Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi primera divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
AEM, S.E.,C 41 MIG SEGRIA, C.E.,B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 34 SEGRE, AT.,C
PLA URGELL, C.E.,A 52 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
LINYOLA CLUB ESP.,A 45 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
BALAGUER, C.F.,B 53 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 54 BALAFIA, C.F.U.E.,C
FIF LLEIDA, C.E.,C 143 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C 72 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
Jornada 2 07-10-2018
MIG SEGRIA, C.E.,B 42 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C
SEGRE, AT.,C 41 AEM, S.E.,C
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 010 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 14 PLA URGELL, C.E.,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 37 LINYOLA CLUB ESP.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,C 115 BALAGUER, C.F.,B
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 74 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 04 FIF LLEIDA, C.E.,C
Jornada 3 14-10-2018
MIG SEGRIA, C.E.,B 16 SEGRE, AT.,C
AEM, S.E.,C 123 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 22 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
PLA URGELL, C.E.,A 101 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
LINYOLA CLUB ESP.,A 133 BALAFIA, C.F.U.E.,C
BALAGUER, C.F.,B 130 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 37 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C 16 FIF LLEIDA, C.E.,C
Jornada 4 21-10-2018
SEGRE, AT.,C 92 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 34 MIG SEGRIA, C.E.,B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 03 AEM, S.E.,C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 44 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
BALAFIA, C.F.U.E.,C 07 PLA URGELL, C.E.,A
LINYOLA CLUB ESP.,A 52 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 29 BALAGUER, C.F.,B
FIF LLEIDA, C.E.,C 115 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
Jornada 5 28-10-2018
SEGRE, AT.,C 151 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
MIG SEGRIA, C.E.,B 11 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
AEM, S.E.,C 80 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 32 BALAFIA, C.F.U.E.,C
PLA URGELL, C.E.,A 111 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A
LINYOLA CLUB ESP.,A 51 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
BALAGUER, C.F.,B 25 FIF LLEIDA, C.E.,C
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C 112 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
Jornada 6 04-11-2018
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 18 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 111 SEGRE, AT.,C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 35 MIG SEGRIA, C.E.,B
BALAFIA, C.F.U.E.,C 110 AEM, S.E.,C
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 90 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 24 PLA URGELL, C.E.,A
FIF LLEIDA, C.E.,C 104 LINYOLA CLUB ESP.,A
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 37 BALAGUER, C.F.,B
Jornada 7 11-11-2018
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 34 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
SEGRE, AT.,C 150 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
MIG SEGRIA, C.E.,B 121 BALAFIA, C.F.U.E.,C
AEM, S.E.,C 100 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 82 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
PLA URGELL, C.E.,A 33 FIF LLEIDA, C.E.,C
LINYOLA CLUB ESP.,A 62 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C 25 BALAGUER, C.F.,B
Jornada 8 18-11-2018
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 23 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 65 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,C 020 SEGRE, AT.,C
MIG SEGRIA, C.E.,B 91 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 28 AEM, S.E.,C
FIF LLEIDA, C.E.,C 73 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 22 PLA URGELL, C.E.,A
BALAGUER, C.F.,B 14 LINYOLA CLUB ESP.,A
Jornada 9 25-11-2018
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 44 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 106 BALAFIA, C.F.U.E.,C
SEGRE, AT.,C 70 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A
MIG SEGRIA, C.E.,B 80 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
AEM, S.E.,C 35 FIF LLEIDA, C.E.,C
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 64 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
PLA URGELL, C.E.,A 13 BALAGUER, C.F.,B
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C 64 LINYOLA CLUB ESP.,A
Jornada 10 02-12-2018
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 37 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C
BALAFIA, C.F.U.E.,C 38 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 53 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 014 SEGRE, AT.,C
FIF LLEIDA, C.E.,C 33 MIG SEGRIA, C.E.,B
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 38 AEM, S.E.,C
BALAGUER, C.F.,B 61 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
LINYOLA CLUB ESP.,A 53 PLA URGELL, C.E.,A
Jornada 11 16-12-2018
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 91 BALAFIA, C.F.U.E.,C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 60 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 41 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
