Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi primera divisio | grup 12

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
CRISTINENC C.E.,A 61 BASE ROSES, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A 32 FIGUERES, U.E.,C
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 36 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
NAVATA CF,A 33 PENYA BONS AIRES, E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 08 PERALADA, C.F.,B
MONELLS, A.E.,A 36 BISBALENC, AT.,B
Descansa
R
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 29 ESPLAIS, C.F.,A
Jornada 2 07-10-2018
BASE ROSES, C.F.,A 03 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
FIGUERES, U.E.,C 33 CRISTINENC C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 101 LLANÇA, C.E.,A
PENYA BONS AIRES, E.,A 010 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
PERALADA, C.F.,B 83 NAVATA CF,A
BISBALENC, AT.,B 65 L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 11 MONELLS, A.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A
R
Descansa
Jornada 3 14-10-2018
BASE ROSES, C.F.,A 44 FIGUERES, U.E.,C
CRISTINENC C.E.,A 47 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
LLANÇA, C.E.,A 18 PENYA BONS AIRES, E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 13 PERALADA, C.F.,B
NAVATA CF,A 43 BISBALENC, AT.,B
L'ESCALA, F.C.,A 28 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
MONELLS, A.E.,A 23 ESPLAIS, C.F.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
R
Descansa
Jornada 4 21-10-2018
FIGUERES, U.E.,C 100 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 63 BASE ROSES, C.F.,A
PENYA BONS AIRES, E.,A 42 CRISTINENC C.E.,A
PERALADA, C.F.,B 90 LLANÇA, C.E.,A
BISBALENC, AT.,B 27 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 52 NAVATA CF,A
ESPLAIS, C.F.,A 102 L'ESCALA, F.C.,A
Descansa
R
MONELLS, A.E.,A
Jornada 5 28-10-2018
FIGUERES, U.E.,C 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
BASE ROSES, C.F.,A 22 PENYA BONS AIRES, E.,A
CRISTINENC C.E.,A 06 PERALADA, C.F.,B
LLANÇA, C.E.,A 58 BISBALENC, AT.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 32 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
NAVATA CF,A 23 ESPLAIS, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A
R
Descansa
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 64 MONELLS, A.E.,A
Jornada 6 04-11-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 124 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
PENYA BONS AIRES, E.,A 48 FIGUERES, U.E.,C
PERALADA, C.F.,B 104 BASE ROSES, C.F.,A
BISBALENC, AT.,B 25 CRISTINENC C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 51 LLANÇA, C.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A 34 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
Descansa
R
NAVATA CF,A
MONELLS, A.E.,A 01 L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 7 11-11-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 54 PENYA BONS AIRES, E.,A
FIGUERES, U.E.,C 23 PERALADA, C.F.,B
BASE ROSES, C.F.,A 23 BISBALENC, AT.,B
CRISTINENC C.E.,A 22 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
LLANÇA, C.E.,A - ESPLAIS, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
R
Descansa
NAVATA CF,A 92 MONELLS, A.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 46 L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 8 18-11-2018
PENYA BONS AIRES, E.,A 72 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
PERALADA, C.F.,B 104 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
BISBALENC, AT.,B 25 FIGUERES, U.E.,C
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 32 BASE ROSES, C.F.,A
ESPLAIS, C.F.,A 52 CRISTINENC C.E.,A
Descansa
R
LLANÇA, C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 71 MONELLS, A.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 43 NAVATA CF,A
Jornada 9 25-11-2018
PENYA BONS AIRES, E.,A 46 PERALADA, C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 810 BISBALENC, AT.,B
FIGUERES, U.E.,C 22 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BASE ROSES, C.F.,A 56 ESPLAIS, C.F.,A
CRISTINENC C.E.,A
R
Descansa
LLANÇA, C.E.,A 60 MONELLS, A.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 72 L'ESCALA, F.C.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 39 NAVATA CF,A
Jornada 10 02-12-2018
PERALADA, C.F.,B 122 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
