS, C.F.,A
AGULLANA, C.D.,A 02 VILAMALLA, F.C.,A
LLANÇA, C.E.,A 61 BASCARA, F.C.,A
Jornada 22 17-02-2019
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 52 PALS, AT,A
ROSES, A.E.,A 12 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
BORRASSA, F.C.,A 12 PORTBOU, C.E.,A
BISBALENC, AT.,A 20 CABANES, U.E.,A
VILA-SACRA, U.E.,A 11 TORROELLA, U.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A 12 BEGUR, C.F.,A
VILAMALLA, F.C.,A 22 NAVATA, C.F.,A
BASCARA, F.C.,A 52 AGULLANA, C.D.,A
LLANÇA, C.E.,A 31 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
Jornada 23 24-02-2019
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 31 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
PALS, AT,A 11 ROSES, A.E.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 06 BORRASSA, F.C.,A
PORTBOU, C.E.,A 10 BISBALENC, AT.,A
CABANES, U.E.,A 02 VILA-SACRA, U.E.,A
TORROELLA, U.E.,A 52 ESPLAIS, C.F.,A
BEGUR, C.F.,A 12 VILAMALLA, F.C.,A
NAVATA, C.F.,A 40 BASCARA, F.C.,A
AGULLANA, C.D.,A 21 LLANÇA, C.E.,A
Jornada 24 10-03-2019
ROSES, A.E.,A 02 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
BORRASSA, F.C.,A 13 PALS, AT,A
BISBALENC, AT.,A 20 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
PORTBOU, C.E.,A 10 VILA-SACRA, U.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A 40 CABANES, U.E.,A
VILAMALLA, F.C.,A 21 TORROELLA, U.E.,A
BASCARA, F.C.,A 21 BEGUR, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A 00 NAVATA, C.F.,A
AGULLANA, C.D.,A 13 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
Jornada 25 17-03-2019
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 31 ROSES, A.E.,A
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 20 BORRASSA, F.C.,A
PALS, AT,A 32 BISBALENC, AT.,A
VILA-SACRA, U.E.,A 21 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
PORTBOU, C.E.,A 42 ESPLAIS, C.F.,A
CABANES, U.E.,A 01 VILAMALLA, F.C.,A
TORROELLA, U.E.,A 10 BASCARA, F.C.,A
BEGUR, C.F.,A 12 LLANÇA, C.E.,A
NAVATA, C.F.,A 03 AGULLANA, C.D.,A
Jornada 26 24-03-2019
BORRASSA, F.C.,A 01 ROSES, A.E.,A
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 22 BISBALENC, AT.,A
VILA-SACRA, U.E.,A 21 PALS, AT,A
ESPLAIS, C.F.,A 25 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
VILAMALLA, F.C.,A 22 PORTBOU, C.E.,A
BASCARA, F.C.,A 30 CABANES, U.E.,A
LLANÇA, C.E.,A 31 TORROELLA, U.E.,A
AGULLANA, C.D.,A 11 BEGUR, C.F.,A
NAVATA, C.F.,A 13 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
Jornada 27 31-03-2019
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 00 BORRASSA, F.C.,A
ROSES, A.E.,A 10 BISBALENC, AT.,A
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 22 VILA-SACRA, U.E.,A
PALS, AT,A 11 ESPLAIS, C.F.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 10 VILAMALLA, F.C.,A
PORTBOU, C.E.,A 20 BASCARA, F.C.,A
CABANES, U.E.,A 06 LLANÇA, C.E.,A
TORROELLA, U.E.,A 30 AGULLANA, C.D.,A
BEGUR, C.F.,A 43 NAVATA, C.F.,A
Jornada 28 07-04-2019
BISBALENC, AT.,A 10 BORRASSA, F.C.,A
