Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 112 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 83 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C 100 SINGUERLIN, C.F.,D
EUROPA, C.E.,E 90 DON BOSCO, C.F.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 45 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ESPANYOL, R.C.D.,C 40 Pª BARC. CINC COPES,H
Pª BARC. BARCINO, CE.,F 68 CATALONIA, U.B.,G
Jornada 2 14-10-2018
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 43 Pª BARC. BARCINO, CE.,F
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 22 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 54 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
SINGUERLIN, C.F.,D 67 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
DON BOSCO, C.F.,B 518 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 02 EUROPA, C.E.,E
Pª BARC. CINC COPES,H 32 TURO PEIRA, C.C.D.,B
CATALONIA, U.B.,G 08 ESPANYOL, R.C.D.,C
Jornada 3 21-10-2018
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 21 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 72 SINGUERLIN, C.F.,D
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 36 DON BOSCO, C.F.,B
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C 62 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
EUROPA, C.E.,E 30 Pª BARC. CINC COPES,H
TURO PEIRA, C.C.D.,B 03 CATALONIA, U.B.,G
Pª BARC. BARCINO, CE.,F 45 ESPANYOL, R.C.D.,C
Jornada 4 28-10-2018
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 45 Pª BARC. BARCINO, CE.,F
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 35 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
SINGUERLIN, C.F.,D - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
DON BOSCO, C.F.,B 79 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 25 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Pª BARC. CINC COPES,H 08 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C
CATALONIA, U.B.,G 15 EUROPA, C.E.,E
ESPANYOL, R.C.D.,C 43 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Jornada 5 04-11-2018
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 62 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 81 SINGUERLIN, C.F.,D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 42 DON BOSCO, C.F.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 23 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 61 Pª BARC. CINC COPES,H
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C 111 CATALONIA, U.B.,G
EUROPA, C.E.,E 13 ESPANYOL, R.C.D.,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,F 31 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Jornada 6 11-11-2018
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 55 Pª BARC. BARCINO, CE.,F
SINGUERLIN, C.F.,D 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
DON BOSCO, C.F.,B 45 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 43 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
Pª BARC. CINC COPES,H 37 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
CATALONIA, U.B.,G 66 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
ESPANYOL, R.C.D.,C 44 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C
TURO PEIRA, C.C.D.,B 43 EUROPA, C.E.,E
Jornada 7 18-11-2018
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 103 SINGUERLIN, C.F.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 93 DON BOSCO, C.F.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 36 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 10 Pª BARC. CINC COPES,H
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 74 CATALONIA, U.B.,G
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 65 ESPANYOL, R.C.D.,C
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C 82 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,F 26 EUROPA, C.E.,E
Jornada 8 25-11-2018
SINGUERLIN, C.F.,D 34 Pª BARC. BARCINO, CE.,F
DON BOSCO, C.F.,B 23 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
Pª BARC. CINC COPES,H 35 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
CATALONIA, U.B.,G 63 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
ESPANYOL, R.C.D.,C 41 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
TURO PEIRA, C.C.D.,B 52 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
EUROPA, C.E.,E 43 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C
Jornada 9 02-12-2018
SINGUERLIN, C.F.,D 21 DON BOSCO, C.F.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 55 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 72 Pª BARC. CINC COPES,H
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 44 CATALONIA, U.B.,G
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 04 ESPANYOL, R.C.D.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 42 TURO PEIRA, C.C.D.,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 44 EUROPA, C.E.,E
Pª BARC. BARCINO, CE.,F 55 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C
Jornada 10 16-12-2018
DON BOSCO, C.F.,B 13 Pª BARC. BARCINO, CE.,F
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 51 SINGUERLIN, C.F.,D
Pª BARC. CINC COPES,H 33 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
CATALONIA, U.B.,G 45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
ESPANYOL, R.C.D.,C 42 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 33 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
EUROPA, C.E.,E 51 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C 81 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Jornada 11 23-12-2018
DON BOSCO, C.F.,B 13 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
SINGUERLIN, C.F.,D 16 Pª BARC. CINC COPES,H
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 36 CATALONIA, U.B.,G
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 48 ESPANYOL, R.C.D.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 23 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 26 EUROPA, C.E.,E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 213 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,F 45 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Jornada 12 13-01-2019
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 61 Pª BARC. BARCINO, CE.,F
Pª BARC. CINC COPES,H 52 DON BOSCO, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,G 41 SINGUERLIN, C.F.,D
ESPANYOL, R.C.D.,C 60 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
EUROPA, C.E.,E 60 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C 122 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 64 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
Jornada 13 20-01-2019
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 11 Pª BARC. CINC COPES,H
DON BOSCO, C.F.,B 011 CATALONIA, U.B.,G
SINGUERLIN, C.F.,D 06 ESPANYOL, R.C.D.,C
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 011 TURO PEIRA, C.C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 27 EUROPA, C.E.,E
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 09 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 41 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,F 54 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
Jornada 14 27-01-2019
Pª BARC. BARCINO, CE.,F 60 Pª BARC. CINC COPES,H
CATALONIA, U.B.,G 63 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ESPANYOL, R.C.D.,C 15 DON BOSCO, C.F.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 82 SINGUERLIN, C.F.,D
EUROPA, C.E.,E 140 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 36 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 42 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
Jornada 15 03-02-2019
Pª BARC. CINC COPES,H 38 CATALONIA, U.B.,G
