Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi segona divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
RIPOLLET, C.F.,A 65 SABADELL NORD,CF.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 72 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 61 POLINYA, AT.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 29 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 35 ROUREDA, V.D.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 70 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SABADELL F.C., C.E.,D 41 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 51 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
Jornada 2 07-10-2018
SABADELL NORD,CF.,A 50 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 55 RIPOLLET, C.F.,A
POLINYA, AT.,A 39 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 71 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
ROUREDA, V.D.F.,A 43 ESCOLA F. SABADELL,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 04 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 09 SABADELL F.C., C.E.,D
Jornada 3 14-10-2018
SABADELL NORD,CF.,A 23 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
RIPOLLET, C.F.,A 54 POLINYA, AT.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 43 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 34 ROUREDA, V.D.F.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 63 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 11 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 82 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 24 SABADELL F.C., C.E.,D
Jornada 4 21-10-2018
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 44 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
POLINYA, AT.,A 06 SABADELL NORD,CF.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 76 RIPOLLET, C.F.,A
ROUREDA, V.D.F.,A 63 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 34 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 60 ESCOLA F. SABADELL,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 16 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
SABADELL F.C., C.E.,D 23 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 5 28-10-2018
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 112 POLINYA, AT.,A
SABADELL NORD,CF.,A 44 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
RIPOLLET, C.F.,A 26 ROUREDA, V.D.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 42 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 32 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 43 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 41 SABADELL F.C., C.E.,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 16 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 6 04-11-2018
POLINYA, AT.,A 33 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 52 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
ROUREDA, V.D.F.,A 14 SABADELL NORD,CF.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 07 RIPOLLET, C.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 22 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
SABADELL F.C., C.E.,D 33 ESCOLA F. SABADELL,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 41 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 7 11-11-2018
POLINYA, AT.,A 26 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 45 ROUREDA, V.D.F.,A
SABADELL NORD,CF.,A 42 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
RIPOLLET, C.F.,A 45 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 53 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 41 SABADELL F.C., C.E.,D
ESCOLA F. SABADELL,A 36 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 8 18-11-2018
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 90 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
ROUREDA, V.D.F.,A 92 POLINYA, AT.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 35 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 31 SABADELL NORD,CF.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 27 RIPOLLET, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,D 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 71 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 22 ESCOLA F. SABADELL,A
Jornada 9 25-11-2018
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 13 ROUREDA, V.D.F.,A
POLINYA, AT.,A 44 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 32 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SABADELL NORD,CF.,A 61 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
RIPOLLET, C.F.,A 63 SABADELL F.C., C.E.,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 34 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 56 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 51 ESCOLA F. SABADELL,A
Jornada 10 02-12-2018
ROUREDA, V.D.F.,A 91 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 35 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 91 POLINYA, AT.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 26 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,D 45 SABADELL NORD,CF.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 42 RIPOLLET, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
ESCOLA F. SABADELL,A 04 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
Jornada 11 16-12-2018
ROUREDA, V.D.F.,A 72 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 24 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
POLINYA, AT.,A 15 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 12 SABADELL F.C., C.E.,D
SABADELL NORD,CF.,A 11 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
RIPOLLET, C.F.,A 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 72 ESCOLA F. SABADELL,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 54 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
Jornada 12 23-12-2018
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 16 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 23 ROUREDA, V.D.F.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 05 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,D 80 POLINYA, AT.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 42 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 26 SABADELL NORD,CF.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 35 RIPOLLET, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 53 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
Jornada 13 13-01-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 31 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
ROUREDA, V.D.F.,A 81 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 43 SABADELL F.C., C.E.,D
POLINYA, AT.,A 17 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 53 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
SABADELL NORD,CF.,A 10 ESCOLA F. SABADELL,A
RIPOLLET, C.F.,A 71 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 07 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
Jornada 14 20-01-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 15 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SABADELL F.C., C.E.,D 36 ROUREDA, V.D.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 72 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 41 POLINYA, AT.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 36 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 32 SABADELL NORD,CF.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 41 RIPOLLET, C.F.,A
Jornada 15 27-01-2019
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 54 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 32 SABADELL F.C., C.E.,D
ROUREDA, V.D.F.,A 23 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 43 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
POLINYA, AT.,A 36 ESCOLA F. SABADELL,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 63 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
SABADELL NORD,CF.,A 61 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
RIPOLLET, C.F.,A 72 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
