Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 27

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SANT CELONI U.E.,G 010 MARTORELLES, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 025 PARETS, C.F.,F
LLINARS, C.E.,B 19 VILANOVA VALLES,C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,F 74 CARDEDEU, F.C.,F
BIGUES, C.E.,B 22 LES FRANQUESES, C.F.,E
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D 140 CANOVELLES, U.E.,D
VALLES, C.AT.,C 102 FINSOBE, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 92 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Jornada 2 14-10-2018
MARTORELLES, C.F.,A 47 PALAUTORDERA, C.F.,A
PARETS, C.F.,F 120 SANT CELONI U.E.,G
VILANOVA VALLES,C.F.,C 140 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
CARDEDEU, F.C.,F 58 LLINARS, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,E 51 MOLLETENSE, U.D.,F
CANOVELLES, U.E.,D 25 BIGUES, C.E.,B
FINSOBE, C.F.,B 05 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B 18 VALLES, C.AT.,C
Jornada 3 21-10-2018
MARTORELLES, C.F.,A 45 PARETS, C.F.,F
SANT CELONI U.E.,G 011 VILANOVA VALLES,C.F.,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 010 CARDEDEU, F.C.,F
LLINARS, C.E.,B 15 LES FRANQUESES, C.F.,E
MOLLETENSE, U.D.,F 82 CANOVELLES, U.E.,D
BIGUES, C.E.,B 60 FINSOBE, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D 01 AMETLLA VALLES, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 33 VALLES, C.AT.,C
Jornada 4 28-10-2018
PARETS, C.F.,F 22 PALAUTORDERA, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,C 43 MARTORELLES, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,F 80 SANT CELONI U.E.,G
LES FRANQUESES, C.F.,E 132 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
CANOVELLES, U.E.,D 29 LLINARS, C.E.,B
FINSOBE, C.F.,B 43 MOLLETENSE, U.D.,F
AMETLLA VALLES, C.F.,B 121 BIGUES, C.E.,B
VALLES, C.AT.,C 33 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D
Jornada 5 04-11-2018
PARETS, C.F.,F 22 VILANOVA VALLES,C.F.,C
MARTORELLES, C.F.,A 55 CARDEDEU, F.C.,F
SANT CELONI U.E.,G 110 LES FRANQUESES, C.F.,E
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 08 CANOVELLES, U.E.,D
LLINARS, C.E.,B 14 FINSOBE, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,F 15 AMETLLA VALLES, C.F.,B
BIGUES, C.E.,B 37 VALLES, C.AT.,C
PALAUTORDERA, C.F.,A 30 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D
Jornada 6 11-11-2018
VILANOVA VALLES,C.F.,C 110 PALAUTORDERA, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,F 15 PARETS, C.F.,F
LES FRANQUESES, C.F.,E 63 MARTORELLES, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,D 22 SANT CELONI U.E.,G
FINSOBE, C.F.,B 172 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 63 LLINARS, C.E.,B
VALLES, C.AT.,C 160 MOLLETENSE, U.D.,F
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D 31 BIGUES, C.E.,B
Jornada 7 18-11-2018
VILANOVA VALLES,C.F.,C 111 CARDEDEU, F.C.,F
PARETS, C.F.,F 55 LES FRANQUESES, C.F.,E
MARTORELLES, C.F.,A 104 CANOVELLES, U.E.,D
SANT CELONI U.E.,G 07 FINSOBE, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 018 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LLINARS, C.E.,B 113 VALLES, C.AT.,C
MOLLETENSE, U.D.,F 18 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D
PALAUTORDERA, C.F.,A 92 BIGUES, C.E.,B
Jornada 8 25-11-2018
CARDEDEU, F.C.,F 09 PALAUTORDERA, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,E 11 VILANOVA VALLES,C.F.,C
CANOVELLES, U.E.,D 09 PARETS, C.F.,F
