Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
OAR VIC,C 62 RODA DE TER, C.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 102 CENTELLES, U.E.,A
TONA, U.E.,D 33 RIUDEPERES C.F. AT.,B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 33 RIBETANA C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 95 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
VOLTREGANES F.B.,A 184 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
SANTA EUGENIA, J.E.,B 64 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
CORCO, A.E.,B 112 MOIA, C.E.,B
Jornada 2 14-10-2018
RODA DE TER, C.E.,B 122 CORCO, A.E.,B
CENTELLES, U.E.,A 15 OAR VIC,C
RIUDEPERES C.F. AT.,B 211 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
RIBETANA C.F.,A 62 TONA, U.E.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 43 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 63 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 26 VOLTREGANES F.B.,A
MOIA, C.E.,B 13 SANTA EUGENIA, J.E.,B
Jornada 3 21-10-2018
RODA DE TER, C.E.,B 71 CENTELLES, U.E.,A
OAR VIC,C 110 RIUDEPERES C.F. AT.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 160 RIBETANA C.F.,A
TONA, U.E.,D 24 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 27 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
VOLTREGANES F.B.,A 162 MOIA, C.E.,B
CORCO, A.E.,B 02 SANTA EUGENIA, J.E.,B
Jornada 4 28-10-2018
CENTELLES, U.E.,A 70 CORCO, A.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B 25 RODA DE TER, C.E.,B
RIBETANA C.F.,A 29 OAR VIC,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 115 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 92 TONA, U.E.,D
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 103 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
MOIA, C.E.,B 23 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
SANTA EUGENIA, J.E.,B 43 VOLTREGANES F.B.,A
Jornada 5 04-11-2018
CENTELLES, U.E.,A 74 RIUDEPERES C.F. AT.,B
RODA DE TER, C.E.,B 52 RIBETANA C.F.,A
OAR VIC,C 110 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 81 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
TONA, U.E.,D 18 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 23 MOIA, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 23 SANTA EUGENIA, J.E.,B
CORCO, A.E.,B 017 VOLTREGANES F.B.,A
Jornada 6 11-11-2018
RIUDEPERES C.F. AT.,B 82 CORCO, A.E.,B
RIBETANA C.F.,A 22 CENTELLES, U.E.,A
RODA DE TER, C.E.,B 60 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 18 OAR VIC,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 36 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
MOIA, C.E.,B 32 TONA, U.E.,D
SANTA EUGENIA, J.E.,B 93 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
VOLTREGANES F.B.,A 73 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
Jornada 7 18-11-2018
RIUDEPERES C.F. AT.,B 64 RIBETANA C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 62 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
RODA DE TER, C.E.,B 63 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
OAR VIC,C 61 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 101 MOIA, C.E.,B
TONA, U.E.,D 410 SANTA EUGENIA, J.E.,B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 313 VOLTREGANES F.B.,A
CORCO, A.E.,B 016 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
Jornada 8 25-11-2018
RIBETANA C.F.,A 102 CORCO, A.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 54 RIUDEPERES C.F. AT.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 17 CENTELLES, U.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 43 RODA DE TER, C.E.,B
MOIA, C.E.,B 17 OAR VIC,C
SANTA EUGENIA, J.E.,B 36 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
VOLTREGANES F.B.,A 171 TONA, U.E.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 61 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
Jornada 9 02-12-2018
RIBETANA C.F.,A 92 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B 45 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
CENTELLES, U.E.,A 28 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
RODA DE TER, C.E.,B 42 MOIA, C.E.,B
OAR VIC,C 72 SANTA EUGENIA, J.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 16 VOLTREGANES F.B.,A
TONA, U.E.,D 11 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
CORCO, A.E.,B 27 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
Jornada 10 16-12-2018
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 30 CORCO, A.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 34 RIBETANA C.F.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 102 RIUDEPERES C.F. AT.,B
MOIA, C.E.,B 02 CENTELLES, U.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 82 RODA DE TER, C.E.,B
VOLTREGANES F.B.,A 42 OAR VIC,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 13 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 55 TONA, U.E.,D
Jornada 11 23-12-2018
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
RIBETANA C.F.,A 26 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
