Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 28

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
GRANOLLERS, E.C.,E 25 VALLES, C.AT.,D
PALAUTORDERA, C.F.,B 11 PONENT C.F.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 81 VILAMAJOR, C.F.,C
SANT CELONI U.E.,H 08 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A
PARETS, C.F.,H 26 LLINARS, C.E.,A
LLERONA, C.E.,C 34 VALLGORGUINA, F.C.,A
CANOVELLES, U.E.,B 91 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B
FINSOBE, C.F.,A 92 CARDEDEU, F.C.,E
Jornada 2 14-10-2018
VALLES, C.AT.,D 33 FINSOBE, C.F.,A
PONENT C.F.,C 64 GRANOLLERS, E.C.,E
VILAMAJOR, C.F.,C 72 PALAUTORDERA, C.F.,B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A 46 BELLAVISTA MILAN, C.,B
LLINARS, C.E.,A 51 SANT CELONI U.E.,H
VALLGORGUINA, F.C.,A 60 PARETS, C.F.,H
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B 42 LLERONA, C.E.,C
CARDEDEU, F.C.,E 210 CANOVELLES, U.E.,B
Jornada 3 21-10-2018
VALLES, C.AT.,D 30 PONENT C.F.,C
GRANOLLERS, E.C.,E 65 VILAMAJOR, C.F.,C
PALAUTORDERA, C.F.,B 24 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B 33 LLINARS, C.E.,A
SANT CELONI U.E.,H 113 VALLGORGUINA, F.C.,A
PARETS, C.F.,H 07 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B
LLERONA, C.E.,C 83 CARDEDEU, F.C.,E
FINSOBE, C.F.,A 23 CANOVELLES, U.E.,B
Jornada 4 28-10-2018
PONENT C.F.,C 24 FINSOBE, C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,C 13 VALLES, C.AT.,D
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A 121 GRANOLLERS, E.C.,E
LLINARS, C.E.,A 72 PALAUTORDERA, C.F.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 28 BELLAVISTA MILAN, C.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B 140 SANT CELONI U.E.,H
CARDEDEU, F.C.,E 84 PARETS, C.F.,H
CANOVELLES, U.E.,B 64 LLERONA, C.E.,C
Jornada 5 04-11-2018
PONENT C.F.,C 46 VILAMAJOR, C.F.,C
VALLES, C.AT.,D 41 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A
GRANOLLERS, E.C.,E 24 LLINARS, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,B 87 VALLGORGUINA, F.C.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B 72 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B
SANT CELONI U.E.,H 68 CARDEDEU, F.C.,E
PARETS, C.F.,H 111 CANOVELLES, U.E.,B
FINSOBE, C.F.,A 30 LLERONA, C.E.,C
Jornada 6 11-11-2018
VILAMAJOR, C.F.,C 48 FINSOBE, C.F.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A 80 PONENT C.F.,C
LLINARS, C.E.,A 51 VALLES, C.AT.,D
VALLGORGUINA, F.C.,A 51 GRANOLLERS, E.C.,E
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B 74 PALAUTORDERA, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,E 114 BELLAVISTA MILAN, C.,B
CANOVELLES, U.E.,B 152 SANT CELONI U.E.,H
LLERONA, C.E.,C 70 PARETS, C.F.,H
Jornada 7 18-11-2018
VILAMAJOR, C.F.,C 12 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A
PONENT C.F.,C 23 LLINARS, C.E.,A
VALLES, C.AT.,D 47 VALLGORGUINA, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,E 62 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B
PALAUTORDERA, C.F.,B 613 CARDEDEU, F.C.,E
BELLAVISTA MILAN, C.,B 11 CANOVELLES, U.E.,B
SANT CELONI U.E.,H 22 LLERONA, C.E.,C
FINSOBE, C.F.,A 22 PARETS, C.F.,H
Jornada 8 25-11-2018
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A 84 FINSOBE, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 51 VILAMAJOR, C.F.,C
