Competició | TEMPORADA 2018-2019

tercera catalana | grup 9

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-09-2018
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 10 CANOVELLES, U.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 33 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 51 LOURDES, U.D.,A
VALLES, C.AT.,A 13 MONTORNES NORTE, C.D.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 03 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 41 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 11 LLERONA, C.E.,A
LA TORRETA, C.F.,A 42 LLINARS, C.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 00 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
Jornada 2 09-09-2018
CANOVELLES, U.E.,A 10 CENTELLES, U.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
LOURDES, U.D.,A 06 VILANOVA VALLES,C.F.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 61 VILAMAJOR, C.F.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 25 VALLES, C.AT.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 21 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 02 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLINARS, C.E.,A 12 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 12 LA TORRETA, C.F.,A
Jornada 3 16-09-2018
CANOVELLES, U.E.,A 21 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 30 LOURDES, U.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 21 MONTORNES NORTE, C.D.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 22 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
VALLES, C.AT.,A 13 BELLAVISTA MILAN, C.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 33 LLERONA, C.E.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 52 LLINARS, C.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 31 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
CENTELLES, U.E.,A 23 LA TORRETA, C.F.,A
Jornada 4 23-09-2018
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 91 CENTELLES, U.E.,A
LOURDES, U.D.,A 12 CANOVELLES, U.E.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 24 VILANOVA VALLES,C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 12 VILAMAJOR, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 21 VALLES, C.AT.,A
LLINARS, C.E.,A 31 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 10 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LA TORRETA, C.F.,A 61 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Jornada 5 30-09-2018
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 41 LOURDES, U.D.,A
CANOVELLES, U.E.,A 21 MONTORNES NORTE, C.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 13 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 30 BELLAVISTA MILAN, C.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 24 LLERONA, C.E.,A
VALLES, C.AT.,A 21 LLINARS, C.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 11 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 21 LA TORRETA, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 11 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Jornada 6 07-10-2018
LOURDES, U.D.,A 12 CENTELLES, U.E.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 23 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 21 CANOVELLES, U.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
LLERONA, C.E.,A 21 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 31 VILAMAJOR, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 30 VALLES, C.AT.,A
LA TORRETA, C.F.,A 41 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 12 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
Jornada 7 14-10-2018
LOURDES, U.D.,A 42 MONTORNES NORTE, C.D.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 22 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
CANOVELLES, U.E.,A 23 BELLAVISTA MILAN, C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 31 LLERONA, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 10 LLINARS, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 03 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
VALLES, C.AT.,A 24 LA TORRETA, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 03 LLIÇA DE VALL C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 33 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
Jornada 8 21-10-2018
MONTORNES NORTE, C.D.,A 30 CENTELLES, U.E.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 20 LOURDES, U.D.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 23 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LLERONA, C.E.,A 22 CANOVELLES, U.E.,A
LLINARS, C.E.,A 13 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 20 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LA TORRETA, C.F.,A 31 VILAMAJOR, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 32 VALLES, C.AT.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 20 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 9 28-10-2018
MONTORNES NORTE, C.D.,A 13 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
LOURDES, U.D.,A 04 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 02 LLERONA, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,A 32 LLINARS, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 40 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 10 LA TORRETA, C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 12 LLIÇA DE VALL C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 01 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CENTELLES, U.E.,A 30 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 10 04-11-2018
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 20 CENTELLES, U.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 51 MONTORNES NORTE, C.D.,A
LLERONA, C.E.,A 00 LOURDES, U.D.,A
LLINARS, C.E.,A 23 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 22 CANOVELLES, U.E.,A
LA TORRETA, C.F.,A 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 20 VILANOVA VALLES,C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 41 VILAMAJOR, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 22 VALLES, C.AT.,A
Jornada 11 11-11-2018
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 12 BELLAVISTA MILAN, C.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 34 LLERONA, C.E.,A
LOURDES, U.D.,A 13 LLINARS, C.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 22 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
CANOVELLES, U.E.,A 10 LA TORRETA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 20 LLIÇA DE VALL C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 21 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VILAMAJOR, C.F.,A 23 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 24 VALLES, C.AT.,A
Jornada 12 18-11-2018
