Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi primera divisio | grup 10

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
SANT CELONI U.E.,B 73 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
QUART, U.E.,D 35 RACING BLANENC F.C.,B
CAL AGUIDO, A.D.,A 16 LES PRESES, C.F.,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A 101 CASSA, U.D.,B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
R
Descansa
LLORET, C.F.,A 017 GIRONA, F.C.,D
FARNERS, C.E.,A 11 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A 23 BREDA, U.E.,A
Jornada 2 07-10-2018
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 13 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A
RACING BLANENC F.C.,B 33 SANT CELONI U.E.,B
CAL AGUIDO, A.D.,A 96 QUART, U.E.,D
CASSA, U.D.,B 15 LES PRESES, C.F.,A
Descansa
R
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
GIRONA, F.C.,D 61 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A 24 LLORET, C.F.,A
BREDA, U.E.,A 48 FARNERS, C.E.,A
Jornada 3 14-10-2018
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 52 RACING BLANENC F.C.,B
SANT CELONI U.E.,B 55 CAL AGUIDO, A.D.,A
QUART, U.E.,D 81 CASSA, U.D.,B
LES PRESES, C.F.,A
R
Descansa
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A 26 GIRONA, F.C.,D
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A 32 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
LLORET, C.F.,A 93 BREDA, U.E.,A
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A 21 FARNERS, C.E.,A
Jornada 4 21-10-2018
RACING BLANENC F.C.,B 21 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 76 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
CASSA, U.D.,B 313 SANT CELONI U.E.,B
Descansa
R
QUART, U.E.,D
GIRONA, F.C.,D 113 LES PRESES, C.F.,A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A 43 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
BREDA, U.E.,A 08 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
FARNERS, C.E.,A 61 LLORET, C.F.,A
Jornada 5 28-10-2018
RACING BLANENC F.C.,B 44 CAL AGUIDO, A.D.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 80 CASSA, U.D.,B
SANT CELONI U.E.,B
R
Descansa
QUART, U.E.,D 23 GIRONA, F.C.,D
LES PRESES, C.F.,A 58 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A 31 BREDA, U.E.,A
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A 26 FARNERS, C.E.,A
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A 63 LLORET, C.F.,A
Jornada 6 04-11-2018
CAL AGUIDO, A.D.,A 76 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A
CASSA, U.D.,B 113 RACING BLANENC F.C.,B
Descansa
R
CALDES MALAVELLA, U.E.,A
GIRONA, F.C.,D 60 SANT CELONI U.E.,B
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A 27 QUART, U.E.,D
BREDA, U.E.,A 22 LES PRESES, C.F.,A
FARNERS, C.E.,A 32 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
LLORET, C.F.,A 38 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
Jornada 7 11-11-2018
CAL AGUIDO, A.D.,A 130 CASSA, U.D.,B
RACING BLANENC F.C.,B
R
Descansa
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 24 GIRONA, F.C.,D
SANT CELONI U.E.,B 70 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
QUART, U.E.,D 42 BREDA, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 26 FARNERS, C.E.,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A 61 LLORET, C.F.,A
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A 23 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
Jornada 8 18-11-2018
CASSA, U.D.,B 17 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A
Descansa
R
CAL AGUIDO, A.D.,A
GIRONA, F.C.,D 61 RACING BLANENC F.C.,B
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A 21 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
BREDA, U.E.,A 15 SANT CELONI U.E.,B
FARNERS, C.E.,A 61 QUART, U.E.,D
LLORET, C.F.,A 36 LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A 31 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
Jornada 9 25-11-2018
CASSA, U.D.,B
R
Descansa
CAL AGUIDO, A.D.,A 112 GIRONA, F.C.,D
RACING BLANENC F.C.,B 32 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 45 BREDA, U.E.,A
SANT CELONI U.E.,B 12 FARNERS, C.E.,A
QUART, U.E.,D 43 LLORET, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A 50 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A 59 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
Jornada 10 02-12-2018
Descansa
R
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A
GIRONA, F.C.,D 160 CASSA, U.D.,B
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A 33 CAL AGUIDO, A.D.,A
BREDA, U.E.,A 24 RACING BLANENC F.C.,B
FARNERS, C.E.,A 11 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
LLORET, C.F.,A 29 SANT CELONI U.E.,B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A 97 QUART, U.E.,D
