Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
CARMELO, C.D. ,A 96 MONTAÑESA, C.F.,E
DIAGONAL CLUB ESP.,A 33 MARTINENC, F.C.,H
HOSPITALENSE, AT.C.,A 106 ALZAMORA, C.F.,D
PARC, U.D.,B 25 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 76 SANTS, U.E.,D
Pª BARC. ANGUERA,H 212 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J
SANT ANDREU, U.E,K 43 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C
CAN BUXERES, F.C.,D 46 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
Jornada 2 14-10-2018
MONTAÑESA, C.F.,E 83 CAN BUXERES, F.C.,D
MARTINENC, F.C.,H 27 CARMELO, C.D. ,A
ALZAMORA, C.F.,D 52 DIAGONAL CLUB ESP.,A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 27 HOSPITALENSE, AT.C.,A
SANTS, U.E.,D 173 PARC, U.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 41 SANTA EULALIA, C.F.,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 18 Pª BARC. ANGUERA,H
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 140 SANT ANDREU, U.E,K
Jornada 3 21-10-2018
MONTAÑESA, C.F.,E 07 MARTINENC, F.C.,H
CARMELO, C.D. ,A 96 ALZAMORA, C.F.,D
DIAGONAL CLUB ESP.,A 04 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
HOSPITALENSE, AT.C.,A 55 SANTS, U.E.,D
PARC, U.D.,B 38 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J
SANTA EULALIA, C.F.,C 112 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C
Pª BARC. ANGUERA,H 37 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
CAN BUXERES, F.C.,D 102 SANT ANDREU, U.E,K
Jornada 4 28-10-2018
MARTINENC, F.C.,H 71 CAN BUXERES, F.C.,D
ALZAMORA, C.F.,D 73 MONTAÑESA, C.F.,E
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 35 CARMELO, C.D. ,A
SANTS, U.E.,D 31 DIAGONAL CLUB ESP.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 14 HOSPITALENSE, AT.C.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 46 PARC, U.D.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 67 SANTA EULALIA, C.F.,C
SANT ANDREU, U.E,K 16 Pª BARC. ANGUERA,H
Jornada 5 04-11-2018
MARTINENC, F.C.,H 54 ALZAMORA, C.F.,D
MONTAÑESA, C.F.,E 41 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
CARMELO, C.D. ,A 98 SANTS, U.E.,D
DIAGONAL CLUB ESP.,A 25 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J
HOSPITALENSE, AT.C.,A 161 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C
PARC, U.D.,B 118 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 141 SANT ANDREU, U.E,K
CAN BUXERES, F.C.,D 63 Pª BARC. ANGUERA,H
Jornada 6 11-11-2018
ALZAMORA, C.F.,D 94 CAN BUXERES, F.C.,D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 22 MARTINENC, F.C.,H
SANTS, U.E.,D 94 MONTAÑESA, C.F.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 37 CARMELO, C.D. ,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 31 DIAGONAL CLUB ESP.,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 44 HOSPITALENSE, AT.C.,A
SANT ANDREU, U.E,K 21 PARC, U.D.,B
Pª BARC. ANGUERA,H 37 SANTA EULALIA, C.F.,C
Jornada 7 18-11-2018
ALZAMORA, C.F.,D 25 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
MARTINENC, F.C.,H 40 SANTS, U.E.,D
MONTAÑESA, C.F.,E 37 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J
CARMELO, C.D. ,A 150 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C
DIAGONAL CLUB ESP.,A 28 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
HOSPITALENSE, AT.C.,A 210 SANT ANDREU, U.E,K
PARC, U.D.,B 05 Pª BARC. ANGUERA,H
CAN BUXERES, F.C.,D 18 SANTA EULALIA, C.F.,C
Jornada 8 25-11-2018
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 53 CAN BUXERES, F.C.,D
SANTS, U.E.,D 61 ALZAMORA, C.F.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 05 MARTINENC, F.C.,H
