Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi segona divisio | grup 41

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
VILASECA C.F.,B 26 CAMBRILS UNIÓ C. F.,D
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E 102 PARE MANYANET, A.E.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B 014 RIUDOMS, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D 31 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 22 MONTBLANC, C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C 53 LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 52 MONTROIG AT.,B
SALOU, U.D.,A 112 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
Jornada 2 14-10-2018
CAMBRILS UNIÓ C. F.,D 26 SALOU, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 39 VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E 012 RIUDOMS, C.D.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B 75 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B
MONTBLANC, C.F.,A 110 MAS PELLICER, U.D.C.,D
LA SALLE REUS, F.C.,B 123 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
MONTROIG AT.,B 121 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 211 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 3 21-10-2018
CAMBRILS UNIÓ C. F.,D 61 PARE MANYANET, A.E.,B
VILASECA C.F.,B 113 RIUDOMS, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E 31 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B 010 MONTBLANC, C.F.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,D 82 LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 71 MONTROIG AT.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C 54 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
SALOU, U.D.,A 20 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 4 28-10-2018
PARE MANYANET, A.E.,B 29 SALOU, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,B 42 CAMBRILS UNIÓ C. F.,D
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B 25 VILASECA C.F.,B
MONTBLANC, C.F.,A 80 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E
LA SALLE REUS, F.C.,B 56 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B
MONTROIG AT.,B 51 MAS PELLICER, U.D.C.,D
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 39 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 60 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
Jornada 5 04-11-2018
PARE MANYANET, A.E.,B 012 RIUDOMS, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,D 91 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B
VILASECA C.F.,B 014 MONTBLANC, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E 113 LA SALLE REUS, F.C.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B 09 MONTROIG AT.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D 05 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 53 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
SALOU, U.D.,A 121 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
Jornada 6 11-11-2018
RIUDOMS, C.D.,B 53 SALOU, U.D.,A
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B 31 PARE MANYANET, A.E.,B
MONTBLANC, C.F.,A 51 CAMBRILS UNIÓ C. F.,D
LA SALLE REUS, F.C.,B 310 VILASECA C.F.,B
MONTROIG AT.,B 131 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 41 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 140 MAS PELLICER, U.D.C.,D
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C 07 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 7 18-11-2018
RIUDOMS, C.D.,B 160 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 17 MONTBLANC, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C. F.,D 100 LA SALLE REUS, F.C.,B
VILASECA C.F.,B 06 MONTROIG AT.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E 24 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B 08 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D 73 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
SALOU, U.D.,A 13 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 8 25-11-2018
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B 013 SALOU, U.D.,A
MONTBLANC, C.F.,A 22 RIUDOMS, C.D.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 07 PARE MANYANET, A.E.,B
MONTROIG AT.,B 53 CAMBRILS UNIÓ C. F.,D
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 34 VILASECA C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 90 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C 43 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 110 MAS PELLICER, U.D.C.,D
Jornada 9 02-12-2018
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B 16 MONTBLANC, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,B 150 LA SALLE REUS, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 08 MONTROIG AT.,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,D 112 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
VILASECA C.F.,B 211 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E 43 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B 09 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SALOU, U.D.,A 130 MAS PELLICER, U.D.C.,D
Jornada 10 16-12-2018
MONTBLANC, C.F.,A - SALOU, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B
MONTROIG AT.,B - RIUDOMS, C.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B - PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - CAMBRILS UNIÓ C. F.,D
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - VILASECA C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E
MAS PELLICER, U.D.C.,D - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B
Jornada 11 23-12-2018
MONTBLANC, C.F.,A - LA SALLE REUS, F.C.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B - MONTROIG AT.,B
RIUDOMS, C.D.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
PARE MANYANET, A.E.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,D - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
VILASECA C.F.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E - MAS PELLICER, U.D.C.,D
SALOU, U.D.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B
Jornada 12 13-01-2019
LA SALLE REUS, F.C.,B - SALOU, U.D.,A
MONTROIG AT.,B - MONTBLANC, C.F.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - RIUDOMS, C.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - CAMBRILS UNIÓ C. F.,D
MAS PELLICER, U.D.C.,D - VILASECA C.F.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E
Jornada 13 20-01-2019
LA SALLE REUS, F.C.,B - MONTROIG AT.,B
MONTBLANC, C.F.,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