FINSOBE, C.F.,B 43 MARTORELLES, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 150 SANT CELONI U.E.,G
VALLES, C.AT.,C 210 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D 20 LLINARS, C.E.,B
BIGUES, C.E.,B 33 MOLLETENSE, U.D.,F
Jornada 9 02-12-2018
CARDEDEU, F.C.,F 26 LES FRANQUESES, C.F.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,C 131 CANOVELLES, U.E.,D
PARETS, C.F.,F 63 FINSOBE, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,A 43 AMETLLA VALLES, C.F.,B
SANT CELONI U.E.,G 020 VALLES, C.AT.,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 016 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D
LLINARS, C.E.,B 26 BIGUES, C.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 32 MOLLETENSE, U.D.,F
Jornada 10 16-12-2018
LES FRANQUESES, C.F.,E 15 PALAUTORDERA, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,D 111 CARDEDEU, F.C.,F
FINSOBE, C.F.,B 46 VILANOVA VALLES,C.F.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 06 PARETS, C.F.,F
VALLES, C.AT.,C 154 MARTORELLES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D 91 SANT CELONI U.E.,G
BIGUES, C.E.,B 111 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
MOLLETENSE, U.D.,F 54 LLINARS, C.E.,B
Jornada 11 23-12-2018
LES FRANQUESES, C.F.,E 82 CANOVELLES, U.E.,D
CARDEDEU, F.C.,F 13 FINSOBE, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,C 31 AMETLLA VALLES, C.F.,B
PARETS, C.F.,F 19 VALLES, C.AT.,C
MARTORELLES, C.F.,A 511 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D
SANT CELONI U.E.,G 214 BIGUES, C.E.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 412 MOLLETENSE, U.D.,F
PALAUTORDERA, C.F.,A 50 LLINARS, C.E.,B
Jornada 12 13-01-2019
CANOVELLES, U.E.,D 110 PALAUTORDERA, C.F.,A
FINSOBE, C.F.,B 34 LES FRANQUESES, C.F.,E
AMETLLA VALLES, C.F.,B 40 CARDEDEU, F.C.,F
VALLES, C.AT.,C 100 VILANOVA VALLES,C.F.,C
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D 71 PARETS, C.F.,F
BIGUES, C.E.,B 43 MARTORELLES, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,F 70 SANT CELONI U.E.,G
LLINARS, C.E.,B 112 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
Jornada 13 20-01-2019
CANOVELLES, U.E.,D 36 FINSOBE, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,E 34 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,F 016 VALLES, C.AT.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,C 33 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D
PARETS, C.F.,F 50 BIGUES, C.E.,B
MARTORELLES, C.F.,A 32 MOLLETENSE, U.D.,F
SANT CELONI U.E.,G 03 LLINARS, C.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 190 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
Jornada 14 27-01-2019
PALAUTORDERA, C.F.,A 71 FINSOBE, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 121 CANOVELLES, U.E.,D
VALLES, C.AT.,C 40 LES FRANQUESES, C.F.,E
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D 90 CARDEDEU, F.C.,F
BIGUES, C.E.,B 24 VILANOVA VALLES,C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,F 46 PARETS, C.F.,F
LLINARS, C.E.,B 26 MARTORELLES, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 50 SANT CELONI U.E.,G
Jornada 15 03-02-2019
FINSOBE, C.F.,B 34 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,D 112 VALLES, C.AT.,C
LES FRANQUESES, C.F.,E 25 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D
CARDEDEU, F.C.,F 57 BIGUES, C.E.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,C 71 MOLLETENSE, U.D.,F
PARETS, C.F.,F 91 LLINARS, C.E.,B
MARTORELLES, C.F.,A 142 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