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 65 MONTAÑESA, C.F.,E
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 63 CARMELO, C.D. ,A
SANT ANDREU, U.E,K 24 DIAGONAL CLUB ESP.,A
Pª BARC. ANGUERA,H 27 HOSPITALENSE, AT.C.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 161 PARC, U.D.,B
Jornada 9 02-12-2018
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 57 SANTS, U.E.,D
ALZAMORA, C.F.,D 61 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J
MARTINENC, F.C.,H 100 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C
MONTAÑESA, C.F.,E 66 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
CARMELO, C.D. ,A 51 SANT ANDREU, U.E,K
DIAGONAL CLUB ESP.,A 22 Pª BARC. ANGUERA,H
HOSPITALENSE, AT.C.,A 32 SANTA EULALIA, C.F.,C
CAN BUXERES, F.C.,D 42 PARC, U.D.,B
Jornada 10 16-12-2018
SANTS, U.E.,D 82 CAN BUXERES, F.C.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 66 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 67 ALZAMORA, C.F.,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 64 MARTINENC, F.C.,H
SANT ANDREU, U.E,K 311 MONTAÑESA, C.F.,E
Pª BARC. ANGUERA,H 33 CARMELO, C.D. ,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 130 DIAGONAL CLUB ESP.,A
PARC, U.D.,B 08 HOSPITALENSE, AT.C.,A
Jornada 11 23-12-2018
SANTS, U.E.,D 42 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 93 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C
ALZAMORA, C.F.,D 28 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
MARTINENC, F.C.,H 101 SANT ANDREU, U.E,K
MONTAÑESA, C.F.,E 23 Pª BARC. ANGUERA,H
CARMELO, C.D. ,A 75 SANTA EULALIA, C.F.,C
DIAGONAL CLUB ESP.,A 32 PARC, U.D.,B
CAN BUXERES, F.C.,D 18 HOSPITALENSE, AT.C.,A
Jornada 12 13-01-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 52 CAN BUXERES, F.C.,D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 315 SANTS, U.E.,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 83 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
SANT ANDREU, U.E,K 55 ALZAMORA, C.F.,D
Pª BARC. ANGUERA,H 43 MARTINENC, F.C.,H
SANTA EULALIA, C.F.,C 133 MONTAÑESA, C.F.,E
PARC, U.D.,B 010 CARMELO, C.D. ,A
HOSPITALENSE, AT.C.,A 80 DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 13 20-01-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 51 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C
SANTS, U.E.,D 44 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 63 SANT ANDREU, U.E,K
ALZAMORA, C.F.,D 03 Pª BARC. ANGUERA,H
MARTINENC, F.C.,H 32 SANTA EULALIA, C.F.,C
MONTAÑESA, C.F.,E 131 PARC, U.D.,B
CARMELO, C.D. ,A 64 HOSPITALENSE, AT.C.,A
CAN BUXERES, F.C.,D 22 DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 14 27-01-2019
CAN BUXERES, F.C.,D 61 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 81 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J
SANT ANDREU, U.E,K 28 SANTS, U.E.,D
Pª BARC. ANGUERA,H 42 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 43 ALZAMORA, C.F.,D
PARC, U.D.,B 06 MARTINENC, F.C.,H
HOSPITALENSE, AT.C.,A 65 MONTAÑESA, C.F.,E
DIAGONAL CLUB ESP.,A 14 CARMELO, C.D. ,A
Jornada 15 03-02-2019
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 117 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 101 SANT ANDREU, U.E,K
SANTS, U.E.,D 81 Pª BARC. ANGUERA,H
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 41 SANTA EULALIA, C.F.,C
ALZAMORA, C.F.,D 82 PARC, U.D.,B
MARTINENC, F.C.,H 09 HOSPITALENSE, AT.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,E 63 DIAGONAL CLUB ESP.,A
CARMELO, C.D. ,A 131 CAN BUXERES, F.C.,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