VALLGORGUINA, F.C.,A 64 PONENT C.F.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B 22 VALLES, C.AT.,D
CARDEDEU, F.C.,E 24 GRANOLLERS, E.C.,E
CANOVELLES, U.E.,B 80 PALAUTORDERA, C.F.,B
LLERONA, C.E.,C 27 BELLAVISTA MILAN, C.,B
PARETS, C.F.,H 32 SANT CELONI U.E.,H
Jornada 9 02-12-2018
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A 41 LLINARS, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,C 34 VALLGORGUINA, F.C.,A
PONENT C.F.,C 40 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B
VALLES, C.AT.,D 42 CARDEDEU, F.C.,E
GRANOLLERS, E.C.,E 214 CANOVELLES, U.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,B 16 LLERONA, C.E.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 50 PARETS, C.F.,H
FINSOBE, C.F.,A 111 SANT CELONI U.E.,H
Jornada 10 16-12-2018
LLINARS, C.E.,A 21 FINSOBE, C.F.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 13 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B 54 VILAMAJOR, C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,E 35 PONENT C.F.,C
CANOVELLES, U.E.,B 11 VALLES, C.AT.,D
LLERONA, C.E.,C 93 GRANOLLERS, E.C.,E
PARETS, C.F.,H 46 PALAUTORDERA, C.F.,B
SANT CELONI U.E.,H 119 BELLAVISTA MILAN, C.,B
Jornada 11 23-12-2018
LLINARS, C.E.,A 42 VALLGORGUINA, F.C.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A 30 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B
VILAMAJOR, C.F.,C 53 CARDEDEU, F.C.,E
PONENT C.F.,C 28 CANOVELLES, U.E.,B
VALLES, C.AT.,D 43 LLERONA, C.E.,C
GRANOLLERS, E.C.,E 31 PARETS, C.F.,H
PALAUTORDERA, C.F.,B 115 SANT CELONI U.E.,H
FINSOBE, C.F.,A 31 BELLAVISTA MILAN, C.,B
Jornada 12 13-01-2019
VALLGORGUINA, F.C.,A 56 FINSOBE, C.F.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B 35 LLINARS, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,E 54 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A
CANOVELLES, U.E.,B 92 VILAMAJOR, C.F.,C
LLERONA, C.E.,C 11 PONENT C.F.,C
PARETS, C.F.,H 15 VALLES, C.AT.,D
SANT CELONI U.E.,H 06 GRANOLLERS, E.C.,E
BELLAVISTA MILAN, C.,B 61 PALAUTORDERA, C.F.,B
Jornada 13 20-01-2019
VALLGORGUINA, F.C.,A 74 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B
LLINARS, C.E.,A 62 CARDEDEU, F.C.,E
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A 35 CANOVELLES, U.E.,B
VILAMAJOR, C.F.,C 32 LLERONA, C.E.,C
PONENT C.F.,C 60 PARETS, C.F.,H
VALLES, C.AT.,D 71 SANT CELONI U.E.,H
GRANOLLERS, E.C.,E 210 BELLAVISTA MILAN, C.,B
FINSOBE, C.F.,A 112 PALAUTORDERA, C.F.,B
Jornada 14 27-01-2019
FINSOBE, C.F.,A 83 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B
CARDEDEU, F.C.,E 011 VALLGORGUINA, F.C.,A
CANOVELLES, U.E.,B 31 LLINARS, C.E.,A
LLERONA, C.E.,C 04 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A
PARETS, C.F.,H 51 VILAMAJOR, C.F.,C
SANT CELONI U.E.,H 113 PONENT C.F.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 42 VALLES, C.AT.,D
PALAUTORDERA, C.F.,B 87 GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 15 03-02-2019
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B 71 CARDEDEU, F.C.,E
VALLGORGUINA, F.C.,A 45 CANOVELLES, U.E.,B
LLINARS, C.E.,A 52 LLERONA, C.E.,C
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A 72 PARETS, C.F.,H
VILAMAJOR, C.F.,C 92 SANT CELONI U.E.,H
PONENT C.F.,C 03 BELLAVISTA MILAN, C.,B
