Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 31 SANT GABRIEL, C.D.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 70 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
DAMM, C.F.,C 11 MARTINENC, F.C.,B
VILASSAR DALT, C.E.,B 63 MOLLET U.E.,CF.,C
Descansa
R
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANT ANDREU, U.E,C 16 HORTA, U.AT.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 64 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Jornada 2 07-10-2018
SANT GABRIEL, C.D.,C 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 22 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
MARTINENC, F.C.,B 43 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
MOLLET U.E.,CF.,C 31 DAMM, C.F.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 34 VILASSAR DALT, C.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
R
Descansa
HORTA, U.AT.,A 12 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 53 SANT ANDREU, U.E,C
Jornada 3 14-10-2018
SANT GABRIEL, C.D.,C 41 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 14 MARTINENC, F.C.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 32 MOLLET U.E.,CF.,C
DAMM, C.F.,C 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
VILASSAR DALT, C.E.,B 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Descansa
R
HORTA, U.AT.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 34 SANT ANDREU, U.E,C
Jornada 4 21-10-2018
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 16 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
MARTINENC, F.C.,B 44 SANT GABRIEL, C.D.,C
MOLLET U.E.,CF.,C 53 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 31 DAMM, C.F.,C
HORTA, U.AT.,A 43 VILASSAR DALT, C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E,C 16 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
Jornada 5 28-10-2018
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 21 MARTINENC, F.C.,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 22 MOLLET U.E.,CF.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 20 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 05 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
DAMM, C.F.,C 13 HORTA, U.AT.,A
VILASSAR DALT, C.E.,B 35 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
Jornada 6 04-11-2018
MARTINENC, F.C.,B 33 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
MOLLET U.E.,CF.,C 42 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 32 SANT GABRIEL, C.D.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 32 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
HORTA, U.AT.,A 63 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 47 DAMM, C.F.,C
SANT ANDREU, U.E,C 46 VILASSAR DALT, C.E.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
R
Descansa
Jornada 7 11-11-2018
MARTINENC, F.C.,B 41 MOLLET U.E.,CF.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
SANT GABRIEL, C.D.,C 71 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 24 HORTA, U.AT.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 42 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
DAMM, C.F.,C 82 SANT ANDREU, U.E,C
VILASSAR DALT, C.E.,B 04 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
R
Descansa
Jornada 8 18-11-2018
MOLLET U.E.,CF.,C 04 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 14 MARTINENC, F.C.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 74 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
HORTA, U.AT.,A 40 SANT GABRIEL, C.D.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 04 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SANT ANDREU, U.E,C 24 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 13 DAMM, C.F.,C
Descansa
R
VILASSAR DALT, C.E.,B
Jornada 9 25-11-2018
MOLLET U.E.,CF.,C 30 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
MARTINENC, F.C.,B 43 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 34 HORTA, U.AT.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 24 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 11 SANT ANDREU, U.E,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 26 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
DAMM, C.F.,C
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 53 VILASSAR DALT, C.E.,B
Jornada 10 02-12-2018
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 54 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 59 MOLLET U.E.,CF.,C
HORTA, U.AT.,A 53 MARTINENC, F.C.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 12 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANT ANDREU, U.E,C 35 SANT GABRIEL, C.D.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 42 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
VILASSAR DALT, C.E.,B 03 DAMM, C.F.,C
Jornada 11 16-12-2018
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 35 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MOLLET U.E.,CF.,C 25 HORTA, U.AT.,A
MARTINENC, F.C.,B 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 35 SANT ANDREU, U.E,C
SANT GABRIEL, C.D.,C 42 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 24 VILASSAR DALT, C.E.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 54 DAMM, C.F.,C
Jornada 12 23-12-2018
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 33 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
HORTA, U.AT.,A 61 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 61 MOLLET U.E.,CF.,C
SANT ANDREU, U.E,C 14 MARTINENC, F.C.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 23 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Descansa
R
SANT GABRIEL, C.D.,C
VILASSAR DALT, C.E.,B 64 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
DAMM, C.F.,C 112 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
Jornada 13 13-01-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 13 HORTA, U.AT.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
MOLLET U.E.,CF.,C 32 SANT ANDREU, U.E,C
MARTINENC, F.C.,B 53 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
R
Descansa
SANT GABRIEL, C.D.,C 21 VILASSAR DALT, C.E.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 05 DAMM, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
Jornada 14 20-01-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 51 HORTA, U.AT.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 50 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANT ANDREU, U.E,C 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 21 MOLLET U.E.,CF.,C
Descansa
R
MARTINENC, F.C.,B
VILASSAR DALT, C.E.,B 75 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
DAMM, C.F.,C 00 SANT GABRIEL, C.D.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 62 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Jornada 15 27-01-2019
HORTA, U.AT.,A 66 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 51 SANT ANDREU, U.E,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 16 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
MOLLET U.E.,CF.,C
R
Descansa
MARTINENC, F.C.,B 56 VILASSAR DALT, C.E.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 16 DAMM, C.F.,C
SANT GABRIEL, C.D.,C 32 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 16 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
