Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi segona divisio | grup 34

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
SANT GREGORI, A.E.,D 132 PORQUERES, U.E.,C
TORELLO, C.F.,C 16 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
BESALU, C.E.,B 160 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 40 CORNELLA TERRI, A.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 43 BANYOLES CLUB AT.,C
ROSES, A.E.,D 017 BANYOLES, C.E.,D
LA CANYA, A.E.,C 09 FEC VALL DEL TER,B
Descansa - VILAMALLA, F.C.,B
Jornada 2 07-10-2018
PORQUERES, U.E.,C - Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 53 SANT GREGORI, A.E.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 58 TORELLO, C.F.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 47 BESALU, C.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,C 42 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
BANYOLES, C.E.,D 111 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
FEC VALL DEL TER,B 150 ROSES, A.E.,D
VILAMALLA, F.C.,B 25 LA CANYA, A.E.,C
Jornada 3 14-10-2018
PORQUERES, U.E.,C 210 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
SANT GREGORI, A.E.,D 120 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
TORELLO, C.F.,C 95 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BESALU, C.E.,B 85 BANYOLES CLUB AT.,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 111 BANYOLES, C.E.,D
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 020 FEC VALL DEL TER,B
ROSES, A.E.,D 25 VILAMALLA, F.C.,B
Descansa - LA CANYA, A.E.,C
Jornada 4 21-10-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 37 PORQUERES, U.E.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 35 SANT GREGORI, A.E.,D
BANYOLES CLUB AT.,C 95 TORELLO, C.F.,C
BANYOLES, C.E.,D 71 BESALU, C.E.,B
FEC VALL DEL TER,B 80 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
VILAMALLA, F.C.,B 17 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
LA CANYA, A.E.,C 73 ROSES, A.E.,D
Jornada 5 28-10-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 161 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
PORQUERES, U.E.,C 210 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,D 82 BANYOLES CLUB AT.,C
TORELLO, C.F.,C 114 BANYOLES, C.E.,D
BESALU, C.E.,B 19 FEC VALL DEL TER,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 54 VILAMALLA, F.C.,B
LA CANYA, A.E.,C 31 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
Descansa - ROSES, A.E.,D
Jornada 6 04-11-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - Descansa
CORNELLA TERRI, A.E.,A 210 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
BANYOLES CLUB AT.,C 101 PORQUERES, U.E.,C
BANYOLES, C.E.,D 92 SANT GREGORI, A.E.,D
FEC VALL DEL TER,B 160 TORELLO, C.F.,C
VILAMALLA, F.C.,B 12 BESALU, C.E.,B
LA CANYA, A.E.,C 31 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
ROSES, A.E.,D 18 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
Jornada 7 11-11-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 64 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 81 BANYOLES CLUB AT.,C
PORQUERES, U.E.,C 118 BANYOLES, C.E.,D
SANT GREGORI, A.E.,D 113 FEC VALL DEL TER,B
TORELLO, C.F.,C 65 VILAMALLA, F.C.,B
BESALU, C.E.,B 60 LA CANYA, A.E.,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 60 ROSES, A.E.,D
Descansa - TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
Jornada 8 18-11-2018
CORNELLA TERRI, A.E.,A - Descansa
BANYOLES CLUB AT.,C 134 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
BANYOLES, C.E.,D 83 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
FEC VALL DEL TER,B 151 PORQUERES, U.E.,C
VILAMALLA, F.C.,B 46 SANT GREGORI, A.E.,D
LA CANYA, A.E.,C 23 TORELLO, C.F.,C
ROSES, A.E.,D 08 BESALU, C.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 35 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
Jornada 9 25-11-2018
CORNELLA TERRI, A.E.,A 57 BANYOLES CLUB AT.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 211 BANYOLES, C.E.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 014 FEC VALL DEL TER,B
PORQUERES, U.E.,C 24 VILAMALLA, F.C.,B
SANT GREGORI, A.E.,D 72 LA CANYA, A.E.,C
TORELLO, C.F.,C 75 ROSES, A.E.,D
BESALU, C.E.,B 74 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
Descansa - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
Jornada 10 02-12-2018
BANYOLES CLUB AT.,C - Descansa
BANYOLES, C.E.,D 130 CORNELLA TERRI, A.E.,A
FEC VALL DEL TER,B 181 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
VILAMALLA, F.C.,B 16 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
LA CANYA, A.E.,C 42 PORQUERES, U.E.,C
