Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi segona divisio | grup 42

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
CANONJA, C.F.,C 121 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 55 ALCOVER, C.E.,A
SALOU, U.D.,B 41 MAS PELLICER, U.D.C.,E
VILASECA C.F.,C 26 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
PARE MANYANET, A.E.,C 34 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 41 RIUDOMS, C.D.,C
Descansa - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
Jornada 2 14-10-2018
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B - Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 55 CANONJA, C.F.,C
ALCOVER, C.E.,A
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,E 23 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 62 SALOU, U.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 44 VILASECA C.F.,C
RIUDOMS, C.D.,C 80 PARE MANYANET, A.E.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C 313 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
Jornada 3 21-10-2018
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B 017 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CANONJA, C.F.,C 55 ALCOVER, C.E.,A
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,E
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 40 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
SALOU, U.D.,B 53 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
VILASECA C.F.,C 14 RIUDOMS, C.D.,C
PARE MANYANET, A.E.,C 27 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
Descansa - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
Jornada 4 28-10-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - Descansa
ALCOVER, C.E.,A 140 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
MAS PELLICER, U.D.C.,E 210 CANONJA, C.F.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 311 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
RIUDOMS, C.D.,C 34 SALOU, U.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C 12 VILASECA C.F.,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 100 PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 5 04-11-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 115 ALCOVER, C.E.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B 25 MAS PELLICER, U.D.C.,E
CANONJA, C.F.,C 61 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,F
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 41 RIUDOMS, C.D.,C
SALOU, U.D.,B 25 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
VILASECA C.F.,C 011 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
Descansa - PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 6 11-11-2018
ALCOVER, C.E.,A - Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,E 19 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 142 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 111 CANONJA, C.F.,C
RIUDOMS, C.D.,C
R
Descansa
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C 210 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 21 SALOU, U.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 45 VILASECA C.F.,C
Jornada 7 18-11-2018
ALCOVER, C.E.,A 70 MAS PELLICER, U.D.C.,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 71 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B 12 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
CANONJA, C.F.,C 41 RIUDOMS, C.D.,C
Descansa
R
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 15 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
SALOU, U.D.,B 132 PARE MANYANET, A.E.,C
Descansa - VILASECA C.F.,C
Jornada 8 25-11-2018
MAS PELLICER, U.D.C.,E - Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 55 ALCOVER, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 213 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
RIUDOMS, C.D.,C 110 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C 314 CANONJA, C.F.,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,C 118 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
VILASECA C.F.,C 06 SALOU, U.D.,B
Jornada 9 02-12-2018
MAS PELLICER, U.D.C.,E 05 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
ALCOVER, C.E.,A 112 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 81 RIUDOMS, C.D.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B 011 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
CANONJA, C.F.,C 12 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 200 VILASECA C.F.,C
Descansa - SALOU, U.D.,B
Jornada 10 16-12-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 55 MAS PELLICER, U.D.C.,E
RIUDOMS, C.D.,C 54 ALCOVER, C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C 25 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 150 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
PARE MANYANET, A.E.,C 57 CANONJA, C.F.,C
VILASECA C.F.,C
R
Descansa
SALOU, U.D.,B 33 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 11 23-12-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 81 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
MAS PELLICER, U.D.C.,E 29 RIUDOMS, C.D.,C
ALCOVER, C.E.,A 55 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 24 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B 27 PARE MANYANET, A.E.,C
CANONJA, C.F.,C 70 VILASECA C.F.,C
Descansa
R
SALOU, U.D.,B
Descansa - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 12 13-01-2019
SANTES CREUS CLUB ESP.,F - Descansa
RIUDOMS, C.D.,C 26 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C 43 MAS PELLICER, U.D.C.,E
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 51 ALCOVER, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,C 38 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
VILASECA C.F.,C 61 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
SALOU, U.D.,B 43 CANONJA, C.F.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
R
Descansa
Jornada 13 20-01-2019
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 28 RIUDOMS, C.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 36 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,E 27 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
ALCOVER, C.E.,A 82 PARE MANYANET, A.E.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 122 VILASECA C.F.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B 29 SALOU, U.D.,B
CANONJA, C.F.,C 32 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Descansa
R
Descansa
Jornada 14 27-01-2019
Descansa - RIUDOMS, C.D.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C 42 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 80 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
PARE MANYANET, A.E.,C 44 MAS PELLICER, U.D.C.,E
VILASECA C.F.,C 11 ALCOVER, C.E.,A
SALOU, U.D.,B 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 141 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
Descansa
R
CANONJA, C.F.,C
Jornada 15 03-02-2019
RIUDOMS, C.D.,C 63 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 16 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 90 PARE MANYANET, A.E.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,E 50 VILASECA C.F.,C
ALCOVER, C.E.,A 50 SALOU, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 33 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
R
Descansa
CANONJA, C.F.,C - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B 015 CANONJA, C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
R
Descansa