MONTAÑESA, C.F.,E 55 CARMELO, C.D. ,A
MARTINENC, F.C.,H 42 DIAGONAL CLUB ESP.,A
ALZAMORA, C.F.,D 010 HOSPITALENSE, AT.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 62 PARC, U.D.,B
SANTS, U.E.,D 53 SANTA EULALIA, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 33 Pª BARC. ANGUERA,H
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 82 SANT ANDREU, U.E,K
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 141 CAN BUXERES, F.C.,D
Jornada 17 17-02-2019
CAN BUXERES, F.C.,D 38 MONTAÑESA, C.F.,E
CARMELO, C.D. ,A 82 MARTINENC, F.C.,H
DIAGONAL CLUB ESP.,A 26 ALZAMORA, C.F.,D
HOSPITALENSE, AT.C.,A 94 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
PARC, U.D.,B 210 SANTS, U.E.,D
SANTA EULALIA, C.F.,C 72 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J
Pª BARC. ANGUERA,H 50 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C
SANT ANDREU, U.E,K 212 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
Jornada 18 24-02-2019
MARTINENC, F.C.,H 45 MONTAÑESA, C.F.,E
ALZAMORA, C.F.,D 19 CARMELO, C.D. ,A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 32 DIAGONAL CLUB ESP.,A
SANTS, U.E.,D 12 HOSPITALENSE, AT.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 81 PARC, U.D.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 510 SANTA EULALIA, C.F.,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 61 Pª BARC. ANGUERA,H
SANT ANDREU, U.E,K 23 CAN BUXERES, F.C.,D
Jornada 19 10-03-2019
CAN BUXERES, F.C.,D 17 MARTINENC, F.C.,H
MONTAÑESA, C.F.,E 62 ALZAMORA, C.F.,D
CARMELO, C.D. ,A 101 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
DIAGONAL CLUB ESP.,A 15 SANTS, U.E.,D
HOSPITALENSE, AT.C.,A 60 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J
PARC, U.D.,B 34 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C
SANTA EULALIA, C.F.,C 47 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
Pª BARC. ANGUERA,H 81 SANT ANDREU, U.E,K
Jornada 20 17-03-2019
ALZAMORA, C.F.,D 27 MARTINENC, F.C.,H
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 87 MONTAÑESA, C.F.,E
SANTS, U.E.,D 66 CARMELO, C.D. ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 51 DIAGONAL CLUB ESP.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 08 HOSPITALENSE, AT.C.,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 161 PARC, U.D.,B
SANT ANDREU, U.E,K 512 SANTA EULALIA, C.F.,C
Pª BARC. ANGUERA,H 23 CAN BUXERES, F.C.,D
Jornada 21 24-03-2019
CAN BUXERES, F.C.,D 45 ALZAMORA, C.F.,D
MARTINENC, F.C.,H 37 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
MONTAÑESA, C.F.,E 38 SANTS, U.E.,D
CARMELO, C.D. ,A 102 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J
DIAGONAL CLUB ESP.,A 53 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C
HOSPITALENSE, AT.C.,A 52 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
PARC, U.D.,B 33 SANT ANDREU, U.E,K
SANTA EULALIA, C.F.,C 43 Pª BARC. ANGUERA,H
Jornada 22 31-03-2019
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 44 ALZAMORA, C.F.,D
SANTS, U.E.,D 44 MARTINENC, F.C.,H
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 41 MONTAÑESA, C.F.,E
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 36 CARMELO, C.D. ,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 41 DIAGONAL CLUB ESP.,A
SANT ANDREU, U.E,K 317 HOSPITALENSE, AT.C.,A
Pª BARC. ANGUERA,H 82 PARC, U.D.,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 42 CAN BUXERES, F.C.,D
Jornada 23 07-04-2019
CAN BUXERES, F.C.,D 33 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
ALZAMORA, C.F.,D 36 SANTS, U.E.,D