SANT CELONI U.E.,G 09 PALAUTORDERA, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
MARTORELLES, C.F.,A 40 SANT CELONI U.E.,G
PARETS, C.F.,F 82 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,C 52 LLINARS, C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,F 17 MOLLETENSE, U.D.,F
LES FRANQUESES, C.F.,E 26 BIGUES, C.E.,B
CANOVELLES, U.E.,D 015 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D
FINSOBE, C.F.,B 16 VALLES, C.AT.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 05 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 17 17-02-2019
PALAUTORDERA, C.F.,A 73 MARTORELLES, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,G 015 PARETS, C.F.,F
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 114 VILANOVA VALLES,C.F.,C
LLINARS, C.E.,B 61 CARDEDEU, F.C.,F
MOLLETENSE, U.D.,F 12 LES FRANQUESES, C.F.,E
BIGUES, C.E.,B 74 CANOVELLES, U.E.,D
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D 73 FINSOBE, C.F.,B
VALLES, C.AT.,C 81 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Jornada 18 24-02-2019
PARETS, C.F.,F 73 MARTORELLES, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,C 120 SANT CELONI U.E.,G
CARDEDEU, F.C.,F 72 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
LES FRANQUESES, C.F.,E 41 LLINARS, C.E.,B
CANOVELLES, U.E.,D 17 MOLLETENSE, U.D.,F
FINSOBE, C.F.,B 54 BIGUES, C.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 36 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D
VALLES, C.AT.,C 20 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 19 10-03-2019
PALAUTORDERA, C.F.,A 101 PARETS, C.F.,F
MARTORELLES, C.F.,A 47 VILANOVA VALLES,C.F.,C
SANT CELONI U.E.,G 11 CARDEDEU, F.C.,F
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 212 LES FRANQUESES, C.F.,E
LLINARS, C.E.,B 31 CANOVELLES, U.E.,D
MOLLETENSE, U.D.,F 23 FINSOBE, C.F.,B
BIGUES, C.E.,B 14 AMETLLA VALLES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D 34 VALLES, C.AT.,C
Jornada 20 17-03-2019
VILANOVA VALLES,C.F.,C 72 PARETS, C.F.,F
CARDEDEU, F.C.,F 53 MARTORELLES, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,E 151 SANT CELONI U.E.,G
CANOVELLES, U.E.,D 47 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
FINSOBE, C.F.,B 53 LLINARS, C.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 12 MOLLETENSE, U.D.,F
VALLES, C.AT.,C 72 BIGUES, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D 11 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 21 24-03-2019
PALAUTORDERA, C.F.,A 40 VILANOVA VALLES,C.F.,C
PARETS, C.F.,F 51 CARDEDEU, F.C.,F
MARTORELLES, C.F.,A 33 LES FRANQUESES, C.F.,E
SANT CELONI U.E.,G 03 CANOVELLES, U.E.,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 07 FINSOBE, C.F.,B
LLINARS, C.E.,B 25 AMETLLA VALLES, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,F 02 VALLES, C.AT.,C
BIGUES, C.E.,B 35 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D
Jornada 22 31-03-2019
CARDEDEU, F.C.,F 05 VILANOVA VALLES,C.F.,C
LES FRANQUESES, C.F.,E 02 PARETS, C.F.,F
CANOVELLES, U.E.,D 37 MARTORELLES, C.F.,A
FINSOBE, C.F.,B 70 SANT CELONI U.E.,G
AMETLLA VALLES, C.F.,B 130 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
VALLES, C.AT.,C 130 LLINARS, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D 42 MOLLETENSE, U.D.,F
BIGUES, C.E.,B 17 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 23 07-04-2019
PALAUTORDERA, C.F.,A 60 CARDEDEU, F.C.,F
VILANOVA VALLES,C.F.,C 42 LES FRANQUESES, C.F.,E
PARETS, C.F.,F 122 CANOVELLES, U.E.,D
