Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi segona divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
BLANCA SUBUR, C.F.,B 32 CUBELLES, C.F.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 43 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
SITGES U.E.,B 26 IGUALADA, C.F.,E
CAPELLADES, C.F. ,A 18 PIERA, A.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 39 SAN MAURO, U.D.,A
ANOIA , C.E.,A 45 ODENA, C.E.,A
RIBES, C.D.,A 101 MAS CATARRO, CF.B.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 16 VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 2 07-10-2018
CUBELLES, C.F.,B 70 SANT SADURNI, U.E.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 36 BLANCA SUBUR, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,E 61 RIUDEBITLLES, C.D.,A
PIERA, A.E.,A 82 SITGES U.E.,B
SAN MAURO, U.D.,A 72 CAPELLADES, C.F. ,A
ODENA, C.E.,A 73 BASE OLERDOLA, C.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 110 ANOIA , C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 51 RIBES, C.D.,A
Jornada 3 14-10-2018
CUBELLES, C.F.,B 54 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 31 IGUALADA, C.F.,E
RIUDEBITLLES, C.D.,A 63 PIERA, A.E.,A
SITGES U.E.,B 110 SAN MAURO, U.D.,A
CAPELLADES, C.F. ,A 43 ODENA, C.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 50 MAS CATARRO, CF.B.,A
ANOIA , C.E.,A 36 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 31 RIBES, C.D.,A
Jornada 4 21-10-2018
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 13 SANT SADURNI, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,E 82 CUBELLES, C.F.,B
PIERA, A.E.,A 27 BLANCA SUBUR, C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,A 15 RIUDEBITLLES, C.D.,A
ODENA, C.E.,A 110 SITGES U.E.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A 34 CAPELLADES, C.F. ,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 75 BASE OLERDOLA, C.E.,A
RIBES, C.D.,A 44 ANOIA , C.E.,A
Jornada 5 28-10-2018
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 26 IGUALADA, C.F.,E
CUBELLES, C.F.,B 27 PIERA, A.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 62 SAN MAURO, U.D.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 24 ODENA, C.E.,A
SITGES U.E.,B 23 MAS CATARRO, CF.B.,A
CAPELLADES, C.F. ,A 41 VILANOVA GELTRU C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 24 RIBES, C.D.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 26 ANOIA , C.E.,A
Jornada 6 04-11-2018
IGUALADA, C.F.,E 71 SANT SADURNI, U.E.,A
PIERA, A.E.,A 52 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
SAN MAURO, U.D.,A 23 CUBELLES, C.F.,B
ODENA, C.E.,A 40 BLANCA SUBUR, C.F.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A 24 RIUDEBITLLES, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 90 SITGES U.E.,B
RIBES, C.D.,A 12 CAPELLADES, C.F. ,A
ANOIA , C.E.,A 45 BASE OLERDOLA, C.E.,A
Jornada 7 11-11-2018
IGUALADA, C.F.,E 80 PIERA, A.E.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 33 SAN MAURO, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,B 23 ODENA, C.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 142 MAS CATARRO, CF.B.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 41 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SITGES U.E.,B 25 RIBES, C.D.,A
CAPELLADES, C.F. ,A 33 ANOIA , C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 27 BASE OLERDOLA, C.E.,A
Jornada 8 18-11-2018
PIERA, A.E.,A 50 SANT SADURNI, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 31 IGUALADA, C.F.,E
ODENA, C.E.,A 111 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 07 CUBELLES, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 22 BLANCA SUBUR, C.F.,B
RIBES, C.D.,A 71 RIUDEBITLLES, C.D.,A
ANOIA , C.E.,A 53 SITGES U.E.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A 45 CAPELLADES, C.F. ,A
Jornada 9 25-11-2018
PIERA, A.E.,A 23 SAN MAURO, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,E 33 ODENA, C.E.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 92 MAS CATARRO, CF.B.,A
CUBELLES, C.F.,B 14 VILANOVA GELTRU C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 12 RIBES, C.D.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 15 ANOIA , C.E.,A
SITGES U.E.,B 48 BASE OLERDOLA, C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 25 CAPELLADES, C.F. ,A
Jornada 10 02-12-2018
SAN MAURO, U.D.,A 80 SANT SADURNI, U.E.,A
ODENA, C.E.,A 46 PIERA, A.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 17 IGUALADA, C.F.,E
VILANOVA GELTRU C.F.,A 60 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
RIBES, C.D.,A 42 CUBELLES, C.F.,B
ANOIA , C.E.,A 34 BLANCA SUBUR, C.F.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A 23 RIUDEBITLLES, C.D.,A
CAPELLADES, C.F. ,A 52 SITGES U.E.,B
