Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi primera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
LA FLORESTA, C.D.,B 51 UNIO ASTORGA, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 41 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
VILASECA C.F.,B 48 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
FALSET ESPORTIU,A 40 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA RIERA, C.F.,B 73 MAS PELLICER, U.D.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 42 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 41 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 36 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
Jornada 2 07-10-2018
UNIO ASTORGA, C.E.,A 65 TORREFORTA, C.D.C.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 22 LA FLORESTA, C.D.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 19 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 25 VILASECA C.F.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 82 FALSET ESPORTIU,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 72 LA RIERA, C.F.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 3 14-10-2018
UNIO ASTORGA, C.E.,A 19 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 37 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 92 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
VILASECA C.F.,B 46 MAS PELLICER, U.D.C.,A
FALSET ESPORTIU,A 13 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
LA RIERA, C.F.,B 47 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 53 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 27 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 4 21-10-2018
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 72 TORREFORTA, C.D.C.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 202 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 08 LA FLORESTA, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 114 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 21 VILASECA C.F.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 12 FALSET ESPORTIU,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 71 LA RIERA, C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 53 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 5 28-10-2018
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 28 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 22 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA FLORESTA, C.D.,B 23 MAS PELLICER, U.D.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 50 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
VILASECA C.F.,B 56 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
FALSET ESPORTIU,A 06 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
LA RIERA, C.F.,B 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 310 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 6 04-11-2018
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 83 TORREFORTA, C.D.C.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 39 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 73 UNIO ASTORGA, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 61 LA FLORESTA, C.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 09 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 32 VILASECA C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 31 FALSET ESPORTIU,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 32 LA RIERA, C.F.,B
Jornada 7 11-11-2018
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 83 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 24 MAS PELLICER, U.D.C.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 18 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 21 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 52 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
VILASECA C.F.,B 45 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
FALSET ESPORTIU,A 39 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 43 LA RIERA, C.F.,B
Jornada 8 18-11-2018
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 10 TORREFORTA, C.D.C.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,A 15 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 60 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 72 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 42 LA FLORESTA, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 23 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 92 VILASECA C.F.,B
LA RIERA, C.F.,B 02 FALSET ESPORTIU,A
Jornada 9 25-11-2018
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 03 MAS PELLICER, U.D.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 25 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 10 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 49 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 54 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
VILASECA C.F.,B 05 LA RIERA, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 24 FALSET ESPORTIU,A
Jornada 10 02-12-2018
MAS PELLICER, U.D.C.,A 21 TORREFORTA, C.D.C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 100 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 29 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 13 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 160 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 81 LA FLORESTA, C.D.,B
LA RIERA, C.F.,B 112 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
FALSET ESPORTIU,A 54 VILASECA C.F.,B
Jornada 11 16-12-2018
MAS PELLICER, U.D.C.,A 13 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 23 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 52 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 28 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 22 LA RIERA, C.F.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 70 FALSET ESPORTIU,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 23 VILASECA C.F.,B
Jornada 12 23-12-2018
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 21 TORREFORTA, C.D.C.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 03 MAS PELLICER, U.D.C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 72 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 41 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 04 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA RIERA, C.F.,B 103 UNIO ASTORGA, C.E.,A
FALSET ESPORTIU,A 52 LA FLORESTA, C.D.,B
VILASECA C.F.,B 111 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
Jornada 13 13-01-2019
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 30 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 23 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 42 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 22 LA RIERA, C.F.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 52 FALSET ESPORTIU,A
LA FLORESTA, C.D.,B 71 VILASECA C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 09 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
Jornada 14 20-01-2019
TORREFORTA, C.D.C.,C 33 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 14 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 71 MAS PELLICER, U.D.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 31 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA RIERA, C.F.,B 43 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
FALSET ESPORTIU,A 36 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
VILASECA C.F.,B 32 UNIO ASTORGA, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 82 LA FLORESTA, C.D.,B
Jornada 15 27-01-2019
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 54 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 16 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 06 LA RIERA, C.F.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 45 FALSET ESPORTIU,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 71 VILASECA C.F.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 114 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