ROSES, A.E.,D 42 SANT GREGORI, A.E.,D
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 25 TORELLO, C.F.,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 04 BESALU, C.E.,B
Jornada 11 16-12-2018
BANYOLES CLUB AT.,C 012 BANYOLES, C.E.,D
CORNELLA TERRI, A.E.,A 015 FEC VALL DEL TER,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 74 VILAMALLA, F.C.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 42 LA CANYA, A.E.,C
PORQUERES, U.E.,C 25 ROSES, A.E.,D
SANT GREGORI, A.E.,D 76 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
TORELLO, C.F.,C 61 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
Descansa - BESALU, C.E.,B
Jornada 12 23-12-2018
BANYOLES, C.E.,D - Descansa
FEC VALL DEL TER,B 110 BANYOLES CLUB AT.,C
VILAMALLA, F.C.,B 14 CORNELLA TERRI, A.E.,A
LA CANYA, A.E.,C 65 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
ROSES, A.E.,D 011 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 72 PORQUERES, U.E.,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 16 SANT GREGORI, A.E.,D
BESALU, C.E.,B 51 TORELLO, C.F.,C
Jornada 13 13-01-2019
BANYOLES, C.E.,D 47 FEC VALL DEL TER,B
BANYOLES CLUB AT.,C 93 VILAMALLA, F.C.,B
LA CANYA, A.E.,C 02 CORNELLA TERRI, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 83 ROSES, A.E.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 45 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
PORQUERES, U.E.,C 36 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
SANT GREGORI, A.E.,D 31 BESALU, C.E.,B
Descansa - TORELLO, C.F.,C
Jornada 14 20-01-2019
Descansa - FEC VALL DEL TER,B
VILAMALLA, F.C.,B 09 BANYOLES, C.E.,D
LA CANYA, A.E.,C 25 BANYOLES CLUB AT.,C
ROSES, A.E.,D 04 CORNELLA TERRI, A.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 142 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
BESALU, C.E.,B 101 PORQUERES, U.E.,C
TORELLO, C.F.,C 37 SANT GREGORI, A.E.,D
Jornada 15 27-01-2019
FEC VALL DEL TER,B 160 VILAMALLA, F.C.,B
BANYOLES, C.E.,D 81 LA CANYA, A.E.,C
BANYOLES CLUB AT.,C 100 ROSES, A.E.,D
CORNELLA TERRI, A.E.,A 25 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 52 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 34 BESALU, C.E.,B
PORQUERES, U.E.,C 28 TORELLO, C.F.,C
SANT GREGORI, A.E.,D - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
PORQUERES, U.E.,C 26 SANT GREGORI, A.E.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 53 TORELLO, C.F.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 17 BESALU, C.E.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 44 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
BANYOLES CLUB AT.,C 96 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
BANYOLES, C.E.,D 131 ROSES, A.E.,D
FEC VALL DEL TER,B 91 LA CANYA, A.E.,C
VILAMALLA, F.C.,B - Descansa
Jornada 17 10-02-2019
Descansa - PORQUERES, U.E.,C
SANT GREGORI, A.E.,D 67 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
TORELLO, C.F.,C 60 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
BESALU, C.E.,B 41 CORNELLA TERRI, A.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 22 BANYOLES CLUB AT.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 36 BANYOLES, C.E.,D
ROSES, A.E.,D 017 FEC VALL DEL TER,B
LA CANYA, A.E.,C 12 VILAMALLA, F.C.,B
Jornada 18 17-02-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 101 PORQUERES, U.E.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 44 SANT GREGORI, A.E.,D
CORNELLA TERRI, A.E.,A 35 TORELLO, C.F.,C
BANYOLES CLUB AT.,C 63 BESALU, C.E.,B
BANYOLES, C.E.,D 55 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
FEC VALL DEL TER,B 131 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
VILAMALLA, F.C.,B 70 ROSES, A.E.,D
LA CANYA, A.E.,C - Descansa
Jornada 19 24-02-2019
Descansa - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
PORQUERES, U.E.,C 612 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
SANT GREGORI, A.E.,D 65 CORNELLA TERRI, A.E.,A
TORELLO, C.F.,C 45 BANYOLES CLUB AT.,C
BESALU, C.E.,B 19 BANYOLES, C.E.,D
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 49 FEC VALL DEL TER,B
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 60 VILAMALLA, F.C.,B
ROSES, A.E.,D 32 LA CANYA, A.E.,C
Jornada 20 10-03-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 37 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
CORNELLA TERRI, A.E.,A 80 PORQUERES, U.E.,C
BANYOLES CLUB AT.,C 86 SANT GREGORI, A.E.,D
BANYOLES, C.E.,D 103 TORELLO, C.F.,C
FEC VALL DEL TER,B 120 BESALU, C.E.,B
VILAMALLA, F.C.,B 20 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 44 LA CANYA, A.E.,C
ROSES, A.E.,D - Descansa
Jornada 21 17-03-2019