Jornada 11 16-12-2018
SAN MAURO, U.D.,A 13 ODENA, C.E.,A
PIERA, A.E.,A 70 MAS CATARRO, CF.B.,A
IGUALADA, C.F.,E 41 VILANOVA GELTRU C.F.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 19 RIBES, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,B 51 ANOIA , C.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 65 BASE OLERDOLA, C.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 00 CAPELLADES, C.F. ,A
SANT SADURNI, U.E.,A 33 SITGES U.E.,B
Jornada 12 23-12-2018
ODENA, C.E.,A 62 SANT SADURNI, U.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 110 SAN MAURO, U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 28 PIERA, A.E.,A
RIBES, C.D.,A 32 IGUALADA, C.F.,E
ANOIA , C.E.,A 80 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 43 CUBELLES, C.F.,B
CAPELLADES, C.F. ,A 11 BLANCA SUBUR, C.F.,B
SITGES U.E.,B 18 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 13 13-01-2019
ODENA, C.E.,A 71 MAS CATARRO, CF.B.,A
SAN MAURO, U.D.,A 13 VILANOVA GELTRU C.F.,A
PIERA, A.E.,A 12 RIBES, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,E 23 ANOIA , C.E.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 43 BASE OLERDOLA, C.E.,A
CUBELLES, C.F.,B 62 CAPELLADES, C.F. ,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 60 SITGES U.E.,B
SANT SADURNI, U.E.,A 06 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 14 20-01-2019
SANT SADURNI, U.E.,A 52 MAS CATARRO, CF.B.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 72 ODENA, C.E.,A
RIBES, C.D.,A 40 SAN MAURO, U.D.,A
ANOIA , C.E.,A 77 PIERA, A.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 57 IGUALADA, C.F.,E
CAPELLADES, C.F. ,A 52 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
SITGES U.E.,B 25 CUBELLES, C.F.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 22 BLANCA SUBUR, C.F.,B
Jornada 15 27-01-2019
MAS CATARRO, CF.B.,A 213 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ODENA, C.E.,A 12 RIBES, C.D.,A
SAN MAURO, U.D.,A 33 ANOIA , C.E.,A
PIERA, A.E.,A 82 BASE OLERDOLA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,E 31 CAPELLADES, C.F. ,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 51 SITGES U.E.,B
CUBELLES, C.F.,B 24 RIUDEBITLLES, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 32 SANT SADURNI, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
CUBELLES, C.F.,B 33 BLANCA SUBUR, C.F.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 32 RIUDEBITLLES, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,E 125 SITGES U.E.,B
PIERA, A.E.,A 22 CAPELLADES, C.F. ,A
SAN MAURO, U.D.,A 62 BASE OLERDOLA, C.E.,A
ODENA, C.E.,A 75 ANOIA , C.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 111 RIBES, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 70 SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 17 10-02-2019
SANT SADURNI, U.E.,A 13 CUBELLES, C.F.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,B 60 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 41 IGUALADA, C.F.,E
SITGES U.E.,B 210 PIERA, A.E.,A
CAPELLADES, C.F. ,A 20 SAN MAURO, U.D.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 87 ODENA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,A 122 MAS CATARRO, CF.B.,A
RIBES, C.D.,A 02 VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 18 17-02-2019
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 35 CUBELLES, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,E 42 BLANCA SUBUR, C.F.,B
PIERA, A.E.,A 94 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SAN MAURO, U.D.,A 53 SITGES U.E.,B
ODENA, C.E.,A 32 CAPELLADES, C.F. ,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 24 BASE OLERDOLA, C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 62 ANOIA , C.E.,A
RIBES, C.D.,A 41 SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 19 24-02-2019
SANT SADURNI, U.E.,A 41 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
CUBELLES, C.F.,B 13 IGUALADA, C.F.,E
BLANCA SUBUR, C.F.,B 63 PIERA, A.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 34 SAN MAURO, U.D.,A
SITGES U.E.,B 810 ODENA, C.E.,A
CAPELLADES, C.F. ,A 82 MAS CATARRO, CF.B.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 15 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 14 RIBES, C.D.,A
Jornada 20 10-03-2019
IGUALADA, C.F.,E 51 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
PIERA, A.E.,A 43 CUBELLES, C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,A 33 BLANCA SUBUR, C.F.,B
ODENA, C.E.,A 54 RIUDEBITLLES, C.D.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 32 SITGES U.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 21 CAPELLADES, C.F. ,A
RIBES, C.D.,A 32 BASE OLERDOLA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,A 80 SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 21 17-03-2019