LA FLORESTA, C.D.,B 22 TORREFORTA, C.D.C.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
UNIO ASTORGA, C.E.,A 14 LA FLORESTA, C.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 24 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 80 VILASECA C.F.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 13 FALSET ESPORTIU,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 35 LA RIERA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 68 TORREFORTA, C.D.C.,C
Jornada 17 10-02-2019
TORREFORTA, C.D.C.,C 61 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 27 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 84 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
VILASECA C.F.,B 51 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
FALSET ESPORTIU,A 24 MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA RIERA, C.F.,B 01 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 13 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 52 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
Jornada 18 17-02-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 103 UNIO ASTORGA, C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 39 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 011 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 21 VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 61 FALSET ESPORTIU,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 17 LA RIERA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 50 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 60 TORREFORTA, C.D.C.,C
Jornada 19 24-02-2019
TORREFORTA, C.D.C.,C 00 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 115 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,B 81 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 101 MAS PELLICER, U.D.C.,A
VILASECA C.F.,B 04 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
FALSET ESPORTIU,A 32 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
LA RIERA, C.F.,B 25 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 20 10-03-2019
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 27 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 07 UNIO ASTORGA, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 50 LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 42 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 55 VILASECA C.F.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 36 FALSET ESPORTIU,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 81 LA RIERA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 53 TORREFORTA, C.D.C.,C
Jornada 21 17-03-2019
TORREFORTA, C.D.C.,C 34 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 51 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 35 MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 08 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 110 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
VILASECA C.F.,B 04 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
FALSET ESPORTIU,A 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA RIERA, C.F.,B 55 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 22 24-03-2019
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 29 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 35 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 110 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 22 LA FLORESTA, C.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 27 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 100 VILASECA C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 73 FALSET ESPORTIU,A
LA RIERA, C.F.,B 20 TORREFORTA, C.D.C.,C
Jornada 23 31-03-2019
TORREFORTA, C.D.C.,C 23 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 24 MAS PELLICER, U.D.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 33 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 113 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 42 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
VILASECA C.F.,B 34 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
FALSET ESPORTIU,A 27 LA RIERA, C.F.,B
Jornada 24 07-04-2019
MAS PELLICER, U.D.C.,A 20 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 20 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 12 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 91 UNIO ASTORGA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 52 LA FLORESTA, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 29 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
LA RIERA, C.F.,B 23 VILASECA C.F.,B
FALSET ESPORTIU,A 33 TORREFORTA, C.D.C.,C
Jornada 25 14-04-2019
TORREFORTA, C.D.C.,C 12 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 017 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 52 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 43 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 020 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 34 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 111 LA RIERA, C.F.,B
VILASECA C.F.,B 42 FALSET ESPORTIU,A
Jornada 26 28-04-2019
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 42 MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 70 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 37 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 20 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 132 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LA RIERA, C.F.,B 31 LA FLORESTA, C.D.,B
FALSET ESPORTIU,A 27 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
VILASECA C.F.,B 30 TORREFORTA, C.D.C.,C
Jornada 27 05-05-2019
TORREFORTA, C.D.C.,C 12 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 22 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 27 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 32 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 25 LA RIERA, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 44 FALSET ESPORTIU,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 82 VILASECA C.F.,B
Jornada 28 12-05-2019
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 26 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 23 MAS PELLICER, U.D.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 101 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 23 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
LA RIERA, C.F.,B 74 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
FALSET ESPORTIU,A 170 UNIO ASTORGA, C.E.,A
VILASECA C.F.,B 23 LA FLORESTA, C.D.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 112 TORREFORTA, C.D.C.,C
Jornada 29 19-05-2019
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 33 TORREFORTA, C.D.C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 101 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 34 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 38 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 61 LA RIERA, C.F.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 51 FALSET ESPORTIU,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 23 VILASECA C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 112 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
Jornada 30 26-05-2019
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 22 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 35 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 22 MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA RIERA, C.F.,B 31 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
FALSET ESPORTIU,A 411 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
VILASECA C.F.,B 17 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 180 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 56 LA FLORESTA, C.D.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.