MARTORELLES, C.F.,A 45 FINSOBE, C.F.,B
SANT CELONI U.E.,G 310 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 013 VALLES, C.AT.,C
LLINARS, C.E.,B 16 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D
MOLLETENSE, U.D.,F 74 BIGUES, C.E.,B
Jornada 24 14-04-2019
LES FRANQUESES, C.F.,E 75 CARDEDEU, F.C.,F
CANOVELLES, U.E.,D 012 VILANOVA VALLES,C.F.,C
FINSOBE, C.F.,B 46 PARETS, C.F.,F
AMETLLA VALLES, C.F.,B 54 MARTORELLES, C.F.,A
VALLES, C.AT.,C 181 SANT CELONI U.E.,G
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D 190 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
BIGUES, C.E.,B 34 LLINARS, C.E.,B
MOLLETENSE, U.D.,F 17 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 25 28-04-2019
PALAUTORDERA, C.F.,A 62 LES FRANQUESES, C.F.,E
CARDEDEU, F.C.,F 82 CANOVELLES, U.E.,D
VILANOVA VALLES,C.F.,C 64 FINSOBE, C.F.,B
PARETS, C.F.,F 13 AMETLLA VALLES, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,A 19 VALLES, C.AT.,C
SANT CELONI U.E.,G 014 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 214 BIGUES, C.E.,B
LLINARS, C.E.,B 50 MOLLETENSE, U.D.,F
Jornada 26 05-05-2019
CANOVELLES, U.E.,D 311 LES FRANQUESES, C.F.,E
FINSOBE, C.F.,B 52 CARDEDEU, F.C.,F
AMETLLA VALLES, C.F.,B 21 VILANOVA VALLES,C.F.,C
VALLES, C.AT.,C 112 PARETS, C.F.,F
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D 111 MARTORELLES, C.F.,A
BIGUES, C.E.,B 121 SANT CELONI U.E.,G
MOLLETENSE, U.D.,F 73 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
LLINARS, C.E.,B 13 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 27 12-05-2019
PALAUTORDERA, C.F.,A 151 CANOVELLES, U.E.,D
LES FRANQUESES, C.F.,E 31 FINSOBE, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,F 23 AMETLLA VALLES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,C 37 VALLES, C.AT.,C
PARETS, C.F.,F 35 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D
MARTORELLES, C.F.,A 76 BIGUES, C.E.,B
SANT CELONI U.E.,G 25 MOLLETENSE, U.D.,F
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 28 LLINARS, C.E.,B
Jornada 28 19-05-2019
FINSOBE, C.F.,B 103 CANOVELLES, U.E.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B 14 LES FRANQUESES, C.F.,E
VALLES, C.AT.,C 160 CARDEDEU, F.C.,F
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D 81 VILANOVA VALLES,C.F.,C
BIGUES, C.E.,B 16 PARETS, C.F.,F
MOLLETENSE, U.D.,F 35 MARTORELLES, C.F.,A
LLINARS, C.E.,B 61 SANT CELONI U.E.,G
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 06 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 29 26-05-2019
FINSOBE, C.F.,B 00 PALAUTORDERA, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,D 210 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,E 14 VALLES, C.AT.,C
CARDEDEU, F.C.,F 16 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D
VILANOVA VALLES,C.F.,C 41 BIGUES, C.E.,B
PARETS, C.F.,F 111 MOLLETENSE, U.D.,F
MARTORELLES, C.F.,A 31 LLINARS, C.E.,B
SANT CELONI U.E.,G 56 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
Jornada 30 02-06-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,B 104 FINSOBE, C.F.,B
VALLES, C.AT.,C 80 CANOVELLES, U.E.,D
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,D 30 LES FRANQUESES, C.F.,E
BIGUES, C.E.,B 31 CARDEDEU, F.C.,F
MOLLETENSE, U.D.,F 54 VILANOVA VALLES,C.F.,C
LLINARS, C.E.,B 29 PARETS, C.F.,F
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 210 MARTORELLES, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 70 SANT CELONI U.E.,G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.