Descansa - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 14 CORNELLA TERRI, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,C 47 BANYOLES CLUB AT.,C
SANT GREGORI, A.E.,D 26 BANYOLES, C.E.,D
TORELLO, C.F.,C 017 FEC VALL DEL TER,B
BESALU, C.E.,B 42 VILAMALLA, F.C.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 42 LA CANYA, A.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 102 ROSES, A.E.,D
Jornada 22 24-03-2019
CORNELLA TERRI, A.E.,A 67 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
BANYOLES CLUB AT.,C 73 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
BANYOLES, C.E.,D 180 PORQUERES, U.E.,C
FEC VALL DEL TER,B 111 SANT GREGORI, A.E.,D
VILAMALLA, F.C.,B 73 TORELLO, C.F.,C
LA CANYA, A.E.,C 13 BESALU, C.E.,B
ROSES, A.E.,D 13 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B - Descansa
Jornada 23 31-03-2019
Descansa - CORNELLA TERRI, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 315 BANYOLES CLUB AT.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 09 BANYOLES, C.E.,D
PORQUERES, U.E.,C 012 FEC VALL DEL TER,B
SANT GREGORI, A.E.,D 42 VILAMALLA, F.C.,B
TORELLO, C.F.,C 62 LA CANYA, A.E.,C
BESALU, C.E.,B 101 ROSES, A.E.,D
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 35 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
Jornada 24 07-04-2019
BANYOLES CLUB AT.,C 80 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,D 192 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
FEC VALL DEL TER,B 120 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
VILAMALLA, F.C.,B 43 PORQUERES, U.E.,C
LA CANYA, A.E.,C 56 SANT GREGORI, A.E.,D
ROSES, A.E.,D 213 TORELLO, C.F.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 25 BESALU, C.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B - Descansa
Jornada 25 14-04-2019
Descansa - BANYOLES CLUB AT.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 215 BANYOLES, C.E.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 69 FEC VALL DEL TER,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 52 VILAMALLA, F.C.,B
PORQUERES, U.E.,C 21 LA CANYA, A.E.,C
SANT GREGORI, A.E.,D 151 ROSES, A.E.,D
TORELLO, C.F.,C 32 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
BESALU, C.E.,B 60 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
Jornada 26 28-04-2019
BANYOLES, C.E.,D 110 BANYOLES CLUB AT.,C
FEC VALL DEL TER,B 151 CORNELLA TERRI, A.E.,A
VILAMALLA, F.C.,B 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
LA CANYA, A.E.,C 27 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
ROSES, A.E.,D 43 PORQUERES, U.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 610 SANT GREGORI, A.E.,D
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 25 TORELLO, C.F.,C
BESALU, C.E.,B - Descansa
Jornada 27 05-05-2019
Descansa - BANYOLES, C.E.,D
BANYOLES CLUB AT.,C 210 FEC VALL DEL TER,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 54 VILAMALLA, F.C.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 45 LA CANYA, A.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 112 ROSES, A.E.,D
PORQUERES, U.E.,C 05 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
SANT GREGORI, A.E.,D 93 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
TORELLO, C.F.,C 63 BESALU, C.E.,B
Jornada 28 12-05-2019
FEC VALL DEL TER,B 75 BANYOLES, C.E.,D
VILAMALLA, F.C.,B 23 BANYOLES CLUB AT.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 91 LA CANYA, A.E.,C
ROSES, A.E.,D 53 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 53 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 50 PORQUERES, U.E.,C
BESALU, C.E.,B 52 SANT GREGORI, A.E.,D
TORELLO, C.F.,C - Descansa
Jornada 29 19-05-2019
FEC VALL DEL TER,B - Descansa
BANYOLES, C.E.,D 91 VILAMALLA, F.C.,B
BANYOLES CLUB AT.,C 52 LA CANYA, A.E.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 51 ROSES, A.E.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 27 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 31 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B
PORQUERES, U.E.,C 110 BESALU, C.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,D 49 TORELLO, C.F.,C
Jornada 30 26-05-2019
VILAMALLA, F.C.,B 410 FEC VALL DEL TER,B
LA CANYA, A.E.,C 110 BANYOLES, C.E.,D
ROSES, A.E.,D 09 BANYOLES CLUB AT.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 01 CORNELLA TERRI, A.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B 64 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
BESALU, C.E.,B 63 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
TORELLO, C.F.,C 103 PORQUERES, U.E.,C
Descansa - SANT GREGORI, A.E.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.