Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 23

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
CIRERA, U.D.,D 111 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
VILASSAR MAR,U.E.,H 214 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
SANT POL, AT.,C 37 PREMIA DALT, C.D. ,B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 13 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 123 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G
CALELLA, C.F.,A 161 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
MASNOU AT.,D 91 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D
Descansa - JUVENTUS, A.C.,E
Jornada 2 14-10-2018
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B - Descansa
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 200 CIRERA, U.D.,D
PREMIA DALT, C.D. ,B 31 VILASSAR MAR,U.E.,H
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C 114 SANT POL, AT.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G 86 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 012 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D 217 CALELLA, C.F.,A
JUVENTUS, A.C.,E 10 MASNOU AT.,D
Jornada 3 21-10-2018
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 19 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
CIRERA, U.D.,D 24 PREMIA DALT, C.D. ,B
VILASSAR MAR,U.E.,H 35 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C
SANT POL, AT.,C 44 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 101 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 260 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D
CALELLA, C.F.,A 63 JUVENTUS, A.C.,E
Descansa - MASNOU AT.,D
Jornada 4 28-10-2018
ARENYS DE MUNT, C.E.,A - Descansa
PREMIA DALT, C.D. ,B 31 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C 48 CIRERA, U.D.,D
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G 65 VILASSAR MAR,U.E.,H
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 48 SANT POL, AT.,C
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D 214 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
JUVENTUS, A.C.,E 08 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
MASNOU AT.,D 310 CALELLA, C.F.,A
Jornada 5 04-11-2018
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 70 PREMIA DALT, C.D. ,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 91 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C
CIRERA, U.D.,D 19 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G
VILASSAR MAR,U.E.,H 60 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
SANT POL, AT.,C 172 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 60 JUVENTUS, A.C.,E
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 192 MASNOU AT.,D
Descansa - CALELLA, C.F.,A
Jornada 6 11-11-2018
PREMIA DALT, C.D. ,B - Descansa
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C 26 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G 56 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 43 CIRERA, U.D.,D
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D 115 VILASSAR MAR,U.E.,H
JUVENTUS, A.C.,E 53 SANT POL, AT.,C
MASNOU AT.,D 14 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
CALELLA, C.F.,A 013 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
Jornada 7 18-11-2018
PREMIA DALT, C.D. ,B 23 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 64 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 150 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
CIRERA, U.D.,D 120 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D
VILASSAR MAR,U.E.,H 65 JUVENTUS, A.C.,E
SANT POL, AT.,C 72 MASNOU AT.,D
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 65 CALELLA, C.F.,A
Descansa - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
Jornada 8 25-11-2018
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C - Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G 45 PREMIA DALT, C.D. ,B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 110 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D 517 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
JUVENTUS, A.C.,E 41 CIRERA, U.D.,D
MASNOU AT.,D 19 VILASSAR MAR,U.E.,H
CALELLA, C.F.,A 124 SANT POL, AT.,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 82 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
Jornada 9 02-12-2018
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C 55 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G
PREMIA DALT, C.D. ,B 60 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 191 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 81 JUVENTUS, A.C.,E
CIRERA, U.D.,D 51 MASNOU AT.,D
VILASSAR MAR,U.E.,H 65 CALELLA, C.F.,A
SANT POL, AT.,C 09 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
Descansa - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
Jornada 10 16-12-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G - Descansa
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 18 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D 020 PREMIA DALT, C.D. ,B
JUVENTUS, A.C.,E 012 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
MASNOU AT.,D 411 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
CALELLA, C.F.,A 103 CIRERA, U.D.,D
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 100 VILASSAR MAR,U.E.,H
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 73 SANT POL, AT.,C
Jornada 11 23-12-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G 71 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C 180 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D
PREMIA DALT, C.D. ,B 44 JUVENTUS, A.C.,E
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 151 MASNOU AT.,D
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 84 CALELLA, C.F.,A
CIRERA, U.D.,D 09 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
VILASSAR MAR,U.E.,H 24 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
Descansa - SANT POL, AT.,C
Jornada 12 13-01-2019
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B - Descansa
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D 118 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G
JUVENTUS, A.C.,E 01 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C
MASNOU AT.,D 29 PREMIA DALT, C.D. ,B
CALELLA, C.F.,A 09 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 71 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 51 CIRERA, U.D.,D
SANT POL, AT.,C 46 VILASSAR MAR,U.E.,H
Jornada 13 20-01-2019
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 52 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G 41 JUVENTUS, A.C.,E
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C 91 MASNOU AT.,D
PREMIA DALT, C.D. ,B 84 CALELLA, C.F.,A
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 31 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 26 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
CIRERA, U.D.,D 03 SANT POL, AT.,C
Descansa - VILASSAR MAR,U.E.,H
Jornada 14 27-01-2019
Descansa - PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D
JUVENTUS, A.C.,E 91 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
MASNOU AT.,D 75 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G
CALELLA, C.F.,A 44 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 40 PREMIA DALT, C.D. ,B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 28 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
SANT POL, AT.,C 85 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
VILASSAR MAR,U.E.,H 63 CIRERA, U.D.,D
Jornada 15 03-02-2019
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D 014 JUVENTUS, A.C.,E
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 64 MASNOU AT.,D
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G 45 CALELLA, C.F.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C 05 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