SANT GABRIEL, C.D.,C 60 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 26 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
MARTINENC, F.C.,B 22 DAMM, C.F.,C
MOLLET U.E.,CF.,C 37 VILASSAR DALT, C.E.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 13 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
HORTA, U.AT.,A 42 SANT ANDREU, U.E,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 17 10-02-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 31 SANT GABRIEL, C.D.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 13 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 35 MARTINENC, F.C.,B
DAMM, C.F.,C 62 MOLLET U.E.,CF.,C
VILASSAR DALT, C.E.,B 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 44 HORTA, U.AT.,A
SANT ANDREU, U.E,C 24 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Jornada 18 17-02-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 13 SANT GABRIEL, C.D.,C
MARTINENC, F.C.,B 91 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
MOLLET U.E.,CF.,C 42 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 07 DAMM, C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 46 VILASSAR DALT, C.E.,B
HORTA, U.AT.,A
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 42 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
SANT ANDREU, U.E,C 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 19 24-02-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 41 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 14 MARTINENC, F.C.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 21 MOLLET U.E.,CF.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
DAMM, C.F.,C 54 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
VILASSAR DALT, C.E.,B 43 HORTA, U.AT.,A
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 22 SANT ANDREU, U.E,C
Jornada 20 10-03-2019
MARTINENC, F.C.,B 70 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
MOLLET U.E.,CF.,C 43 SANT GABRIEL, C.D.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 32 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 43 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
HORTA, U.AT.,A 28 DAMM, C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 21 VILASSAR DALT, C.E.,B
SANT ANDREU, U.E,C
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 03 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 21 17-03-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 93 MARTINENC, F.C.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 21 MOLLET U.E.,CF.,C
SANT GABRIEL, C.D.,C 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 34 HORTA, U.AT.,A
DAMM, C.F.,C 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
VILASSAR DALT, C.E.,B 83 SANT ANDREU, U.E,C
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
Jornada 22 24-03-2019
MOLLET U.E.,CF.,C 34 MARTINENC, F.C.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 22 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 22 SANT GABRIEL, C.D.,C
HORTA, U.AT.,A 50 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 14 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
SANT ANDREU, U.E,C 15 DAMM, C.F.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 54 VILASSAR DALT, C.E.,B
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 23 31-03-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 73 MOLLET U.E.,CF.,C
MARTINENC, F.C.,B 93 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 18 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 34 HORTA, U.AT.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 14 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 42 SANT ANDREU, U.E,C
DAMM, C.F.,C 31 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
VILASSAR DALT, C.E.,B
R
Descansa
Jornada 24 07-04-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 63 MOLLET U.E.,CF.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 07 MARTINENC, F.C.,B
HORTA, U.AT.,A 44 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 10 SANT GABRIEL, C.D.,C
SANT ANDREU, U.E,C 53 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 42 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
Descansa
R
DAMM, C.F.,C
VILASSAR DALT, C.E.,B 65 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 25 14-04-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 54 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
MOLLET U.E.,CF.,C 67 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MARTINENC, F.C.,B 82 HORTA, U.AT.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 50 SANT ANDREU, U.E,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 33 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
R
Descansa
DAMM, C.F.,C 31 VILASSAR DALT, C.E.,B
Jornada 26 28-04-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
HORTA, U.AT.,A 63 MOLLET U.E.,CF.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 54 MARTINENC, F.C.,B
SANT ANDREU, U.E,C 74 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 12 SANT GABRIEL, C.D.,C
Descansa
R
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
VILASSAR DALT, C.E.,B 58 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
DAMM, C.F.,C 34 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 27 05-05-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 72 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 37 HORTA, U.AT.,A
MOLLET U.E.,CF.,C 14 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
MARTINENC, F.C.,B 60 SANT ANDREU, U.E,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 15 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
SANT GABRIEL, C.D.,C
R
Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 54 VILASSAR DALT, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 14 DAMM, C.F.,C
Jornada 28 12-05-2019
HORTA, U.AT.,A 37 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
SANT ANDREU, U.E,C 23 MOLLET U.E.,CF.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 32 MARTINENC, F.C.,B
Descansa
R
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
VILASSAR DALT, C.E.,B 32 SANT GABRIEL, C.D.,C
DAMM, C.F.,C 34 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 05 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 29 19-05-2019
HORTA, U.AT.,A 09 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 45 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 34 SANT ANDREU, U.E,C
MOLLET U.E.,CF.,C 04 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C
MARTINENC, F.C.,B
R
Descansa
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 34 VILASSAR DALT, C.E.,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 13 DAMM, C.F.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 45 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
Jornada 30 26-05-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 32 HORTA, U.AT.,A
SANT ANDREU, U.E,C 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 62 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,C
VILASSAR DALT, C.E.,B 06 MARTINENC, F.C.,B
DAMM, C.F.,C 51 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 48 SANT GABRIEL, C.D.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 64 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.