Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 10

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 140 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
CATALONIA, U.B.,D 55 LLOREDA, C.F.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H
TECNOFUTBOL C.F.,C 101 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B 23 SISTRELLS C.F.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 100 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B
TRINIDAD, C.D.,B 61 LA FLORIDA C.F.,A
APA POBLE SEC, CE.,D 18 SINGUERLIN, C.F.,A
Jornada 2 14-10-2018
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 76 APA POBLE SEC, CE.,D
LLOREDA, C.F.,A 14 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H 33 CATALONIA, U.B.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 29 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
SISTRELLS C.F.,D 22 TECNOFUTBOL C.F.,C
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 111 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B
LA FLORIDA C.F.,A 09 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
SINGUERLIN, C.F.,A 74 TRINIDAD, C.D.,B
Jornada 3 21-10-2018
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 15 LLOREDA, C.F.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 82 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H
CATALONIA, U.B.,D 91 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 46 SISTRELLS C.F.,D
TECNOFUTBOL C.F.,C 132 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B 82 LA FLORIDA C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 34 SINGUERLIN, C.F.,A
APA POBLE SEC, CE.,D 65 TRINIDAD, C.D.,B
Jornada 4 28-10-2018
LLOREDA, C.F.,A 143 APA POBLE SEC, CE.,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H 23 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 119 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
SISTRELLS C.F.,D 31 CATALONIA, U.B.,D
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 16 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
LA FLORIDA C.F.,A 12 TECNOFUTBOL C.F.,C
SINGUERLIN, C.F.,A 43 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B
TRINIDAD, C.D.,B 011 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
Jornada 5 04-11-2018
LLOREDA, C.F.,A 90 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 70 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 80 SISTRELLS C.F.,D
CATALONIA, U.B.,D 133 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 54 LA FLORIDA C.F.,A
TECNOFUTBOL C.F.,C 25 SINGUERLIN, C.F.,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B 63 TRINIDAD, C.D.,B
APA POBLE SEC, CE.,D 112 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
Jornada 6 11-11-2018
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H 52 APA POBLE SEC, CE.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 018 LLOREDA, C.F.,A
SISTRELLS C.F.,D 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 114 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
LA FLORIDA C.F.,A 15 CATALONIA, U.B.,D
SINGUERLIN, C.F.,A 121 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
TRINIDAD, C.D.,B 76 TECNOFUTBOL C.F.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 42 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B
Jornada 7 18-11-2018
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H 91 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
LLOREDA, C.F.,A 144 SISTRELLS C.F.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 32 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 130 LA FLORIDA C.F.,A
CATALONIA, U.B.,D 15 SINGUERLIN, C.F.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 22 TRINIDAD, C.D.,B
TECNOFUTBOL C.F.,C 14 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
APA POBLE SEC, CE.,D 35 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B
Jornada 8 25-11-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 53 APA POBLE SEC, CE.,D
SISTRELLS C.F.,D 83 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 114 LLOREDA, C.F.,A
LA FLORIDA C.F.,A 43 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
SINGUERLIN, C.F.,A 24 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
TRINIDAD, C.D.,B 57 CATALONIA, U.B.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 100 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B 61 TECNOFUTBOL C.F.,C
Jornada 9 02-12-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 214 SISTRELLS C.F.,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H 103 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B
LLOREDA, C.F.,A 91 LA FLORIDA C.F.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 01 SINGUERLIN, C.F.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 133 TRINIDAD, C.D.,B
CATALONIA, U.B.,D 13 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 47 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B
APA POBLE SEC, CE.,D 210 TECNOFUTBOL C.F.,C
Jornada 10 16-12-2018
SISTRELLS C.F.,D 23 APA POBLE SEC, CE.,D
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 81 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
LA FLORIDA C.F.,A 27 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H
SINGUERLIN, C.F.,A 14 LLOREDA, C.F.,A
