Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 36 FOLGUEROLES,C.F.,A
PRADENC,F.C.,A 12 TARADELL, U.D.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E 62 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
OAR VIC,D 130 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C 46 GURB, U.E. ,A
CENTELLES, U.E.,B 46 TONA, U.E.,C
RODA DE TER, C.E.,A 12 VOLTREGANES F.B.,C
Descansa
R
SANTA EUGENIA, J.E.,C
Jornada 2 14-10-2018
FOLGUEROLES,C.F.,A
R
Descansa
TARADELL, U.D.,B 84 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 24 PRADENC,F.C.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 37 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
GURB, U.E. ,A 24 OAR VIC,D
TONA, U.E.,C 35 RIUDEPERES C.F. AT.,C
VOLTREGANES F.B.,C 91 CENTELLES, U.E.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,C 07 RODA DE TER, C.E.,A
Jornada 3 21-10-2018
FOLGUEROLES,C.F.,A 102 TARADELL, U.D.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 28 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
PRADENC,F.C.,A 93 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E 17 GURB, U.E. ,A
OAR VIC,D 134 TONA, U.E.,C
RIUDEPERES C.F. AT.,C 112 VOLTREGANES F.B.,C
CENTELLES, U.E.,B 24 SANTA EUGENIA, J.E.,C
Descansa
R
RODA DE TER, C.E.,A
Jornada 4 28-10-2018
TARADELL, U.D.,B
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 214 FOLGUEROLES,C.F.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 15 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
GURB, U.E. ,A 51 PRADENC,F.C.,A
TONA, U.E.,C 38 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
VOLTREGANES F.B.,C 92 OAR VIC,D
SANTA EUGENIA, J.E.,C 13 RIUDEPERES C.F. AT.,C
RODA DE TER, C.E.,A 80 CENTELLES, U.E.,B
Jornada 5 04-11-2018
TARADELL, U.D.,B 85 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
FOLGUEROLES,C.F.,A 125 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 314 GURB, U.E. ,A
PRADENC,F.C.,A 71 TONA, U.E.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E 111 VOLTREGANES F.B.,C
OAR VIC,D 92 SANTA EUGENIA, J.E.,C
RIUDEPERES C.F. AT.,C 28 RODA DE TER, C.E.,A
Descansa
R
CENTELLES, U.E.,B
Jornada 6 11-11-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
R
Descansa
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 66 TARADELL, U.D.,B
GURB, U.E. ,A 61 FOLGUEROLES,C.F.,A
TONA, U.E.,C 45 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
VOLTREGANES F.B.,C 64 PRADENC,F.C.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,C 56 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
RODA DE TER, C.E.,A 55 OAR VIC,D
CENTELLES, U.E.,B 35 RIUDEPERES C.F. AT.,C
Jornada 7 18-11-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 61 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
TARADELL, U.D.,B 24 GURB, U.E. ,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 140 TONA, U.E.,C
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 09 VOLTREGANES F.B.,C
PRADENC,F.C.,A 70 SANTA EUGENIA, J.E.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E 18 RODA DE TER, C.E.,A
OAR VIC,D 160 CENTELLES, U.E.,B
Descansa
R
RIUDEPERES C.F. AT.,C
Jornada 8 25-11-2018
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
R
Descansa
GURB, U.E. ,A 41 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
TONA, U.E.,C 310 TARADELL, U.D.,B
VOLTREGANES F.B.,C 25 FOLGUEROLES,C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,C 35 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
RODA DE TER, C.E.,A 21 PRADENC,F.C.,A
CENTELLES, U.E.,B 06 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
RIUDEPERES C.F. AT.,C 16 OAR VIC,D
Jornada 9 02-12-2018
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 112 GURB, U.E. ,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 51 TONA, U.E.,C
TARADELL, U.D.,B 13 VOLTREGANES F.B.,C
FOLGUEROLES,C.F.,A 53 SANTA EUGENIA, J.E.,C
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 18 RODA DE TER, C.E.,A
PRADENC,F.C.,A 50 CENTELLES, U.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E 37 RIUDEPERES C.F. AT.,C
Descansa
R
OAR VIC,D
Jornada 10 16-12-2018
GURB, U.E. ,A
R
Descansa
TONA, U.E.,C 42 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
VOLTREGANES F.B.,C 91 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
SANTA EUGENIA, J.E.,C 35 TARADELL, U.D.,B
RODA DE TER, C.E.,A 30 FOLGUEROLES,C.F.,A
CENTELLES, U.E.,B 26 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C 54 PRADENC,F.C.,A
OAR VIC,D 110 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
