Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi segona divisio | grup 35

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 70 LA CANYA, A.E.,B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
BANYOLES, C.E.,E 45 SANTJOANENC,P.,A
VILAMALLA, F.C.,A 06 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
BESALU, C.E.,A 23 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 43 CORNELLA TERRI, A.E.,B
ROSES, A.E.,E 713 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C
MANLLEU, A.E.C.,F 122 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 2 07-10-2018
LA CANYA, A.E.,B 13 MANLLEU, A.E.C.,F
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 513 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
SANTJOANENC,P.,A 101 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 71 BANYOLES, C.E.,E
BESALU, C.E.,A 32 VILAMALLA, F.C.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,B 36 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C 73 SANT ROC OLOT , C.F.,A
LES PRESES, C.F.,B 54 ROSES, A.E.,E
Jornada 3 14-10-2018
LA CANYA, A.E.,B 24 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 32 SANTJOANENC,P.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 020 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
BANYOLES, C.E.,E 58 BESALU, C.E.,A
VILAMALLA, F.C.,A 62 CORNELLA TERRI, A.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C 63 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 44 LES PRESES, C.F.,B
MANLLEU, A.E.C.,F 153 ROSES, A.E.,E
Jornada 4 21-10-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 24 MANLLEU, A.E.C.,F
SANTJOANENC,P.,A 60 LA CANYA, A.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 42 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
BESALU, C.E.,A 140 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
CORNELLA TERRI, A.E.,B 35 BANYOLES, C.E.,E
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C 31 VILAMALLA, F.C.,A
LES PRESES, C.F.,B 38 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ROSES, A.E.,E 57 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 5 28-10-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 32 SANTJOANENC,P.,A
LA CANYA, A.E.,B 04 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 52 BESALU, C.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 44 CORNELLA TERRI, A.E.,B
BANYOLES, C.E.,E 29 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C
VILAMALLA, F.C.,A 26 LES PRESES, C.F.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 152 ROSES, A.E.,E
MANLLEU, A.E.C.,F 61 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 6 04-11-2018
SANTJOANENC,P.,A 32 MANLLEU, A.E.C.,F
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 80 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
BESALU, C.E.,A 42 LA CANYA, A.E.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,B 011 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C 161 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
LES PRESES, C.F.,B 110 BANYOLES, C.E.,E
ROSES, A.E.,E 213 VILAMALLA, F.C.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 67 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 7 11-11-2018
SANTJOANENC,P.,A 03 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 44 BESALU, C.E.,A
LA CANYA, A.E.,B 22 CORNELLA TERRI, A.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 56 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 02 LES PRESES, C.F.,B
BANYOLES, C.E.,E 84 ROSES, A.E.,E
VILAMALLA, F.C.,A 71 SANT ROC OLOT , C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,F 74 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 8 18-11-2018
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 70 MANLLEU, A.E.C.,F
BESALU, C.E.,A 45 SANTJOANENC,P.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,B 24 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C 74 LA CANYA, A.E.,B
LES PRESES, C.F.,B 013 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
ROSES, A.E.,E 02 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 410 BANYOLES, C.E.,E
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 63 VILAMALLA, F.C.,A
Jornada 9 25-11-2018
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 73 BESALU, C.E.,A
SANTJOANENC,P.,A 64 CORNELLA TERRI, A.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 21 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C
LA CANYA, A.E.,B 25 LES PRESES, C.F.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 163 ROSES, A.E.,E
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 74 SANT ROC OLOT , C.F.,A
BANYOLES, C.E.,E 18 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
MANLLEU, A.E.C.,F 73 VILAMALLA, F.C.,A
Jornada 10 02-12-2018
BESALU, C.E.,A 15 MANLLEU, A.E.C.,F
CORNELLA TERRI, A.E.,B 09 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C 54 SANTJOANENC,P.,A
LES PRESES, C.F.,B 44 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
ROSES, A.E.,E 44 LA CANYA, A.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 04 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 102 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
VILAMALLA, F.C.,A 52 BANYOLES, C.E.,E