PREMIA DALT, C.D. ,B 41 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 151 SANT POL, AT.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 93 VILASSAR MAR,U.E.,H
CIRERA, U.D.,D - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 21 CIRERA, U.D.,D
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 150 VILASSAR MAR,U.E.,H
PREMIA DALT, C.D. ,B 74 SANT POL, AT.,C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C 46 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G 15 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 48 CALELLA, C.F.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D 08 MASNOU AT.,D
JUVENTUS, A.C.,E - Descansa
Jornada 17 17-02-2019
Descansa - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
CIRERA, U.D.,D 010 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,H 37 PREMIA DALT, C.D. ,B
SANT POL, AT.,C 58 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 69 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 101 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
CALELLA, C.F.,A 150 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D
MASNOU AT.,D 55 JUVENTUS, A.C.,E
Jornada 18 24-02-2019
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 80 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
PREMIA DALT, C.D. ,B 95 CIRERA, U.D.,D
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C 47 VILASSAR MAR,U.E.,H
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G 101 SANT POL, AT.,C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 21 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D 119 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
JUVENTUS, A.C.,E 15 CALELLA, C.F.,A
MASNOU AT.,D - Descansa
Jornada 19 10-03-2019
Descansa - ARENYS DE MUNT, C.E.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 43 PREMIA DALT, C.D. ,B
CIRERA, U.D.,D 23 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C
VILASSAR MAR,U.E.,H 47 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G
SANT POL, AT.,C 35 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 135 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 81 JUVENTUS, A.C.,E
CALELLA, C.F.,A 120 MASNOU AT.,D
Jornada 20 17-03-2019
PREMIA DALT, C.D. ,B 05 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C 37 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G 24 CIRERA, U.D.,D
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 515 VILASSAR MAR,U.E.,H
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D 48 SANT POL, AT.,C
JUVENTUS, A.C.,E 25 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
MASNOU AT.,D 014 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
CALELLA, C.F.,A - Descansa
Jornada 21 24-03-2019
Descansa - PREMIA DALT, C.D. ,B
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 101 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 73 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G
CIRERA, U.D.,D 64 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
VILASSAR MAR,U.E.,H 161 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D
SANT POL, AT.,C 53 JUVENTUS, A.C.,E
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 84 MASNOU AT.,D
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 131 CALELLA, C.F.,A
Jornada 22 31-03-2019
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C 210 PREMIA DALT, C.D. ,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G 08 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 19 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D 29 CIRERA, U.D.,D
JUVENTUS, A.C.,E 54 VILASSAR MAR,U.E.,H
MASNOU AT.,D 173 SANT POL, AT.,C
CALELLA, C.F.,A 75 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B - Descansa
Jornada 23 07-04-2019
Descansa - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C
PREMIA DALT, C.D. ,B 75 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 111 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 220 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D
CIRERA, U.D.,D 44 JUVENTUS, A.C.,E
VILASSAR MAR,U.E.,H 62 MASNOU AT.,D
SANT POL, AT.,C 16 CALELLA, C.F.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 111 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
Jornada 24 14-04-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G 114 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 310 PREMIA DALT, C.D. ,B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D 419 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
JUVENTUS, A.C.,E 09 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
MASNOU AT.,D 22 CIRERA, U.D.,D
CALELLA, C.F.,A 106 VILASSAR MAR,U.E.,H
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 210 SANT POL, AT.,C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A - Descansa
Jornada 25 28-04-2019
Descansa - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C 101 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
PREMIA DALT, C.D. ,B 150 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 81 JUVENTUS, A.C.,E
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 92 MASNOU AT.,D
CIRERA, U.D.,D 28 CALELLA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,H 310 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
SANT POL, AT.,C 56 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
Jornada 26 05-05-2019
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 27 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D 410 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C
JUVENTUS, A.C.,E 06 PREMIA DALT, C.D. ,B
MASNOU AT.,D 013 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
CALELLA, C.F.,A 56 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 240 CIRERA, U.D.,D
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 96 VILASSAR MAR,U.E.,H
SANT POL, AT.,C - Descansa
Jornada 27 12-05-2019
Descansa - ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G 140 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C 24 JUVENTUS, A.C.,E
PREMIA DALT, C.D. ,B 111 MASNOU AT.,D
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 111 CALELLA, C.F.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 34 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
CIRERA, U.D.,D 416 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
VILASSAR MAR,U.E.,H 94 SANT POL, AT.,C
Jornada 28 19-05-2019
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D 45 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
JUVENTUS, A.C.,E 36 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G
MASNOU AT.,D 46 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C
CALELLA, C.F.,A 02 PREMIA DALT, C.D. ,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 42 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 58 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
SANT POL, AT.,C 63 CIRERA, U.D.,D
VILASSAR MAR,U.E.,H - Descansa
Jornada 29 26-05-2019
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D - Descansa
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 15 JUVENTUS, A.C.,E
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G 83 MASNOU AT.,D
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C 44 CALELLA, C.F.,A
PREMIA DALT, C.D. ,B 35 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B
ARENYS DE MUNT, C.E.,A 90 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 150 SANT POL, AT.,C
CIRERA, U.D.,D 114 VILASSAR MAR,U.E.,H
Jornada 30 02-06-2019
JUVENTUS, A.C.,E 65 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,D
MASNOU AT.,D 103 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
CALELLA, C.F.,A 67 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,G
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,B 110 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 55 PREMIA DALT, C.D. ,B
SANT POL, AT.,C 18 ARENYS DE MUNT, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,H 25 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
Descansa - CIRERA, U.D.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.