SEGRE, AT.,C 71 FIF LLEIDA, C.E.,C
MIG SEGRIA, C.E.,B 101 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
AEM, S.E.,C 20 BALAGUER, C.F.,B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 23 LINYOLA CLUB ESP.,A
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C 13 PLA URGELL, C.E.,A
Jornada 12 23-12-2018
BALAFIA, C.F.U.E.,C 112 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 41 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 49 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
FIF LLEIDA, C.E.,C 91 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 214 SEGRE, AT.,C
BALAGUER, C.F.,B 21 MIG SEGRIA, C.E.,B
LINYOLA CLUB ESP.,A 23 AEM, S.E.,C
PLA URGELL, C.E.,A 53 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
Jornada 13 13-01-2019
BALAFIA, C.F.U.E.,C 15 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 16 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 14 FIF LLEIDA, C.E.,C
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 54 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
SEGRE, AT.,C 41 BALAGUER, C.F.,B
MIG SEGRIA, C.E.,B 30 LINYOLA CLUB ESP.,A
AEM, S.E.,C 50 PLA URGELL, C.E.,A
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C 43 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
Jornada 14 20-01-2019
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C 81 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 62 BALAFIA, C.F.U.E.,C
FIF LLEIDA, C.E.,C 140 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 33 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
BALAGUER, C.F.,B 113 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
LINYOLA CLUB ESP.,A 36 SEGRE, AT.,C
PLA URGELL, C.E.,A 22 MIG SEGRIA, C.E.,B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 13 AEM, S.E.,C
Jornada 15 27-01-2019
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A 35 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
BALAFIA, C.F.U.E.,C 34 FIF LLEIDA, C.E.,C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 93 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 40 BALAGUER, C.F.,B
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 46 LINYOLA CLUB ESP.,A
SEGRE, AT.,C 81 PLA URGELL, C.E.,A
MIG SEGRIA, C.E.,B 43 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
AEM, S.E.,C 63 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
MIG SEGRIA, C.E.,B 23 AEM, S.E.,C
SEGRE, AT.,C 130 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 14 PLA URGELL, C.E.,A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 20 LINYOLA CLUB ESP.,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 59 BALAGUER, C.F.,B
BALAFIA, C.F.U.E.,C 14 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A 112 FIF LLEIDA, C.E.,C
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 410 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C
Jornada 17 10-02-2019
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C 02 MIG SEGRIA, C.E.,B
AEM, S.E.,C 14 SEGRE, AT.,C
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 50 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
PLA URGELL, C.E.,A 43 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
LINYOLA CLUB ESP.,A 92 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
BALAGUER, C.F.,B 120 BALAFIA, C.F.U.E.,C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A 81 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
FIF LLEIDA, C.E.,C 135 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
Jornada 18 17-02-2019
SEGRE, AT.,C 70 MIG SEGRIA, C.E.,B
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 18 AEM, S.E.,C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 60 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 22 PLA URGELL, C.E.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,C 16 LINYOLA CLUB ESP.,A
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A 311 BALAGUER, C.F.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 58 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
FIF LLEIDA, C.E.,C 72 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C
Jornada 19 24-02-2019
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C 14 SEGRE, AT.,C
MIG SEGRIA, C.E.,B 02 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
AEM, S.E.,C 41 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 54 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
PLA URGELL, C.E.,A 100 BALAFIA, C.F.U.E.,C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A 27 LINYOLA CLUB ESP.,A
BALAGUER, C.F.,B 82 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 07 FIF LLEIDA, C.E.,C
Jornada 20 10-03-2019
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 311 SEGRE, AT.,C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 01 MIG SEGRIA, C.E.,B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 011 AEM, S.E.,C
BALAFIA, C.F.U.E.,C 24 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A 13 PLA URGELL, C.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 54 LINYOLA CLUB ESP.,A
FIF LLEIDA, C.E.,C 92 BALAGUER, C.F.,B
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 21 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C
Jornada 21 17-03-2019
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C 54 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