MARTINENC, F.C.,H 43 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J
MONTAÑESA, C.F.,E 51 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C
CARMELO, C.D. ,A 89 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A 45 SANT ANDREU, U.E,K
HOSPITALENSE, AT.C.,A 81 Pª BARC. ANGUERA,H
PARC, U.D.,B 38 SANTA EULALIA, C.F.,C
Jornada 24 14-04-2019
SANTS, U.E.,D 45 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 43 ALZAMORA, C.F.,D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 111 MARTINENC, F.C.,H
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 144 MONTAÑESA, C.F.,E
SANT ANDREU, U.E,K 19 CARMELO, C.D. ,A
Pª BARC. ANGUERA,H 34 DIAGONAL CLUB ESP.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 413 HOSPITALENSE, AT.C.,A
PARC, U.D.,B 42 CAN BUXERES, F.C.,D
Jornada 25 28-04-2019
CAN BUXERES, F.C.,D 43 SANTS, U.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 33 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J
ALZAMORA, C.F.,D 150 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C
MARTINENC, F.C.,H 47 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
MONTAÑESA, C.F.,E 105 SANT ANDREU, U.E,K
CARMELO, C.D. ,A 34 Pª BARC. ANGUERA,H
DIAGONAL CLUB ESP.,A 36 SANTA EULALIA, C.F.,C
HOSPITALENSE, AT.C.,A 182 PARC, U.D.,B
Jornada 26 05-05-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 37 SANTS, U.E.,D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 34 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 81 ALZAMORA, C.F.,D
SANT ANDREU, U.E,K 38 MARTINENC, F.C.,H
Pª BARC. ANGUERA,H 44 MONTAÑESA, C.F.,E
SANTA EULALIA, C.F.,C 23 CARMELO, C.D. ,A
PARC, U.D.,B 33 DIAGONAL CLUB ESP.,A
HOSPITALENSE, AT.C.,A 90 CAN BUXERES, F.C.,D
Jornada 27 12-05-2019
CAN BUXERES, F.C.,D 33 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J
SANTS, U.E.,D 162 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 111 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
ALZAMORA, C.F.,D 112 SANT ANDREU, U.E,K
MARTINENC, F.C.,H 11 Pª BARC. ANGUERA,H
MONTAÑESA, C.F.,E 24 SANTA EULALIA, C.F.,C
CARMELO, C.D. ,A 180 PARC, U.D.,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A 213 HOSPITALENSE, AT.C.,A
Jornada 28 19-05-2019
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 84 SANTS, U.E.,D
SANT ANDREU, U.E,K 54 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
Pª BARC. ANGUERA,H 26 ALZAMORA, C.F.,D
SANTA EULALIA, C.F.,C 42 MARTINENC, F.C.,H
PARC, U.D.,B 38 MONTAÑESA, C.F.,E
HOSPITALENSE, AT.C.,A 55 CARMELO, C.D. ,A
DIAGONAL CLUB ESP.,A 32 CAN BUXERES, F.C.,D
Jornada 29 26-05-2019
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 63 CAN BUXERES, F.C.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 24 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
SANTS, U.E.,D 163 SANT ANDREU, U.E,K
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 41 Pª BARC. ANGUERA,H
ALZAMORA, C.F.,D 68 SANTA EULALIA, C.F.,C
MARTINENC, F.C.,H 150 PARC, U.D.,B
MONTAÑESA, C.F.,E 310 HOSPITALENSE, AT.C.,A
CARMELO, C.D. ,A 60 DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 30 02-06-2019
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 291 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C
SANT ANDREU, U.E,K 18 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J
Pª BARC. ANGUERA,H 21 SANTS, U.E.,D
SANTA EULALIA, C.F.,C 54 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
PARC, U.D.,B 34 ALZAMORA, C.F.,D
HOSPITALENSE, AT.C.,A 83 MARTINENC, F.C.,H
DIAGONAL CLUB ESP.,A 312 MONTAÑESA, C.F.,E
CAN BUXERES, F.C.,D 63 CARMELO, C.D. ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.