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A 23 LES PRESES, C.F.,A
Jornada 11 16-12-2018
Descansa
R
GIRONA, F.C.,D
CASSA, U.D.,B 28 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 62 BREDA, U.E.,A
RACING BLANENC F.C.,B 21 FARNERS, C.E.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 40 LLORET, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,B 33 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
QUART, U.E.,D 55 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A 23 LES PRESES, C.F.,A
Jornada 12 23-12-2018
GIRONA, F.C.,D 33 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
R
Descansa
BREDA, U.E.,A 82 CASSA, U.D.,B
FARNERS, C.E.,A 51 CAL AGUIDO, A.D.,A
LLORET, C.F.,A 04 RACING BLANENC F.C.,B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A 23 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A 54 SANT CELONI U.E.,B
LES PRESES, C.F.,A 44 QUART, U.E.,D
Jornada 13 13-01-2019
GIRONA, F.C.,D 61 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
Descansa
R
BREDA, U.E.,A
CASSA, U.D.,B 112 FARNERS, C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 93 LLORET, C.F.,A
RACING BLANENC F.C.,B 21 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 35 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
SANT CELONI U.E.,B 73 LES PRESES, C.F.,A
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A 86 QUART, U.E.,D
Jornada 14 20-01-2019
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A 56 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
BREDA, U.E.,A 08 GIRONA, F.C.,D
FARNERS, C.E.,A
R
Descansa
LLORET, C.F.,A 62 CASSA, U.D.,B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A 36 CAL AGUIDO, A.D.,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A 22 RACING BLANENC F.C.,B
LES PRESES, C.F.,A 25 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
QUART, U.E.,D 27 SANT CELONI U.E.,B
Jornada 15 27-01-2019
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A 82 BREDA, U.E.,A
GIRONA, F.C.,D 51 FARNERS, C.E.,A
Descansa
R
LLORET, C.F.,A
CASSA, U.D.,B 410 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 54 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
RACING BLANENC F.C.,B 93 LES PRESES, C.F.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 54 QUART, U.E.,D
SANT CELONI U.E.,B 82 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 04 SANT CELONI U.E.,B
RACING BLANENC F.C.,B 52 QUART, U.E.,D
LES PRESES, C.F.,A 17 CAL AGUIDO, A.D.,A
CASSA, U.D.,B 19 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
Descansa
R
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
GIRONA, F.C.,D 130 LLORET, C.F.,A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A 12 FARNERS, C.E.,A
BREDA, U.E.,A 24 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A
Jornada 17 10-02-2019
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A 53 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
SANT CELONI U.E.,B 12 RACING BLANENC F.C.,B
QUART, U.E.,D 76 CAL AGUIDO, A.D.,A
LES PRESES, C.F.,A 133 CASSA, U.D.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
R
Descansa
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A 26 GIRONA, F.C.,D
LLORET, C.F.,A 23 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
FARNERS, C.E.,A 70 BREDA, U.E.,A
Jornada 18 17-02-2019
RACING BLANENC F.C.,B 42 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 63 SANT CELONI U.E.,B
CASSA, U.D.,B 08 QUART, U.E.,D
Descansa
R
LES PRESES, C.F.,A
GIRONA, F.C.,D 40 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A 61 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
BREDA, U.E.,A 71 LLORET, C.F.,A
FARNERS, C.E.,A 30 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A
Jornada 19 24-02-2019
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A 45 RACING BLANENC F.C.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 57 CAL AGUIDO, A.D.,A
SANT CELONI U.E.,B 121 CASSA, U.D.,B
QUART, U.E.,D
R
Descansa
LES PRESES, C.F.,A 111 GIRONA, F.C.,D
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A 52 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A 53 BREDA, U.E.,A
LLORET, C.F.,A 03 FARNERS, C.E.,A
Jornada 20 10-03-2019
CAL AGUIDO, A.D.,A 59 RACING BLANENC F.C.,B
CASSA, U.D.,B 36 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
Descansa
R
SANT CELONI U.E.,B
GIRONA, F.C.,D 72 QUART, U.E.,D
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A 47 LES PRESES, C.F.,A
BREDA, U.E.,A 53 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
FARNERS, C.E.,A 21 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
LLORET, C.F.,A 39 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A
Jornada 21 17-03-2019
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A 82 CAL AGUIDO, A.D.,A