SEGRE, AT.,C 111 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
MIG SEGRIA, C.E.,B 60 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
AEM, S.E.,C 110 BALAFIA, C.F.U.E.,C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A 03 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
PLA URGELL, C.E.,A 92 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
LINYOLA CLUB ESP.,A 311 FIF LLEIDA, C.E.,C
BALAGUER, C.F.,B 92 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
Jornada 22 24-03-2019
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 84 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 310 SEGRE, AT.,C
BALAFIA, C.F.U.E.,C 11 MIG SEGRIA, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A 18 AEM, S.E.,C
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 26 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
FIF LLEIDA, C.E.,C 61 PLA URGELL, C.E.,A
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 54 LINYOLA CLUB ESP.,A
BALAGUER, C.F.,B 48 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C
Jornada 23 31-03-2019
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C 43 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 47 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
SEGRE, AT.,C 130 BALAFIA, C.F.U.E.,C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A 011 MIG SEGRIA, C.E.,B
AEM, S.E.,C 100 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 14 FIF LLEIDA, C.E.,C
PLA URGELL, C.E.,A 21 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
LINYOLA CLUB ESP.,A 46 BALAGUER, C.F.,B
Jornada 24 07-04-2019
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 04 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
BALAFIA, C.F.U.E.,C 110 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A 18 SEGRE, AT.,C
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 111 MIG SEGRIA, C.E.,B
FIF LLEIDA, C.E.,C 41 AEM, S.E.,C
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 38 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
BALAGUER, C.F.,B 24 PLA URGELL, C.E.,A
LINYOLA CLUB ESP.,A 31 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C
Jornada 25 14-04-2019
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C 41 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 92 BALAFIA, C.F.U.E.,C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A 36 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
SEGRE, AT.,C 100 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
MIG SEGRIA, C.E.,B 09 FIF LLEIDA, C.E.,C
AEM, S.E.,C 55 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 07 BALAGUER, C.F.,B
PLA URGELL, C.E.,A 54 LINYOLA CLUB ESP.,A
Jornada 26 28-04-2019
BALAFIA, C.F.U.E.,C 43 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A 35 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 55 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
FIF LLEIDA, C.E.,C 24 SEGRE, AT.,C
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 27 MIG SEGRIA, C.E.,B
BALAGUER, C.F.,B 10 AEM, S.E.,C
LINYOLA CLUB ESP.,A 93 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
PLA URGELL, C.E.,A 32 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C
Jornada 27 05-05-2019
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C 104 BALAFIA, C.F.U.E.,C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A 32 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 40 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 37 FIF LLEIDA, C.E.,C
SEGRE, AT.,C 141 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
MIG SEGRIA, C.E.,B 31 BALAGUER, C.F.,B
AEM, S.E.,C 51 LINYOLA CLUB ESP.,A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 23 PLA URGELL, C.E.,A
Jornada 28 12-05-2019
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A 61 BALAFIA, C.F.U.E.,C
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 42 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
FIF LLEIDA, C.E.,C 63 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 92 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
BALAGUER, C.F.,B 56 SEGRE, AT.,C
LINYOLA CLUB ESP.,A 54 MIG SEGRIA, C.E.,B
PLA URGELL, C.E.,A 16 AEM, S.E.,C
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 05 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C
Jornada 29 19-05-2019
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A 24 ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C
BALAFIA, C.F.U.E.,C 31 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 26 FIF LLEIDA, C.E.,C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 132 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
EFAC ALMACELLES, C.E.,A 47 BALAGUER, C.F.,B
SEGRE, AT.,C 81 LINYOLA CLUB ESP.,A
MIG SEGRIA, C.E.,B 12 PLA URGELL, C.E.,A
AEM, S.E.,C 30 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
Jornada 30 26-05-2019
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 63 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E.,A
FIF LLEIDA, C.E.,C 143 BALAFIA, C.F.U.E.,C
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 88 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A
BALAGUER, C.F.,B 32 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
LINYOLA CLUB ESP.,A 58 EFAC ALMACELLES, C.E.,A
PLA URGELL, C.E.,A 38 SEGRE, AT.,C
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 15 MIG SEGRIA, C.E.,B
ESCOLA F.TARREGA, C.E.,C 57 AEM, S.E.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.