SANT SADURNI, U.E.,A 22 IGUALADA, C.F.,E
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 65 PIERA, A.E.,A
CUBELLES, C.F.,B 95 SAN MAURO, U.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 23 ODENA, C.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 62 MAS CATARRO, CF.B.,A
SITGES U.E.,B 211 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CAPELLADES, C.F. ,A 46 RIBES, C.D.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 57 ANOIA , C.E.,A
Jornada 22 24-03-2019
PIERA, A.E.,A 33 IGUALADA, C.F.,E
SAN MAURO, U.D.,A 81 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
ODENA, C.E.,A 44 CUBELLES, C.F.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A 26 BLANCA SUBUR, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 31 RIUDEBITLLES, C.D.,A
RIBES, C.D.,A 121 SITGES U.E.,B
ANOIA , C.E.,A 43 CAPELLADES, C.F. ,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 21 SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 23 31-03-2019
SANT SADURNI, U.E.,A 35 PIERA, A.E.,A
IGUALADA, C.F.,E 22 SAN MAURO, U.D.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 65 ODENA, C.E.,A
CUBELLES, C.F.,B 82 MAS CATARRO, CF.B.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 43 VILANOVA GELTRU C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 13 RIBES, C.D.,A
SITGES U.E.,B 19 ANOIA , C.E.,A
CAPELLADES, C.F. ,A 31 BASE OLERDOLA, C.E.,A
Jornada 24 07-04-2019
SAN MAURO, U.D.,A 53 PIERA, A.E.,A
ODENA, C.E.,A 32 IGUALADA, C.F.,E
MAS CATARRO, CF.B.,A 07 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 110 CUBELLES, C.F.,B
RIBES, C.D.,A 23 BLANCA SUBUR, C.F.,B
ANOIA , C.E.,A 14 RIUDEBITLLES, C.D.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 52 SITGES U.E.,B
CAPELLADES, C.F. ,A 02 SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 25 14-04-2019
SANT SADURNI, U.E.,A 53 SAN MAURO, U.D.,A
PIERA, A.E.,A 11 ODENA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,E 90 MAS CATARRO, CF.B.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 05 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CUBELLES, C.F.,B 35 RIBES, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 83 ANOIA , C.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 22 BASE OLERDOLA, C.E.,A
SITGES U.E.,B 111 CAPELLADES, C.F. ,A
Jornada 26 28-04-2019
ODENA, C.E.,A 44 SAN MAURO, U.D.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 33 PIERA, A.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 61 IGUALADA, C.F.,E
RIBES, C.D.,A 52 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
ANOIA , C.E.,A 56 CUBELLES, C.F.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A 18 BLANCA SUBUR, C.F.,B
CAPELLADES, C.F. ,A 16 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SITGES U.E.,B 212 SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 27 05-05-2019
SANT SADURNI, U.E.,A 51 ODENA, C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 71 MAS CATARRO, CF.B.,A
PIERA, A.E.,A 07 VILANOVA GELTRU C.F.,A
IGUALADA, C.F.,E 30 RIBES, C.D.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 56 ANOIA , C.E.,A
CUBELLES, C.F.,B 04 BASE OLERDOLA, C.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 31 CAPELLADES, C.F. ,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 72 SITGES U.E.,B
Jornada 28 12-05-2019
MAS CATARRO, CF.B.,A 114 ODENA, C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 40 SAN MAURO, U.D.,A
RIBES, C.D.,A 43 PIERA, A.E.,A
ANOIA , C.E.,A 57 IGUALADA, C.F.,E
BASE OLERDOLA, C.E.,A 91 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
CAPELLADES, C.F. ,A 42 CUBELLES, C.F.,B
SITGES U.E.,B 24 BLANCA SUBUR, C.F.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 54 SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 29 19-05-2019
MAS CATARRO, CF.B.,A 29 SANT SADURNI, U.E.,A
ODENA, C.E.,A 24 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A 53 RIBES, C.D.,A
PIERA, A.E.,A 107 ANOIA , C.E.,A
IGUALADA, C.F.,E 93 BASE OLERDOLA, C.E.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 33 CAPELLADES, C.F. ,A
CUBELLES, C.F.,B 70 SITGES U.E.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,B 55 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 30 26-05-2019
VILANOVA GELTRU C.F.,A 162 MAS CATARRO, CF.B.,A
RIBES, C.D.,A 71 ODENA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,A 36 SAN MAURO, U.D.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 53 PIERA, A.E.,A
CAPELLADES, C.F. ,A 12 IGUALADA, C.F.,E
SITGES U.E.,B 94 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 32 CUBELLES, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,A 32 BLANCA SUBUR, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.