Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi primera divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
CELRA, U.C.E.,A 91 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
BANYOLES, C.E.,B 91 FIGUERES, U.E.,D
BESCANO, C.D.,A 40 PERALADA, C.F.,A
COMACROS U.E.,A 101 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 72 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 14 LLANÇA, C.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 32 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
BORRASSA, F.C.,A 24 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 2 07-10-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 32 BORRASSA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,D 27 CELRA, U.C.E.,A
BESCANO, C.D.,A 34 BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 63 PERALADA, C.F.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 54 COMACROS U.E.,A
LLANÇA, C.E.,B 74 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 69 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
PORQUERES, U.E.,A 111 LA CANYA, A.E.,A
Jornada 3 14-10-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 37 FIGUERES, U.E.,D
CELRA, U.C.E.,A 15 BESCANO, C.D.,A
BANYOLES, C.E.,B 35 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
PERALADA, C.F.,A 33 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
COMACROS U.E.,A 37 LLANÇA, C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 113 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 68 PORQUERES, U.E.,A
BORRASSA, F.C.,A 10 LA CANYA, A.E.,A
Jornada 4 21-10-2018
FIGUERES, U.E.,D 41 BORRASSA, F.C.,A
BESCANO, C.D.,A 101 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 21 CELRA, U.C.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 15 BANYOLES, C.E.,B
LLANÇA, C.E.,B 80 PERALADA, C.F.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 63 COMACROS U.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 52 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
LA CANYA, A.E.,A 35 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Jornada 5 28-10-2018
FIGUERES, U.E.,D 27 BESCANO, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
CELRA, U.C.E.,A 13 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
LLANÇA, C.E.,B 12 BANYOLES, C.E.,B
PERALADA, C.F.,A 30 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
COMACROS U.E.,A 14 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 64 LA CANYA, A.E.,A
BORRASSA, F.C.,A 15 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Jornada 6 04-11-2018
BESCANO, C.D.,A 51 BORRASSA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 22 FIGUERES, U.E.,D
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 91 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
LLANÇA, C.E.,B 60 CELRA, U.C.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 33 BANYOLES, C.E.,B
PORQUERES, U.E.,A 63 PERALADA, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 05 COMACROS U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
Jornada 7 11-11-2018
BESCANO, C.D.,A 72 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
FIGUERES, U.E.,D 66 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 09 LLANÇA, C.E.,B
CELRA, U.C.E.,A 37 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
BANYOLES, C.E.,B 14 PORQUERES, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A 58 LA CANYA, A.E.,A
COMACROS U.E.,A 52 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BORRASSA, F.C.,A 74 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
Jornada 8 18-11-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 34 BORRASSA, F.C.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 24 BESCANO, C.D.,A
LLANÇA, C.E.,B 91 FIGUERES, U.E.,D
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 82 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
PORQUERES, U.E.,A 131 CELRA, U.C.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 33 BANYOLES, C.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 40 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 72 COMACROS U.E.,A
Jornada 9 25-11-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 51 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
BESCANO, C.D.,A 25 LLANÇA, C.E.,B
FIGUERES, U.E.,D 124 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 02 PORQUERES, U.E.,A
CELRA, U.C.E.,A 23 LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 33 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
PERALADA, C.F.,A 16 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BORRASSA, F.C.,A 22 COMACROS U.E.,A
Jornada 10 02-12-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 70 BORRASSA, F.C.,A
LLANÇA, C.E.,B 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 27 BESCANO, C.D.,A
PORQUERES, U.E.,A 104 FIGUERES, U.E.,D
LA CANYA, A.E.,A 52 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 103 CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 33 BANYOLES, C.E.,B
COMACROS U.E.,A 63 PERALADA, C.F.,A
Jornada 11 16-12-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 35 LLANÇA, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 38 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
BESCANO, C.D.,A 34 PORQUERES, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,D 47 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 08 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
CELRA, U.C.E.,A 26 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BANYOLES, C.E.,B 03 COMACROS U.E.,A
BORRASSA, F.C.,A 40 PERALADA, C.F.,A
Jornada 12 23-12-2018
LLANÇA, C.E.,B 60 BORRASSA, F.C.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 91 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
PORQUERES, U.E.,A 62 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
LA CANYA, A.E.,A 13 BESCANO, C.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 103 FIGUERES, U.E.,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 100 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
COMACROS U.E.,A 82 CELRA, U.C.E.,A
PERALADA, C.F.,A 54 BANYOLES, C.E.,B
Jornada 13 13-01-2019
LLANÇA, C.E.,B 41 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 26 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 22 LA CANYA, A.E.,A
BESCANO, C.D.,A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
FIGUERES, U.E.,D 64 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 16 COMACROS U.E.,A
CELRA, U.C.E.,A 43 PERALADA, C.F.,A
BORRASSA, F.C.,A 24 BANYOLES, C.E.,B
Jornada 14 20-01-2019
BORRASSA, F.C.,A 43 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
PORQUERES, U.E.,A 07 LLANÇA, C.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 65 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 53 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 44 BESCANO, C.D.,A
COMACROS U.E.,A 125 FIGUERES, U.E.,D
PERALADA, C.F.,A 110 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
BANYOLES, C.E.,B 31 CELRA, U.C.E.,A
Jornada 15 27-01-2019
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 15 PORQUERES, U.E.,A
LLANÇA, C.E.,B 40 LA CANYA, A.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 56 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 13 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BESCANO, C.D.,A 32 COMACROS U.E.,A
FIGUERES, U.E.,D 68 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 14 BANYOLES, C.E.,B
CELRA, U.C.E.,A 11 BORRASSA, F.C.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 411 CELRA, U.C.E.,A