RACING BLANENC F.C.,B 51 CASSA, U.D.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A
R
Descansa
SANT CELONI U.E.,B 32 GIRONA, F.C.,D
QUART, U.E.,D 77 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
LES PRESES, C.F.,A 31 BREDA, U.E.,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A 31 FARNERS, C.E.,A
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A 110 LLORET, C.F.,A
Jornada 22 24-03-2019
CASSA, U.D.,B 18 CAL AGUIDO, A.D.,A
Descansa
R
RACING BLANENC F.C.,B
GIRONA, F.C.,D 60 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A 12 SANT CELONI U.E.,B
BREDA, U.E.,A 18 QUART, U.E.,D
FARNERS, C.E.,A 80 LES PRESES, C.F.,A
LLORET, C.F.,A 34 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A 44 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A
Jornada 23 31-03-2019
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A 42 CASSA, U.D.,B
CAL AGUIDO, A.D.,A
R
Descansa
RACING BLANENC F.C.,B 20 GIRONA, F.C.,D
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 64 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
SANT CELONI U.E.,B 102 BREDA, U.E.,A
QUART, U.E.,D 34 FARNERS, C.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 75 LLORET, C.F.,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A 44 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
Jornada 24 07-04-2019
Descansa
R
CASSA, U.D.,B
GIRONA, F.C.,D 44 CAL AGUIDO, A.D.,A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A 26 RACING BLANENC F.C.,B
BREDA, U.E.,A 34 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
FARNERS, C.E.,A 12 SANT CELONI U.E.,B
LLORET, C.F.,A 45 QUART, U.E.,D
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A 70 LES PRESES, C.F.,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A 35 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A
Jornada 25 14-04-2019
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A
R
Descansa
CASSA, U.D.,B 08 GIRONA, F.C.,D
CAL AGUIDO, A.D.,A 33 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
RACING BLANENC F.C.,B 22 BREDA, U.E.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 25 FARNERS, C.E.,A
SANT CELONI U.E.,B 81 LLORET, C.F.,A
QUART, U.E.,D 53 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
LES PRESES, C.F.,A 27 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
Jornada 26 28-04-2019
GIRONA, F.C.,D
R
Descansa
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A 63 CASSA, U.D.,B
BREDA, U.E.,A 34 CAL AGUIDO, A.D.,A
FARNERS, C.E.,A 21 RACING BLANENC F.C.,B
LLORET, C.F.,A 02 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A 15 SANT CELONI U.E.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A 40 QUART, U.E.,D
LES PRESES, C.F.,A 54 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A
Jornada 27 05-05-2019
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A 17 GIRONA, F.C.,D
Descansa
R
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
CASSA, U.D.,B 13 BREDA, U.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 27 FARNERS, C.E.,A
RACING BLANENC F.C.,B 12 LLORET, C.F.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 61 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
SANT CELONI U.E.,B 51 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
QUART, U.E.,D 46 LES PRESES, C.F.,A
Jornada 28 12-05-2019
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A 17 GIRONA, F.C.,D
BREDA, U.E.,A
R
Descansa
FARNERS, C.E.,A 131 CASSA, U.D.,B
LLORET, C.F.,A 55 CAL AGUIDO, A.D.,A
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A 31 RACING BLANENC F.C.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A 22 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 34 SANT CELONI U.E.,B
QUART, U.E.,D 46 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A
Jornada 29 19-05-2019
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A 18 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A
GIRONA, F.C.,D 91 BREDA, U.E.,A
Descansa
R
FARNERS, C.E.,A
CASSA, U.D.,B 22 LLORET, C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 73 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A
RACING BLANENC F.C.,B 34 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A 81 LES PRESES, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,B 93 QUART, U.E.,D
Jornada 30 26-05-2019
BREDA, U.E.,A 66 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT.,A
FARNERS, C.E.,A 26 GIRONA, F.C.,D
LLORET, C.F.,A
R
Descansa
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,A 57 CASSA, U.D.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,A 43 CAL AGUIDO, A.D.,A
LES PRESES, C.F.,A 15 RACING BLANENC F.C.,B
QUART, U.E.,D 112 CALDES MALAVELLA, U.E.,A
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB ,A 15 SANT CELONI U.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.