BISBALENC, AT.,B 72 PENYA BONS AIRES, E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 74 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
ESPLAIS, C.F.,A 64 FIGUERES, U.E.,C
Descansa
R
BASE ROSES, C.F.,A
MONELLS, A.E.,A 37 CRISTINENC C.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 87 LLANÇA, C.E.,A
NAVATA CF,A 38 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
Jornada 11 16-12-2018
PERALADA, C.F.,B - BISBALENC, AT.,B
PENYA BONS AIRES, E.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - ESPLAIS, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,C
R
Descansa
BASE ROSES, C.F.,A - MONELLS, A.E.,A
CRISTINENC C.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
LLANÇA, C.E.,A - NAVATA CF,A
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
Jornada 12 23-12-2018
BISBALENC, AT.,B - Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - PERALADA, C.F.,B
ESPLAIS, C.F.,A - PENYA BONS AIRES, E.,A
Descansa
R
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
MONELLS, A.E.,A - FIGUERES, U.E.,C
L'ESCALA, F.C.,A - BASE ROSES, C.F.,A
NAVATA CF,A - CRISTINENC C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B - LLANÇA, C.E.,A
Jornada 13 13-01-2019
BISBALENC, AT.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
PERALADA, C.F.,B - ESPLAIS, C.F.,A
PENYA BONS AIRES, E.,A
R
Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - MONELLS, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,C - L'ESCALA, F.C.,A
BASE ROSES, C.F.,A - NAVATA CF,A
CRISTINENC C.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B - LLANÇA, C.E.,A
Jornada 14 20-01-2019
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESPLAIS, C.F.,A - BISBALENC, AT.,B
Descansa
R
PERALADA, C.F.,B
MONELLS, A.E.,A - PENYA BONS AIRES, E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
NAVATA CF,A - FIGUERES, U.E.,C
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B - BASE ROSES, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A - CRISTINENC C.E.,A
Jornada 15 27-01-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - ESPLAIS, C.F.,A
BISBALENC, AT.,B
R
Descansa
PERALADA, C.F.,B - MONELLS, A.E.,A
PENYA BONS AIRES, E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - NAVATA CF,A
FIGUERES, U.E.,C - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
BASE ROSES, C.F.,A - LLANÇA, C.E.,A
CRISTINENC C.E.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES ,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
BASE ROSES, C.F.,A - CRISTINENC C.E.,A
FIGUERES, U.E.,C - LLANÇA, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
PENYA BONS AIRES, E.,A - NAVATA CF,A
PERALADA, C.F.,B - L'ESCALA, F.C.,A
BISBALENC, AT.,B - MONELLS, A.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
R
Descansa
ESPLAIS, C.F.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
Jornada 17 10-02-2019
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B - BASE ROSES, C.F.,A
CRISTINENC C.E.,A - FIGUERES, U.E.,C
LLANÇA, C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B - PENYA BONS AIRES, E.,A
NAVATA CF,A - PERALADA, C.F.,B
L'ESCALA, F.C.,A - BISBALENC, AT.,B
MONELLS, A.E.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Descansa
R
ESPLAIS, C.F.,A
Jornada 18 17-02-2019
FIGUERES, U.E.,C - BASE ROSES, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - CRISTINENC C.E.,A
PENYA BONS AIRES, E.,A - LLANÇA, C.E.,A
PERALADA, C.F.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
BISBALENC, AT.,B - NAVATA CF,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - L'ESCALA, F.C.,A
ESPLAIS, C.F.,A - MONELLS, A.E.,A
Descansa
R
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
Jornada 19 24-02-2019
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B - FIGUERES, U.E.,C
BASE ROSES, C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
CRISTINENC C.E.,A - PENYA BONS AIRES, E.,A
LLANÇA, C.E.,A - PERALADA, C.F.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B - BISBALENC, AT.,B
NAVATA CF,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
L'ESCALA, F.C.,A - ESPLAIS, C.F.,A
MONELLS, A.E.,A
R
Descansa
Jornada 20 10-03-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - FIGUERES, U.E.,C
PENYA BONS AIRES, E.,A - BASE ROSES, C.F.,A
PERALADA, C.F.,B - CRISTINENC C.E.,A
BISBALENC, AT.,B - LLANÇA, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
ESPLAIS, C.F.,A - NAVATA CF,A
Descansa
R