VALLES, C.AT.,D 84 PALAUTORDERA, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 03 FINSOBE, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
VALLES, C.AT.,D 22 GRANOLLERS, E.C.,E
PONENT C.F.,C 31 PALAUTORDERA, C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,C 34 BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A 100 SANT CELONI U.E.,H
LLINARS, C.E.,A 61 PARETS, C.F.,H
VALLGORGUINA, F.C.,A 63 LLERONA, C.E.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B 15 CANOVELLES, U.E.,B
CARDEDEU, F.C.,E 010 FINSOBE, C.F.,A
Jornada 17 17-02-2019
FINSOBE, C.F.,A 41 VALLES, C.AT.,D
GRANOLLERS, E.C.,E 21 PONENT C.F.,C
PALAUTORDERA, C.F.,B 78 VILAMAJOR, C.F.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 23 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A
SANT CELONI U.E.,H 18 LLINARS, C.E.,A
PARETS, C.F.,H 27 VALLGORGUINA, F.C.,A
LLERONA, C.E.,C 43 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B
CANOVELLES, U.E.,B 80 CARDEDEU, F.C.,E
Jornada 18 24-02-2019
PONENT C.F.,C 44 VALLES, C.AT.,D
VILAMAJOR, C.F.,C 18 GRANOLLERS, E.C.,E
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A 120 PALAUTORDERA, C.F.,B
LLINARS, C.E.,A 23 BELLAVISTA MILAN, C.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 113 SANT CELONI U.E.,H
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B 114 PARETS, C.F.,H
CARDEDEU, F.C.,E 34 LLERONA, C.E.,C
CANOVELLES, U.E.,B 31 FINSOBE, C.F.,A
Jornada 19 10-03-2019
FINSOBE, C.F.,A 71 PONENT C.F.,C
VALLES, C.AT.,D 43 VILAMAJOR, C.F.,C
GRANOLLERS, E.C.,E 310 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A
PALAUTORDERA, C.F.,B 05 LLINARS, C.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B 111 VALLGORGUINA, F.C.,A
SANT CELONI U.E.,H 318 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B
PARETS, C.F.,H 40 CARDEDEU, F.C.,E
LLERONA, C.E.,C 14 CANOVELLES, U.E.,B
Jornada 20 17-03-2019
VILAMAJOR, C.F.,C 54 PONENT C.F.,C
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A 101 VALLES, C.AT.,D
LLINARS, C.E.,A 51 GRANOLLERS, E.C.,E
VALLGORGUINA, F.C.,A 145 PALAUTORDERA, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B 34 BELLAVISTA MILAN, C.,B
CARDEDEU, F.C.,E 121 SANT CELONI U.E.,H
CANOVELLES, U.E.,B 60 PARETS, C.F.,H
LLERONA, C.E.,C 24 FINSOBE, C.F.,A
Jornada 21 24-03-2019
FINSOBE, C.F.,A 121 VILAMAJOR, C.F.,C
PONENT C.F.,C 36 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A
VALLES, C.AT.,D 31 LLINARS, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,E 25 VALLGORGUINA, F.C.,A
PALAUTORDERA, C.F.,B 58 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 100 CARDEDEU, F.C.,E
SANT CELONI U.E.,H 210 CANOVELLES, U.E.,B
PARETS, C.F.,H 24 LLERONA, C.E.,C
Jornada 22 31-03-2019
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A 144 VILAMAJOR, C.F.,C
LLINARS, C.E.,A 51 PONENT C.F.,C
VALLGORGUINA, F.C.,A 85 VALLES, C.AT.,D
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B 47 GRANOLLERS, E.C.,E
CARDEDEU, F.C.,E 43 PALAUTORDERA, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,B 63 BELLAVISTA MILAN, C.,B
LLERONA, C.E.,C 43 SANT CELONI U.E.,H
PARETS, C.F.,H 19 FINSOBE, C.F.,A
Jornada 23 07-04-2019
FINSOBE, C.F.,A 42 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A
VILAMAJOR, C.F.,C 32 LLINARS, C.E.,A
PONENT C.F.,C 66 VALLGORGUINA, F.C.,A
VALLES, C.AT.,D 43 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B