BELLAVISTA MILAN, C.,A 14 CENTELLES, U.E.,A
LLERONA, C.E.,A 21 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
LLINARS, C.E.,A 23 MONTORNES NORTE, C.D.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 31 LOURDES, U.D.,A
LA TORRETA, C.F.,A 32 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 01 CANOVELLES, U.E.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 23 VILANOVA VALLES,C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 42 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 13 25-11-2018
BELLAVISTA MILAN, C.,A 12 LLERONA, C.E.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 41 LLINARS, C.E.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 02 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
LOURDES, U.D.,A 12 LA TORRETA, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 00 LLIÇA DE VALL C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 03 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 21 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 12 VALLES, C.AT.,A
CENTELLES, U.E.,A 13 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 14 02-12-2018
LLERONA, C.E.,A 42 CENTELLES, U.E.,A
LLINARS, C.E.,A 32 BELLAVISTA MILAN, C.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 11 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
LA TORRETA, C.F.,A 32 MONTORNES NORTE, C.D.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 34 LOURDES, U.D.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 51 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 00 CANOVELLES, U.E.,A
VALLES, C.AT.,A 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VILAMAJOR, C.F.,A 02 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 15 16-12-2018
LLERONA, C.E.,A 21 LLINARS, C.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 14 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 20 LA TORRETA, C.F.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 40 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LOURDES, U.D.,A 03 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 43 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 00 VALLES, C.AT.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 31 VILAMAJOR, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 10 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 16 23-12-2018
CENTELLES, U.E.,A 30 LLINARS, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 12 LLERONA, C.E.,A
LA TORRETA, C.F.,A 21 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 03 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 21 MONTORNES NORTE, C.D.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 20 LOURDES, U.D.,A
VALLES, C.AT.,A 12 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 22 CANOVELLES, U.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 17 13-01-2019
LLINARS, C.E.,A 17 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
LLERONA, C.E.,A 11 LA TORRETA, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 02 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 00 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 14 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LOURDES, U.D.,A 62 VALLES, C.AT.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 81 VILAMAJOR, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 31 VILANOVA VALLES,C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 51 CENTELLES, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 20-01-2019
CANOVELLES, U.E.,A 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 22 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LOURDES, U.D.,A 13 VILAMAJOR, C.F.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 21 VALLES, C.AT.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 10 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 10 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLERONA, C.E.,A 51 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 33 LA TORRETA, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 31 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 19 27-01-2019
CENTELLES, U.E.,A 33 CANOVELLES, U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 21 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 11 LOURDES, U.D.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 31 MONTORNES NORTE, C.D.,A
VALLES, C.AT.,A 04 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 23 BELLAVISTA MILAN, C.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 01 LLERONA, C.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 12 LLINARS, C.E.,A
LA TORRETA, C.F.,A 10 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
Jornada 20 03-02-2019
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 31 CANOVELLES, U.E.,A
LOURDES, U.D.,A 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 22 VILANOVA VALLES,C.F.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 30 VILAMAJOR, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 13 VALLES, C.AT.,A
LLERONA, C.E.,A 52 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 13 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 21 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LA TORRETA, C.F.,A 20 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 21 10-02-2019
CENTELLES, U.E.,A 12 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,A 54 LOURDES, U.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 52 MONTORNES NORTE, C.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 12 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 34 BELLAVISTA MILAN, C.,A
VALLES, C.AT.,A 13 LLERONA, C.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 32 LLINARS, C.E.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 31 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 32 LA TORRETA, C.F.,A
Jornada 22 17-02-2019
LOURDES, U.D.,A 02 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 22 CANOVELLES, U.E.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 22 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 60 VILAMAJOR, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 17 VALLES, C.AT.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 20 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LA TORRETA, C.F.,A 30 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 12 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 23 24-02-2019
CENTELLES, U.E.,A 32 LOURDES, U.D.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 52 MONTORNES NORTE, C.D.,A
CANOVELLES, U.E.,A 52 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 22 BELLAVISTA MILAN, C.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 03 LLERONA, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 31 LLINARS, C.E.,A