TRINIDAD, C.D.,B 61 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 23 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B 74 CATALONIA, U.B.,D
TECNOFUTBOL C.F.,C 121 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
Jornada 11 23-12-2018
SISTRELLS C.F.,D 61 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 39 LA FLORIDA C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H 23 SINGUERLIN, C.F.,A
LLOREDA, C.F.,A 211 TRINIDAD, C.D.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 05 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 42 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B
CATALONIA, U.B.,D 55 TECNOFUTBOL C.F.,C
APA POBLE SEC, CE.,D 35 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
Jornada 12 13-01-2019
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 55 APA POBLE SEC, CE.,D
LA FLORIDA C.F.,A 13 SISTRELLS C.F.,D
SINGUERLIN, C.F.,A 170 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
TRINIDAD, C.D.,B 46 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 35 LLOREDA, C.F.,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B 63 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
TECNOFUTBOL C.F.,C 44 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 03 CATALONIA, U.B.,D
Jornada 13 20-01-2019
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 310 LA FLORIDA C.F.,A
SISTRELLS C.F.,D 04 SINGUERLIN, C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 215 TRINIDAD, C.D.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H 07 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
LLOREDA, C.F.,A 60 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 65 TECNOFUTBOL C.F.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 192 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
APA POBLE SEC, CE.,D 35 CATALONIA, U.B.,D
Jornada 14 27-01-2019
APA POBLE SEC, CE.,D 22 LA FLORIDA C.F.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 110 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B
TRINIDAD, C.D.,B 35 SISTRELLS C.F.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 111 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H
TECNOFUTBOL C.F.,C 012 LLOREDA, C.F.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 22 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
CATALONIA, U.B.,D 08 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Jornada 15 03-02-2019
LA FLORIDA C.F.,A 26 SINGUERLIN, C.F.,A
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 36 TRINIDAD, C.D.,B
SISTRELLS C.F.,D 15 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 615 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H 22 TECNOFUTBOL C.F.,C
LLOREDA, C.F.,A 120 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 34 CATALONIA, U.B.,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 150 APA POBLE SEC, CE.,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 310 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
LLOREDA, C.F.,A 130 CATALONIA, U.B.,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H 62 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 213 TECNOFUTBOL C.F.,C
SISTRELLS C.F.,D 34 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 08 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
LA FLORIDA C.F.,A 54 TRINIDAD, C.D.,B
SINGUERLIN, C.F.,A 91 APA POBLE SEC, CE.,D
Jornada 17 17-02-2019
APA POBLE SEC, CE.,D 44 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 53 LLOREDA, C.F.,A
CATALONIA, U.B.,D 45 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 110 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
TECNOFUTBOL C.F.,C 43 SISTRELLS C.F.,D
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B 42 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 32 LA FLORIDA C.F.,A
TRINIDAD, C.D.,B 012 SINGUERLIN, C.F.,A
Jornada 18 24-02-2019
LLOREDA, C.F.,A 72 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H 26 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 213 CATALONIA, U.B.,D
SISTRELLS C.F.,D 55 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 44 TECNOFUTBOL C.F.,C
LA FLORIDA C.F.,A 04 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B
SINGUERLIN, C.F.,A 124 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
TRINIDAD, C.D.,B 64 APA POBLE SEC, CE.,D
Jornada 19 10-03-2019
APA POBLE SEC, CE.,D 313 LLOREDA, C.F.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 24 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 151 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
CATALONIA, U.B.,D 40 SISTRELLS C.F.,D
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 43 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B
TECNOFUTBOL C.F.,C 46 LA FLORIDA C.F.,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B 25 SINGUERLIN, C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 100 TRINIDAD, C.D.,B
Jornada 20 17-03-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H 05 LLOREDA, C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 39 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
SISTRELLS C.F.,D 24 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 24 CATALONIA, U.B.,D
LA FLORIDA C.F.,A 52 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
SINGUERLIN, C.F.,A 63 TECNOFUTBOL C.F.,C
TRINIDAD, C.D.,B 28 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 100 APA POBLE SEC, CE.,D