GRANOLLERS, E.C.,E 92 CARDEDEU, F.C.,E
PALAUTORDERA, C.F.,B 411 CANOVELLES, U.E.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 42 LLERONA, C.E.,C
SANT CELONI U.E.,H 84 PARETS, C.F.,H
Jornada 24 14-04-2019
LLINARS, C.E.,A 23 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 92 VILAMAJOR, C.F.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B 34 PONENT C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,E 37 VALLES, C.AT.,D
CANOVELLES, U.E.,B 93 GRANOLLERS, E.C.,E
LLERONA, C.E.,C 25 PALAUTORDERA, C.F.,B
PARETS, C.F.,H 07 BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANT CELONI U.E.,H 213 FINSOBE, C.F.,A
Jornada 25 28-04-2019
FINSOBE, C.F.,A 22 LLINARS, C.E.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A 107 VALLGORGUINA, F.C.,A
VILAMAJOR, C.F.,C 53 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B
PONENT C.F.,C 66 CARDEDEU, F.C.,E
VALLES, C.AT.,D 25 CANOVELLES, U.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 35 LLERONA, C.E.,C
PALAUTORDERA, C.F.,B 44 PARETS, C.F.,H
BELLAVISTA MILAN, C.,B 132 SANT CELONI U.E.,H
Jornada 26 05-05-2019
VALLGORGUINA, F.C.,A 55 LLINARS, C.E.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B 26 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A
CARDEDEU, F.C.,E 26 VILAMAJOR, C.F.,C
CANOVELLES, U.E.,B 90 PONENT C.F.,C
LLERONA, C.E.,C 14 VALLES, C.AT.,D
PARETS, C.F.,H 76 GRANOLLERS, E.C.,E
SANT CELONI U.E.,H 59 PALAUTORDERA, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 23 FINSOBE, C.F.,A
Jornada 27 12-05-2019
FINSOBE, C.F.,A 103 VALLGORGUINA, F.C.,A
LLINARS, C.E.,A 34 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A 161 CARDEDEU, F.C.,E
VILAMAJOR, C.F.,C 015 CANOVELLES, U.E.,B
PONENT C.F.,C 43 LLERONA, C.E.,C
VALLES, C.AT.,D 41 PARETS, C.F.,H
GRANOLLERS, E.C.,E 65 SANT CELONI U.E.,H
PALAUTORDERA, C.F.,B 38 BELLAVISTA MILAN, C.,B
Jornada 28 19-05-2019
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B 59 VALLGORGUINA, F.C.,A
CARDEDEU, F.C.,E 113 LLINARS, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,B 46 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A
LLERONA, C.E.,C 14 VILAMAJOR, C.F.,C
PARETS, C.F.,H 33 PONENT C.F.,C
SANT CELONI U.E.,H 39 VALLES, C.AT.,D
BELLAVISTA MILAN, C.,B 124 GRANOLLERS, E.C.,E
PALAUTORDERA, C.F.,B 311 FINSOBE, C.F.,A
Jornada 29 26-05-2019
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B 79 FINSOBE, C.F.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 103 CARDEDEU, F.C.,E
LLINARS, C.E.,A 14 CANOVELLES, U.E.,B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A 43 LLERONA, C.E.,C
VILAMAJOR, C.F.,C 21 PARETS, C.F.,H
PONENT C.F.,C 85 SANT CELONI U.E.,H
VALLES, C.AT.,D 14 BELLAVISTA MILAN, C.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 38 PALAUTORDERA, C.F.,B
Jornada 30 02-06-2019
CARDEDEU, F.C.,E 29 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,B
CANOVELLES, U.E.,B 133 VALLGORGUINA, F.C.,A
LLERONA, C.E.,C 33 LLINARS, C.E.,A
PARETS, C.F.,H 411 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL ,A
SANT CELONI U.E.,H 44 VILAMAJOR, C.F.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 21 PONENT C.F.,C
PALAUTORDERA, C.F.,B 68 VALLES, C.AT.,D
FINSOBE, C.F.,A 52 GRANOLLERS, E.C.,E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.