L'ESCALA, F.C.,A
MONELLS, A.E.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
Jornada 21 17-03-2019
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
FIGUERES, U.E.,C - PENYA BONS AIRES, E.,A
BASE ROSES, C.F.,A - PERALADA, C.F.,B
CRISTINENC C.E.,A - BISBALENC, AT.,B
LLANÇA, C.E.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B - ESPLAIS, C.F.,A
NAVATA CF,A
R
Descansa
L'ESCALA, F.C.,A - MONELLS, A.E.,A
Jornada 22 24-03-2019
PENYA BONS AIRES, E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
PERALADA, C.F.,B - FIGUERES, U.E.,C
BISBALENC, AT.,B - BASE ROSES, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - CRISTINENC C.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A - LLANÇA, C.E.,A
Descansa
R
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
MONELLS, A.E.,A - NAVATA CF,A
L'ESCALA, F.C.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
Jornada 23 31-03-2019
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B - PENYA BONS AIRES, E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - PERALADA, C.F.,B
FIGUERES, U.E.,C - BISBALENC, AT.,B
BASE ROSES, C.F.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
CRISTINENC C.E.,A - ESPLAIS, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A
R
Descansa
MONELLS, A.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
NAVATA CF,A - L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 24 07-04-2019
PERALADA, C.F.,B - PENYA BONS AIRES, E.,A
BISBALENC, AT.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - FIGUERES, U.E.,C
ESPLAIS, C.F.,A - BASE ROSES, C.F.,A
Descansa
R
CRISTINENC C.E.,A
MONELLS, A.E.,A - LLANÇA, C.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
NAVATA CF,A - Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
Jornada 25 14-04-2019
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B - PERALADA, C.F.,B
PENYA BONS AIRES, E.,A - BISBALENC, AT.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
FIGUERES, U.E.,C - ESPLAIS, C.F.,A
BASE ROSES, C.F.,A
R
Descansa
CRISTINENC C.E.,A - MONELLS, A.E.,A
LLANÇA, C.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B - NAVATA CF,A
Jornada 26 28-04-2019
BISBALENC, AT.,B - PERALADA, C.F.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - PENYA BONS AIRES, E.,A
ESPLAIS, C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
Descansa
R
FIGUERES, U.E.,C
MONELLS, A.E.,A - BASE ROSES, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A - CRISTINENC C.E.,A
NAVATA CF,A - LLANÇA, C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B - Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
Jornada 27 05-05-2019
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B - BISBALENC, AT.,B
PERALADA, C.F.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
PENYA BONS AIRES, E.,A - ESPLAIS, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
R
Descansa
FIGUERES, U.E.,C - MONELLS, A.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A - L'ESCALA, F.C.,A
CRISTINENC C.E.,A - NAVATA CF,A
LLANÇA, C.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
Jornada 28 12-05-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - BISBALENC, AT.,B
ESPLAIS, C.F.,A - PERALADA, C.F.,B
Descansa
R
PENYA BONS AIRES, E.,A
MONELLS, A.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
L'ESCALA, F.C.,A - FIGUERES, U.E.,C
NAVATA CF,A - BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B - CRISTINENC C.E.,A
LLANÇA, C.E.,A - Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
Jornada 29 19-05-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B - Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
BISBALENC, AT.,B - ESPLAIS, C.F.,A
PERALADA, C.F.,B
R
Descansa
PENYA BONS AIRES, E.,A - MONELLS, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D - L'ESCALA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,C - NAVATA CF,A
BASE ROSES, C.F.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B
CRISTINENC C.E.,A - LLANÇA, C.E.,A
Jornada 30 26-05-2019
ESPLAIS, C.F.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Descansa
R
BISBALENC, AT.,B
MONELLS, A.E.,A - PERALADA, C.F.,B
L'ESCALA, F.C.,A - PENYA BONS AIRES, E.,A
NAVATA CF,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B - FIGUERES, U.E.,C
LLANÇA, C.E.,A - BASE ROSES, C.F.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B - CRISTINENC C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.