Jornada 11 23-12-2018
GURB, U.E. ,A 120 TONA, U.E.,C
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 019 VOLTREGANES F.B.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 31 SANTA EUGENIA, J.E.,C
TARADELL, U.D.,B 16 RODA DE TER, C.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 91 CENTELLES, U.E.,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 44 RIUDEPERES C.F. AT.,C
PRADENC,F.C.,A 52 OAR VIC,D
Descansa
R
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
Jornada 12 13-01-2019
TONA, U.E.,C
R
Descansa
VOLTREGANES F.B.,C 42 GURB, U.E. ,A
SANTA EUGENIA, J.E.,C 65 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
RODA DE TER, C.E.,A 61 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
CENTELLES, U.E.,B 410 TARADELL, U.D.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,C 33 FOLGUEROLES,C.F.,A
OAR VIC,D 30 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E 04 PRADENC,F.C.,A
Jornada 13 20-01-2019
TONA, U.E.,C 27 VOLTREGANES F.B.,C
GURB, U.E. ,A 60 SANTA EUGENIA, J.E.,C
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 111 RODA DE TER, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 122 CENTELLES, U.E.,B
TARADELL, U.D.,B 24 RIUDEPERES C.F. AT.,C
FOLGUEROLES,C.F.,A 16 OAR VIC,D
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 12 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
Descansa
R
PRADENC,F.C.,A
Jornada 14 27-01-2019
Descansa
R
VOLTREGANES F.B.,C
SANTA EUGENIA, J.E.,C 62 TONA, U.E.,C
RODA DE TER, C.E.,A 10 GURB, U.E. ,A
CENTELLES, U.E.,B 28 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C 43 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
OAR VIC,D 84 TARADELL, U.D.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E 14 FOLGUEROLES,C.F.,A
PRADENC,F.C.,A 33 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Jornada 15 03-02-2019
VOLTREGANES F.B.,C 121 SANTA EUGENIA, J.E.,C
TONA, U.E.,C 09 RODA DE TER, C.E.,A
GURB, U.E. ,A 120 CENTELLES, U.E.,B
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 27 RIUDEPERES C.F. AT.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 513 OAR VIC,D
TARADELL, U.D.,B 62 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
FOLGUEROLES,C.F.,A 31 PRADENC,F.C.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
R
Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
FOLGUEROLES,C.F.,A 75 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
TARADELL, U.D.,B 26 PRADENC,F.C.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 52 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 112 OAR VIC,D
GURB, U.E. ,A 53 RIUDEPERES C.F. AT.,C
TONA, U.E.,C 85 CENTELLES, U.E.,B
VOLTREGANES F.B.,C 13 RODA DE TER, C.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,C
R
Descansa
Jornada 17 17-02-2019
Descansa
R
FOLGUEROLES,C.F.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 38 TARADELL, U.D.,B
PRADENC,F.C.,A 100 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E 141 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
OAR VIC,D 31 GURB, U.E. ,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C 70 TONA, U.E.,C
CENTELLES, U.E.,B 08 VOLTREGANES F.B.,C
RODA DE TER, C.E.,A 70 SANTA EUGENIA, J.E.,C
Jornada 18 24-02-2019
TARADELL, U.D.,B 112 FOLGUEROLES,C.F.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 43 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 09 PRADENC,F.C.,A
GURB, U.E. ,A 21 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
TONA, U.E.,C 29 OAR VIC,D
VOLTREGANES F.B.,C 64 RIUDEPERES C.F. AT.,C
SANTA EUGENIA, J.E.,C 64 CENTELLES, U.E.,B
RODA DE TER, C.E.,A
R
Descansa
Jornada 19 10-03-2019
Descansa
R
TARADELL, U.D.,B
FOLGUEROLES,C.F.,A 112 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 114 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
PRADENC,F.C.,A 32 GURB, U.E. ,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E 60 TONA, U.E.,C
OAR VIC,D 43 VOLTREGANES F.B.,C
RIUDEPERES C.F. AT.,C 134 SANTA EUGENIA, J.E.,C
CENTELLES, U.E.,B 314 RODA DE TER, C.E.,A
Jornada 20 17-03-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 43 TARADELL, U.D.,B
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 29 FOLGUEROLES,C.F.,A
GURB, U.E. ,A 52 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
TONA, U.E.,C 16 PRADENC,F.C.,A
VOLTREGANES F.B.,C 51 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
SANTA EUGENIA, J.E.,C 414 OAR VIC,D
RODA DE TER, C.E.,A 31 RIUDEPERES C.F. AT.,C
CENTELLES, U.E.,B
R
Descansa
Jornada 21 24-03-2019