SABADELL NORD,CF.,A 62 RIPOLLET, C.F.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 26 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
POLINYA, AT.,A 35 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 41 ESCOLA F. SABADELL,A
ROUREDA, V.D.F.,A 53 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 35 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 54 SABADELL F.C., C.E.,D
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 41 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
Jornada 17 10-02-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 26 SABADELL NORD,CF.,A
RIPOLLET, C.F.,A 61 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 70 POLINYA, AT.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 53 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 25 ROUREDA, V.D.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 36 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SABADELL F.C., C.E.,D 11 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
Jornada 18 17-02-2019
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 53 SABADELL NORD,CF.,A
POLINYA, AT.,A 29 RIPOLLET, C.F.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 53 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
ROUREDA, V.D.F.,A 30 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 44 ESCOLA F. SABADELL,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SABADELL F.C., C.E.,D 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
Jornada 19 24-02-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 32 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
SABADELL NORD,CF.,A 80 POLINYA, AT.,A
RIPOLLET, C.F.,A 46 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 65 ROUREDA, V.D.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 71 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCOLA F. SABADELL,A 37 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 14 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 53 SABADELL F.C., C.E.,D
Jornada 20 10-03-2019
POLINYA, AT.,A 25 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 45 SABADELL NORD,CF.,A
ROUREDA, V.D.F.,A 13 RIPOLLET, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 16 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 25 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 31 ESCOLA F. SABADELL,A
SABADELL F.C., C.E.,D 36 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 81 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
Jornada 21 17-03-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 70 POLINYA, AT.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 33 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
SABADELL NORD,CF.,A 36 ROUREDA, V.D.F.,A
RIPOLLET, C.F.,A 81 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 44 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 101 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
ESCOLA F. SABADELL,A 54 SABADELL F.C., C.E.,D
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 34 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 22 24-03-2019
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 130 POLINYA, AT.,A
ROUREDA, V.D.F.,A 54 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 23 SABADELL NORD,CF.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 13 RIPOLLET, C.F.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 25 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
SABADELL F.C., C.E.,D 32 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 92 ESCOLA F. SABADELL,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
Jornada 23 31-03-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 18 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
POLINYA, AT.,A 110 ROUREDA, V.D.F.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SABADELL NORD,CF.,A 73 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
RIPOLLET, C.F.,A 53 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 53 SABADELL F.C., C.E.,D
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 32 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F. SABADELL,A 01 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 24 07-04-2019
ROUREDA, V.D.F.,A 31 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 24 POLINYA, AT.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 75 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 04 SABADELL NORD,CF.,A
SABADELL F.C., C.E.,D 44 RIPOLLET, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 61 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 42 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
ESCOLA F. SABADELL,A 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
Jornada 25 14-04-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 24 ROUREDA, V.D.F.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 62 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
POLINYA, AT.,A 35 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 70 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
SABADELL NORD,CF.,A 81 SABADELL F.C., C.E.,D
RIPOLLET, C.F.,A 24 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 35 ESCOLA F. SABADELL,A
Jornada 26 28-04-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 28 ROUREDA, V.D.F.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 103 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 33 POLINYA, AT.,A
SABADELL F.C., C.E.,D 64 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 30 SABADELL NORD,CF.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 11 RIPOLLET, C.F.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 27 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
Jornada 27 05-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 40 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ROUREDA, V.D.F.,A 41 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 30 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
POLINYA, AT.,A 47 SABADELL F.C., C.E.,D
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 25 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SABADELL NORD,CF.,A 62 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
RIPOLLET, C.F.,A 91 ESCOLA F. SABADELL,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 102 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
Jornada 28 12-05-2019
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 101 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 14 ROUREDA, V.D.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,D 64 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 100 POLINYA, AT.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 30 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 16 SABADELL NORD,CF.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 39 RIPOLLET, C.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 92 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
Jornada 29 19-05-2019
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 71 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 13 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
ROUREDA, V.D.F.,A 63 SABADELL F.C., C.E.,D
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 25 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
POLINYA, AT.,A 111 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 34 ESCOLA F. SABADELL,A
SABADELL NORD,CF.,A 61 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
RIPOLLET, C.F.,A 65 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
Jornada 30 26-05-2019
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 35 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SABADELL F.C., C.E.,D 62 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 65 ROUREDA, V.D.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 31 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 64 POLINYA, AT.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 25 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 47 SABADELL NORD,CF.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 38 RIPOLLET, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.