Jornada 11 16-12-2018
BESALU, C.E.,A 90 CORNELLA TERRI, A.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 71 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C
SANTJOANENC,P.,A 81 LES PRESES, C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 122 ROSES, A.E.,E
LA CANYA, A.E.,B 21 SANT ROC OLOT , C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 120 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 24 VILAMALLA, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,F 50 BANYOLES, C.E.,E
Jornada 12 23-12-2018
CORNELLA TERRI, A.E.,B 32 MANLLEU, A.E.C.,F
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C 63 BESALU, C.E.,A
LES PRESES, C.F.,B 110 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
ROSES, A.E.,E 119 SANTJOANENC,P.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 58 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
LA CANYA, A.E.,B 05 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
VILAMALLA, F.C.,A 24 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
BANYOLES, C.E.,E 71 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
Jornada 13 13-01-2019
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C 44 CORNELLA TERRI, A.E.,B
BESALU, C.E.,A 81 LES PRESES, C.F.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 120 ROSES, A.E.,E
SANTJOANENC,P.,A 61 SANT ROC OLOT , C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 67 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LA CANYA, A.E.,B 10 VILAMALLA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 113 BANYOLES, C.E.,E
MANLLEU, A.E.C.,F 121 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
Jornada 14 20-01-2019
MANLLEU, A.E.C.,F 36 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C
LES PRESES, C.F.,B 17 CORNELLA TERRI, A.E.,B
ROSES, A.E.,E 411 BESALU, C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 07 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
SANTJOANENC,P.,A 25 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
VILAMALLA, F.C.,A 54 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
BANYOLES, C.E.,E 41 LA CANYA, A.E.,B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 17 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
Jornada 15 27-01-2019
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C 42 LES PRESES, C.F.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,B 60 ROSES, A.E.,E
BESALU, C.E.,A 41 SANT ROC OLOT , C.F.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 91 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANTJOANENC,P.,A 41 VILAMALLA, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 45 BANYOLES, C.E.,E
LA CANYA, A.E.,B 62 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 63 MANLLEU, A.E.C.,F

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
LA CANYA, A.E.,B 19 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 71 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
SANTJOANENC,P.,A 83 BANYOLES, C.E.,E
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 70 VILAMALLA, F.C.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 13 BESALU, C.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,B 21 SANT ROC OLOT , C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C 101 ROSES, A.E.,E
LES PRESES, C.F.,B 32 MANLLEU, A.E.C.,F
Jornada 17 10-02-2019
MANLLEU, A.E.C.,F 71 LA CANYA, A.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 104 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 26 SANTJOANENC,P.,A
BANYOLES, C.E.,E 29 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
VILAMALLA, F.C.,A 62 BESALU, C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 44 CORNELLA TERRI, A.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 36 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C
ROSES, A.E.,E 23 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 18 17-02-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 21 LA CANYA, A.E.,B
SANTJOANENC,P.,A 45 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 111 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
BESALU, C.E.,A 40 BANYOLES, C.E.,E
CORNELLA TERRI, A.E.,B 20 VILAMALLA, F.C.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 15 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C
LES PRESES, C.F.,B 42 SANT ROC OLOT , C.F.,A
ROSES, A.E.,E 313 MANLLEU, A.E.C.,F
Jornada 19 24-02-2019
MANLLEU, A.E.C.,F 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
LA CANYA, A.E.,B 08 SANTJOANENC,P.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 25 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 16 BESALU, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,E 33 CORNELLA TERRI, A.E.,B
VILAMALLA, F.C.,A 32 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 52 LES PRESES, C.F.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 82 ROSES, A.E.,E
Jornada 20 10-03-2019
SANTJOANENC,P.,A 80 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 61 LA CANYA, A.E.,B
BESALU, C.E.,A 52 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,B 61 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C 62 BANYOLES, C.E.,E
LES PRESES, C.F.,B 43 VILAMALLA, F.C.,A