RIUDOMS, C.D.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
PARE MANYANET, A.E.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,D - MAS PELLICER, U.D.C.,D
VILASECA C.F.,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B
SALOU, U.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E
Jornada 14 27-01-2019
SALOU, U.D.,A - MONTROIG AT.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - MONTBLANC, C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - RIUDOMS, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D - PARE MANYANET, A.E.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B - CAMBRILS UNIÓ C. F.,D
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E - VILASECA C.F.,B
Jornada 15 03-02-2019
MONTROIG AT.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
MONTBLANC, C.F.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
RIUDOMS, C.D.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,D
PARE MANYANET, A.E.,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,D - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E
VILASECA C.F.,B - SALOU, U.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
CAMBRILS UNIÓ C. F.,D - VILASECA C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E
RIUDOMS, C.D.,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,D
MONTBLANC, C.F.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
MONTROIG AT.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B - SALOU, U.D.,A
Jornada 17 17-02-2019
SALOU, U.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C. F.,D
VILASECA C.F.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
RIUDOMS, C.D.,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D - MONTBLANC, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - MONTROIG AT.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
Jornada 18 24-02-2019
PARE MANYANET, A.E.,B - CAMBRILS UNIÓ C. F.,D
RIUDOMS, C.D.,B - VILASECA C.F.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E
MONTBLANC, C.F.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,D
MONTROIG AT.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - SALOU, U.D.,A
Jornada 19 10-03-2019
SALOU, U.D.,A - PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,D - RIUDOMS, C.D.,B
VILASECA C.F.,B - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E - MONTBLANC, C.F.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D - MONTROIG AT.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 20 17-03-2019
RIUDOMS, C.D.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B - CAMBRILS UNIÓ C. F.,D
MONTBLANC, C.F.,A - VILASECA C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E
MONTROIG AT.,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B - MAS PELLICER, U.D.C.,D
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - SALOU, U.D.,A
Jornada 21 24-03-2019
SALOU, U.D.,A - RIUDOMS, C.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,D - MONTBLANC, C.F.,A
VILASECA C.F.,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E - MONTROIG AT.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
Jornada 22 31-03-2019
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B - RIUDOMS, C.D.,B
MONTBLANC, C.F.,A - PARE MANYANET, A.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - CAMBRILS UNIÓ C. F.,D
MONTROIG AT.,B - VILASECA C.F.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - MAS PELLICER, U.D.C.,D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - SALOU, U.D.,A
Jornada 23 07-04-2019
SALOU, U.D.,A - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B
RIUDOMS, C.D.,B - MONTBLANC, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,D - MONTROIG AT.,B
VILASECA C.F.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,D - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 24 14-04-2019
MONTBLANC, C.F.,A - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - RIUDOMS, C.D.,B
MONTROIG AT.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B - CAMBRILS UNIÓ C. F.,D
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - VILASECA C.F.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D - SALOU, U.D.,A
Jornada 25 28-04-2019
SALOU, U.D.,A - MONTBLANC, C.F.,A
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
RIUDOMS, C.D.,B - MONTROIG AT.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,D - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
VILASECA C.F.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,D
Jornada 26 05-05-2019
LA SALLE REUS, F.C.,B - MONTBLANC, C.F.,A
MONTROIG AT.,B - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B - RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - PARE MANYANET, A.E.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - CAMBRILS UNIÓ C. F.,D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - VILASECA C.F.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B - SALOU, U.D.,A
Jornada 27 12-05-2019
SALOU, U.D.,A - LA SALLE REUS, F.C.,B
MONTBLANC, C.F.,A - MONTROIG AT.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
RIUDOMS, C.D.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
CAMBRILS UNIÓ C. F.,D - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
VILASECA C.F.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,D
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B
Jornada 28 19-05-2019
MONTROIG AT.,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B - MONTBLANC, C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - PARE MANYANET, A.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D - CAMBRILS UNIÓ C. F.,D
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B - VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E - SALOU, U.D.,A
Jornada 29 26-05-2019
MONTROIG AT.,B - SALOU, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
MONTBLANC, C.F.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
RIUDOMS, C.D.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,D
CAMBRILS UNIÓ C. F.,D - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B
VILASECA C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E
Jornada 30 02-06-2019
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B - MONTROIG AT.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - MONTBLANC, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D - RIUDOMS, C.D.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,E - CAMBRILS UNIÓ C. F.,D
SALOU, U.D.,A - VILASECA C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.