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 23 ESPANYOL, R.C.D.,C
DON BOSCO, C.F.,B 02 TURO PEIRA, C.C.D.,B
SINGUERLIN, C.F.,D 26 EUROPA, C.E.,E
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 414 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 86 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 12 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 53 Pª BARC. BARCINO, CE.,F

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 48 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 44 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 26 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
SINGUERLIN, C.F.,D 115 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C
DON BOSCO, C.F.,B 55 EUROPA, C.E.,E
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 30 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Pª BARC. CINC COPES,H 25 ESPANYOL, R.C.D.,C
CATALONIA, U.B.,G 63 Pª BARC. BARCINO, CE.,F
Jornada 17 17-02-2019
Pª BARC. BARCINO, CE.,F 45 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 85 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 41 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 55 SINGUERLIN, C.F.,D
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C 120 DON BOSCO, C.F.,B
EUROPA, C.E.,E 22 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 63 Pª BARC. CINC COPES,H
ESPANYOL, R.C.D.,C 14 CATALONIA, U.B.,G
Jornada 18 24-02-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 65 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 44 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
SINGUERLIN, C.F.,D 34 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
DON BOSCO, C.F.,B 25 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 67 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C
Pª BARC. CINC COPES,H 03 EUROPA, C.E.,E
CATALONIA, U.B.,G 35 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ESPANYOL, R.C.D.,C 12 Pª BARC. BARCINO, CE.,F
Jornada 19 10-03-2019
Pª BARC. BARCINO, CE.,F 85 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B 33 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 72 SINGUERLIN, C.F.,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 95 DON BOSCO, C.F.,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 09 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C 131 Pª BARC. CINC COPES,H
EUROPA, C.E.,E 102 CATALONIA, U.B.,G
TURO PEIRA, C.C.D.,B 17 ESPANYOL, R.C.D.,C
Jornada 20 17-03-2019
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 37 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
SINGUERLIN, C.F.,D 311 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
DON BOSCO, C.F.,B 44 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 64 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
Pª BARC. CINC COPES,H 211 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
CATALONIA, U.B.,G 44 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C
ESPANYOL, R.C.D.,C 01 EUROPA, C.E.,E
TURO PEIRA, C.C.D.,B 41 Pª BARC. BARCINO, CE.,F
Jornada 21 24-03-2019
Pª BARC. BARCINO, CE.,F - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G - SINGUERLIN, C.F.,D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B - DON BOSCO, C.F.,B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E - Pª BARC. CINC COPES,H
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A - CATALONIA, U.B.,G
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C - ESPANYOL, R.C.D.,C
EUROPA, C.E.,E - TURO PEIRA, C.C.D.,B
Jornada 22 31-03-2019
SINGUERLIN, C.F.,D - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
DON BOSCO, C.F.,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
Pª BARC. CINC COPES,H - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
CATALONIA, U.B.,G - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
ESPANYOL, R.C.D.,C - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B - CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C
EUROPA, C.E.,E - Pª BARC. BARCINO, CE.,F
Jornada 23 07-04-2019
Pª BARC. BARCINO, CE.,F - SINGUERLIN, C.F.,D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - DON BOSCO, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B - Pª BARC. CINC COPES,H
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B - CATALONIA, U.B.,G
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E - ESPANYOL, R.C.D.,C
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A - TURO PEIRA, C.C.D.,B
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C - EUROPA, C.E.,E
Jornada 24 14-04-2019
DON BOSCO, C.F.,B - SINGUERLIN, C.F.,D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Pª BARC. CINC COPES,H - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
CATALONIA, U.B.,G - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
ESPANYOL, R.C.D.,C - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
EUROPA, C.E.,E - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C - Pª BARC. BARCINO, CE.,F
Jornada 25 28-04-2019
Pª BARC. BARCINO, CE.,F - DON BOSCO, C.F.,B
SINGUERLIN, C.F.,D - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - Pª BARC. CINC COPES,H
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G - CATALONIA, U.B.,G
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B - ESPANYOL, R.C.D.,C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B - TURO PEIRA, C.C.D.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E - EUROPA, C.E.,E
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A - CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C
Jornada 26 05-05-2019
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B - DON BOSCO, C.F.,B
Pª BARC. CINC COPES,H - SINGUERLIN, C.F.,D
CATALONIA, U.B.,G - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ESPANYOL, R.C.D.,C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
TURO PEIRA, C.C.D.,B - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
EUROPA, C.E.,E - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A - Pª BARC. BARCINO, CE.,F
Jornada 27 12-05-2019
Pª BARC. BARCINO, CE.,F - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
DON BOSCO, C.F.,B - Pª BARC. CINC COPES,H
SINGUERLIN, C.F.,D - CATALONIA, U.B.,G
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - ESPANYOL, R.C.D.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G - TURO PEIRA, C.C.D.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B - EUROPA, C.E.,E
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B - CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Jornada 28 19-05-2019
Pª BARC. CINC COPES,H - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
CATALONIA, U.B.,G - DON BOSCO, C.F.,B
ESPANYOL, R.C.D.,C - SINGUERLIN, C.F.,D
TURO PEIRA, C.C.D.,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
EUROPA, C.E.,E - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E - Pª BARC. BARCINO, CE.,F
Jornada 29 26-05-2019
Pª BARC. CINC COPES,H - Pª BARC. BARCINO, CE.,F
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B - CATALONIA, U.B.,G
DON BOSCO, C.F.,B - ESPANYOL, R.C.D.,C
SINGUERLIN, C.F.,D - TURO PEIRA, C.C.D.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - EUROPA, C.E.,E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G - CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
Jornada 30 02-06-2019
CATALONIA, U.B.,G - Pª BARC. CINC COPES,H
ESPANYOL, R.C.D.,C - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B - DON BOSCO, C.F.,B
EUROPA, C.E.,E - SINGUERLIN, C.F.,D
CONGRÉS CLUB ESPORTIU,C - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,F - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.