ROSES, A.E.,E 18 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 27 MANLLEU, A.E.C.,F
Jornada 21 17-03-2019
MANLLEU, A.E.C.,F 15 SANTJOANENC,P.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 18 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
LA CANYA, A.E.,B 06 BESALU, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 31 CORNELLA TERRI, A.E.,B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 25 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C
BANYOLES, C.E.,E 32 LES PRESES, C.F.,B
VILAMALLA, F.C.,A 42 ROSES, A.E.,E
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 124 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 22 24-03-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 63 SANTJOANENC,P.,A
BESALU, C.E.,A 73 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
CORNELLA TERRI, A.E.,B 111 LA CANYA, A.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C 24 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
LES PRESES, C.F.,B 21 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
ROSES, A.E.,E 32 BANYOLES, C.E.,E
SANT ROC OLOT , C.F.,A 36 VILAMALLA, F.C.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 25 MANLLEU, A.E.C.,F
Jornada 23 31-03-2019
MANLLEU, A.E.C.,F 16 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
SANTJOANENC,P.,A 33 BESALU, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 34 CORNELLA TERRI, A.E.,B
LA CANYA, A.E.,B 18 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 92 LES PRESES, C.F.,B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 36 ROSES, A.E.,E
BANYOLES, C.E.,E 61 SANT ROC OLOT , C.F.,A
VILAMALLA, F.C.,A 50 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 24 07-04-2019
BESALU, C.E.,A 14 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
CORNELLA TERRI, A.E.,B 15 SANTJOANENC,P.,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C 80 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
LES PRESES, C.F.,B 20 LA CANYA, A.E.,B
ROSES, A.E.,E 111 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,A 64 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 112 BANYOLES, C.E.,E
VILAMALLA, F.C.,A 43 MANLLEU, A.E.C.,F
Jornada 25 14-04-2019
MANLLEU, A.E.C.,F 24 BESALU, C.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 122 CORNELLA TERRI, A.E.,B
SANTJOANENC,P.,A 62 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 31 LES PRESES, C.F.,B
LA CANYA, A.E.,B 34 ROSES, A.E.,E
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 70 SANT ROC OLOT , C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 07 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES, C.E.,E 03 VILAMALLA, F.C.,A
Jornada 26 28-04-2019
CORNELLA TERRI, A.E.,B 13 BESALU, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C 17 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
LES PRESES, C.F.,B 212 SANTJOANENC,P.,A
ROSES, A.E.,E 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
SANT ROC OLOT , C.F.,A 51 LA CANYA, A.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 25 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
VILAMALLA, F.C.,A 31 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
BANYOLES, C.E.,E 16 MANLLEU, A.E.C.,F
Jornada 27 05-05-2019
MANLLEU, A.E.C.,F 44 CORNELLA TERRI, A.E.,B
BESALU, C.E.,A 46 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 140 LES PRESES, C.F.,B
SANTJOANENC,P.,A 101 ROSES, A.E.,E
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 32 SANT ROC OLOT , C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 70 LA CANYA, A.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 81 VILAMALLA, F.C.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 25 BANYOLES, C.E.,E
Jornada 28 12-05-2019
CORNELLA TERRI, A.E.,B 47 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C
LES PRESES, C.F.,B 32 BESALU, C.E.,A
ROSES, A.E.,E 011 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 38 SANTJOANENC,P.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
VILAMALLA, F.C.,A 51 LA CANYA, A.E.,B
BANYOLES, C.E.,E 28 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 27 MANLLEU, A.E.C.,F
Jornada 29 19-05-2019
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C 36 MANLLEU, A.E.C.,F
CORNELLA TERRI, A.E.,B 61 LES PRESES, C.F.,B
BESALU, C.E.,A 70 ROSES, A.E.,E
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 121 SANT ROC OLOT , C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 47 SANTJOANENC,P.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 62 VILAMALLA, F.C.,A
LA CANYA, A.E.,B 06 BANYOLES, C.E.,E
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 70 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
Jornada 30 26-05-2019
LES PRESES, C.F.,B - FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,C
ROSES, A.E.,E - CORNELLA TERRI, A.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A - BESALU, C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A
VILAMALLA, F.C.,A - SANTJOANENC,P.,A
BANYOLES, C.E.,E - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - LA CANYA, A.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,F - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.