ALCOVER, C.E.,A 24 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
MAS PELLICER, U.D.C.,E 22 SALOU, U.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 40 VILASECA C.F.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 42 PARE MANYANET, A.E.,C
RIUDOMS, C.D.,C 06 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C - Descansa
Jornada 17 17-02-2019
Descansa - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
CANONJA, C.F.,C 44 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Descansa
R
ALCOVER, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 80 MAS PELLICER, U.D.C.,E
SALOU, U.D.,B 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
VILASECA C.F.,C 15 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
PARE MANYANET, A.E.,C 19 RIUDOMS, C.D.,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 122 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
Jornada 18 24-02-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 180 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
ALCOVER, C.E.,A 37 CANONJA, C.F.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,E
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 25 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 44 SALOU, U.D.,B
RIUDOMS, C.D.,C 72 VILASECA C.F.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C 34 PARE MANYANET, A.E.,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - Descansa
Jornada 19 10-03-2019
Descansa - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B 019 ALCOVER, C.E.,A
CANONJA, C.F.,C 70 MAS PELLICER, U.D.C.,E
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 111 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
SALOU, U.D.,B 61 RIUDOMS, C.D.,C
VILASECA C.F.,C 48 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
PARE MANYANET, A.E.,C 013 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
Jornada 20 17-03-2019
ALCOVER, C.E.,A 65 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
MAS PELLICER, U.D.C.,E 42 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 25 CANONJA, C.F.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,F
R
Descansa
RIUDOMS, C.D.,C 26 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C 35 SALOU, U.D.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 170 VILASECA C.F.,C
PARE MANYANET, A.E.,C - Descansa
Jornada 21 24-03-2019
Descansa - ALCOVER, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 100 MAS PELLICER, U.D.C.,E
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B 013 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
CANONJA, C.F.,C 181 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
Descansa
R
RIUDOMS, C.D.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 92 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
SALOU, U.D.,B 06 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
VILASECA C.F.,C 34 PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 22 31-03-2019
MAS PELLICER, U.D.C.,E 25 ALCOVER, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 38 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 44 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
RIUDOMS, C.D.,C 29 CANONJA, C.F.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
R
Descansa
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 85 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
PARE MANYANET, A.E.,C 16 SALOU, U.D.,B
VILASECA C.F.,C - Descansa
Jornada 23 07-04-2019
Descansa - MAS PELLICER, U.D.C.,E
ALCOVER, C.E.,A 60 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 100 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B 47 RIUDOMS, C.D.,C
CANONJA, C.F.,C 73 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
Descansa
R
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 90 PARE MANYANET, A.E.,C
SALOU, U.D.,B 21 VILASECA C.F.,C
Jornada 24 14-04-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 80 MAS PELLICER, U.D.C.,E
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 15 ALCOVER, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,C 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C 51 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 90 CANONJA, C.F.,C
PARE MANYANET, A.E.,C
R
Descansa
VILASECA C.F.,C 35 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
SALOU, U.D.,B - Descansa
Jornada 25 28-04-2019
Descansa - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
MAS PELLICER, U.D.C.,E 21 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
ALCOVER, C.E.,A 32 RIUDOMS, C.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 120 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B 113 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
CANONJA, C.F.,C 122 PARE MANYANET, A.E.,C
Descansa
R
VILASECA C.F.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 103 SALOU, U.D.,B
Jornada 26 05-05-2019
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 14 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
RIUDOMS, C.D.,C 51 MAS PELLICER, U.D.C.,E
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C 34 ALCOVER, C.E.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 34 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
PARE MANYANET, A.E.,C 41 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
VILASECA C.F.,C 25 CANONJA, C.F.,C
SALOU, U.D.,B
R
Descansa
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - Descansa
Jornada 27 12-05-2019
Descansa - SANTES CREUS CLUB ESP.,F
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 83 RIUDOMS, C.D.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,E 44 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
ALCOVER, C.E.,A 18 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 141 PARE MANYANET, A.E.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B 03 VILASECA C.F.,C
CANONJA, C.F.,C 43 SALOU, U.D.,B
Descansa
R
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 28 19-05-2019
RIUDOMS, C.D.,C 63 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C 25 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 51 MAS PELLICER, U.D.C.,E
PARE MANYANET, A.E.,C 46 ALCOVER, C.E.,A
VILASECA C.F.,C 114 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SALOU, U.D.,B 42 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 24 CANONJA, C.F.,C
Descansa
R
Descansa
Jornada 29 26-05-2019
RIUDOMS, C.D.,C - Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 36 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 210 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
MAS PELLICER, U.D.C.,E 23 PARE MANYANET, A.E.,C
ALCOVER, C.E.,A 111 VILASECA C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 83 SALOU, U.D.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B 18 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
CANONJA, C.F.,C
R
Descansa
Jornada 30 02-06-2019
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,C 66 RIUDOMS, C.D.,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 141 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
PARE MANYANET, A.E.,C 310 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
VILASECA C.F.,C 22 MAS PELLICER, U.D.C.,E
SALOU, U.D.,B 45 ALCOVER, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 36 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Descansa
R
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,B
Descansa - CANONJA, C.F.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.