Jornada 21 24-03-2019
APA POBLE SEC, CE.,D 412 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H
LLOREDA, C.F.,A 180 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 13 SISTRELLS C.F.,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 110 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B
CATALONIA, U.B.,D 43 LA FLORIDA C.F.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 16 SINGUERLIN, C.F.,A
TECNOFUTBOL C.F.,C 63 TRINIDAD, C.D.,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B 21 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
Jornada 22 31-03-2019
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 211 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H
SISTRELLS C.F.,D 27 LLOREDA, C.F.,A
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 34 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
LA FLORIDA C.F.,A 211 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
SINGUERLIN, C.F.,A 12 CATALONIA, U.B.,D
TRINIDAD, C.D.,B 73 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 32 TECNOFUTBOL C.F.,C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B 60 APA POBLE SEC, CE.,D
Jornada 23 07-04-2019
APA POBLE SEC, CE.,D 84 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H 04 SISTRELLS C.F.,D
LLOREDA, C.F.,A 161 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 45 LA FLORIDA C.F.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 11 SINGUERLIN, C.F.,A
CATALONIA, U.B.,D 52 TRINIDAD, C.D.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 25 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
TECNOFUTBOL C.F.,C 05 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B
Jornada 24 14-04-2019
SISTRELLS C.F.,D 150 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H
LA FLORIDA C.F.,A 16 LLOREDA, C.F.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 71 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
TRINIDAD, C.D.,B 17 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 63 CATALONIA, U.B.,D
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B 42 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
TECNOFUTBOL C.F.,C 82 APA POBLE SEC, CE.,D
Jornada 25 28-04-2019
APA POBLE SEC, CE.,D 28 SISTRELLS C.F.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 57 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H 43 LA FLORIDA C.F.,A
LLOREDA, C.F.,A 23 SINGUERLIN, C.F.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 42 TRINIDAD, C.D.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 51 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
CATALONIA, U.B.,D 02 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 58 TECNOFUTBOL C.F.,C
Jornada 26 05-05-2019
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 68 SISTRELLS C.F.,D
LA FLORIDA C.F.,A 113 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
SINGUERLIN, C.F.,A 43 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H
TRINIDAD, C.D.,B 36 LLOREDA, C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B 23 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
TECNOFUTBOL C.F.,C 53 CATALONIA, U.B.,D
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 63 APA POBLE SEC, CE.,D
Jornada 27 12-05-2019
APA POBLE SEC, CE.,D 25 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B
SISTRELLS C.F.,D 52 LA FLORIDA C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 215 SINGUERLIN, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H 52 TRINIDAD, C.D.,B
LLOREDA, C.F.,A 41 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 46 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 40 TECNOFUTBOL C.F.,C
CATALONIA, U.B.,D 52 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
Jornada 28 19-05-2019
LA FLORIDA C.F.,A 71 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B
SINGUERLIN, C.F.,A 51 SISTRELLS C.F.,D
TRINIDAD, C.D.,B 135 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D 70 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B 54 LLOREDA, C.F.,A
TECNOFUTBOL C.F.,C 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 013 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
CATALONIA, U.B.,D 72 APA POBLE SEC, CE.,D
Jornada 29 26-05-2019
LA FLORIDA C.F.,A 42 APA POBLE SEC, CE.,D
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 316 SINGUERLIN, C.F.,A
SISTRELLS C.F.,D 50 TRINIDAD, C.D.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 212 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H 43 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B
LLOREDA, C.F.,A 131 TECNOFUTBOL C.F.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D 52 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 91 CATALONIA, U.B.,D
Jornada 30 02-06-2019
SINGUERLIN, C.F.,A - LA FLORIDA C.F.,A
TRINIDAD, C.D.,B - MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D - SISTRELLS C.F.,D
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,B - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
TECNOFUTBOL C.F.,C - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,H
Pª BARC. BARCINO, CE.,C - LLOREDA, C.F.,A
CATALONIA, U.B.,D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,D
APA POBLE SEC, CE.,D - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.