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
TARADELL, U.D.,B 52 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 32 GURB, U.E. ,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 23 TONA, U.E.,C
PRADENC,F.C.,A 37 VOLTREGANES F.B.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E 10 SANTA EUGENIA, J.E.,C
OAR VIC,D 15 RODA DE TER, C.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C 50 CENTELLES, U.E.,B
Jornada 22 31-03-2019
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 37 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
GURB, U.E. ,A 82 TARADELL, U.D.,B
TONA, U.E.,C 37 FOLGUEROLES,C.F.,A
VOLTREGANES F.B.,C 80 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,C 37 PRADENC,F.C.,A
RODA DE TER, C.E.,A 41 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
CENTELLES, U.E.,B 28 OAR VIC,D
RIUDEPERES C.F. AT.,C
R
Descansa
Jornada 23 07-04-2019
Descansa
R
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 24 GURB, U.E. ,A
TARADELL, U.D.,B 56 TONA, U.E.,C
FOLGUEROLES,C.F.,A 51 VOLTREGANES F.B.,C
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 25 SANTA EUGENIA, J.E.,C
PRADENC,F.C.,A 21 RODA DE TER, C.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E 43 CENTELLES, U.E.,B
OAR VIC,D 65 RIUDEPERES C.F. AT.,C
Jornada 24 14-04-2019
GURB, U.E. ,A 90 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
TONA, U.E.,C 64 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
VOLTREGANES F.B.,C 80 TARADELL, U.D.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,C 45 FOLGUEROLES,C.F.,A
RODA DE TER, C.E.,A 111 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
CENTELLES, U.E.,B 15 PRADENC,F.C.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C 85 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
OAR VIC,D
R
Descansa
Jornada 25 28-04-2019
Descansa
R
GURB, U.E. ,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 57 TONA, U.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 18 VOLTREGANES F.B.,C
TARADELL, U.D.,B 65 SANTA EUGENIA, J.E.,C
FOLGUEROLES,C.F.,A 31 RODA DE TER, C.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 91 CENTELLES, U.E.,B
PRADENC,F.C.,A 51 RIUDEPERES C.F. AT.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E 44 OAR VIC,D
Jornada 26 05-05-2019
TONA, U.E.,C 29 GURB, U.E. ,A
VOLTREGANES F.B.,C 120 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
SANTA EUGENIA, J.E.,C 07 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
RODA DE TER, C.E.,A 81 TARADELL, U.D.,B
CENTELLES, U.E.,B 19 FOLGUEROLES,C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C 33 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
OAR VIC,D 61 PRADENC,F.C.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
R
Descansa
Jornada 27 12-05-2019
Descansa
R
TONA, U.E.,C
GURB, U.E. ,A 35 VOLTREGANES F.B.,C
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 43 SANTA EUGENIA, J.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 16 RODA DE TER, C.E.,A
TARADELL, U.D.,B 70 CENTELLES, U.E.,B
FOLGUEROLES,C.F.,A 71 RIUDEPERES C.F. AT.,C
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 24 OAR VIC,D
PRADENC,F.C.,A 70 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
Jornada 28 19-05-2019
VOLTREGANES F.B.,C 100 TONA, U.E.,C
SANTA EUGENIA, J.E.,C 18 GURB, U.E. ,A
RODA DE TER, C.E.,A 82 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
CENTELLES, U.E.,B 16 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
RIUDEPERES C.F. AT.,C 54 TARADELL, U.D.,B
OAR VIC,D 56 FOLGUEROLES,C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E 34 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
PRADENC,F.C.,A
R
Descansa
Jornada 29 26-05-2019
VOLTREGANES F.B.,C
R
Descansa
TONA, U.E.,C 48 SANTA EUGENIA, J.E.,C
GURB, U.E. ,A 13 RODA DE TER, C.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 85 CENTELLES, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D 83 RIUDEPERES C.F. AT.,C
TARADELL, U.D.,B 18 OAR VIC,D
FOLGUEROLES,C.F.,A 51 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 01 PRADENC,F.C.,A
Jornada 30 02-06-2019
SANTA EUGENIA, J.E.,C 15 VOLTREGANES F.B.,C
RODA DE TER, C.E.,A 111 TONA, U.E.,C
CENTELLES, U.E.,B 08 GURB, U.E. ,A
RIUDEPERES C.F. AT.,C 30 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
OAR VIC,D 114 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,D
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,E 23 TARADELL, U.D.,B
PRADENC,F.C.,A 14 FOLGUEROLES,C.F.,A
Descansa
R
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.