RIUDEPERES C.F. AT.,B 15 MOIA, C.E.,B
CENTELLES, U.E.,A 55 SANTA EUGENIA, J.E.,B
RODA DE TER, C.E.,B 16 VOLTREGANES F.B.,A
OAR VIC,C 102 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 71 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
CORCO, A.E.,B 24 TONA, U.E.,D
Jornada 12 13-01-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 103 CORCO, A.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 80 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
MOIA, C.E.,B 22 RIBETANA C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 111 RIUDEPERES C.F. AT.,B
VOLTREGANES F.B.,A 83 CENTELLES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 72 RODA DE TER, C.E.,B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 013 OAR VIC,C
TONA, U.E.,D 05 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
Jornada 13 20-01-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 313 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 25 MOIA, C.E.,B
RIBETANA C.F.,A 33 SANTA EUGENIA, J.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B 016 VOLTREGANES F.B.,A
CENTELLES, U.E.,A 32 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
RODA DE TER, C.E.,B 103 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
OAR VIC,C 101 TONA, U.E.,D
CORCO, A.E.,B 213 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
Jornada 14 27-01-2019
CORCO, A.E.,B 011 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
MOIA, C.E.,B 56 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
SANTA EUGENIA, J.E.,B 90 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
VOLTREGANES F.B.,A 192 RIBETANA C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 54 RIUDEPERES C.F. AT.,B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 33 CENTELLES, U.E.,A
TONA, U.E.,D 46 RODA DE TER, C.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 52 OAR VIC,C
Jornada 15 03-02-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 83 MOIA, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 113 SANTA EUGENIA, J.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 08 VOLTREGANES F.B.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 12 RIBETANA C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B 17 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
CENTELLES, U.E.,A 90 TONA, U.E.,D
RODA DE TER, C.E.,B 42 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
OAR VIC,C 191 CORCO, A.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
RODA DE TER, C.E.,B 29 OAR VIC,C
CENTELLES, U.E.,A 03 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
RIUDEPERES C.F. AT.,B 66 TONA, U.E.,D
RIBETANA C.F.,A 76 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 44 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 47 VOLTREGANES F.B.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 43 SANTA EUGENIA, J.E.,B
MOIA, C.E.,B 72 CORCO, A.E.,B
Jornada 17 17-02-2019
CORCO, A.E.,B 16 RODA DE TER, C.E.,B
OAR VIC,C 61 CENTELLES, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 93 RIUDEPERES C.F. AT.,B
TONA, U.E.,D 55 RIBETANA C.F.,A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 92 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 22 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
VOLTREGANES F.B.,A 63 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
SANTA EUGENIA, J.E.,B 41 MOIA, C.E.,B
Jornada 18 24-02-2019
CENTELLES, U.E.,A 34 RODA DE TER, C.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B 111 OAR VIC,C
RIBETANA C.F.,A 46 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 36 TONA, U.E.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 16 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 32 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
MOIA, C.E.,B 35 VOLTREGANES F.B.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 160 CORCO, A.E.,B
Jornada 19 10-03-2019
CORCO, A.E.,B 32 CENTELLES, U.E.,A
RODA DE TER, C.E.,B 32 RIUDEPERES C.F. AT.,B
OAR VIC,C 193 RIBETANA C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 161 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TONA, U.E.,D 76 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 79 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 62 MOIA, C.E.,B
VOLTREGANES F.B.,A 73 SANTA EUGENIA, J.E.,B
Jornada 20 17-03-2019
RIUDEPERES C.F. AT.,B 75 CENTELLES, U.E.,A
RIBETANA C.F.,A 26 RODA DE TER, C.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 118 OAR VIC,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 311 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 120 TONA, U.E.,D
MOIA, C.E.,B 34 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 60 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
VOLTREGANES F.B.,A 181 CORCO, A.E.,B
Jornada 21 24-03-2019
CORCO, A.E.,B 19 RIUDEPERES C.F. AT.,B
CENTELLES, U.E.,A 32 RIBETANA C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 34 RODA DE TER, C.E.,B