VILA-SACRA, U.E.,A 31 ROSES, A.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A 12 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
VILAMALLA, F.C.,A 02 PALS, AT,A
BASCARA, F.C.,A 11 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
LLANÇA, C.E.,A 22 PORTBOU, C.E.,A
AGULLANA, C.D.,A 20 CABANES, U.E.,A
NAVATA, C.F.,A 13 TORROELLA, U.E.,A
BEGUR, C.F.,A 20 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
Jornada 29 14-04-2019
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 20 BISBALENC, AT.,A
BORRASSA, F.C.,A 02 VILA-SACRA, U.E.,A
ROSES, A.E.,A 20 ESPLAIS, C.F.,A
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 21 VILAMALLA, F.C.,A
PALS, AT,A 13 BASCARA, F.C.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 24 LLANÇA, C.E.,A
PORTBOU, C.E.,A 31 AGULLANA, C.D.,A
CABANES, U.E.,A 23 NAVATA, C.F.,A
TORROELLA, U.E.,A 22 BEGUR, C.F.,A
Jornada 30 28-04-2019
VILA-SACRA, U.E.,A 00 BISBALENC, AT.,A
ESPLAIS, C.F.,A 52 BORRASSA, F.C.,A
VILAMALLA, F.C.,A 00 ROSES, A.E.,A
BASCARA, F.C.,A 32 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
LLANÇA, C.E.,A 31 PALS, AT,A
AGULLANA, C.D.,A 31 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
NAVATA, C.F.,A 72 PORTBOU, C.E.,A
CABANES, U.E.,A 14 BEGUR, C.F.,A
TORROELLA, U.E.,A 21 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
Jornada 31 05-05-2019
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 21 VILA-SACRA, U.E.,A
BISBALENC, AT.,A 01 ESPLAIS, C.F.,A
BORRASSA, F.C.,A 00 VILAMALLA, F.C.,A
ROSES, A.E.,A 20 BASCARA, F.C.,A
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 26 LLANÇA, C.E.,A
PALS, AT,A 61 AGULLANA, C.D.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 22 NAVATA, C.F.,A
PORTBOU, C.E.,A 21 BEGUR, C.F.,A
CABANES, U.E.,A 03 TORROELLA, U.E.,A
Jornada 32 12-05-2019
ESPLAIS, C.F.,A 42 VILA-SACRA, U.E.,A
VILAMALLA, F.C.,A 20 BISBALENC, AT.,A
BASCARA, F.C.,A 01 BORRASSA, F.C.,A
LLANÇA, C.E.,A 10 ROSES, A.E.,A
AGULLANA, C.D.,A 51 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
NAVATA, C.F.,A 54 PALS, AT,A
BEGUR, C.F.,A 31 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
TORROELLA, U.E.,A 41 PORTBOU, C.E.,A
CABANES, U.E.,A 03 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
Jornada 33 19-05-2019
ESPLAIS, C.F.,A 15 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A
VILA-SACRA, U.E.,A 53 VILAMALLA, F.C.,A
BISBALENC, AT.,A 00 BASCARA, F.C.,A
BORRASSA, F.C.,A 11 LLANÇA, C.E.,A
ROSES, A.E.,A 21 AGULLANA, C.D.,A
CISTELLA CLUB FUTBOL,A 44 NAVATA, C.F.,A
PALS, AT,A 23 BEGUR, C.F.,A
TORROELLA, U.E.,A 31 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
PORTBOU, C.E.,A 24 CABANES, U.E.,A
Jornada 34 26-05-2019
VILAMALLA, F.C.,A 11 ESPLAIS, C.F.,A
BASCARA, F.C.,A 21 VILA-SACRA, U.E.,A
LLANÇA, C.E.,A 50 BISBALENC, AT.,A
AGULLANA, C.D.,A 12 BORRASSA, F.C.,A
NAVATA, C.F.,A 21 ROSES, A.E.,A
BEGUR, C.F.,A 62 CISTELLA CLUB FUTBOL,A
TORROELLA, U.E.,A 52 PALS, AT,A
CABANES, U.E.,A 42 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 31 PORTBOU, C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.