VALLES, C.AT.,A 24 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 03 LA TORRETA, C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 21 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Jornada 24 10-03-2019
MONTORNES NORTE, C.D.,A 22 LOURDES, U.D.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 51 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 24 CANOVELLES, U.E.,A
LLERONA, C.E.,A 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
LLINARS, C.E.,A 34 VILANOVA VALLES,C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 21 VILAMAJOR, C.F.,A
LA TORRETA, C.F.,A 32 VALLES, C.AT.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 12 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 20 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 25 17-03-2019
CENTELLES, U.E.,A 23 MONTORNES NORTE, C.D.,A
LOURDES, U.D.,A 03 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 21 BELLAVISTA MILAN, C.,A
CANOVELLES, U.E.,A 11 LLERONA, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 51 LLINARS, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 02 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
VILAMAJOR, C.F.,A 02 LA TORRETA, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 21 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 24 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
Jornada 26 24-03-2019
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 52 MONTORNES NORTE, C.D.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 35 LOURDES, U.D.,A
LLERONA, C.E.,A 22 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LLINARS, C.E.,A 15 CANOVELLES, U.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
LA TORRETA, C.F.,A 31 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 22 VILAMAJOR, C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 21 VALLES, C.AT.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 02 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 27 31-03-2019
CENTELLES, U.E.,A 05 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 14 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LOURDES, U.D.,A 02 LLERONA, C.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 52 LLINARS, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,A 20 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 00 LA TORRETA, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 10 LLIÇA DE VALL C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 15 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VALLES, C.AT.,A 30 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 28 07-04-2019
BELLAVISTA MILAN, C.,A 01 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
LLERONA, C.E.,A 21 MONTORNES NORTE, C.D.,A
LLINARS, C.E.,A 31 LOURDES, U.D.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 11 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LA TORRETA, C.F.,A 11 CANOVELLES, U.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 03 VILANOVA VALLES,C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 11 VILAMAJOR, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 13 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 29 14-04-2019
CENTELLES, U.E.,A 53 BELLAVISTA MILAN, C.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 11 LLERONA, C.E.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 22 LLINARS, C.E.,A
LOURDES, U.D.,A 10 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 03 LA TORRETA, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 51 LLIÇA DE VALL C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 33 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 52 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 60 VALLES, C.AT.,A
Jornada 30 28-04-2019
LLERONA, C.E.,A 31 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLINARS, C.E.,A 11 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 23 MONTORNES NORTE, C.D.,A
LA TORRETA, C.F.,A 31 LOURDES, U.D.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 02 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 01 CANOVELLES, U.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 05 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VALLES, C.AT.,A 12 VILANOVA VALLES,C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 31 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 31 05-05-2019
CENTELLES, U.E.,A 14 LLERONA, C.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 13 LLINARS, C.E.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 12 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 02 LA TORRETA, C.F.,A
LOURDES, U.D.,A 73 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 21 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CANOVELLES, U.E.,A 22 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 41 VALLES, C.AT.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 11 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 32 12-05-2019
LLINARS, C.E.,A 04 LLERONA, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 14 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LA TORRETA, C.F.,A 21 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 32 MONTORNES NORTE, C.D.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 02 LOURDES, U.D.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 10 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VALLES, C.AT.,A 35 CANOVELLES, U.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 46 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 21 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 33 19-05-2019
LLINARS, C.E.,A 41 CENTELLES, U.E.,A
LLERONA, C.E.,A 10 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 13 LA TORRETA, C.F.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 41 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 10 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LOURDES, U.D.,A 13 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 31 VALLES, C.AT.,A
CANOVELLES, U.E.,A 61 VILAMAJOR, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 10 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 34 26-05-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 01 LLINARS, C.E.,A
LA TORRETA, C.F.,A 42 LLERONA, C.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 42 BELLAVISTA MILAN, C.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 15 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 01 MONTORNES NORTE, C.D.,A
VALLES, C.AT.,A 31 LOURDES, U.D.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 32 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 23 CANOVELLES, U.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 28 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.