FIGUERES, U.E.,D 36 BANYOLES, C.E.,B
PERALADA, C.F.,A 34 BESCANO, C.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 24 COMACROS U.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 42 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
LLANÇA, C.E.,B 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 33 LA CANYA, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 61 BORRASSA, F.C.,A
Jornada 17 10-02-2019
BORRASSA, F.C.,A 41 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
CELRA, U.C.E.,A 45 FIGUERES, U.E.,D
BANYOLES, C.E.,B 23 BESCANO, C.D.,A
PERALADA, C.F.,A 34 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
COMACROS U.E.,A 47 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 14 LLANÇA, C.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 61 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
LA CANYA, A.E.,A 12 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 18 17-02-2019
FIGUERES, U.E.,D 70 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
BESCANO, C.D.,A 63 CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 22 BANYOLES, C.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 63 PERALADA, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,B 32 COMACROS U.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
PORQUERES, U.E.,A 36 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
LA CANYA, A.E.,A 52 BORRASSA, F.C.,A
Jornada 19 24-02-2019
BORRASSA, F.C.,A 13 FIGUERES, U.E.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 24 BESCANO, C.D.,A
CELRA, U.C.E.,A 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
BANYOLES, C.E.,B 13 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
PERALADA, C.F.,A 18 LLANÇA, C.E.,B
COMACROS U.E.,A 65 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 23 PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 53 LA CANYA, A.E.,A
Jornada 20 10-03-2019
BESCANO, C.D.,A 65 FIGUERES, U.E.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 61 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 62 CELRA, U.C.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 42 LLANÇA, C.E.,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 52 PERALADA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A 91 COMACROS U.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 111 BORRASSA, F.C.,A
Jornada 21 17-03-2019
BORRASSA, F.C.,A 22 BESCANO, C.D.,A
FIGUERES, U.E.,D 03 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 27 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
CELRA, U.C.E.,A 17 LLANÇA, C.E.,B
BANYOLES, C.E.,B 23 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
PERALADA, C.F.,A 48 PORQUERES, U.E.,A
COMACROS U.E.,A 34 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 22 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Jornada 22 24-03-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 23 BESCANO, C.D.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 37 FIGUERES, U.E.,D
LLANÇA, C.E.,B 80 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 81 CELRA, U.C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 42 BANYOLES, C.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 32 PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 74 COMACROS U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 80 BORRASSA, F.C.,A
Jornada 23 31-03-2019
BORRASSA, F.C.,A 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
BESCANO, C.D.,A 72 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FIGUERES, U.E.,D 63 LLANÇA, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 21 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
CELRA, U.C.E.,A 14 PORQUERES, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 62 LA CANYA, A.E.,A
PERALADA, C.F.,A 67 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
COMACROS U.E.,A 35 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
Jornada 24 07-04-2019
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 50 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
LLANÇA, C.E.,B 33 BESCANO, C.D.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 19 FIGUERES, U.E.,D
PORQUERES, U.E.,A 40 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
LA CANYA, A.E.,A 24 CELRA, U.C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 30 BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 73 PERALADA, C.F.,A
COMACROS U.E.,A 64 BORRASSA, F.C.,A
Jornada 25 14-04-2019
BORRASSA, F.C.,A 43 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 16 LLANÇA, C.E.,B
BESCANO, C.D.,A 133 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FIGUERES, U.E.,D 46 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 13 LA CANYA, A.E.,A
CELRA, U.C.E.,A 211 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BANYOLES, C.E.,B 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
PERALADA, C.F.,A 46 COMACROS U.E.,A
Jornada 26 28-04-2019
LLANÇA, C.E.,B 83 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 33 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
PORQUERES, U.E.,A 93 BESCANO, C.D.,A
LA CANYA, A.E.,A 73 FIGUERES, U.E.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 82 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 52 CELRA, U.C.E.,A
COMACROS U.E.,A 33 BANYOLES, C.E.,B
PERALADA, C.F.,A 51 BORRASSA, F.C.,A
Jornada 27 05-05-2019
BORRASSA, F.C.,A 14 LLANÇA, C.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 22 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 14 PORQUERES, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A 114 LA CANYA, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,D 58 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 38 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
CELRA, U.C.E.,A 33 COMACROS U.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 22 PERALADA, C.F.,A
Jornada 28 12-05-2019
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 58 LLANÇA, C.E.,B
PORQUERES, U.E.,A 93 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
LA CANYA, A.E.,A 24 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 102 BESCANO, C.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 67 FIGUERES, U.E.,D
COMACROS U.E.,A 70 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
PERALADA, C.F.,A 113 CELRA, U.C.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 62 BORRASSA, F.C.,A
Jornada 29 19-05-2019
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 38 BORRASSA, F.C.,A
LLANÇA, C.E.,B 11 PORQUERES, U.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 25 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 15 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BESCANO, C.D.,A 45 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FIGUERES, U.E.,D 94 COMACROS U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 11 PERALADA, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A 12 BANYOLES, C.E.,B
Jornada 30 26-05-2019
PORQUERES, U.E.,A 81 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
LA CANYA, A.E.,A 25 LLANÇA, C.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 100 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 61 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
COMACROS U.E.,A 21 BESCANO, C.D.,A
PERALADA, C.F.,A 77 FIGUERES, U.E.,D
BANYOLES, C.E.,B 100 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
BORRASSA, F.C.,A 76 CELRA, U.C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.