OAR VIC,C 60 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 54 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
TONA, U.E.,D 22 MOIA, C.E.,B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 44 SANTA EUGENIA, J.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 23 VOLTREGANES F.B.,A
Jornada 22 31-03-2019
RIBETANA C.F.,A 32 RIUDEPERES C.F. AT.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 26 CENTELLES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 34 RODA DE TER, C.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 010 OAR VIC,C
MOIA, C.E.,B 18 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
SANTA EUGENIA, J.E.,B 91 TONA, U.E.,D
VOLTREGANES F.B.,A 33 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 153 CORCO, A.E.,B
Jornada 23 07-04-2019
CORCO, A.E.,B 310 RIBETANA C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B 61 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
CENTELLES, U.E.,A 63 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
RODA DE TER, C.E.,B 05 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
OAR VIC,C 72 MOIA, C.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 34 SANTA EUGENIA, J.E.,B
TONA, U.E.,D 30 VOLTREGANES F.B.,A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 05 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
Jornada 24 14-04-2019
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 55 RIBETANA C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 51 RIUDEPERES C.F. AT.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 26 CENTELLES, U.E.,A
MOIA, C.E.,B 47 RODA DE TER, C.E.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 73 OAR VIC,C
VOLTREGANES F.B.,A 25 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 122 TONA, U.E.,D
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 100 CORCO, A.E.,B
Jornada 25 28-04-2019
CORCO, A.E.,B 59 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
RIBETANA C.F.,A 113 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
RIUDEPERES C.F. AT.,B 08 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
CENTELLES, U.E.,A 24 MOIA, C.E.,B
RODA DE TER, C.E.,B 37 SANTA EUGENIA, J.E.,B
OAR VIC,C 50 VOLTREGANES F.B.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 92 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
TONA, U.E.,D 24 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
Jornada 26 05-05-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 82 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 78 RIBETANA C.F.,A
MOIA, C.E.,B 20 RIUDEPERES C.F. AT.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 43 CENTELLES, U.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 65 RODA DE TER, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 03 OAR VIC,C
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 36 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
TONA, U.E.,D 101 CORCO, A.E.,B
Jornada 27 12-05-2019
CORCO, A.E.,B 610 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 012 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
RIBETANA C.F.,A 105 MOIA, C.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,B 311 SANTA EUGENIA, J.E.,B
CENTELLES, U.E.,A 44 VOLTREGANES F.B.,A
RODA DE TER, C.E.,B 43 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
OAR VIC,C 150 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 53 TONA, U.E.,D
Jornada 28 19-05-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 108 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
MOIA, C.E.,B 72 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 141 RIBETANA C.F.,A
VOLTREGANES F.B.,A 93 RIUDEPERES C.F. AT.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 33 CENTELLES, U.E.,A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 510 RODA DE TER, C.E.,B
TONA, U.E.,D 211 OAR VIC,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 141 CORCO, A.E.,B
Jornada 29 26-05-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 115 CORCO, A.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 51 MOIA, C.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 18 SANTA EUGENIA, J.E.,B
RIBETANA C.F.,A 111 VOLTREGANES F.B.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,B 42 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
CENTELLES, U.E.,A 73 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A
RODA DE TER, C.E.,B 42 TONA, U.E.,D
OAR VIC,C 61 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
Jornada 30 02-06-2019
MOIA, C.E.,B 104 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
SANTA EUGENIA, J.E.,B 140 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
VOLTREGANES F.B.,A 141 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
RIBETANA C.F.,A 48 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 33 RIUDEPERES C.F. AT.,B
TONA, U.E.,D 66 CENTELLES, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 96 RODA DE TER, C.E.,B
CORCO, A.E.,B 116 OAR VIC,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.